Перейти до вмісту

Велоспорт

Повідомлень в темі: 921

#301 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 06.05.2009 – 11:11

Перегляд дописуOlex (5.05.2009 18:08) писав:

Нижче фото окулярів відомої контори 3M, виробник гарантує захист від ультрафіолету, ціна отут 62 грн.
...
У хмарну погоду дуже доречними є жовтуваті окуляри, сірий, хмарний день ніби наливається сонцем. Сьогодні вже вкотре я це відчув.
Ідеальний варіант-це змінні скельця, із собою возиш чохол із ними і міняєш у залежності від освітленості.
Просто супер, я би собі замовив ЗМ2842. Єдина проблема що представництва є лиш у Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Харкові, Донецьку та Кривому Розі. Доведеться когось припахувати :lol:
Наостанок: що таке "BBB"?
  • 0

#302 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 06.05.2009 – 14:20

Так вони здається куди завгодно висилають передоплатою, там тільки необхідно вибрати найближче до себе представництво.
  • 0

#303 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 20:46

Перегляд дописуКиря (6.05.2009 12:11) писав:

Наостанок: що таке "BBB"?
ВВВ це назав голланського виробника велозапчастин та аксесуарів. Оф. сайт
У мене їхнього виробницта отакі гловси(рукавиці) та отакий ключ для шпиць. Якість чудова.
Рукавицями користуюся вже майже 2-й рік, єдине - написи на лайкрі(чорна смужка збоку) зтерлися доволі шкидко. Багато разів пралися у пральній машині. Експлуатував у різних погодних умовах, максимальна температура коли вони були на моїх руках це 37,8 по Цельсію на сонці, матерія так і лишилася яскраво, соковито червоною. Що найбільш приємно у таку пору-хоч і наявні там безліч вентиляційних отворів маленького діаметру-але рука чудово обдувається вітром, тобто вентилюється, і не лишаються сліди засмаги від тих отворів на руці. В неті читав пост одного росіянина, як він купив літні гловси із отворами порядку 1,5 міліметри і після літніх покатеньок руки були ніби як у хворого на кір. :rolleyes:
Купував я свої за 45 грн.(у далекому 2007-му)
Якщо ви не знаєте свого розміру руки по стандартах XS, S, M, L XL, XXL(ХХL у продажу не бачив, які ж це лопати тре мати!) - велорукавивці однозначно перед купівлею потрібно міряти, вони мають щільно облягати долоню, бути трохи навіть тісними(нічого-розтягнуться).
Для прикладу даю фото:

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував Olex: 06.05.2009 – 21:00

• 0

#304 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 07.05.2009 – 13:49

Перегляд дописуOlex (6.05.2009 21:46) писав:

- велорукавивці однозначно перед купівлею потрібно міряти, вони мають щільно облягати долоню, бути трохи навіть тісними(нічого-розтягнуться).

Ой, не сказав би, що мають бути тісні. Купив недавно такі (тісні, бо більшого розміру не було) і в першій же поїздці сильно пошкодував. Кров до пальців не доходила, а зранку був приморозок. Змерз, як собака :rolleyes: Зняв і більше не вдягав :ggggg:
  • 0

#305 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 09.05.2009 – 09:16

Перегляд дописуZuzik (5.05.2009 15:08) писав:

різниця між щитком і його відсутністю - в багнюці без крила буде на спині брудна смуга, а з крилом - дві але трішки вужчі :)
Не скажіть, багато залежить від виробника щитків і способу кріплення.
От згадувана Olex`ом ВВВ нікуди не годиться. По перше за 1,5 роки щитки зламались. І я купив в декілька разів дорожчі SKS (німецькі)... А по друге, провели порівняльний тест крил у моєї дівчини залишились ВВВ, а я їхав з новенькими SKS одразу після грози. Як результат рюкзак моєї дівчини заляпаний грязюкою, а мій сухий і жодної краплини бруду. Правда і вони не рятують ноги нижче коліна від води, але то дрібниці
  • 0

#306 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 09.05.2009 – 10:26

Ось,як і обіцяла.
Зображення
  • 0

#307 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 09.05.2009 – 15:03

Перегляд дописуКрихітка (9.05.2009 11:26) писав:

Ось,як і обіцяла.

Для початку саме то. Широкої дороги! :)
  • 0

#308 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 09.05.2009 – 22:45

:) Бачу тільки Крихітку, про вел нічого не видно :ggggg:
  • 0

#309 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 11:40

Перегляд дописуRomun (9.05.2009 10:16) писав:

От згадувана Olex`ом ВВВ нікуди не годиться. По перше за 1,5 роки щитки зламались. І я купив в декілька разів дорожчі SKS (німецькі)... А по друге, провели порівняльний тест крил у моєї дівчини залишились ВВВ, а я їхав з новенькими SKS одразу після грози. Як результат рюкзак моєї дівчини заляпаний грязюкою, а мій сухий і жодної краплини бруду. Правда і вони не рятують ноги нижче коліна від води, але то дрібниці
Romun каже щиру правду на рахунок крил BBB, у мене такі самі. У мокру погоду вони більше виконують роль трампліну для бруду-у результаті бруд осідає значно вище на спині чи наплічнику. Для гірського велика із "злою" гумою не підходять-ширина по-боках крил малувата, розліт бруду з вищезгаданою гумою йде капітальний по боках. Якщо у вас шини міського типу '26(сліки, тощо), то думаю ще куди не йшло-бо там у протектора канавки сходяться у центрі, таким чином вода збирається точно по центру крила, але й то не у всіх так(так має бути в ідеалі)
  • 0

#310 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 12.05.2009 – 19:31

Стосовно бризовиків. На заднє колесо MTB поставив такий (і вся спина, тобто рюкзак, в багнюці):
Зображення

Та й сам бризовик зверху теж в багнюці.
  • 0

#311 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 12.05.2009 – 19:35

Перегляд дописуkatapulta (9.05.2009 22:45) писав:

:D Бачу тільки Крихітку, про вел нічого не видно :)
;) тобі мене мало? ну ок.
тут він трошки більше частково
Зображення
  • 0

#312 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 12.05.2009 – 22:39

Перегляд дописуКиря (12.05.2009 20:31) писав:

Стосовно бризовиків. На заднє колесо MTB поставив такий (і вся спина, тобто рюкзак, в багнюці):
Та й сам бризовик зверху теж в багнюці.

Тому і не витрачаю зайвих грошей на зайві прибамбаси :D

Зображення
  • 0

#313 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 09:01

Перегляд дописуRomun (9.05.2009 10:16) писав:

SKS це ті, що монтуються як стаціонарні на 2-х сталевих розтяжках? Тоді так - захистять, але ж не гламурно :D
  • 0

#314 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 11:38

Мій кінь:

Зображення

А тепер увага запитання. Хто як чистить ланцюг?
  • 0

#315 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 12:38

Перегляд дописуZuzik (13.05.2009 10:01) писав:

SKS це ті, що монтуються як стаціонарні на 2-х сталевих розтяжках? Тоді так - захистять, але ж не гламурно :)
Не скажу що всі SKS такі, але мої таки на розтяжках.
Є і мінуси, через невеликий проміжок між колесом та крилом по грязюці не проїдеш взагалі, через налипання грязюки на колеса...

Перегляд дописуКиря (16.05.2009 12:38) писав:

Мій кінь:

Зображення

Якщо ланцюг знімний то ніякої проблеми, в пластикову бутилку з уайт- спірітом чи водою з миючим заосбом і добряче потрусити, повторити операцію поки не стане чистим.

Але в мене поки заводський, нового не купляв. То спочатку чистив ганчіркою, ватними паличками і розприскувачем для квітів(чи білизни) - абсолютно неефективно.
А потім купив машинку для чищення ланцюга отаку http://www.veloonlin...ew.shtml?id=914
то й досі нею задоволений (вже десь рік). Як миючий засіб використовував розчинник для фарби, але він себе не виправдовує, бо повністю не прибирається з ланцюга і пізніше з'їдає змащення- велотефлон. Найкраща штука для миття
вода+засіб для миття посуду. Мию двічі, полощу, сушу. Змащую велотефлоном, залишаю на певний час аби він вкрив залізо, після чого знімаю залишки ганчіркою аби не липла грязюка.
  • 0

#316 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 15:01

Перегляд дописуКиря (16.05.2009 12:38) писав:

Поставив замочок Sram і в пластикову фляшку з порошком та Фейрі, як в попередньому пості. І так вже понад 9000км, міняючи почергово 3 ланцюги через кожні 600 - 800км. Змащую мастилом Pedros, Finish Line для мокрої погоди.
  • 0

#317 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 15:33

Romun. Велотефлон, як я розумію, це проста змазка для ланцюга)
Теж думав і думаю купити собі таку штукенцію. Наразі чистив лиш один раз. Ганчір'ям і зубною щіткою :) Ефект дуже маленький.
Що до змазки. Яку порекомендуєте періодичність? На балончику вказано що покриття залізно тримається рік, але це ж навіть не казки Діда Панаса :happytwo:

З.І. Мастило (млін, треба скласти якийсь список велотермінів, а то по 5хв відповідники українські шукаю і не можу знайти) маю Brunox, типу швейцарське) Globetrotter, а що то за замочок з таким цікавим ім'ям Sram?
  • 0

#318 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 15:42

Перегляд дописуКиря (16.05.2009 16:33) писав:

...
Що до змазки. Яку порекомендуєте періодичність? На балончику вказано що покриття залізно тримається рік, але це ж навіть не казки Діда Панаса :)

....
Так, велотефлон це просто змазка дла ланцюга, правда він буває ще й для підшипників, відрізняється густиною. Але мав на увазі саме для ланцюга.

Як казав мені один продавець магазину, змащувати тоді, коли ланцюг починає скрипіти. :happytwo: Ну, я намагаюсь недопускати цього, хоча всяке буває. :) .
Якщо балончик, то виходить аерозольне змащення? Щось воно мені не дуже по відгукам, хоча сам не пробував :D

Повідомлення відредагував Romun: 16.05.2009 – 15:44

• 0

#319 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 15:56

Перегляд дописуRomun (16.05.2009 16:42) писав:

Якщо балончик, то виходить аерозольне змащення? Щось воно мені не дуже по відгукам, хоча сам не пробував :)
Хоч і аерозольне, але по суті через трубочку просто скапує...на кожну зв'язкову окремо крапати потрібно.

Прикріплений файл  P5160028.JPG   93.31К   3 Кількість завантажень:
  • 0

#320 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 16:36

О, ще така штукенція як "захист пера"...що можете сказати? В мене постійно перо брудниться ланцюгом, нездорово це.
А за ріжки на руль дякую, дуже допомогли.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних