Перейти до вмісту

Велоспорт

Повідомлень в темі: 921

#261 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.12.2008 – 22:10

У мене динамка була. Файно.
  • 0

#262 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 13.12.2008 – 10:24

Перегляд дописуdector (12.12.2008 22:10) писав:

У мене динамка була. Файно.
Теж колись мав. В дитинстві. Пам'ятаю полегкість, коли її відключав. Подібно, як тепер час від часу переходжу зі злої гуми на сліки для їзди асфальтом. Максимальна швидкість відразу зростає з 37 до 42км/год. :rolleyes:
  • 0

#263 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 17.12.2008 – 21:10

не розбираюсь що то таке зла гума(
велик то файна річ. тільки б нормальну компанію та самого велика)))
  • 0

#264 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.12.2008 – 21:52

в минулу суботу балувався сніговим даунхілом на вєліку, в голосіївському парку, це неймовірна штука, коли котишся на загальмованому задньому колесі, і тілки думаєш, щоб вбитись не назавжди:gryzin:

а позаминулої суботи, здається, тоді ще було тепло надзвичайно, на велосипедах поїхали на круглик, помісити болото і пісчані грунти, це було щось, неймовірний катарсис:box:

ось фото з тієї пргоди, я та мій друган Саня, отакі велосипедисти, тільки в мене спорядження нема, та і нетреба мені воно, от би вилку з амортизатором, ато по рукам бува б"є
  • 0

#265 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 17.12.2008 – 22:02

Перегляд дописуdector (17.12.2008 21:10) писав:

не розбираюсь що то таке зла гума(
велик то файна річ. тільки б нормальну компанію та самого велика)))

Зла гума з розвиненим грунтовим протектором, а слік - лисий. (Жаль, що фотки не вставляються з сайту Швальбе )

2 Katod: Їздити по неглибокому снігу - величезне задоволення. Лиш би він не розкис від потепління. Зараз у Львові його нема навіть на лікарство, тому заздрю :gryzin:
  • 0

#266 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 26.12.2008 – 21:03

Вже декілька днів який чудовий сніг застелив всю Полтавщину. Тому стала можливою недоступна до цього велорозвага. Для велорозваги треба: велик (бажано гірський зі злою резиною (с), ех, кажуть що й шипована буває, але то вже розкіш), довга і міцна мотузка(альпіністська), санки. Мотузку привязуємо до санок і чіпляємо до виступа на рамі вело, де входить підсідільний штир. Тож самі сідаємо на вело, ставимо гірську передачу, щоб можливо було рушити з місця і головне не забути посадити на сани пасажира, бажано не дуже важкого. Обережно з гальмами, бо в санок їх немає, а у вело сподіваюсь, що є. І не забуваємо, що вело так-сяк амортизує, а сани знову ж таки ні B) . Вдалого активного відпочинку.
  • 0

#267 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 27.12.2008 – 21:09

Саночки не впрягали, бо 70км довкола Львова, тягнути настрою не було :rolleyes: Але повозилися знаменито :happy1:

Зображення

Інші фотки тут

А деталі тут <_<
  • 0

#268 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 30.12.2008 – 22:37

а ми сьогодні дали по голосіївському лісу на велосипедах лякати лижників, сніг був мокроватий, і ми приїхали додому мокрі як водяники, але катарсису досягли
  • 0

#269 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • 429 повідомлень

Відправлено 01.01.2009 – 23:04

Вчора якраз захотів собі велосипед але зараз не маю можливості його придбати. На моїй шиї весить комп"ютер (кредит), навчання і матеріальну підтримую сім"ю. В недалекому майбутньому я планую все таки його собі придбати... буду їздити вечером по місту і за містом, дихати повітрям свіжим, насолоджуватись всім... ех, словами не передаш відчуття.
  • 0

#270 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 07.01.2009 – 22:41

Сьогодні зробили собі роверову коляду. Проїхалися селами навколо Львова. Зимно. Мінус 12.

Зображення

Зображення
  • 0

#271 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 09.02.2009 – 19:22

Globetrotter, в мене питання руба, які гальма використовуєте ви, дисковіЮ, чи колодки, і які в яких переваги

і, звичайно, вчора ганяв з хлопцями на Круглик вєліками трактерьял, але от фото будуть трішки пізніше
  • 0

#272 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 09.02.2009 – 22:06

Перегляд дописуGlobetrotter (7.01.2009 22:41) писав:

Сьогодні зробили собі роверову коляду. Проїхалися селами навколо Львова. Зимно. Мінус 12.
Ех...я ледве слиною не захлинувся....так класно катаєте ви там))))
У нас зараз сніг майже весь потанув, дощі, бруд та калюжі одні та ще й +5.....жахлива погода.
Мій кінь поки у стайні, потроху підбиваю йому підкови, готую до нового сезону(вчора розібрав та змащую досі), якісь проблеми у задній каретці...чи то пісок чи ще щось....тре розібрати, а ключів поки немає.
Думаю собі нашоломний ліхтар саморобний зробити, купив світлодіодний модуль із сд Cree R2 max, світить я вам скажу ого-го як, тест при повній темряві у квартирі показав...світить ліпше за мою Сігму Супралед. Поки збираю матеріали для корпусу.
Перше фото: модуль R2
Друге відповідно Sigma-Sport Supraled
Фотографував при повній темряві, без спалаху у режимі "Нічна зйомка" фотокамерою Canon A550
Тести поки об'єктивним не вважаю, бо все ж це все не на відкритому просторі, от як закінчу з корпусом, тоді гляну більш точно.

Перегляд дописуKatod (9.02.2009 19:22) писав:

Globetrotter, в мене питання руба, які гальма використовуєте ви, дисковіЮ, чи колодки, і які в яких переваги

і, звичайно, вчора ганяв з хлопцями на Круглик вєліками трактерьял, але от фото будуть трішки пізніше
Із власного досвіду можу тобі сказати про V-брейки: доволі зручні у обслуговуванні та налаштуванні, висока ремонтопридатність, простота конструкції, невелика вага. Але - через них знижується прохідність під час долання багняної берешкоди(бо те що налипає на колесах дуже сповільнює та гальмує рух, ми із Romun'ом минулої вести це відчули на собі дорогою до Диканьки, коли заїхали у не просохлі ґрунтові дороги. Але тут є вихід, якщо не спускатися із гори по таким дорогам і навколо немає інтенсивного руху....то просто розстєбуєш скобу і їдеш при відтягнутих гальмах...і прохідність зростає.
Щодо дистків нажаль мало знаю, це до Globetrotter'а.
Десь вище ми вже це питання обговорювали

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  IMG_0409.jpg   22.33К   4 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  IMG_0416.jpg   15.06К   3 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Olex: 09.02.2009 – 21:57

• 0

#273 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 10.02.2009 – 20:16

Перегляд дописуKatod (9.02.2009 19:22) писав:

Я і 90% друзів використовують дискові. Переваги: 1. Вища ефективність. 2. Не так забруднюються болотом, снігом, водою з калюж, відповідно надійно працюють в екстремальних умовах. 3. Колодки служать до 6 тис.км, тоді як V-брейкові колодки можуть зноситися за кілька кілометрів їзди по болоту. 4. Не зношується обід.
10% друзів з часом теж перейдуть на дискові :pardon: Але все це справедливо для МТВ, що підтверджує відео.
Зображення
Якщо мова йде про шосейник, то там дискові не потрібні.

п.с. Це питання вже обговорювалося не один раз :happy1:
  • 0

#274 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 17:40

Перегляд дописуGlobetrotter (10.02.2009 20:16) писав:

Я і 90% друзів використовують дискові. Переваги: 1. Вища ефективність. 2. Не так забруднюються болотом, снігом, водою з калюж, відповідно надійно працюють в екстремальних умовах. 3. Колодки служать до 6 тис.км, тоді як V-брейкові колодки можуть зноситися за кілька кілометрів їзди по болоту. 4. Не зношується обід.
10% друзів з часом теж перейдуть на дискові :rolleyes: Але все це справедливо для МТВ, що підтверджує відео.
Зображення
Якщо мова йде про шосейник, то там дискові не потрібні.

п.с. Це питання вже обговорювалося не один раз :rolleyes:
Твоя правде, Globetrotter'е, але не слід забувати про такий важливий параметр як ціна, а у дискових як експлуатація так і початкова вартість вища-тоді як можна купити непогані В-брейки Shimano Deore за 70 грн.
Щодо колодок....щира правда, у друга навіть одні зтерлися вщен після затяжного спуску до серпантинним дорогам Криму.
  • 0

#275 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 18:43

Перегляд дописуOlex (11.02.2009 17:40) писав:

Щодо колодок....щира правда, у друга навіть одні зтерлися вщен після затяжного спуску до серпантинним дорогам Криму.
То кому потрібні такі гальма, які в найвідповідальніший момент не працюють. Навіть за 70 грн. :rolleyes:
Не думаю, що знайдеться альпініст, який купуватиме тонший шнурок тільки тому, що він дешевший :rolleyes:
Дійсно, порядне спорядження і солено коштує. І нема на то ради :wub:
  • 0

#276 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 22.02.2009 – 21:32

а от ми сьогодні по снігу резиною, відмотали 37 км по сніжній цілині, це було класно
от фото, я та мій друган теж з велосипедом
Зображення

і от фото з мораллю, любиш кататись, люби і носити, після високого даунхілу
Зображення
  • 0

#277 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 08:44

Прийшла весна, пора штовхати велоактивізм :happy1:

Ось і ми, семеро бескидівців, переїхалися з Воловця через Воловецький перевал, Сойми, Торунський, Вишківський перевали, Долину, Моршин і фінішували в Стрию. Загалом - 159км за 9,5 годин.

Зображення

Підйом на Воловецький перевал.

Зображення

Гребля на р.Свіча біля Вигоди
  • 0

#278 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 20.04.2009 – 11:24

18 квітня в Києві, в парку Дубки відбулися змагання з нагоди відкриття сезону. Була там і двійка зі Львова. Лаврів не пожали, але проїхалися на славу

Старт

Зображення

І трафунки на трасі
Зображення Зображення

Їду, як можу
Зображення Зображення

Деякі інші фотки тут: http://picasaweb.goo...rotter/18042009#

Форум на Велокиєві: http://www.velokiev....wforum.php?f=34
  • 0

#279 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 09:59

Повернулися з поїздки Воловець - Міжгір'я - оз.Синевир - хутір Слобода - Вишків - Долина - Стрий

Зображення Зображення Зображення Зображення

Інші фотки тут
А тут більше слів

Повідомлення відредагував Globetrotter: 27.04.2009 – 10:01

• 0

#280 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 27.04.2009 – 16:50

:prapor3: Скільки разів зазнала падіння ваша землячка на Дубках?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних