Перейти до вмісту

Велоспорт

Повідомлень в темі: 921

#361 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 11.07.2009 – 17:31

Народ, хто які велосумки використовує? Я деякий час поїздив з рюкзаком Deuter Mercury, 30л. і зрештою вирішив перейти на сумку-штани. Як результат - значно підвищився комфорт їзди і середня швидкість зросла на 4км/год. Вибір у мене був посеред таких двох:

Author A-N471 (16л + 4л. + ~6л.) <-----------> Author А-N209 (32л.)
Зображення <---------------------------> Зображення

Зупинився на моделі Author A-N471. Чому? Тому що це сумка, зроблена у формі окремої однієї штанини, без відсіку що лягає на багажник. Але штанини не простої, а дуже високої - головний відсік (об'ємом у 16л.) видовжується за потреби вгору. Верхній відсік (який при видовженні головного перетворюється у боковий і лягає безпосередньо на багажник) 4л. Дуже зручно. Лопатка влізає без проблем, до прикладу. Наразі маю лише одну штанину(не дочекаюсь на другу!), і задоволений на всі 100! Вона повністю замінила мій рюкзак по місткості. В другій сумці не сподобалось те, що основний відсік виконаний не у формі штанини а лягає безпосередньо зверху на багажник. А це означає лиш одне - центр ваги буде дуже високо. А це означає самі знаєте що.

Жодного дискомфорту при їзді з однією штаниною не відчулось. Велосипед тримає рівновагу чудово, лиш вести в руках стало трішки незручно. Кріплення сумки мегапросте - два металевих крюки і гумова затяжка для закріплення нижньої частини.

Що я отримаю в результаті? 2х26л = 52л(!) + вільна верхня частина багажника. Щоправда ціна такого варіанту дещо кусається. 2х268 грн. супроти 355 грн.

Варіант 1 (основний) <---------------------------> Варіант 2 (з розкладеною штаниною)
Прикріплений файл  Velosumka_Svarus_01.JPG   140.31К   7 Кількість завантажень: <-----------------> Прикріплений файл  Velosumka_Svarus_02.JPG   124.31К   4 Кількість завантажень:

Доречі на світлинах видно дане трап'я так би мовити у дії :beer:
  • 0

#362 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 11.07.2009 – 21:49

Я не використовую таких сакв, бо конструкція ровера не передбачає встановлення багажника, а от колєга придбав Deuter і задоволений до безтями. Бачив, тримав його в руках. Що сказати, - Дойтер є Дойтер.
  • 0

#363 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 07:46

Я не їздив з односторонною торбою на багажніку, у мене отака: http://www.topeak.co.../MTXTrunkBagEXP
Зображення
Зображення
Ось вона на ровері:
Зображення
Торбина доволі зручна-їдеш містом - штани склав у кишені - маленька торбинка виходить - 16 л. Потрібно збільшити ємність - розкладаєш штани і + 30 літрів додається.
Найбільше подорож із нею у мен була мин року - 120 км за день, чудово себе показала.
Великий + ще в тому, що ця торбина легко знімається( там взагалі цікава система кріплення) і є у комплекті лямка для переносу на плечі.

Катання із завантаженою комовою частиною велика теж маж свої нюанси - так як центр ваги переміщено назад, то відповідно на поворотах велик себе поподе по-іншому, із рюкзаком можна змінювати центр ваги нахиляючися куди тре при повороті, спуску, підйомі.
Я особисто для себе окреслив використання задньої торбини суто для катання по асфальту, трасами, добревкатаними ґрунтівками. При катанні лісом, із його вузеньою дорогою і купою гілок, різких спусків під'омів - вага ззаду тільки заважає керувати великом.
  • 0

#364 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 12.07.2009 – 10:27

Хто хоче собі придбати порівняно не дорогу раджу українську :beer: велосумку Commandor SHUTTLE.

Зображення

http://www.veloonlin...ew.shtml?id=933

Котра, скажімо, в 2,7 разів дешевша від сумки Olex`a :) . На додачу маємо рюкзак який при потребі приєднується/від'єднується (на блискавці) і який можна використовувати взагалі без сумки, що я успішно роблю.

Цитата

Я особисто для себе окреслив використання задньої торбини суто для катання по асфальту, трасами, добревкатаними ґрунтівками. При катанні лісом, із його вузеньою дорогою і купою гілок, різких спусків під'омів - вага ззаду тільки заважає керувати великом.

Згоден, з торбиною на багажнику навіть на бордюр нормально не заїдеш і кожна вибоїна дратує :8: .
Пробував пару разів овочі з дачі в ній перти :), але повернувся до рюкзака, годину спина може й потерпіти, а якщо цілий день крутити педалі з 6-10 кг вантажу, то вона незамінна
  • 0

#365 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 12:48

Різниця не настільки велика - http://velomagazin.b...roduct_893.html
Я купував на 220 грн дешевше майже 1,5 роки тому. Подякуймо кризі.
А торбина Romun'а дійсно класна-наплічник, торбина-штани та невеличне сидіння(прокладка для підвищення жорскості спини на рюкзаку). Та ще й такі гроші! Якість Commandor на висоті. У мене їхній рюкзак - Crosscountry 20, міцний та зручний+вбудований велочохол. Але їх наче вже не продають.
  • 0

#366 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 14:08

Хтось шолом розбивав? Чому і як? :beer:
  • 0

#367 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 13.07.2009 – 13:20

Перегляд дописуКиря (12.07.2009 15:08) писав:

Хтось шолом розбивав? Чому і як? ;)
Особисто мене Бог милував, а от товариші - так. Один розігнався в горах і в траві на швидкості під 50 не побачив ями. Шолом тріснув, голова залишилася цілою. Другого автомобіль збив в місті. Струс мозгу отримав, але не більше. Шолом тріснув в кількох місцях.
  • 0

#368 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 13.07.2009 – 22:07

А мені згодився вже на другий день після його купівлі. Щоправда нічого серйозного - просто головою вїхав в гілки(вимушено, аби людей на швидкості не збити) і чимось там гепнувся. Мабуть яблуком. Лиш звук вийшов прикольнючий, а голова абсолютно нічого не відчула. Одним словом, таки корисна річ ці шоломи ;)
От всі велосипедисти розказують як їх збивали автомобілі. А чи було щоб хто з велосипедистів збивав людей? ;)
  • 0

#369 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 09:56

Щось подібного згадати не можу. От, падали роверисти, щоб людей не збити - таке було.
  • 0

#370 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 15:08

Було раз, віїжджаю з села асфальтівкою, темно вже, вмикаю ліхтарик, який освітлює не так вже й багато дороги попереду. Їду собі по всіх правилах з правого краю дороги, аж тут ліхтарик освітлює бабцю, яка збирається переходити дорогу. І ні щоб почекати, вона починає пришвидшувати ходу аби перебігти дорогу до того як я проїду. Але потім бачить, що не встигне і починає бігти ще швидше. Я притискаюсь до правого боку наскільки можу, гальмую, бабця біжить ще швидше (ніколи б не подумав, що бабці можуть так швидко бігати). І врешті розвертаю вело і легенько так плечем торкаюсь бабці. Не знаю як їй, але мені зовсім не боляче було, за те страшно, бо вона заверещала на півсела...
  • 0

#371 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 15.07.2009 – 10:10

Romun, а от щоб такого не було потрібно ставити на велосипед нормальну фару, а не велофару. Наприклад ось світло саморобної фари на двох світлодіодах Сrее ХR-Е Q5 по 200Лм кожен:
Зображення

Деталі тут. Цілком реально (це очевидно) зібрати таку фару самому.
Взагалі не розумію який сенс з завдоських велофар. З ними хіба що книжку під ковдрою читати.

Повідомлення відредагував Киря: 15.07.2009 – 10:11

• 0

#372 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 15.07.2009 – 16:26

2Киря: скільки заплатив? фара не знімається? скільки часу в експлуатації? і скільки працює від однієї зарядки?
  • 0

#373 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 17.07.2009 – 09:28

То хай Olex розкаже якого він монстра собі на шолом паяє.
А в мене тоді було аж дві Sigma QUADRO. Дві ще більш менш, але все одно не важно, а я ще й ослухався виробника і засунув туди акумулятори. Єдиний плюс - світять дууже довго навіть на морозі.
http://www.velobazar...ories/Light/414
Дану модель фари не радив би, резинка на кріпленні рветься постійно, одну фару вже загубив. Краще б зробили нероздільну з кріпленням, тим більше, що воно легко знімається (мабуть іншу фару приклею до кріплення).

На разі Olex рекомендує купити за 30грн велоліхтар "Космос" викинути непотрібне начиння і всунути туди одноватний світлодіод (хоч світлодіод?).
  • 0

#374 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 17.07.2009 – 12:12

Їдем завтра на Полтавщину а точніше висаджуємось з дизеля у Гребінці і прямуємо на Пирятин, Крячківку (тут живе легендарний вокальний ансамбль "Древо") і Березоворудську піраміду. Протяжність маршруту 80-90км. Назад із Гребінки тим же дизель-поїздом.
  • 0

#375 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 17.07.2009 – 18:16

Перегляд дописуRomun (17.07.2009 10:28) писав:

То хай Olex розкаже якого він монстра собі на шолом паяє.
А в мене тоді було аж дві Sigma QUADRO. Дві ще більш менш, але все одно не важно, а я ще й ослухався виробника і засунув туди акумулятори. Єдиний плюс - світять дууже довго навіть на морозі.
http://www.velobazar...ories/Light/414
Дану модель фари не радив би, резинка на кріпленні рветься постійно, одну фару вже загубив. Краще б зробили нероздільну з кріпленням, тим більше, що воно легко знімається (мабуть іншу фару приклею до кріплення).

На разі Olex рекомендує купити за 30грн велоліхтар "Космос" викинути непотрібне начиння і всунути туди одноватний світлодіод (хоч світлодіод?).
Моя нашоломна фарочка поряд із Киріною монстрік - на основі світлодіоду Cree R2 3.2Вт, Al рефлектор ,
колись була плата керування на основі AX2002.....але експерементів вона не пережила. Тому поки все примітивно - обмежую струм резистором. У майбутньому або куплю паяльник менший(мій для СМД компонентів явно великуватий) або готову плату керування(від 26 грн).
На шоломі доволі зручно мати додаткове світло, у мене використовується к дальнє, що повірте доволі зручно.
Найбільша проблема коки-це знайти вдалий корпус, який би по діаметру підходив, мав достню жорсткість та був легким. Я поки взяв корпус від старого радянського алюмінієвого конденсатора. Але це поки демо варіант, наразі шукаю більш вдалий корпус, сподобалася ідея використовувати корпуси із старих ліхтариків.
Так, Romun'е - велоліхтар "Космос" має доволі непоганні габарити, зручне кріплення на кермо, відсік також на 3 батарейки ААА(мініпальчік) та головне 30 грн!. Залишається лише поміняти там світлодіод(найкращий варіант це до 3 Вт маусимум, враховуючи твої потреби - 1 Вт тобі достаньо буде для твоїх 3 ААА), схему керування та рефлектор. На око діаметри всі ніби підходять. Буде бажання, візьмем штангенциркуль та підем міряти.

Katapulta - круто! То до самої Полтави не завітаєте? Вдалої подорожі!

Прикріплені файли

• 0

#376 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 18.07.2009 – 20:45

Перегляд дописуGlobetrotter (15.07.2009 17:26) писав:

2Киря: скільки заплатив? фара не знімається? скільки часу в експлуатації? і скільки працює від однієї зарядки?
Я особисто ще не мав з нею справ..просто показую що таке є і що таке можна зробити...не все за одну зарплатню, я потрохи докуповую велоприладдя :)
Але я ж давав посилання...там все описано автором даної розробки: http://www.vinbike.c...hp?topic=1757.0
1 ліхтарик - 40 у.о. Термін дії одного ліхтарика - 7год.))
  • 0

#377 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 18.07.2009 – 21:01

Перегляд дописуКиря (13.07.2009 23:07) писав:

А мені згодився вже на другий день після його купівлі. Щоправда нічого серйозного - просто головою вїхав в гілки(вимушено, аби людей на швидкості не збити) і чимось там гепнувся. Мабуть яблуком. Лиш звук вийшов прикольнючий, а голова абсолютно нічого не відчула. Одним словом, таки корисна річ ці шоломи :ggggg:
От всі велосипедисти розказують як їх збивали автомобілі. А чи було щоб хто з велосипедистів збивав людей? :)
Два рази збивав людей :ggggg: Два рази люди переходили дорогу не подивившись, чи щось їде поміж автомобілями (тому помітити їх не міг, ні я, ні автомобіль). Вважаю, що своїм збиванням уберіг їх від агрегатів із значно більшим імпульсом.
  • 0

#378 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 18.07.2009 – 21:31

Перегляд дописуOlex (17.07.2009 19:16) писав:

Моя нашоломна фарочка поряд із Киріною монстрік - на основі світлодіоду Cree R2 3.2Вт, Al рефлектор ,
Щось я не можу вїхати..на "лівих" сайтах інформація про Cree R2 - світловий потік від 200 до 300Лм. На офіційному сайті взагалі не можу знайти. В будь-якому разі 2х200 > 300, чи не так?

В будь-якому разі це дитячий писк у порівнянні з уже готовим модулем Cree MC-E (750Лм, 13 Вт)

Але вся фішка в тому наборі з двох ліхтариків, про який я мовив вище, що там одночасно використаний рефлектор і 6-ти градусний колліматор. Отримуємо одночасно і дальнє і ближнє світло. Як то кажуть, освітлення і в ширину і в довжину :)

З.І. Ні, Cree MC-E вже теж не підходить. Я закохався з першого погляду в ось це: Велосипедна фара BL-1 світлодіод SSCP7 900 люмен !!!

Повідомлення відредагував Киря: 18.07.2009 – 21:31

• 0

#379 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 18.07.2009 – 21:49

Але ціна явно не поспішає кохати...127 $....хм....900 Лм - це прямо як на прожекторі)
Фрезерний, токарний та свердлильний верстати, алюмінієва болванка, плашка для нарізання різби - бажання, і можно зробити щось подешевше.
Але от проблема із з'єднувальним кабелями - я особисто викорисовую Audio Jack'и, але ж стик кабелів не прикривається, у дощ можливе замикання. Поки думаюі шукаю кращі альтернативи.
  • 0

#380 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 07.08.2009 – 14:00

Перегляд дописуOlex (18.07.2009 22:49) писав:

Але ціна явно не поспішає кохати...127 $....хм....900 Лм - це прямо як на прожекторі)
Знайшов дешевше ($ 96 / 758.40 грн.)
P.S. Повернувся з велопоходу місцями козацької слави "Черкаси - Чигирин - Суботів". Деякі фото на Вконтакті. Враження писати влом))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних