Перейти до вмісту

Велоспорт

Повідомлень в темі: 921

#321 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Полтава

Відправлено 16.05.2009 – 16:50

Перегляд дописуКиря (16.05.2009 16:56) писав:

Хоч і аерозольне, але по суті через трубочку просто скапує...на кожну зв'язкову окремо крапати потрібно.

Прикріплений файл P5160028.JPG
Круто. Наче гарна річ...
До речі, останнього разу зекономив використав українську змазку, дешевше грибів , якість терпіти можна...

Перегляд дописуКиря (16.05.2009 17:36) писав:

О, ще така штукенція як "захист пера"...що можете сказати? В мене постійно перо брудниться ланцюгом, нездорово це.
А за ріжки на руль дякую, дуже допомогли.
Це що? Така кругла штука за зірочкою? Якщо вона, то краще не знімати, бо тоді є ризик попадання ланцюга в спиці, від чого останні можуть погнутись. А так хай собі брудниться... куди ж без бруду...
  • 0

#322 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 16.05.2009 – 17:20

Перегляд дописуКиря (16.05.2009 16:33) писав:

З.І. Мастило (млін, треба скласти якийсь список велотермінів, а то по 5хв відповідники українські шукаю і не можу знайти) маю Brunox, типу швейцарське) Globetrotter, а що то за замочок з таким цікавим ім'ям Sram?

Замочок Sram

Зображення

Захист пера, це обмотка, яка захищає перо від ударів ланцюгом. Найпростіше зробити - накласти сірий поліуретановий утеплювач для труб і закріпити електротехнічними стяжками.

Мастило (олію, змазку :unsure: ) капаю на кожну ланку по капельці, і як мінімум на 2 години залишаю, щоб затекло між з'єднання, потім витираю. Змащую після кожних 80-100км по-сухому, або після кожної мокрої поїздки.
  • 0

#323 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 16.05.2009 – 18:23

Перегляд дописуRomun (16.05.2009 17:50) писав:

А так хай собі брудниться... куди ж без бруду...
Наразі в мене мазутою брудниться бо я неправильно чистю і змащую)) та й не здорово коли ланцюг цокає по тій частині рами.

Перегляд дописуGlobetrotter (16.05.2009 18:20) писав:

Змащую після кожних 80-100км по-сухому, або після кожної мокрої поїздки.
Я теж до такого висновку дійшов. А для чого і як той замочок так і не в'їхав)

І ще відсутність лапки дістає. Не хочеться "просто так" його класти на асфальт чи землю, педалей шкода.

Стоп, це тих замочків ціла купа і вони одягаються на кожну ланку??
  • 0

#324 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 18:29

Перегляд дописуКиря (16.05.2009 19:07) писав:

А для чого і як той замочок так і не в'їхав)

Зображення Зображення

Це для того, щоб можна було легко руками, без жодних інструментів, роз'єднати ланцюг, зробити йому всі гігієнічні процедури і поставити його на місце :unsure:
  • 0

#325 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 14:32

Перегляд дописуGlobetrotter (16.05.2009 19:29) писав:

Це для того, щоб можна було легко руками, без жодних інструментів, роз'єднати ланцюг, зробити йому всі гігієнічні процедури і поставити його на місце :D
Це на любий ланцюг можна безболісно поставити?

Мене ось дістала вже така постійна ситуація:

Прикріплений файл  ____.jpg   30.72К   14 Кількість завантажень:

Прикріплений файл  _____.jpg   110.58К   10 Кількість завантажень:

Тому я зважився на такий крок, хоч і дорого як для такого трап'я:

Прикріплений файл  _oinotin.jpg   109.79К   7 Кількість завантажень:
  • 0

#326 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 22:03

Перегляд дописуКиря (18.05.2009 15:32) писав:

На будь-який, тільки на 8-швидкісний один, а для 9-ти - інший.

Мене ось дістала вже така постійна ситуація:
Тому я зважився на такий крок, хоч і дорого як для такого трап'я:

Теж варіант, тільки дорожчий. Час від часу можна його зняти і помити. Це я про захист пера.
А ноги виделки все одно потрібно витирати від пилюки і слідкувати, щоб волога під тим чохлом не збиралася, бо там не висохне.
Я собі такого не ставив і не збираюся.
  • 0

#327 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 19.05.2009 – 18:42

Аматорські велоперегони у Львові

Зображення

Попередня реєстрація тут: beskyd.lviv.ua
  • 0

#328 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 21.05.2009 – 10:25

Вульки 2009 стартують в цю суботу!

Якщо не змагатися, то прийдіть хоч повболівати ;)
  • 0

#329 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 21.05.2009 – 10:43

можна купити машинку для миття ланцюга. Я купив і задоволений... 3 хв. покрутив - і чисте щастя... ;)
  • 0

#330 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 22.05.2009 – 15:17

Перегляд дописуGlobetrotter (19.05.2009 19:42) писав:

Аматорські велоперегони у Львові

Зображення

Попередня реєстрація тут: beskyd.lviv.ua

Старт завтра о 10 ранку.
  • 0

#331 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 25.05.2009 – 23:34

Після перегонів Вульки 2009 (звіт на сайті організатора) група крейзі-роверистів, щоб переконатися в неповторності сходу сонця на Петросі, поперлася на нічне велосходження. Краще, ніж описав це один з учасників (usama) я не скажу, тому дозволю собі зацитувати:

почалось все з вульок - двоє учасників, які судили, а не ганялись, вирішили організувати культурні вихідні. і те, що коржик сказав жартома, люпко сприйняв за ідею і таким чином - надумали лізти вночі з роверами на петрос.
я на петросі ніколи не був - думаю підемо разом, цікаво як воно там. ну і досвіду нічних покатульок-походів нема, тому вже вдвічі цікавіше. ну і те, що компанія файна, напевне було найголовнішим.
отож
нас було семеро (додано спеціально щоби народ знав вар"ятів поіменно)
хуліганка
люпко
тарас
коржик
павло
лядек
усамко

зразу після перегонів вирушили скоренько додому чи хто куди, дяк мене підбиває їхати мити ровер. я розумію, шо то лиш на пару хвилин він буде чистим, тому забиваю. але ланцюг, ланцюг то ж в болоті. прошу любка, аби взяв мені трохи масла, я в потязі змащу.
беру в дяка ліхтарик, затарююсь батарейками - і вйо на вокзал
зустрічаємо всіх, павло добігає в останній момент, радий знов бачити всіх, і шо всі підписались на любкову пригоду
сіли в потяг. думаю мити ланц, але то здалось би гарячою водою. халепа - в провідниці чай є, а окропу нема. ну, зимною так зимною. їмо, бавимось в міста, бавимось в те, що ніби спимо. дорога довга та виснажлива, подолали більше 300 кільометрів, тому треба знову поновити сили і поїсти.
ну все, вже лазещина, виходимо. разом з нами виходять купа якихось школярів з дніпропетровська. питають скіки коштують ровер, збираються на говерлу.
сідаємо верхи і вперед, в ніч. на в"їзді платимо внесок за в"їзд до заповідника. зірок на небі - дуже багато. знимкуємось яко сліди ліхтарів, далі їдемо, потрохи йдемо, бо дорога камяниста, дуже трасе, ще і йде догори. в колибі їмо канапки, сукафрукти, і далі, в ніч.
серпантином виходимо догори, павло згубив мобільний. вертається - знайшов! файно, чекаємо, і далі догори.
друга колиба. нарешті вода! знову їмо, і вже останній стрибок до перемички.
небо сіріє, а щось велике чорніє попереду. любко каже - давайте спробуємо трохи пройти з роверами. думаю, які є варіанти: кинути його тут напризволяще - троха зле. ну, ровери в зуби, на плечі, в руки, за плечі - і вперед, тобто догори. ліземо, а не йдемо, ровер штовхати я не годен. дивлюсь вперед - червоний ліхтарик десь далеко попереду. ну ясно, його не доженеш.
пробую фоткати з каменя як зі штатива, як воно все сіріє. загублюю кришечку до об"єктива, але несильно переймаюсь. ліземо догори. доганяю тараса з мартою, йду вверх, світліє вже так, що вимикаю ліхтар. тарас мене знову доганяє, фоткаємось, бачимо схід. нам пощастило, бо ми були якраз на майданчику, де можна було підібрати якийсь ракурс і нікому не заважати.
схід - просто неймовірний. вітер - теж. кому бракує розуміння лаконічності моїх епітетів, може подивитись подвиг віталіка. розумієш, наскільки суворим і прекрасним є той край, дивлячись і на величезні гори навколо, і на останні зірки, дим проваль і навіть на малесенькі квіти, які ростуть тут, незважаючи на щонічний мороз і нещадний вітер (думаю що сонце вдень тут теж палить не по дитячому).
вже коли сонце зійшло, вилажу за тарасом на вершину. любко гоцає за мартиним ровером вниз, вже всі тут.
поки ліз на петрос, думав для чого, але всі ті питання відпали самі собою, коли вже виліз
чекаємо, фотографуємось, піджераємо, просто насолоджуємось буттям тут і йдемо-їдемо далі, вниз, в Ялівець.
прохаська я люблю, але непростих не читав. любко читав, і якраз з тим ялівцем було пов"язане місто в його повістях. гарний ялівець, але їхати після того, як ніч не спав, чомусь не виходило. деколи йшов, бо стежка була маленька і петлиста.
доїхали до роздоріжжя, перед нами шешул. розбираємось, бо вже вітру такого нема, відпочиваємо трохи, і вйо до траверсної дороги.
зрозуміло, що ніяка порядна дорога не буде кінчатись стежкою в ялівці, тому трохи пробираємось по камінню, і виїжджаємо на дорогу, що огинає петрос з боку говерли.
виглядає все, як на рекламах МТВ - каміння, неймовірні краєвиди, справа стрімкий схил, зліва зеленокам"яна стіна. їдемо, проїжджаємо через потічки, доїжджаємо до колиби біля дороги, знову їмо. майже всі потрохи куняють, на годинниках приблизно дев"ята ранку, а вже стільки вражень ) доїжджаємо до перемички, з якої ми раніше вирушили на петрос. перепочиваємо і там, чоколядка, далі нас чекає даунхіл.
раніше я звик до грунтових доріг, і тому їхати вниз було задоволенням. з говерли ж дорога вся в камінні, тому їхати приємно, але боляче в руки і пальці. решта то зрозуміла і їде спокійно, я ж жену як дурний, весь в болоті. став, чекаю на повороті всіх, а нікого нема. вже подумав, що десь не побачив повороту, не туди поїхав, але потім почув далеко знайомі голоси - виявляється, мартин ровер сказав пшшшшш.
чекаю на всіх, пробую фотографувати, знов жену як дурний і наздоганяю решту, ще більше весь в болоті.
їмо, і їдемо вже майже по рівному. підбив трохи ганятись тараса, женемо по каменюках.
далі вже асфальт. трохи через села, пробуємо пелетоном, з якого нічого не виходить, і вже нарешті рахів. борщик, піца, морозиво, сік - і довга дорога додому в гарячому черепаходизелі до Станіславова. далі нічого особливого, вдома вже над ранок, змучений але щасливий.
дякую всім за все. дуже файна компанія, дуже файна вилазка. то був мій перший двотисячник, і перша чорногора. перша - то й значить, що неостання

Взято з www.beskyd.lviv.ua

Зображення

Інші світлини

• 0

#332 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 26.05.2009 – 00:20

Проблемка-коли торможу обидва тормоза(чи то колеса) ревуть так що чути за 3 квартали. Своя вигода є-не треба дзвіночок купувати,чутимуть далеко,але коли на вулиці люди шарахаються.....з цим можна щось зробити?
  • 0

#333 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 07:17

таке буває з бюджетними гальмами. можна боротися заміною колодок на інші, з більш благородного матеріалу. треба слідкувати за чистотою обода. може якийсь камінчик в'їстися в колодку, тоді скреготати буде немилосердно.
  • 0

#334 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 26.05.2009 – 09:52

Перегляд дописуКрихітка (26.05.2009 01:20) писав:

Проблемка-коли торможу обидва тормоза(чи то колеса) ревуть так що чути за 3 квартали. Своя вигода є-не треба дзвіночок купувати,чутимуть далеко,але коли на вулиці люди шарахаються.....з цим можна щось зробити?
На вібрейках (тип гальмів як на вашому вело) таке може бути поки гальмівні колодки не постирають фарбу на ободах, потім само собою повинно перестати ревіти...

А тим часом в Полтаві відбувся велодень, який в одному місці зібрав аж 102 велосипедиста! Фото та інформація тут http://www.operativn...a/news_874.html . Шкода я участі не приймав, а спостерігов на своїх двох...
  • 0

#335 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 30.05.2009 – 19:10

Перегляд дописуRomun (26.05.2009 10:52) писав:

А тим часом в Полтаві відбувся велодень, який в одному місці зібрав аж 102 велосипедиста! Фото та інформація тут http://www.operativn...a/news_874.html . Шкода я участі не приймав, а спостерігов на своїх двох...
А в нас у Вінниці Велодень був 24-го. І велосипедистів було трошки більше ніж у Полтаві :happytwo: десь на десяток-півтора.

Відео є, і є фото. Десь там є я:

Зображення

Зображення

Проїхали маршрут "ТЦ Бастилія - Площа перемоги - Книжка"
  • 0

#336 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 30.05.2009 – 23:04

У нас, у Житомирі, теж був велодень 24 числа.
Тут мій невеличкий звіт http://nolex.biz/200...-zhytomyr-2009/

Відео-фільм: http://rutube.ru/tracks/1942471.html?v=4bb...1f080629763ccbb (16 хв.)
  • 0

#337 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 10:48

Nolex, щось у вас дуже мало людей у велоодязі та шлемах. Доречі у нас тижнем раніше проводився ще один велозаїзд до Дня Європи. 50км. навколо Вінниці
  • 0

#338 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 31.05.2009 – 13:29

Перегляд дописуКиря (31.05.2009 11:48) писав:

Nolex, щось у вас дуже мало людей у велоодязі та шлемах. Доречі у нас тижнем раніше проводився ще один велозаїзд до Дня Європи. 50км. навколо Вінниці
Ага, мало, я теж без шлемака і велоодягу був. Це, напевно тому, що процентів 30-50% не так часто кудись їздять на велосипеді або може, що у нас цей вид спорту тільки зараз починає активно розвиватись. Того року було 30 людей на велодні, а цього — десь 100.
  • 0

#339 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 09:48

Перегляд дописуКиря (30.05.2009 20:10) писав:

А в нас у Вінниці Велодень був 24-го....
Проїхали маршрут "ТЦ Бастилія - Площа перемоги - Книжка"
Поясніть мені, як можна пропагувати велосипедизм хаотичним рухом людей на роверах без шоломів, без дотримання правил дорожнього руху, які ще в придачу заважають іншим учасникам дорожнього руху. Така демонстрація крім іронічної посмішки в кращому разі, а то й озлобленості на всіх роверистів в гіршому, не викликає. Звичайно, коли їхати таким натовпом, здається море по коліна, але коли на другий день роверист виїзджає на дорогу, автомобілісти починають мститися підрізаючи, притискаючи до бордюра, всім видом показуючи, хто господар на дорозі.
Краще би ПДР вчили, ніж такі демонстрації влаштовували. НМСД.
  • 0

#340 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 13:09

Перегляд дописуGlobetrotter (1.06.2009 10:48) писав:

Поясніть мені, як можна пропагувати велосипедизм хаотичним рухом людей на роверах без шоломів, без дотримання правил дорожнього руху, які ще в придачу заважають іншим учасникам дорожнього руху. Така демонстрація крім іронічної посмішки в кращому разі, а то й озлобленості на всіх роверистів в гіршому, не викликає. Звичайно, коли їхати таким натовпом, здається море по коліна, але коли на другий день роверист виїзджає на дорогу, автомобілісти починають мститися підрізаючи, притискаючи до бордюра, всім видом показуючи, хто господар на дорозі.
Краще би ПДР вчили, ніж такі демонстрації влаштовували. НМСД.
Бгг, власне заради цієї всієї риторики Велодень і проводився. Мовляв показати велокультуру велосипедистів, що нас є багато, аби на нас звернули увагу і прийняли за рівноправних учасників дорожнього руху, бла-бла-бла і тому подібне варення. Все це обумовлювалось організаторами під час збору перед власне заїздом. Два автомобілі супроводу ДАІ і теоретично мала би бути колона по дві особи в один ряд. Звісно, колона була і по 5-6 людей, і по бордюрах їздили, і БМХ-ери стрибали як ідіоти)) І мені зовсім не дивно, бо всі ці слова повна їрунда. А саме, коли починають говорити про автомобілістів як про одну особу, і про велосипедистів як одну особу. І ті і ті є різні. І в сімї не без виродка. У автомобілістів немає автокультури навіть одного до одного. Подивитись лишень як їздять маршрутчики. Яка в дідька може бути культура до велосипедистів? Так само і велосипедисти. Вони є різні. І від того що їх десять буде дотримуватись правил а 90 ні - це абсолютно нічого не дасть. Тому що 100 автомобілістів дотримуються правил а 900 - ні. І буде їхати "правильинй" велосипедист і буде їхати автомобіль. Водій автомобіля не буде підраховувати статистику скільки він бачив "правильних" велосипедистів. Він підріже і його, і пішохода і іншого водія, от і вся риторика.
Автомобілісти підрізали велосипедистів і підрізатимуть. Велосипедисти підрізали пішоходів і підрізатимуть. І так має бути, бу-га-га, природній технологічний відбір, гг.

Доречі, невже в ПДР вказано що велосипедисти мають їздити в шоломах? Щось я такого не пам'ятаю, хоч і маю водійські права.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних