Перейти до вмісту

Велоспорт

Повідомлень в темі: 920

#221 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 31.08.2008 – 00:28

Перегляд дописуOlex (29.08.2008 20:36) писав:

2)Якщо не хочеш брати кроссовий - то не бери, кросс-кантрійні ровери(до яких відноситься Giant Escaper, Boulder) цілком тебе задовільнять - легенькі, міцні, мають чудову прохідність. Сам вже більше року крючу педалі на Giant Escaper'і, чудовий велик.

- купуй 19-21 раму, не менше;
- із наведених я б радив Boulder;
- не забудь про подвійний обід та шолом.

І подумай ще раз - чи потрібен тоді точно кросс-кантрійний MTB чи може кроссовий. Кроссовий і по трасі неічого так їде і у лісі може непогано перти по ґрунту. Але він більше місця займає ніж MTB, це суттєво, якщо зберігати у квартирі.
Чудово! Так, я таки сьогодні подумав і дійшов висновку що чистий MTB мені ні до чого...все-одно більше навантаження буде саме на відстань по шосе. Але от на повністю кроссовий не наважусь) Та й місце і справді для мене є критичним. Таке запитання: а чому Ви б порадили Boulder а не Escaper? Різниця між ними, як я бачу, в наступному:
Вилка: SR Suntour XCT SR(в Escaper) Suntour XCM MLO(в Boulder), 24шв. в Boulder супроти 21 в Escaper, система шатунів і гальма теж трішки різняться..
І, на скільки я зрозумів, відразу при покупці можна замінити обід на подвійний без особливих зусиль, так?

Globetrotter, з Вами абсолютно згоден і що до цін/сеозну і що до природи/асфальту :rolleyes:
  • 0

#222 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 17:18

Перегляд дописуСварус (31.08.2008 01:28) писав:

Чудово! Так, я таки сьогодні подумав і дійшов висновку що чистий MTB мені ні до чого...все-одно більше навантаження буде саме на відстань по шосе. Але от на повністю кроссовий не наважусь) Та й місце і справді для мене є критичним. Таке запитання: а чому Ви б порадили Boulder а не Escaper? Різниця між ними, як я бачу, в наступному:
Вилка: SR Suntour XCT SR(в Escaper) Suntour XCM MLO(в Boulder), 24шв. в Boulder супроти 21 в Escaper, система шатунів і гальма теж трішки різняться..
І, на скільки я зрозумів, відразу при покупці можна замінити обід на подвійний без особливих зусиль, так?

Globetrotter, з Вами абсолютно згоден і що до цін/сеозну і що до природи/асфальту -_-
Різниця у сильніших втулках, кращих передніх зірках(це згідно інфи на оф. сайті www.giant.com.ua).
Щодо ободів - кращи спитай у магазині, і запитай, чи у Балдера не подвійний стоїть одразу(у Ескейпера точно одинарний).
Ага....ще дізнайся точно про матеріал рами у Балдера, бо на оф. сайті пишуть про сталь....мож це помилка.
Про вилку від оф. сайту виробника SR Suntour: вилка Балдера, вилка Ескейпера . Різниця у тому, що вилка Балдера має хід до 100 мм та є регулятор жорсткості підвіски та блокування а у вилки Ескейпера хід 80мм та тільки рег. жорсткості підвіски. Ціни (згідно даних київського інтернет магазину http://bikeshop.com.ua) відповідно 375 та 359 звісно ж наших, рідних гривень :happy1: .
Регулювання підвіски річ непогана, але я особисто нею давно не користуюся. Раніше у залежності від типу покриття(асфальт, ґрунт) крутив той регулятор, але з часом вибрав найоптимальніше положення і більше не чепав. Блокування то поцікавіше, у мене такого навороту нема, але я якось какався на ровері Kelly's Quartz із подібної вилкою, зручно коли міняє ґрунт на асфальтівку заблокував аморт свій і велик не так розкачує, тобто йде менша втрата кінетичної енергії під час руху по асфальту(простіше, велик просто не розкачується....хоча то все дрібниці).
  • 0

#223 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 18:49

Доречі, ось цікавий матеріал тро частини байку - про гальма, втулки, покришки....
  • 0

#224 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 01.09.2008 – 20:55

Краще, ніж читати ці недолугі переклади, вже глянути сюди: http://www.redbike.ru/html/feruum.htm
А про вибір ровера сюди: http://yarda.com.ua/velo/node/435
  • 0

#225 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 21:23

Перегляд дописуGlobetrotter (1.09.2008 21:55) писав:

Краще, ніж читати ці недолугі переклади, вже глянути сюди: http://www.redbike.ru/html/feruum.htm
А про вибір ровера сюди: http://yarda.com.ua/velo/node/435
ГГ....може то жива розмовна мова)))
  • 0

#226 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 02.09.2008 – 06:58

Перегляд дописуOlex (1.09.2008 22:23) писав:

ГГ....може то жива розмовна мова)))
Знайомий мені той перекладач -_-
  • 0

#227 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 05.09.2008 – 15:53

Підтримай всеукраїнський велорух у своєму місті! :prapor3: http://forum.velo.ck.ua/
  • 0

#228 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 05.09.2008 – 16:04

Перегляд дописуkatapulta (5.09.2008 16:53) писав:

Підтримай всеукраїнський велорух у своєму місті! :prapor3: http://forum.velo.ck.ua/
Ну і як я зможу підтримати, якщо не знаю коли велорух буде саме в моєму місті? Ночувати в наметі на окружній, чи що :)
  • 0

#229 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 06.09.2008 – 01:34

Спочатку підпиши з якого ти міста бо плутон не рулить :prapor3: і потім узнаємо час і дату
  • 0

#230 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 10:50

Вінниця. Але якби була якась таблиця для всіх міст, офіційно, а не інформація через кума-брата-свата)
  • 0

#231 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 22:32

Та була така таблиця і положення офіційне, висіли на сайті "Спорт для всіх" але тільки до старту, надалі якийсь безтолковий адмін зняв їх і навіть у архів не заніс. Зателефонуй у відділ спорту міськвиконкому і тобі нададуть вичерпну відповідь по Вінниці, а якщо цікавить графік руху по всій області і програма заходів - завітай до обласного центру фізкультури і спорту населення "Спорт для всіх". Про його місцезнаходження можна взнати у тому ж міськвиконкомі або довідка 09
  • 0

#232 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 22.09.2008 – 02:19

Сьогодні (тобто вже вчора - в неділю) Асоціація велосипедистів Києва проводила велопробіг до Дня без авто. (Європа цей день відзначить у понеділок) Фрагмент інтерв'ю з моїм меканням навіть 5 канал показав у новинах :) Проїхали близько 26 км під безперервним дощем, я промок до трусів, але то ще не біда - як виявилося, стартував я зі стертими гальмівними колодками. Досі їздив без проблем, але під дощем гальма навідріз відмовилися працювати, і клопоту з ними я набрався по самі вуха. На спуску Володимирським узвозом, де проблеми з колодками проявилися вперше, я ледь не вбився сам і ледь не зніс свого друга. Світ не без добрих людей - троє велосипедистів зупинилися, щоб мені допомогти, потім ми разом наздоганяли основну колону. Далі я їхав із зайвими зусиллями (невеликі вісімки, котрі до того не давалися взнаки, після підтягування гальм дали тертя), зате доїхав без аварій.

На фініші були нові інтерв'ю. Хлопець, котрий рятував мої гальма, толково розповів про хід акції, однак деякі моменти скромно замовчав. Зокрема, на запитання про сьогоднішнє ставлення до нас із боку водіїв він відповів, що загалом нас сприймали доброзичливо, але траплялось і хамство - наприклад, один з якоїсь радості захотів обігнати нас справа, його мимоволі притерли до бордюру, а водій замість почекати півхвилини почав матюкати велосипедистів. Про те, що самі велосипедисти "обклали" водія втрикрат, знімальна група "плюсів" не дізналася. :prapor3:

Завершилося дійство концертом у Маріїнському парку. Вперше почув Кашу Сальцову в супроводі акустичної гітари й нічого більше, завдяки чому голос можна було "промацати наскрізь". Що тут скажеш - співати таки вміє, молодчина! До речі, іронія долі! Ану здогадайтеся з трьох разів, чому полегшений склад "Крихітки Цахес" запізнився на цей виступ?! (нагадую, концерт до Дня без авто!) Правильно - застряг у корку! :brovy:
  • 0

#233 Бесідник

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 139 повідомлень
  • Місто:Франик

Відправлено 28.09.2008 – 16:19

Я люблю велоспорт! Частенько їжджу на Вовченьцьку гору! Доречі ще на день народження купив собі був новий гарний волосипед!
  • 0

#234 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 29.09.2008 – 11:18

Зображення

"Спорт для всіх єднає Україну" - під такою назвою завершилась всеукраїнська велоестафета, організована Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту і Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Велоестафета охоплює всі регіони України та пройшла за трьома маршрутами одночасно з 3 по 13 вересня 2008 року.:
I. Західний маршрут: м.Ужгород, м.Івано-Франківськ, м.Чернівці,
м.Тернопіль, м.Львів, м.Луцьк, м..Рівне, м.Хмельницький, м.Вінниця,
м.Житомир, м.Київ
II. Південний маршрут: м.Севастополь, м.Сімферополь, м.Херсон,
м.Миколаїв, м.Одеса, м.Кіровоград, м.Сміла, м.Черкаси, м.Золотоноша, м.Переяслав-
Хмельницький, м.Київ.
III. Східний маршрут: м.Луганськ, м.Донецьк, м.Запоріжжя,
м.Дніпропетровськ, м.Полтава, м.Харків, м.Суми, м.Чернігів, м.Київ

В цьогорічній акції участь взяло понад 300 осіб віком від 14 до 79 років. Мета заходу - гуртування громадян усіх регіонів України навколо ідеї здорового способу життя та залучення широких верств населення до занять фізичною культурою та спортом.
Урочистий фініш велоестафети призначено на 13 вересня – День фізичної культури і спорту України. Відбудеться він на столичному Майдані Незалежності.

Був офіційним учасником ;) , проїхав 2 завершальні етапи. До вашої уваги пропоную почитати мій звіт та переглянути фоторепортаж із власними коментарями http://forum.velo.ck.ua
  • 0

#235 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Київ, на підніжжі Старокиївської гори

Відправлено 01.10.2008 – 22:10

обожнюю велосипеди! Можу весь день проїздити і не набридне. Нажаль більшість знайомих не поділяють моїх вподобань, знайти компанію, щоб прокататись весь день на велосипеді дуже важко
  • 0

#236 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 02.10.2008 – 20:48

Перегляд дописуЖивчик (1.10.2008 23:10) писав:

обожнюю велосипеди! Можу весь день проїздити і не набридне. Нажаль більшість знайомих не поділяють моїх вподобань, знайти компанію, щоб прокататись весь день на велосипеді дуже важко
Якщо ти зі Львова, то можу зарадити. :happy1:
  • 0

#237 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.10.2008 – 12:38

Мене харять калюжі, і ВІЧНИЙ(!!!) дощ у Львові.
з.і. не можу причепити болотники
  • 0

#238 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 05.10.2008 – 15:01

Перегляд дописуLemon (5.10.2008 13:38) писав:

Мене харять калюжі, і ВІЧНИЙ(!!!) дощ у Львові.
з.і. не можу причепити болотники
Я придбав собі легесенький суперовий жовтий дощовик Giant, і тепер як з гуся вода ;) . Катався містом під сильним дощем біля півтори години-і не змок.
Купуй якісний дощовик. :)
  • 0

#239 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Київ, на підніжжі Старокиївської гори

Відправлено 06.10.2008 – 00:24

Перегляд дописуGlobetrotter (2.10.2008 21:48) писав:

Якщо ти зі Львова, то можу зарадити. :)

Нажаль з Києва.
Мабуть важко у Львові кататися? Скрізь бруківка, вузенькі вулички, трамвайні колії дуже випуклі? ДДуже хотілося б поплигати цим казковим містом
  • 0

#240 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 17:09

Перегляд дописуЖивчик (6.10.2008 01:24) писав:

Мабуть важко у Львові кататися? Скрізь бруківка, вузенькі вулички, трамвайні колії дуже випуклі? ДДуже хотілося б поплигати цим казковим містом
Містом їзджу самий необхідний мінімум. Або щоб за місто виїхати, або на електричку і в Карпати. А там стільки доріг ... і без машин :) Хочеш на Закарпаття, хочеш на Близниці Зображення

Але якщо є бажання, то і по Львову екскурсію влаштуємо :lol:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних