Перейти до вмісту

Велоспорт

Повідомлень в темі: 920

#201 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 13.07.2008 – 21:44

Перегляд дописуkatapulta (5.07.2008 22:54) писав:

А куди ж ти їздив?

В Канів як заїхав (65км) то було відчуття ніби 5км проїхав усього.Це від частих зупинок на огляд туристичних принад і для того щоб дочекатися слабших (з нами була дівчина). Після Канева по правому березі Дніпра рвали вже втрьох, і ці хлопці виявились дуже тренованими. Заїзд вийшов аж на весь день, відчуття опісля - приємна втома, виснаження не відчувалося :happy1:
Я .... з містечка Кегичівка у Харківській області до міста Красноград(область та сама), їхав сільськими та грунтовими дорогами - відстань у один кінець. Класно покатався тоді.
Вчора їздив з друзями до Карлівки з Полтави, через невеличкі селища та села, гарий маршрут - навкруги зелено, жовті поля соняшнику, золотава колосиста пшениця на фоні блакитного неба, безкраї поля ріпаку, гарні ліси, повні качок ставки)))). І що найприємніше - на Україну повертаються лелеки! У селах їх багато! Гніздяться на стовпах ці гарні птахи.
Проїхав 105 км у той день, їхали з шв сер 12-13 км/год, з нами була дівчина, вона досвідчений велосипедист, але ж дівчат берегти тре!
Покатеньки вийшли на славу.
Трохи фоток:

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  IMG_1789.jpg   47.66К   1 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  IMG_1792.jpg   39.49К   0 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  ____________01.jpg   27.88К   0 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Olex: 13.07.2008 – 21:46

• 0

#202 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 13.07.2008 – 22:46

Перегляд дописуOlex (13.07.2008 22:44) писав:

.... - відстань у один кінець...
відстань десь км 35
  • 0

#203 ПоzZzитивна

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто: іншої планети...

Відправлено 25.07.2008 – 21:17

а я оце мрію про велосипед... навіть живу біля відомого у Києві магазина... навіть маю можливість купити, але мама проти :happy1: каже, що все це небезпечно не дивлячись на усі мої докази безпеки...навіть хлопець, що катається вже багато років не може її вмовити... може хто що порадить? м? а то руки опускаються... літо минає, а так хочеться кататись...та й трохи вагу "виправити" :wacko:
  • 0

#204 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 10:35

Перегляд дописуПоzZzитивна (25.07.2008 22:17) писав:

а я оце мрію про велосипед... навіть живу біля відомого у Києві магазина... навіть маю можливість купити, але мама проти <_< каже, що все це небезпечно не дивлячись на усі мої докази безпеки...навіть хлопець, що катається вже багато років не може її вмовити... може хто що порадить? м? а то руки опускаються... літо минає, а так хочеться кататись...та й трохи вагу "виправити" :D
}{м.....що ж тобі порадити. Велопрогуляки містом, трасою, то справді велика небезпека. Але це і чудовий тренажер. Порадити можу лише одне - не здавайся, стій на своєму, читай про всілякі прилади підвищуюючі рівень безпеки(ліхтарі, світловідбиваючі смужки на одязі, яскравий одяг, різного роду блимаючі габарити, звичайно ж велошоломи, наколінники та налікітники....). Перекону, що для теб це не просто розвага - це спорт, покращення фізичного стану, фітнес....це покращує екологію у місті та планеті, це дешево - не тре платити шалені гроші за паливо та парковку.
Кататися доречі можна не лише літом, я наприклад не катаюся коли t < +5 С0, коли сніг, особливо мокрий, тоді в мен закривається велосезон.
Тому - ніколи не здавайся. :happy1:
  • 0

#205 AKSIома

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:шоколадної хмаринки

Відправлено 27.07.2008 – 20:57

Сьогодні проїхала 50км..Тількищо повернулася і пішла під контрастний душ.Народ, це така ЛАФА!!!!Якщо чесно, то перший раз так багато проїхала....Мої ніжки в "коматозі", але емоцій море:happy1:Спробуйте...
  • 0

#206 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 21:18

Перегляд дописуAKSIома (27.07.2008 21:57) писав:

Сьогодні проїхала 50км..Тількищо повернулася і пішла під контрастний душ.Народ, це така ЛАФА!!!!Якщо чесно, то перший раз так багато проїхала....Мої ніжки в "коматозі", але емоцій море<_<Спробуйте...
Вітаю із особистим рекордом! Так душ після велопокатеньок - то лафа. Але я рекомендую приймати гарячу ванну(теплу), м'язи розслабляються і не ранок нічого не болить - перевірено.
Куди їздила? Що бачила? :happy1:
  • 0

#207 AKSIома

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:шоколадної хмаринки

Відправлено 30.07.2008 – 12:04

Перегляд дописуOlex (27.07.2008 21:18) писав:

Вітаю із особистим рекордом! Так душ після велопокатеньок - то лафа. Але я рекомендую приймати гарячу ванну(теплу), м'язи розслабляються і не ранок нічого не болить - перевірено.
Куди їздила? Що бачила? ;)
Бачила багато цікавого,та на додачу мало не заблукала...Одним словом весело було...
  • 0

#208 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 30.07.2008 – 16:24

А тим часом у Росії...

Цитата

Міністр внутрішніх справ Росії Рашид Нургалієв запропонував ідею реєстрації велосипедів. Редакція "Версій" повністю підтримує цю ініціативу. Велосипед у наш час - це не тільки засіб пересування, а й знаряддя злочину. Щоденно приходять новини про пограбування й нальоти з допомогою велосипедів. Ми вже не говоримо про елементарне хуліганство, коли велосипедисти в умовах інтенсивного автомобільного руху і при скупченні натовпу демонструють безглузде трюкацтво. Крім того, велосипедисти популярні серед неформальної молоді й екстремістів. Кілька років тому було навіть створене екстремістське молодіжне об'єднання "Критична маса", котре займалося дезорганізацією руху в Москві. Кілька десятків велосипедистів досить, аби влаштувати в мегаполісі транспортний колапс.
Аналітичному відділу "Версій" стало відомо про плани оранжистів широко використовувати велосипеди в несанкціонованих вуличних заходах. ...
читати статтю повністю (російською мовою)

• 0

#209 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 29.08.2008 – 00:08

Прошу не плутати сучасних екстрималів-тінейджерів які безглуздо скакають на своїх ублюдочних байках із класикою жанру :prapor3:
  • 0

#210 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 29.08.2008 – 11:13

Народ, бачу Ви тут трошки в цьому розбираєтесь, гг. Так от, хочу собі купити велотрона, прошу вашої допомоги в виборі. Інформація від себе:
  • Мій зріст 179см, вага близько 80кг
  • Поїздки по шосе плануються дальні (до 50км)
  • Також обовязковими є поїздки в ліс
  • Ціна не більше 2500грн.
То ж впринципі мені підійде так званий MTB (гірський велосипед). Що би народ порекомендував на мої фізичні дані? Хоча б який розмір рами - 15, 17, 19, 21? Ну і ще щось можливо) Ну і гальма...мабуть краще мати дискові, так? Але вони, кажуть, сильно гріються...та й часто виробник пише щось на зразок "V-brake Tektro TK832", а мені це абсолютно нічого не говорить якого типу дані гальма.
І взагалі, на що саме мені слід було би звертати увагу в першу чергу? (виходячи з даних, що я надав вище)

Мої попередні результати за методом "пальцем в стелю":

Дякую)
  • 0

#211 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 29.08.2008 – 16:48

Якщо їздити по шосе і тільки час - від - часу заїзджати в ліс, то не потрібно МТВ, краще взяти ровера на 28" колесах. МТВ на злій (з грубим протектором) гумі важко котиться асфальтом, будеш витрачати зайву енергію.
Про розмір: в кожної фірми геометрія рам трохи відрізняється і той розмір в дюймах не є для всіх одинаковим. Найкращий спосіб - стати над рамою, ноги на землі. Для МТВ між верхньою трубою і місцем роздвоєння ніг має вміщатися 4 пальці (долоня) вертикально. Для шосейника достатньо 2 - 3 пальці. Для тебе 17" замало. Треба 18 - 19.
Команч я б не брав, як і інші базарні варіанти. Іди в нормальні магазини і консультуйся.
Маєш бажання - заходи cюди
  • 0

#212 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 29.08.2008 – 17:00

Воно то так, але консультуватись в магазині не хочу...завжди існує ризик що впарять те, чого потрібно позбутись їм, а не придбати мені :prapor3:
А "ровер на 28" колесах" - мається на увазі кросовий? Все-таки я себе краще бачу на MTB..інтуіція так підказує) Та й енергії не шкода(у всякому разі так я собі думаю, гг)
  • 0

#213 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 29.08.2008 – 19:36

Перегляд дописуСварус (29.08.2008 12:13) писав:

Народ, бачу Ви тут трошки в цьому розбираєтесь, гг. Так от, хочу собі купити велотрона, прошу вашої допомоги в виборі. Інформація від себе:
  • Мій зріст 179см, вага близько 80кг
  • Поїздки по шосе плануються дальні (до 50км)
  • Також обовязковими є поїздки в ліс
  • Ціна не більше 2500грн.
То ж впринципі мені підійде так званий MTB (гірський велосипед). Що би народ порекомендував на мої фізичні дані? Хоча б який розмір рами - 15, 17, 19, 21? Ну і ще щось можливо) Ну і гальма...мабуть краще мати дискові, так? Але вони, кажуть, сильно гріються...та й часто виробник пише щось на зразок "V-brake Tektro TK832", а мені це абсолютно нічого не говорить якого типу дані гальма.
І взагалі, на що саме мені слід було би звертати увагу в першу чергу? (виходячи з даних, що я надав вище)

Мої попередні результати за методом "пальцем в стелю":

Дякую)
1)ростовка-тобі підійде однознано рама 21(хоча для надійності спробуй як каже Globetrotter);
2)Якщо не хочеш брати кроссовий - то не бери, кросс-кантрійні ровери(до яких відноситься Giant Escaper, Boulder) цілком тебе задовільнять - легенькі, міцні, мають чудову прохідність. Сам вже більше року крючу педалі на Giant Escaper'і, чудовий велик.
3)Про гальма-V-brake це тим гальм, які для гальмування використовують колодки, що затискають обід. Переваги - низька вага, вартість, зручність у налаштуванні, простота конструкції та експлуатації. Недоліки - залежність гальмівного зусилля від погодних умов та кривизни обода, знижується прохідність велосипеда під час налипання великої кількості бруду на колеса(вони просто заважають, бо через бруд колесо стає ширшим),при демонтажу колес необхідно їх розчеплювати(хоча це зовсім не складно);
4)Дискові гальма створюють білше гальмівне зусилля, але вони не так м'яко спрацьовують, більш жорсткі гальма(Зараз власники дискових гальм надумають мене критикувати), підвищують вагу всього велосипеда, а це важливо якщо тобі його піднімати вище 3 поверху, і до того ж, якщо взяти не якісну вилку то через децентрову гальмівну силу(гальмівне зусилля не рівно по центру колеса) вилка із часом піде у рознос, але це у великів типу Winner, Ardis.....
Один мій знайомий каже, що 70% гальмівного зусилля для ефективного гальмування повинно бути зосереджено на передньому колесі, тобто можливий варіант це комбіновані гальма - спереду диск, ззаду вібрейк.
Так, диск гріється, але це й не дивно - тертя то там ого-го, а довщина кола мала у порівнянні із ободом.
Оріентуватися б радив на Giant'и, надійна збірка, якісні деталі. Ескейпер є й дисковий, це десь +300 грн. З Джантів це мабуть найкращі варанти за такі гроші. Рекомендую ще глянути на велики нім. компанії Bergamont, або трохи дешевші але якісні Kellys, особливо на модель Quartz.
Ага....іще - як будеш купувати - бери обов'язково подвійний обід, щоб потім мороки було менше із "вісімками".
І не забудь про шолом - це не понти - безпека+ідеальний захист від сонця(у мене чорного кольору шолом, їздив годинами при t на сонці вище 40, матеріал там схожий чимось на пінополіуренан(або по-народному пінопласт).
У лісі Giant'и як риба у воді - перевірено.
Комманч - це було круто у середині 90-х, сьогодні це відстій.
Підсумуємо:
- купуй 19-21 раму, не менше;
- із наведених я б радив Boulder;
- не забудь про подвійний обід та шолом.
І подумай ще раз - чи потрібен тоді точно кросс-кантрійний MTB чи може кроссовий. Кроссовий і по трасі неічого так їде і у лісі може непогано перти по ґрунту. Але він більше місця займає ніж MTB, це суттєво, якщо зберігати у квартирі.

Перегляд дописуСварус (29.08.2008 18:00) писав:

Воно то так, але консультуватись в магазині не хочу...завжди існує ризик що впарять те, чого потрібно позбутись їм, а не придбати мені :prapor3:
А "ровер на 28" колесах" - мається на увазі кросовий? Все-таки я себе краще бачу на MTB..інтуіція так підказує) Та й енергії не шкода(у всякому разі так я собі думаю, гг)
Але й на базар не думай йти шукати класний велик.

Повідомлення відредагував Olex: 29.08.2008 – 19:35

• 0

#214 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 29.08.2008 – 19:49

Ще від себе кілька слів про дискові гальми:
1. В болоті, снігу незрівнянно краще працюють від вібрейків.
2. Звичайно, що гідравліка краща від механіки, але за такі гроші нема що надіятися.
3. На моєму ровері дискова гідравліка. Попадав в Карпатах в такі зливи, болота, що там, де вібрейки стиралися на 0, мої їздили ще кілька тисяч км. (Перший комплект колодок виїздив 6тис.км)
4. Гідравліка якраз відрізняється високою точністю дозування гальмівного зусилля, на відміну від вібрейків, які блокують колесо вмить.
  • 0

#215 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 29.08.2008 – 22:25

Щодо того який тип обрати я б орієнтувався на специфіку власної їзди, тобто чому надаватимеш перевагу шосейним дорогам чи грунтовим і чи надаєш перевагу швидкісній їзді над повільнішою. Мене напр. на своєму кросовому RM так і тягне постійно на прискорення, просто не можу ним повільно їхати по шосе :rolleyes: Більші враження ТУТ
  • 0

#216 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 29.08.2008 – 23:53

Перегляд дописуkatapulta (29.08.2008 23:25) писав:

Щодо того який тип обрати я б орієнтувався на специфіку власної їзди, тобто чому надаватимеш перевагу шосейним дорогам чи грунтовим і чи надаєш перевагу швидкісній їзді над повільнішою. Мене напр. на своєму кросовому RM так і тягне постійно на прискорення, просто не можу ним повільно їхати по шосе :rolleyes: Більші враження ТУТ
От тому треба щоб людина визначилася. Я люблю кататися лісом, ґрунтом, асфальтівкою. Недавно був на Волині, їздили по піщаним дорогам - ото там я ще раз впевнився у правильності свого вибору.
А по асфальту(особливо сільському) твоя Кам'яна машина(Rock-камінь з англ.) фору дасть.
  • 0

#217 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 30.08.2008 – 08:28

Перегляд дописуOlex (30.08.2008 00:53) писав:

От тому треба щоб людина визначилася. Я люблю кататися лісом, ґрунтом, асфальтівкою. Недавно був на Волині, їздили по піщаним дорогам - ото там я ще раз впевнився у правильності свого вибору.
А по асфальту(особливо сільському) твоя Кам'яна машина(Rock-камінь з англ.) фору дасть.
Дуже часто буває, що починаєш їздити асфальтом серед тих смердючих машин і розумієш, що тобі треба в поля, ліси, гори :rolleyes: Або навпаки. Наперід дуже важко визначитися, все приходить в процесі. Тому треба брати щось універсальне, щоб не бути прив'язаним. А для їзди асфальтом можна на МТВ сліки поставити (гума без протектора).
  • 0

#218 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 30.08.2008 – 08:31

Хотів цього року купити велика, але не вийшло
Наступного точно вже буду велоспортувати. :rolleyes:
а то дістали ті машини і пробки :)
  • 0

#219 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 30.08.2008 – 09:25

Зараз вигідно купувати, бо продавці роблять значні знижки на кінець сезону. Правда, вибору нема. Весною буде з чого вибирати, але і ціни підуть вгору.
  • 0

#220 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 30.08.2008 – 16:02

Перегляд дописуGlobetrotter (30.08.2008 10:25) писав:

Зараз вигідно купувати, бо продавці роблять значні знижки на кінець сезону. Правда, вибору нема. Весною буде з чого вибирати, але і ціни підуть вгору.
Це точно!
А про сліки цілком згоден. Давно хо придбати для покатеньок містом чи трасами.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних