Перейти до вмісту

Велоспорт

Повідомлень в темі: 920

#381 Prostak

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Закарпаття

Відправлено 08.08.2009 – 14:33

Думаю, таки треба було в політику

Учасників веломарафону пам’яті Бандери не пустили до Польщі
Прикордонна служба анулювала їхні візи
08.08.2009 10:24

Прикордонна служба Польщі не пропустила на польську територію учасників веломарафону Європейськими стежками Степана Бандери, які вчора намагались перетнути кордон через пункт пропуску Шегині-Медика (Львівська область).

Про це повідомив голова правління благодійного фонду Еко-милосердя та організатор марафону Павло Савчук.

Він відзначив, що польський кордон планували перетнути 4 дорослих учасників веломарафону, які прибули у пункт пропуску близько 12-ї години дня.

Савчук пояснив відсутність дітей, що брали участь у веломарафоні від його початку 1 серпня, неспокоєм батьків через протести "кресових" організацій та небажанням наражати їх на можливий ризик ("кресові" організації об’єднують поляків, що жили до завершення Другої світової війни на території нинішньої Західної України, яку називають Східними Кресами).

За словами організатора веломарафону, працівники польської прикордонної служби під час паспортного контролю заявили про неправомірне отримання учасниками веломарафону віз.

Савчук повідомив, що усі четверо українців мали шенгенські "спортивні" візи, отримані для участі у велозаходах на території Польщі (один з цих заходів відбувся у липні). "Мали дійсну візу до кінця серпня, тому не робили нову", - пояснив він.

За словами Савчука, польські прикордонники затримали учасників веломарафону і лише близько 16-ї години видали офіційний документ про відмову в’їзд
# У Луцьку відбудеться музичний фестиваль "Бандерштат-2009"
# Сьогодні стартували три табори на честь Петлюри, Мазепи та Бандери
у до Польщі, після чого вони змогли повернутись в Україну.

Крім цього, прикордонна служба анулювала їхні візи.

Заступник міністра внутрішніх справ Польщі Томаш Семоняк на прес-конференції у Варшаві підтвердив, що українцям відмовлено у в’їзді до Польщі через те, що вони неправомірно отримали візи.

"Заявки на видачу віз не відповідали справжній цілі перебування велосипедистів у Польщі", - сказав він, запевнивши, що рішення про відмову в’їзду відповідає польському і європейському законодавству.

Семоняк повідомив, що міністр внутрішніх справ Польщі Гжегож Схетина у ніч на п’ятницю розмовляв з міністром внутрішніх справ України Юрієм Луценком, якому повідомив про можливу відмову в’їзду учасникам веломарафону.

За даними польської сторони, Луценко з розумінням поставився до цієї ситуації.

Як повідомлялося, 12 учасників веломарафону, серед яких було 9 дітей, планували подолати близько 2 тисяч кілометрів територією України, Польщі, Словаччини, Австрії та Німеччини, пропагуючи здоровий спосіб життя та відзначаючи 100-річчя від дня народження Степана Бандери.

Цього тижня проти в’їзду учасників веломарафону до Польщі виступили польські "кресові" організації.

Вони звернулись до міністра внутрішних справ та міністра закордонних справ Польщі з вимогою заборонити в’їзд учасників веломарафону через те, що він, за їхніми словами, "пропагує фашизм, антисемітизм та антиполонізм".

Польське МЗС відзначило відсутність правових підстав для відмови видачі віз учасникам веломарафону і висловило сподівання, що вони під час перебування у Польщі будуть з повагою ставитись до польської історії.

http://gazeta.ua/index.php?id=303179
  • 0

#382 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 10.08.2009 – 07:39

Перегляд дописуКиря (7.08.2009 15:00) писав:

Знайшов дешевше ($ 96 / 758.40 грн.)
P.S. Повернувся з велопоходу місцями козацької слави "Черкаси - Чигирин - Суботів". Деякі фото на Вконтакті. Враження писати влом))
Дешевше-але і то ціна за фару((((
Класно покатався, фото козацьких музеїв вражають. Скільки оце їздив?
  • 0

#383 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.08.2009 – 12:42

Перегляд дописуOlex (10.08.2009 08:39) писав:

Класно покатався, фото козацьких музеїв вражають. Скільки оце їздив?
Всі фотки з музею я не викладав бо трафік маю обмежений. Там ще різного всякого було)
Їздили три дні. Загалом 237км. В основному Черкаська обл. і трошки Кіровоградської обл. Дорога починаючи від шосе і закінчуючи лісовим бездоріжжям і завалами. В останній день особливо порадувала серія з n підйомів/спусків у 8% ))

Ночівля, звісно, в наметах. В якості харчу особливо порадували місцеві абрикоси :rolleyes:
  • 0

#384 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 18:43

Нещодавно повернувся з велоподорожі рідною Полтавщиною. Катався із друзями зі Львову. Враження чудові. Побували у Диканьці, Опішні, Більському городищі (бачили залишки стародавнього міста скіфів Гелон), були у Великих Сорочинцях, бачили приготування до ярмарку, закінчили поїздку у Миргороді, прохи погулявши цим дивовижним містом. Наша поїздка так і називалася - Гоголівськими місцями.
Деталі тут
Фото тут
Зображення
Зображення
Зображення
  • 0

#385 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 23.08.2009 – 17:23

Жирні коти на фото рулять! :ggggg: У мене теж фотозвіт з придніпров'я Чорнобаївщини
  • 0

#386 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 24.08.2009 – 09:50

Повернувся з КК-шних велоперегонів)

Прикріплений файл  P8230008.jpg   123.82К   6 Кількість завантажень:
  • 0

#387 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 26.08.2009 – 21:54

Перегляд дописуКиря (24.08.2009 10:50) писав:

Повернувся з КК-шних велоперегонів)
А привідкрити завісу таємничості ...
Може ще кілька слів?
  • 0

#388 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 21:38

Перегляд дописуGlobetrotter (26.08.2009 22:54) писав:

А привідкрити завісу таємничості ...
Може ще кілька слів?
Ех, як же ж так? Забули про власну ж тему :)

З.І. Вручення пам'ятних грамот:
Зображення
  • 0

#389 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 23:37

Хотів би розповісти про свою останню довготривалу подорож, це поїздка до Харківської області, ціль - селище Кегичівка.
Може комусь здатись, що я псих - але я спецально встав о 2-й ночі і о 2:45 почав крутити педалі у вищезгаданому напрямку. Нічним містом було їхати чудово-всюди освітлені вулиці, авто взагалі практично нема, денеде таксі проїжджають. На вулицях світло, машин нема, людей нема, наколо тиша та спокій. Температура тоді у місті було доволі комфортна - 18-20 С. Доїхавши до розв'язки на трасу М-03(траса на Харків) зупинився над трасою та відчув невеличке зниження температури порівняно із містом. Далі близько кілометра трасою і поворот до Терешків(це село під Полтавою) і починається справжня темрява, ото тоді я відчув наскльки ніч цього разу темна, місяця не видно на небі. Але моя Сіґмівська Супралед у поєднанні із самородним нашоломним ліхтарем не підвели-чудове широке світло від супри та дальне від саморобки дозволяоло мені впевнено їхати асфальтівкою до 30 км/год.
Далі асфальтовий шлях вів мене через сосновий ліс, де температура впала до 10 градусів. Ліс темний-темний, і ніхто не їде назустріч як вдень. Ліс значно привітніший вдень-це я вам точно кажу.
Виїхав з лісу на дорогу до Селещини -підсвітка дороги лише біля зупинок автобуса та поворотів до станцій залізниці(дорога довго йде поряд із колією).
Зображення
Зображення
Зображення
Чудовим орієнтиром вночі є розмітка, вона білаі ніби як світлобідбивна. Дорожні знаки також починають відбивати світло десь за 80-100 м, і також окреслюють контур шляху. Виїхав я так до відкритого степу - відразу побачив вогні газовидобувного об'єкту у Селещині....думаю о...я вже майже там. А виявилося не так...ще 25 км тре педалі крутити - ось, що означає оптичний обман. Доїхав до Селещини - темінь не спадає, до світанку ще далеко, але десь вдаличині небо вже починає червоніти - краса! Шкода фотік не бере такі кадри. Проїхав Машівку, вже доогу і без ліхтаря видно - скоро світанок. Сів у полі біля дороги поснідати, там же і зустрів схід сонця. Але температура поки не дуже радувала на дворі - 8 градусів.
Приїхав у Карлівку, ну вже й спортивну куртку можна зняти, їду у кофтині та футболці, доволі комфортно - на дворі вже 17 градусів, сонце якраз і показує мій напрямок руху - на схід, і компасу не тре діставати.
Далі починається найгірший етап-траса Карлівка-Красноград....вузька, із розбитою обочиною, тільки й літають фури та інші вантажівки...коротше жахливий відтинок. Приїхав у Красноград...іноді мені здавалося, що то місто якому ні кінця-ні краю....після вказівника із назвою міста їхав ще з годину. Це місто нашпиговане на основних дорогах світлофорами, причому деякі не працюють., тому просування цим містом було доволі повільним вкінці. Далі краще - спуск і поворот на бетонну дорогу(із сантиметровими швами) до села Попівка. Проїхав міст над трасою Е-150 і далі сільскими дорогами виїхав до Кегичівки. Майже біля Кегичівки мене призупинило стадо корів, яких переганяли на ніше пасовисько через село. Їх було так багато, що вони зайняли всю дорогу крізь село, дорога в об'їзд - це зайвих 10км...а вже втома відчувалася. Попереду так само не хотів об'їжджати коірів водій авто, я думаю за авто поїду і проїду корів швидко. Ак водій не сигналив-корови не реагували, пленталися повільно жуючи траву. Тоді я побачив невеликий проміжок з між корівоньками, коридор так би мовити - і швидко туди, місто навчило як діяти під час заторів на дорогах, маневруючи я всіх корів об'їхав, благо це дружні тварини, і вихав до 15 км зони до Кегичівки.
Всього на подорож я витратив 7 годин(враховуючи зупинку на перепочинок та харчування), проїхав я 120 км.
Ось фото.
  • 0

#390 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 29.08.2009 – 22:45

Перегляд дописуOlex (28.08.2009 00:37) писав:

Ось фото.
Чомусь мені церква у с. Попівка нагадала про ось цю церкву в Черкаській області.

Сьогодні, доречі, теж нещодавно повернувся з покатушки. 4,5 год в сідлі і 84км шляху в основному польовими дорогами а також полем (генштабівської карти не було, то ж трошки довелось поблукати). Пару фоток:

Зображення

Зображення

Перегляд дописуOlex (18.07.2009 22:49) писав:

Фрезерний, токарний та свердлильний верстати, алюмінієва болванка, плашка для нарізання різби - бажання, і можно зробити щось подешевше.
Доречі якщо збирати аналогічний ліхтарик самому, то комплектуючих доведеться накупляти на ~1000грн., тоді як китацйі пропонують готове за ~700грн. :ggggg: Правда я би замінив там плату керування..
  • 0

#391 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 30.08.2009 – 09:20

Перегляд дописуКиря (27.08.2009 22:38) писав:

Ех, як же ж так? Забули про власну ж тему :beer:

Скупо, скупо :ggggg: Одна фотка за 6 годин?
  • 0

#392 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 30.08.2009 – 12:58

Перегляд дописуКиря (29.08.2009 23:45) писав:

Чомусь мені церква у с. Попівка нагадала про ось цю церкву в Черкаській області.
Судячи із стилю церкви - це храм православних християн московського патріархату, цілком можливо, що це типові проекти. Один російський піп хвалився якось: "...я будую 5 однакових церков на Україні...".

Перегляд дописуКиря (29.08.2009 23:45) писав:

Сьогодні, доречі, теж нещодавно повернувся з покатушки. 4,5 год в сідлі і 84км шляху в основному польовими дорогами а також полем (генштабівської карти не було, то ж трошки довелось поблукати). Пару фоток:
Доречі якщо збирати аналогічний ліхтарик самому, то комплектуючих доведеться накупляти на ~1000грн., тоді як китацйі пропонують готове за ~700грн. :ggggg: Правда я би замінив там плату керування..
Красива будівля у стилі французького класицизму, і скільки ж на Україні старих красивих споруд, як раніше належали поважним людям, розсипаються(.
Чого вартий Шарівський замок на Харківщині.
Цікава у тебе торбина на ровері....одностороння? І як їхати?
Стосовно ліхтаря - воно то так, але можна ж зробити так ліхтар під себе, саме під свій ровер та потреби.
  • 0

#393 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 30.08.2009 – 22:36

Перегляд дописуGlobetrotter (30.08.2009 10:20) писав:

Скупо, скупо :ggggg: Одна фотка за 6 годин?
Фоток є більше починаючи звідси (там і посилання на архіви, і на фотоальбоми і тд.)

Перегляд дописуOlex (30.08.2009 13:58) писав:

Цікава у тебе торбина на ровері....одностороння? І як їхати?
Йой, і Ви теж забули.
  • 0

#394 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 31.08.2009 – 13:16

Эдине що можу додати, то це те що такий формат велосумки дуже зручний для нетривалих велопоїздок на 1-2 дні. І спина не навантажується рюкзаком, і місце не пустує дарма (як це може бути з великою сумкою на дві штанини).
Керування аж ніяк не погіршуєтсья. З сумкою, як і без неї, немає проблем "їхати без рук" і пити воду з пляшки при цьому.
  • 0

#395 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 31.08.2009 – 15:45

Перегляд дописуКиря (31.08.2009 14:16) писав:

Эдине що можу додати, то це те що такий формат велосумки дуже зручний для нетривалих велопоїздок на 1-2 дні. І спина не навантажується рюкзаком, і місце не пустує дарма (як це може бути з великою сумкою на дві штанини).
Керування аж ніяк не погіршуєтсья. З сумкою, як і без неї, немає проблем "їхати без рук" і пити воду з пляшки при цьому.
Я якось пропустив :D . Чудова торбина, дуже оригінальна конструкція. Думаю не заважило б і лямки пришити-для ділянок де тре піднімати байк не завадило б-на плечі повісив і тягнеш на плечі або штовхаєш залізного коня.
Панове, маю до всіх хто збирав велики з 0 питання - я збираю наразі на основі старої нім. рами міський велосипед, не підкажете якийсь і-нет магазин де для міських великів продають комплектуючі, бо всюди все для гірських, або для шосейних.

Перегляд дописуkatapulta (23.08.2009 18:23) писав:

Жирні коти на фото рулять! :) У мене теж фотозвіт з придніпров'я Чорнобаївщини
Супер природа! Дуже гарно, то ж Дніпро? Велик після пляжного піску як? Я пам'ятаю доводилося свій повністю розбирати та вичищати пісок після покатеньок по пляжній зоні.
Так, коти класні, шкода що у музейній сувенірній крамниці зменшених таких не лишилося. Вони руки гончара Миколи Вакуленка, називається робота - "Сядемо під перелазом, заспіваймо пісню разом".
Буде в когось можливість, завітайте до Національного музейно-паркового комплексу гончарного мистецтва у с. Опішня - дивовижно, що можна робити з глини! Якщо когось зацікавить - сканую мапу села із усіма музеями та цікавинками з музейного буклету.

Повідомлення відредагував Olex: 31.08.2009 – 15:55

• 0

#396 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 31.08.2009 – 16:49

Перегляд дописуOlex (31.08.2009 16:45) писав:

Я якось пропустив :D . Чудова торбина, дуже оригінальна конструкція. Думаю не заважило б і лямки пришити-для ділянок де тре піднімати байк не завадило б-на плечі повісив і тягнеш на плечі або штовхаєш залізного коня.
Панове, маю до всіх хто збирав велики з 0 питання - я збираю наразі на основі старої нім. рами міський велосипед, не підкажете якийсь і-нет магазин де для міських великів продають комплектуючі, бо всюди все для гірських, або для шосейних.

В топку інтернет магазини. Після сьогоднішнього дня буду намагатися до них не звертатись. Краще поїдь у Харків-місто та купи все необхідне і гроші за доставку на білет зекономиш.

Сьогодні велобазару.com листа відписав (вибачаюсь за російську, як вони зі мною, так і я з ними)

Цитата

Эх, сам виноват, по сто раз про каждую мелочь переспрашивать нужно. :)
На сайте указано:

Цитата

Покрышка 26" Maxxis OverDrive. "Слик" с насечкой, для переднего или заднего колеса. Кевларовый корд. Светоотражающая полоска.

А вот как раз светоотражающая полоска отсутствует! Что вызывает сомнение в автентичности товара.

Я щупал такую же покрышку у нас в магазине (только 28 дюймов) и во многом выбор остановился на Maxxis OverDrive из-за эффектной светоотражающей полоски по бокам.
А просто чёрных покрышек и у нас в магазинах валом :) .

А я дурак

1) регистрируюсь на сайте

2) оформляю заказ

3) ожидаю, а затем печатаю счёт фактуру

4) иду в банк на проплату

5) через полторы сутки иду в банк снова выяснять почему деньги всё ещё не перечислены

6) жду письмо о отправлении посылки

7) получаю письмо и ищу в электронной карте адрес Евроекспресса Шевченко, 135А, но карта такого адреса не знает

8) Проискав два часа этот адрес по городу, спрашиваю всех местных жителей и дважды звоню в Евроекспресс, что бы те подсказали дорогу.

9) хоть какой то позитив! Обогатился знаниями о родном горде. Оказывается ул. Шевченко 135 А находится не по улице Шевченко, а в проулке от улицы Красногвардейской, а именно зажата между гаражами, железной дорогой, автобазой и мастерской по производству памятников. :)

В общем в следующий раз трижды подумаю прежде чем покупать что то в интернет магазине.
:)
Но всё же спасибо и до свиданья.
Чи то мені тільки так не счастить з інтернет магазинами? :)
  • 0

#397 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 31.08.2009 – 19:22

Перегляд дописуRomun (31.08.2009 17:49) писав:

Чи то мені тільки так не счастить з інтернет магазинами? :D
У Інтернет-магазинах, особисто я, купую лише те, чого точно немає у моєму місті або у найближчих. Або разом із вартістю доставки виходить дешевше затой самий товар який я бачив/торкався у магазині.
Я купував мин року багато чого у і-неті, проблем не було, купував у Львові, Києві та Дніпропетровську. Придбав так - велокомп, велорукавиці, сумку під раму Дойтер, торбину на багажнік, велонаплічник та багато всіляких дрібниць не для велика. Мої рекомендації - перед замовлення напишіть листа із питаннями про товар які вас хвилюють, якщо цей товар вам дуже потрібний - дзвоніть питайте. Після замовлення не поспішайте бігти до банку та платити, якщо ви не дзвонили/писали та питали про наявність-зазвичай менеджер зв'язується із вами по контактному телефону після замовлення та уточнює, що це дійсно ви замовили, що ви замовили оце за таку суму і пропонує вам варіанти оплати та доставки(хоча іноді буває і не так). Далі надсилає на ваш контактний е-мейл лист із рахунком, який ви роздруковуєте(або переписуєте р/р та інші банківські та юр. реквізити) та йдет у банк, для швидкого надходження вибирайте той самий банк де р/р магазину. Платите свої кровні гривні/€, вдома/на роботі скануєте квитанцію/чек про проплату та надсилаєте до цього магазину, це допомагає пришвидшити обробку замовлення та доставку. Особисто мені подобається за сервіс та швидкість Автолюкс та САТ, хоча зараз дрібних автоперевізників море. Найшвидше я своє замовлення отримав через 2 дні- ввечері у пн. замовив, зранку у вт. передзвонив менеджер, до обіду я отримав рахунок, в обід оплатив, через годину на роботі підіслав сканований чек, ввечері мені передзвонили про відправку та сказали № декларації. Наступного вечора я після роботи пішов та отримав своє замовлення. Це я замовляв у Львові.
Хоча бувають випадки різні, якось у маг Ґоргані я замовив дещо, чекав дзвінка 2 дні, передзвонив сам - там вибачилися, але такого товару зараз нема, хоча раніше писали, що був. Я почекав так 2 тижні, один товар був, а другого не було. Замість другого запропонували дешевший аналог, я подивився і погодився-залишок грошей повернули разом із замовленням та оплатити доставку й вибачилися.

То як? Ти покришки отримав???

Повідомлення відредагував Olex: 31.08.2009 – 19:25

• 0

#398 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 31.08.2009 – 20:10

Цитата

Чи то мені тільки так не счастить з інтернет магазинами? smile.gif
Тьху, російська мова глибоко проникла в мій мозок, щастить а не счастить. А що буде як я з Криму повернуся? :D

Так, Olex'е, отримав покришки. Але без світловідбиваючих смуг. Ну, хто знав, що вони є без них, якщо й на сайті написано, що смуги є і власними очима бачив як вони виглядають. Ото єдина претензія, а ну і те що у www.velobazar.com договір підписаний з якимось недолугим перевізником, в якого офіс в чорта на кулічках.

А до цього проблем не було. Брав гітару, брав велобаул - все чудово було,мабуть день такий :) .

Раз мова зайшла за покришки, то питання до загалу.
На яких покришках катаєтесь?
Чи хтось поміняв "тракторні" покришки на сліки(або напівсліки), як враження?

От ми з Олексом вирішили покататись на сліках. Olex першим випробував і відмітив значне зростання швидкості як середньої так і максимальної.

Я свої випробую десь аж через тиждень.
  • 0

#399 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 31.08.2009 – 21:39

Перегляд дописуRomun (31.08.2009 21:10) писав:

Чи хтось поміняв "тракторні" покришки на сліки(або напівсліки), як враження?

От ми з Олексом вирішили покататись на сліках. Olex першим випробував і відмітив значне зростання швидкості як середньої так і максимальної.

Я міняв, коли поїздка передбачала тільки асфальт. Максимальна на горизонтальній дорозі відразу зростала з 37 до 42 :D

Про інтернет-магазин. Купував на вело.нет. Дешевше і досить оперативно.
  • 0

#400 akademik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 20:38

Сьогодні, до речі, Всеукраїнський Велодень. Усіх хто крутить педалі, і себе в тому числі вітаю зі святом <_<
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних