Перейти до вмісту

Велоспорт

Повідомлень в темі: 921

#421 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 13.07.2010 – 23:59

так, це німець)
  • 0

#422 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.07.2010 – 00:02

Йа_ЯбЛуЧкО_XD, в Франику де купувала?
  • 0

#423 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.07.2010 – 07:32

Перегляд дописуGlobetrotter (7.07.2010 22:30) писав:

тепер пряма дорога на Боярку!
ще в Боярку не заїжджяв, а до Броварів точно:ggggg:

Перегляд дописуOdonacer (10.07.2010 16:04) писав:

Класний вєлік Bergamont Platoon.
Але на мій погляд невиправдано дорогий. Але може я вщось не врубаюсь.

Я скоро теж свій перший справжній вєлік купляю. Обрав GT Avalanche 3.0.
На наступний тиждень якщо вийде, чи через два, якщо ні, вже весь змучився... Прокидаюсь в чотири від сна, як я на ньому літаю і заснути вже не можу.
Отака хвороба... :angry1:
я довго вибирав велосипеда, хотів з дичковими гідравлічними гальмами, 27 передач, і щоб був легкий хардтейл, так сталось, що думав інши вєлік бергамонтівський брати, але під мою ростовку в них були вскі інші, і цей, можна сказати, він на мене дивився:)

щодо GT, я незнаю, навіщо вони роблять рами оцієї своєї хитрої геометрії, вона має бути м"якша і має гасити вібрації? і для такої ж міцності має бути міцніша, порівняно з класичною такзваною "рейс" компоновкою, а так би може і на ЖТ свого часу зупинився

а посекрету, надзвичайно симпатичні вєліки CUBE, але дорогущі, але і гарні...

Перегляд дописуNameless One (11.07.2010 20:26) писав:

Порадьте який ровер в ціновій категорії до 3000 гр.
Для поїздок в гори і по місту. А то мої знайомі постійно десь їздять то по замках Львівщини, то по Карпатах, а я вдома сиджу. Треба колеса, недорогі але якісні, без наворотів, але аби не соромно було виїхати на Свидовець.
от в києві бувають такі штуки, на початку року, продають з добрячими скидками велосипеди попереднього року, а ж до того, що на деякі моделі дуже сильно вже скидають ціни, от недавно в магазині Author було таке, класні вєілки по 2500, класні-початкові, але класні

потрібно пошукати щось таке, я думаю в Львові чи Франківську є веломагазини брендів, які таке практикують
  • 0

#424 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 14.07.2010 – 08:12

на секонді на Тичини є така будка із німецькими б/в велосипедами,ось там і брала.але не переплутайте з тими будками, де ардіси продають, то всередині ринку.
  • 0

#425 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 14.07.2010 – 11:06

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (14.07.2010 09:12) писав:

на секонді на Тичини є така будка із німецькими б/в велосипедами,ось там і брала.але не переплутайте з тими будками, де ардіси продають, то всередині ринку.
Ага, знаю де то.
Але я собі мабуть новий куплю.
Блін, ровер важче вибрати ніж конфігурацію системника.
  • 0

#426 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 14.07.2010 – 11:34

Перегляд дописуKatod (14.07.2010 08:32) писав:

щодо GT, я незнаю, навіщо вони роблять рами оцієї своєї хитрої геометрії, вона має бути м"якша і має гасити вібрації? і для такої ж міцності має бути міцніша, порівняно з класичною такзваною "рейс" компоновкою, а так би може і на ЖТ свого часу зупинився

О, це для мене вже віщщі тонкощі поза моєї свідомости. Я зараз більши зрозумію те що скоріш власний зад буде гасити усі вібрації. :angry1:

Як до суботи дожити... :ggggg:
  • 0

#427 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 14.07.2010 – 15:38

Перегляд дописуOdonacer (14.07.2010 12:34) писав:

О, це для мене вже віщщі тонкощі поза моєї свідомости. Я зараз більши зрозумію те що скоріш власний зад буде гасити усі вібрації. :angry1:

з картінки видно що в велосипеда жорстке сідло, більшість такими комплектуються, після перших своїх 100 км за день я порвав резервні шорти і натер-набив шішку на м"якому місці:)
щодо рами, то на сайті пишуть, що вони спеціально так зробили, щоб краще педалювати, власне, що пишуть
з одного боку, можливо, в рам в яких задні пера, і інші частини зварюються в одній точці, ця сама точка перебуває під підвищеним навантаженням, можливо інженери хотіли розподілити навантаження, вони ж інженери:)
наприклад таким чином, можна утоншити чантральну вертикальну балку, зменшити масу велосипеда, і змістити центр маси вперед, але з іншої сторони, зменшити накат, і зменшити жорсткість задніх пер, ну там треба знати сопромат, якого в мене небуло (хоча була в мене ФТТ і Класмєх, так що розвивати дедукцію можна довго)

Перегляд дописуOdonacer (14.07.2010 12:34) писав:

Як до суботи дожити... :ggggg:
це ти щодо купівлі напевне
доживеш, і буде в тебе двоколісний металевий кінь:)
  • 0

#428 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 14.07.2010 – 19:15

Перегляд дописуKatod (14.07.2010 16:38) писав:

з картінки видно що в велосипеда жорстке сідло, більшість такими комплектуються, після перших своїх 100 км за день я порвав резервні шорти і натер-набив шішку на м"якому місці:ggggg:
щодо рами, то на сайті пишуть, що вони спеціально так зробили, щоб краще педалювати, власне, що пишуть

Ага, щож воно буде с простатою.
Я помітив таке сідло і в мене одразу виникла думка що я його певно з"ім...задом, обглодаю до залізякі.
Може одразу сідло ширше замінити. Нехай думають що я нуб, бо воно так і є.

Перегляд дописуKatod (14.07.2010 16:38) писав:

це ти щодо купівлі напевне
доживеш, і буде в тебе двоколісний металевий кінь:)

Відчуваю, шо щось зі мною коїться, як покатився вже по той похилій. Я на дєвак так себе ніколи не накручував.
А як простату відіб"ю, то нафік мені ті дєфкі... :angry1:

Повідомлення відредагував Odonacer: 14.07.2010 – 19:17

• 0

#429 TossFromUA

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень

Відправлено 14.07.2010 – 20:37

Навпаки масаж простати і жопа з часом буде як камінь.
  • 0

#430 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 14.07.2010 – 22:43

Перегляд дописуTossFromUA (14.07.2010 21:37) писав:

Навпаки масаж простати і жопа з часом буде як камінь.
щодо камня, то да, але зчасом сідаєш тільки на рівних місцях, а там де всякі пригалки там привстаєш, одним словом, натреновуєшся, і ніяких проблем, тай дівчата хлопців на гарних вєліках краще люблять:)

Перегляд дописуOdonacer (14.07.2010 20:15) писав:

Ага, щож воно буде с простатою.
Я помітив таке сідло і в мене одразу виникла думка що я його певно з"ім...задом, обглодаю до залізякі.
Може одразу сідло ширше замінити. Нехай думають що я нуб, бо воно так і є.

Відчуваю, шо щось зі мною коїться, як покатився вже по той похилій. Я на дєвак так себе ніколи не накручував.
А як простату відіб"ю, то нафік мені ті дєфкі... :)
щодо сідла власне написав
і щодо дівчат
а щодо переживань, то воно так є, ти є купляєш не на день-два, він має служити вірою-правдою, головне зразу з ним подружитися:ggggg:
  • 0

#431 hvvi

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 147 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.07.2010 – 22:54

то все елегії, сідло має бути зручним і баста. Все інше більш маркетингові махінації, ваші естетичні погляди і витрибеньки.

Ще один погляд - це вага(облегчайзінг), але 90% людисьок тут це пофіг, ви будете кататися в кайф по місту і маленькі подорожі за місто.

Щодо мене я повівся на маркетинг і купив сідло фізік, попередньо його потетсивши. І, як виявилося, що при правильноиу нахилі воно може бути: зручним, довгопроїжджабельним, помічним на апхілах, спусках, гасячим і тд. Нема критеріїв ліпшого чи гіршого сідла загалом(ну не РАхуюЧи кетай), а просто зручне, або ні.
  • 0

#432 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 14.07.2010 – 23:38

Перегляд дописуВуйко Дмитро (11.07.2010 21:46) писав:

Ардіс бери :)
Бугога)
  • 0

#433 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 15.07.2010 – 08:33

Перегляд дописуKatod (14.07.2010 23:43) писав:

щодо камня, то да, але зчасом сідаєш тільки на рівних місцях, а там де всякі пригалки там привстаєш, одним словом, натреновуєшся, і ніяких проблем, тай дівчата хлопців на гарних вєліках краще люблять:ggggg:

О, це таґ! Ноги поголю до пупа, одягну чорні аблігаюшчиї рейпетузи з полосками по бокам, майєчку, щоб сосці стирчали і... та я такий і бєз вєліка класний, а з вєліком так ващє діфки будуть замертво падати... :)

Перегляд дописуKatod (14.07.2010 23:43) писав:

щодо сідла власне написав
і щодо дівчат
а щодо переживань, то воно так є, ти є купляєш не на день-два, він має служити вірою-правдою, головне зразу з ним подружитися:)

Святе діло, звісно треба дружити з тим хто в тебе між ніг. :)
  • 0

#434 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 17.07.2010 – 11:39

Прикріплений файл  g9_avalanche30_blu_390190.jpg   39.32К   13 Кількість завантажень:

Купив.Гнав 30 км додому від вэломагазину.
Яж ніколи на таких не їздив.
Спочатку якесь легке розучорування, як не дитячом самокаті.
При том що перший раз мав справу з переключенням передач, всеодно освоївся швидко, по ходу подолав такі круті підйому вгору з легкістю...це диво. Потім по дорозі по прямий, на самій великій передачи, хотілося ще і ще, швидше і швидше....а більше вже нема передачи, але зупинитися не можу... крутив педалі як скажений. Куди, навіщо? і гадки не маю. Сонце шмалить, а я його не бачу. Та коли доїхав до дому руки трусяться, ноги підгинаються, голови мабуть нема і очи нічого майже не бачать... два відра води на себе до тями тільки вернули.

Бліііііііннннн.... Етта триндець, така звіруга, вонаж не їздить, вонаж гвалтує... розум і тіло.

Повідомлення відредагував Odonacer: 17.07.2010 – 11:45

• 0

#435 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 17.07.2010 – 23:23

Перегляд дописуOdonacer (17.07.2010 12:39) писав:

Прикріплений файл g9_avala...u_390190.jpg

Купив.Гнав 30 км додому від вэломагазину.
Яж ніколи на таких не їздив.
Спочатку якесь легке розучорування, як не дитячом самокаті.
При том що перший раз мав справу з переключенням передач, всеодно освоївся швидко, по ходу подолав такі круті підйому вгору з легкістю...це диво. Потім по дорозі по прямий, на самій великій передачи, хотілося ще і ще, швидше і швидше....а більше вже нема передачи, але зупинитися не можу... крутив педалі як скажений. Куди, навіщо? і гадки не маю. Сонце шмалить, а я його не бачу. Та коли доїхав до дому руки трусяться, ноги підгинаються, голови мабуть нема і очи нічого майже не бачать... два відра води на себе до тями тільки вернули.

Бліііііііннннн.... Етта триндець, така звіруга, вонаж не їздить, вонаж гвалтує... розум і тіло.
вітаю
літом важковато їздити, взагалі смішно, їдеш і зовсім не жарко, просто іноді важко, а коли зупиняєшся, то це капєц, з тебе вода струмком тече, і хочеться пити жах, напиваєшся і все ок:(
я вперше подався на велопрогулянку роки 2 назад, в мене був жахливий Ардіс, який важив під 16 кг, без амортизаторів, але 21 передача, так руки забив, жах, потім з часом сів на братів К2, він набагато краще себе вів, звичайно, як сів вже на свого, то він теж здивував, але потім освоївся, якось пробував на Братовому їхати, що на здутих колесах..
це так, екскурс
вітаю ще раз, приємних велоподорожей:gryzin:
  • 0

#436 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 18.07.2010 – 08:30

Перегляд дописуKatod (18.07.2010 00:23) писав:

вітаю ще раз, приємних велоподорожей:gryzin:

Дякую, нажаль я вчора вже і в травматалогію заподорожував і тепер мабудь зможу їздити тільки потихеньку і добреб хоч з вересня.

Зламане ребро і вибита ключиця.
Вилетів через кермо на спуску. Чи сильно загальмував переднім, чи може в яму вскочив. Спуск був невеликий з поворотом, а координованого вміння було ще зомало.
Ось так, як можна розгубити розум і одразу поплатитися. :(
  • 0

#437 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 18.07.2010 – 15:25

Перегляд дописуOdonacer (18.07.2010 09:30) писав:

Дякую, нажаль я вчора вже і в травматалогію заподорожував і тепер мабудь зможу їздити тільки потихеньку і добреб хоч з вересня.

Зламане ребро і вибита ключиця.
Вилетів через кермо на спуску. Чи сильно загальмував переднім, чи може в яму вскочив. Спуск був невеликий з поворотом, а координованого вміння було ще зомало.
Ось так, як можна розгубити розум і одразу поплатитися. :(
взагалі, спочатку потрібно гальмувати заднім, а потім переднім, і ніколи не гальмувати переднім перед ямками, бо якщо переднє потрапляє під час навіть слабого гальмування в ямку, то сильно завалюється центр маси на переднє колесо і гальмування стає потужнішим, ну і далі твій центр мас перелітає через переднє колесо
  • 0

#438 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 18.07.2010 – 15:56

Перегляд дописуKatod (18.07.2010 16:25) писав:

взагалі, спочатку потрібно гальмувати заднім, а потім переднім, і ніколи не гальмувати переднім перед ямками, бо якщо переднє потрапляє під час навіть слабого гальмування в ямку, то сильно завалюється центр маси на переднє колесо і гальмування стає потужнішим, ну і далі твій центр мас перелітає через переднє колесо

Мда, тепер я бачу, що це дуже важливо і це не іграшки :(
Навіть є думка, може передні гальма відкрутити, щоб звічка з"явилася на одні задні, а то я вчора і ножні гальма ще шукав. :gryzin:
  • 0

#439 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 20.07.2010 – 14:03

Перегляд дописуOdonacer (18.07.2010 16:56) писав:

Мда, тепер я бачу, що це дуже важливо і це не іграшки :(
Навіть є думка, може передні гальма відкрутити, щоб звічка з"явилася на одні задні, а то я вчора і ножні гальма ще шукав. :gryzin:
це все практика, зчасом навчишся, я от після довжелезної паузи сів якось на вищезгаданий в темі Ардіс, це квазігірняк з металевою рамою, і взагалі, але я проїхав якось 20 км, після чого дуже були сильно набиті руки... а от зараз вже вєлік так вєлік, самальот:ggggg:

ну це таке, знайшов я одну цікаву книженцію про маунтінбайк, і взагалі, називається "соврємєнний вєлосипєд", важить 25 метрів, я думаю, її легко знайти в інтернеті, там багато корисної інформації, мені так здається, бо тільки почав читати
  • 0

#440 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 20.07.2010 – 17:13

Перегляд дописуKatod (20.07.2010 15:03) писав:

це все практика, зчасом навчишся, я от після довжелезної паузи сів якось на вищезгаданий в темі Ардіс, це квазігірняк з металевою рамою, і взагалі, але я проїхав якось 20 км, після чого дуже були сильно набиті руки... а от зараз вже вєлік так вєлік, самальот:gryzin:

ну це таке, знайшов я одну цікаву книженцію про маунтінбайк, і взагалі, називається "соврємєнний вєлосипєд", важить 25 метрів, я думаю, її легко знайти в інтернеті, там багато корисної інформації, мені так здається, бо тільки почав читати

Дякую, знайшов, скачав.
Мені зараз як раз читати тільки і залишилось. Час є. :(
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних