Перейти до вмісту

Велоспорт

Повідомлень в темі: 921

#281 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1465 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лева

Відправлено 27.04.2009 – 17:54

Перегляд дописуkatapulta (27.04.2009 17:50) писав:

:prapor3: Скільки разів зазнала падіння ваша землячка на Дубках?

Два. А що?
  • 0

#282 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 30.04.2009 – 11:55

Перегляд дописуСварус (29.08.2008 12:13) писав:

Народ, бачу Ви тут трошки в цьому розбираєтесь, гг. Так от, хочу собі купити велотрона, прошу вашої допомоги в виборі...
Дяка всім, хто радив. Зрештою захотів Giant Boulder Disc (2009) але з поставником виникли якісь проблеми. Прикриваються "кризою", хай їм грець! То ж взяв Author Solution (2009) + всіляке причандалля. До цього кілька років тому їздив на "Орльонку". Відразу з магазину покатався по місту 10км. і поїхав в село. Відсутність досвіду і мозолів зробило своє - на 53км. дороги було 6-8 зупинок. Частково через втому і незручність сідла і частково через оніміння пальців обох рук. Також була присутня біль в шиї. Тим не менше стартовий заїзд видався успішним, не зважаючи на наявність додаткового вантажу у вигляді дванадцятикілограмового роздутого рюкзака за плечима. В дорозі з'їдено порцію морозива) Витрачено 3год. і 30хв. чистої їзди + не менше 30-40хв на відпочинок. Тобто в принципі можна сказати що середня швидкість була 15 км/год, прямо як "швидкість неіснуючого велосипедиста, який їде рівно без зупинок по рівній дорозі і велодоріжці))..."(с)Блискавиця.
Вже згодом, за пару днів (коли пройшов головний біль - біль натертої задниці (хай біси поберуть ті тонкі сидіння!), відкорегувавши за своїм бажанням висоту сідла (а не згідно магазанних рекомендацій) і знявши передній рефлектор (що занчно підвищило аеродинаміку, гг) здійснено проїзд по зворотньому маршруту. Все тих же 40км. по трасі і 13км. по місту. От тільки за 2год. 30хв. Зупинки було лиш дві, і то аби зробити фотографії щоб потім забути скопіювати їх на флешку.

Одним словм, +1 велосипедист)

Два дні велопробігу:

Прикріплений файл  P4300357.JPG   59.05К   6 Кількість завантажень:
  • 0

#283 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 15:32

2 Киря: Якщо можна - декілька порад. Для їзди на ровері не бери на плечі важкі наплечники, максимум 7кг тому, що спина при розтягнутій посадці не вертикальна і важче сприймає навантаження.
Щоб не натирати задницю придбай велошорти, велоштани з памперсом і правильно їх одягай (на голе тіло). Слідкуй, щоб не було жодних швів на одязі між тілом і сідлом.
Впиратися в сідлі потрібно двома кістками, які виступають з двох половинок :rolleyes:

Не женися за рекордами. Все прийде по-черзі. Успіхів!
  • 0

#284 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 03.05.2009 – 00:21

2Globetrotter
Дякую, але як не брати нічого на плечі? А як інакше? Вішати не велосипед?
Про велошрти я вже знаю, десь був прочитав)) Але поки накупуєш всього цього що "вело-", то й їсти і спати не буде за що :rolleyes:
Та й рекорди тут ні до чого, просто додому поїхав на вихідні. Я ж не винен що так "далеко")
Доречі як що до щитків? (чи як вони правильно називаються) Помітив що мало хто їх використовує. Тільки на дощову погоду. Але особисто мені незручно коли від переднього колеса летять мілкі камінці і цокають об раму, особливо коли їхати по бездоріжжю..

Фото з заїзду:

Прикріплений файл  DSC00105.JPG   105.98К   7 Кількість завантажень:

Прикріплений файл  DSC00110.JPG   87.64К   3 Кількість завантажень:
  • 0

#285 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.05.2009 – 01:28

:rolleyes: я купила велосипед!!!!
ура ура ура
ще й з шаленою знижккою
збулась моя мрія)
:beer: всіх нафіг задавлю,одна лишусь.
  • 0

#286 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 03.05.2009 – 09:21

Перегляд дописуКиря (3.05.2009 01:21) писав:

2Globetrotter
Про велошрти я вже знаю, десь був прочитав)) Але поки накупуєш всього цього що "вело-", то й їсти і спати не буде за що :rolleyes:
Та й рекорди тут ні до чого, просто додому поїхав на вихідні. Я ж не винен що так "далеко")
Доречі як що до щитків? (чи як вони правильно називаються) Помітив що мало хто їх використовує. Тільки на дощову погоду. Але особисто мені незручно коли від переднього колеса летять мілкі камінці і цокають об раму, особливо коли їхати по бездоріжжю..

Фото з заїзду:
Хм, 7 кг це достатньо велика вага, а для грузів треба було мотоцикл купляти :beer: . В крайньому випадку можна купити багажник і велосумку на нього http://www.veloonlin...ew.shtml?id=847 , щось типу цього. В мене є, але з нею не так комфортно кататись, в плані, що особливо не пострибаєш, важче вгору їхати і т.д.
Велошорти річ незамінна! Хто спробував кататись в них, до звичайного одягу вже не повертається. Ну, хто ще не спробував, може й обійтись поки, бо дійсно до вело багато чого закупляти треба, я другий рік закуповую різне причандалля.

Я з щитками не розлучаюсь, ніколи не знаєш коли дощ піде або просто десь каналізацію прорве. :)

То ви ще про оніміння пальців писали. Тут можуть зарадити гарні велоперчатки з силіконовими вставками (від 100 грн) + силіконові ручки на кермо замість звичайних (близько 50 грн). :ggggg:
  • 0

#287 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 03.05.2009 – 10:09

Ще не помітив на Вашому вело рожків на кермі. Штука яка теж може зарадити проти оніміння верхніх кінцівок, а через періодичну зміну положення тіла, хоч і невелику (коли берешся за ріжки) трохи легше стає і спині.
  • 0

#288 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 03.05.2009 – 10:23

Romun, ото ж бо й воно, дуже хочу ріжки на кермо..ібо вже й за них уявних "тримався", просто опираючись кулаками на кермо) я так розумію їх можна докупити, так? На велоперчатки наразі не згоден. Люблю свободу тіла. Та й шлем для чого не розумію. У всякому разі для спокійної шосейної їзди а не вистрибувань)
  • 0

#289 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 03.05.2009 – 10:59

2Globetrotter
Я не говорю нічого не брати. Кажу брати мало: воду, перекус, камеру-помпу. Ще спальник літній влізає, камера. Без фанатизму.
А в багатоденні мандрівки тільки багажник з саквами. Не інакше.

Перегляд дописуКиря (3.05.2009 11:23) писав:

Та й шлем для чого не розумію.
Шолом для того, щоб вберегти саме цінне, що в тебе є. Не треба забувати, що крім тебе по дорогах їздять інші на твердих залізних автах. Та й поза дорогами дивні випадки бувають. За 5 років бачив не один випадок, коли шолом врятував роверисту як не життя, то здоров'я однозначно.
Теж на початках їздив без шолома. Ось, чим це закінчилося: http://picasaweb.google.com.ua/lh/photo/wr...feat=directlink
(не хочу кров всім показувати) Тепер ніхто без шолома з нами не їздить, щоб не створювати клопотів по транспортуванню тіла на батьківщину :rolleyes:
  • 0

#290 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 03.05.2009 – 11:54

Romun, ото ж бо й воно, дуже хочу ріжки на кермо..ібо вже й за них уявних "тримався", просто опираючись кулаками на кермо) я так розумію їх можна докупити, так? На велоперчатки наразі не згоден. Люблю свободу тіла. Та й шлем для чого не розумію. У всякому разі для спокійної шосейної їзди а не вистрибувань)
Так можна докупити. Зрізаються на краях керма кінці резиновоі ручки і прикручуються рожки, мені більше подобаються загнуті до середини ніж прямі
Загнуті: http://goods.marketg...ds/1164/841198/
Прямі: http://goods.marketg...ds/1164/842399/

Їздив би я й без шолома, так Olex загітував, тепер з шоломом відчуваю себе безпечніше, без нього практично не їжджу. Хоча спочатку дратує, що через нього на тебе звертають увагу :rolleyes: ...
  • 0

#291 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 03.05.2009 – 12:13

Перегляд дописуRomun (3.05.2009 12:54) писав:

Хоча спочатку дратує, що через нього на тебе звертають увагу :beer: ...
Краще хай звертають увагу на шолом, ніж на розбиту голову. Зрештою, шолом для нас, а не для них.
4 роки тому у Львові теж роверист в шоломі був дивовижею, проте тепер половина вже в шоломах :rolleyes:
І ще одне, - коли роверист в формі, в шоломі - автомобілісти ставляться до нього, як до рівного. Але тут і поведінкою на дорозі (доприманням правил) потрібно доказувати свою рівність.

Повідомлення відредагував Globetrotter: 03.05.2009 – 12:14

• 0

#292 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 03.05.2009 – 14:37

Перегляд дописуКрихітка (3.05.2009 02:28) писав:

:prapor3: я купила велосипед!!!! ура ура ура ще й з шаленою знижккою збулась моя мрія)
Вітаємо! Показуй, ми подивимось, заціним :happy1:
  • 0

#293 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 03.05.2009 – 16:29

Про шолом:особисто я його купив після першого серйозного падіння, з перших днів придбання роверу їздив на ньому на роботу та по-роботі, і одного разу спускаючися з крутого схилу(Інститутська гора у Полтаві), на секунду перетиснув передні гальма і полетів із велика, залізний кін ще мене звершу й накрив, одна нога була між верхівкою та основою рамного трикутника, благо ноги в мен міцні. Встиг згрупуватися, тому отримав мінімальні пошкодження колін, ліктів. На обличчі гілкою роздер шкіру під оком, 4 см десь від ока. Із собою з перших днів вожу аптечку, тому швидко обробив та закрив рани. Після купив дві речі-шолом та окуляри.
За браком коштів купив не той що хотів шолом, взяв за 150 грн. шолом BELL зразка 2003 року, старі зразки швидко мадають у ціні, тому рекомендую шукати саме випуску минулих років, але не 90 чи 95, так як більшість шоломів складаються із ударопоглинаючого матеріалу-в основному це пінопласт(пінополіуретан), його ми бачимо розпаковуючи новий телевізор як ущільнювачі. З роками він втрачає свої ударопоглинаючі властивості. В неті є багато інфи про тест різних шоломів на поглинання удару. Звичайно ударопоглинаючі властивості залежать від в основному від маси вашої макітри(та ціла вцілому), швидкості та площини удару.
Ну не забивай собі цим голову, йди у магази та міряй.
Влітку кращого захисту голови від сонця не знайти, у мене в основному чорний шолом, я багато разів їздив влітку при 35 і вище градусах, обгорала шкіра на відкритих ділянках тіла, але сонячного удару не було ніколи, пов'язано це з поганою теплопровідністю матеріалу шолому.
Щодо висловів перехожих типу: "ДИВИ-ШЛЬОМ!", то це правда, у нас поки більшість людей сприймають велик як зазіб для транспортування мішків із картоплею та транспорт для бідняків. Я кожного дня їду на роботу на своєму Giant'і із шоломом на голові і ловлю здивовані погляди людей, літні люди то взагалі наче бачать Юрія Гагаріна, деяке старі керівництво компанії кілька разів питало - "шо ото в тебе на голові, ти шо у шльомі оце їздиш?", аби відчепилися казав що це частина екіпіювання, кілька разів вступав у дискусії чому ви не запинуєте про це мотоциклівстів чи мопедистів. Питання виникають такі перш за все тому, що рівень засобів захисту населення у нас низький, люди не бережуть ні себе ні інших. Чому? Бо не думають про завтра, а не думають бо бідні-а бідні бо дурні. Ну це вже зосім інше питання .
Тепер про окуляри. Особисто я вдягаю окуляри Longus із двома комплектами скелців-тонованим та жовтуватим. Тоноване для кращої оріентації у сонячну погоду, жовтуваті - для туманної, контрасність картинки значно покращується.
Бажано мати ще й прозорі окуляри, для поїздок у темну пору або при хмарній погоді.
Окуляри це крім всього іншого і захист очей від пилу бруду, гілок, тощо. недавно одна гілка добряче подряпала мені окуляри, а хто знає що подряпала якби їх не було.
Доречі, велоокуляри які захищають від ультрафілолету коштують доволі дорого, мої особисто не захищають. Що найгірше, під тонованими окулярами рогівка ока розширюється а окуляри то від шкідливого ультрафіолету не захищають. Але цю проблему можна дешево вирішити - окуляри для захисту оцей промислово зразка компанії OZON(Франція) або UVEX(Німеччина), остання має класну серію i-vo, відмінний захист очей за малі гроші.Зображення
Можете пошукати інші зразки, підіть у заклади назразок ЕпіЦентру(це не реклама), там море засобів захисту оцей із непоганим сучасним дизайном.
  • 0

#294 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 12:31

Перегляд дописуOlex (3.05.2009 17:29) писав:

Що найгірше, під тонованими окулярами рогівка ока розширюється а окуляри то від шкідливого ультрафіолету не захищають.
Ото ж бо й воно. Не бачу сенсу купувати тоновані окуляри. Краще прозорі та ударостійкі. Або скляні і тоновані.
  • 0

#295 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 14:08

різниця між щитком і його відсутністю - в багнюці без крила буде на спині брудна смуга, а з крилом - дві але трішки вужчі :)

Все можна докупити і доставити. :lol:
А на рахунок шолому - даремно... особливо це стосується шосейної їзди. Ви ж там на шосе не одні. Мені от дорогу різко джип перегородив - на шоломі вм’ятина з грецький горіх. А могла бути на черепушці.
А пальчата потрібні тим паче. поперше через руль на асфальт - любима справа долоні подерти, а по друге пальчата не пріють і тому руль ви тримати будете однаково міцно.

Перегляд дописуКиря (5.05.2009 13:31) писав:

Ото ж бо й воно. Не бачу сенсу купувати тоновані окуляри. Краще прозорі та ударостійкі. Або скляні і тоновані.
краще купити зі змінними скельцями... але має бути якраз не скло а пластик, і оправа не металева... Об згаданий джип я розмазав свої звичайні окуляри по всій фізіономії... Оправа дуже гарно зробила татуювання навколо очей, добре що скло в оці не застрягло...
  • 0

#296 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 15:49

Перегляд дописуZuzik (5.05.2009 15:08) писав:

краще купити зі змінними скельцями... але має бути якраз не скло а пластик, і оправа не металева... Об згаданий джип я розмазав свої звичайні окуляри по всій фізіономії... Оправа дуже гарно зробила татуювання навколо очей, добре що скло в оці не застрягло...
Стосовно пальчат. Тобто в пальчатах рука не пріє? Чи пріє але це не віддає негативно на зчеплення з кермом? Але мабуть в такому разі долоні більше пріють, все ж закритий простір.
Стосовно окулярів. Якщо буде тонований пластик, то як зазначав пан Olex зіниці розширюватимуться а кількість ультафіолету буде все тією ж. От Вам і пряма шкода для очей.
  • 0

#297 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 16:08

Перегляд дописуКиря (5.05.2009 16:49) писав:

Стосовно пальчат. Тобто в пальчатах рука не пріє? Чи пріє але це не віддає негативно на зчеплення з кермом? Але мабуть в такому разі долоні більше пріють, все ж закритий простір.
не віддає негативно не зчеплення з кермом... по за 3 години ж зіпріє і без пальчат... До того ж там ідуть гелеві вставки і не натирає долоні (особливо біля великого пальця).

Стосовно окулярів. Якщо буде тонований пластик, то як зазначав пан Olex зіниці розширюватимуться а кількість ультафіолету буде все тією ж. От Вам і пряма шкода для очей.
пластик який не пропускає УФ, звичайно. Спеціалізовані окуляри... від 150 до 500 грн. дорого звичайно... :lol: Але краще аніж спорчений кришталик, або спроба на швидкості в 35 км біля фури виковиряти жука з ока...
  • 0

#298 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 17:08

Окуляри є із захистом від ультрафіолету(ну принаймні так заявляють компанії-виробники). Вищезгадані мною UVEX, OZON випускають окуляри для промисловості та працівників охорони здоров'я. Ціни різні -від 30 і вище. Нижче фото окулярів відомої контори 3M, виробник гарантує захист від ультрафіолету, ціна отут 62 грн.
Зображення
Зображення
Зображення
- А є китайські велоокуляри, які просто тоновані, і як я написав вище - доволі шкідливі для ока.
У хмарну погоду дуже доречними є жовтуваті окуляри, сірий, хмарний день ніби наливається сонцем. Сьогодні вже вкотре я це відчув.
Ідеальний варіант-це змінні скельця, із собою возиш чохол із ними і міняєш у залежності від освітленості.
Голову та очі слід берегти в першу чергу

Я юзаю дешеві літні BBB, ніяких вставок із гелем чи силіконом-м'яка тканина із маленьким напаяними пластиковими вкрапленнями на долоні та сітчастий верх-влітку в них відчуваю впевненіше велик. Раніше звичайно при довгих покатеньках долоня втомлювалася(якраз церез відсутність гелю), але побратим Romun порадив купити силіконові німецькі гріпси(ручки на кермо) у "Великій Кишені" - проблема вирішилася-руки просто влипають тепер у кермо.

Повідомлення відредагував Olex: 05.05.2009 – 17:12

• 0

#299 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 17:13

Ось вибір окулярів для велоспорту
http://velosiped.com.../c86_Ochki.html
можна замовити з доставкою...
З.І. Не сприйміть як рекламу

Повідомлення відредагував Zuzik: 05.05.2009 – 17:13

• 0

#300 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 05.05.2009 – 17:22

Olex :lol: корисна інфа. Окуляри просто супер по спортдизайну! Буду замовляти.
Сам відкатав минулого сезону в Perspecta 2500 - теж хороша тема, легкі й зручні, коштували 27грн.

Прикріплені файли

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних