Перейти до вмісту

Велоспорт

Повідомлень в темі: 920

#21 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 19.05.2007 – 23:57

Перегляд дописуТемний Муня (20.05.2007 00:16) писав:

Україна то дай боже вєлік..будуть падати ломатись, стояти на дощі - єздіть будут, хоть вони прості як двері, але досить надійний і хороший.
Так згода, в мен у дідуся такий був-так служив йому довго, аж до смерті. Надійний вело!
Але в мен був Турист - незнаю незручний він і не якісний. Мож сучасні вже кращі хто зна...
Доречі, люди гляньте...

Перегляд дописуТемний Муня (20.05.2007 00:08) писав:

не сильно вони і якісні...то китайський отстой шо збирають в Києві, в мене такий просто є..

Дяку, що сказав...бо я його приглядав вже... :)

Народ як вам таке:
Як обрати велосипед.

Давно пройшли ті часи, коли солдати та дівчиська, поштарі та велогонщики їздили на однакових велосипедах. Сьогоднішнє різномаїття моделей велосипедів здатне задовольнити темперамент будь-якого велосипедиста. Визначись, в якому стилі хочеш кататися ти, і ми допоможемо підібрати оптимальну комбінацію геометрії, ваги, функціональності, надійності та працездатності.....
далі див тутяк обрати велосипед

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  1160493491.jpg   35.83К   37 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  Bicycle3.jpg   38.98К   42 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  16220.jpeg   11.84К   1 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Olex: 19.05.2007 – 23:58

• 0

#22 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.05.2007 – 15:52

Знайомий займається трохи цим, має три велосипеда. Останнього збирав з деталей. Рахуй що комп збираєш - вибираєш що хочеш і тобі його складають! У нього все разом вийшло на 3500грн. Але він непотворний і він сміливо може казати що це саме те, що йому підходить!
  • 0

#23 zevezeisfine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 20:09

Перегляд дописуOlex (19.05.2007 23:52) писав:

Панове, а хто чув про велики Commanche? Які вони, якісні?
Я гадаю, що купуючи Команчі, ти переплачуєш за ім'я.
  • 0

#24 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 00:42

Перегляд дописуzevezeisfine (20.05.2007 21:09) писав:

Я гадаю, що купуючи Команчі, ти переплачуєш за ім'я.
Можливо..та в неті я читав що це найкращий вибір по критерію ціна+якість
О...як вам товариство такий ровер(див нижче) ....вгадайте яка ціна...29 тис. грн!!! Ото ціна, прямо як автівка! :ura:

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував Olex: 21.05.2007 – 00:43

• 0

#25 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 11:12

:ura: За різні гроші різні велосипеди, колись і в мене була така проблема, що купувати, пішов на ринок вибирати, і підвернувся мені б/в-шний Ардіс, всього за 200 грн., взагалі, звичайно ардіси переважно з китайських комплектуючих, які досить швидко виходять зладу...
Рама без амортизаторів задніх і передніх, взагалі чим складніша система, тим вона частіше ломається, бо є чому ломатись, а хочеш, щоб не ломалось, тоді дійсно треба вже лізти в інший ціновий діапазон. Та і в швидкості з амортизаторами втрачаєш, а оскільки я хотів велосипед для доріг, а не для ораних полів, то такий варіант цілком підходящий, звичайно в лісі трохи більше треба напружуватись, щоб не виїхати з нього на колесах у вигляді вісімок, але то таке, можна поставити, в крайньому випадку, колеса з подвійними ободами.
Так от купив я той велосипед, зразу ж гнав його додому це десь кілометрів 35, все нормально, тільки про раму правильно написали, але тут палка з двома кінцями з однієї сторони міцність і жорсткість, з іншої вага, можна взяти дюралюмінієву раму, але при сильному ударі, велика ймовірність, що вона трісне (але таке переважно стається при аваріях), можна титанову - дуже легка, міцна і дорога :) , ну а оскільки в мене рама була з китайської сталі, то вона далеко не легка і іноді відчувається - що м'яка. Але це одна з основних деталей і якщо інше можна міняти, то раму міняють дуже рідко.
В перший же сезон тріснула найменша зірочка, так без неї і їздив 2 сезони, не дуже зручно і недуже безпечно, так як інші задні зірочки бовтались і іноді прокручувались.
Оскільки ремонт назрівав давно, то вирішив дещо його модернізувати і відремонтувати, замінив задні зірки на прості шимановські 7 зірочок, з цим разом довелося міняти ціп, оскільки стара була розрахована на 6 зірочок, і постійно тріщала тручись об сусідні зірочки, поміняв також задню перекидку, оскільки пружина на китайській зовсім заржавіла, не дивлячись на змазку, замінив задню втулку і перетягнув задні спиці, так що якщо спиці лопають їх просто перетягують а не викидають колесо, тим більше, що так і вісімки на колесах лікуються, просто підтягуванням спиць.
Ще було ряд замін і сумарно в мене ремонт на найближчі 2 сезони обійшовся 300 грн., так як для мене це просто засіб пересування для наслоди по дорогах, то витрачати більше не було бажання.

Тобі ж пораджу, якщо ти будеш їздити більше ніж сезон, подумай, що тобі потрібно - надійність, тоді треба краще брати дійсно хоча б giant, чи merid-у, чи той же команч, і обвіси ті які подобаються, або дешевизна, тоді бери ардіс і вкладай по бажанню в нього гроші і трохи праці, а якщо хочеш в це вникати і пірнути з головою купляй по запчастинах, хоча далеко не факт, що вийде дешевше.
Ну і дійсно, на Україні (велосипеді) по сходах не пострибаєш, тому виріши, для чого тобі велосипед :D
  • 0

#26 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 13:05

Перегляд дописуtod (21.05.2007 12:12) писав:

:ura: За різні гроші різні велосипеди, колись і в мене була така проблема, що купувати, пішов на ринок вибирати, і підвернувся мені б/в-шний Ардіс, всього за 200 грн., взагалі, звичайно ардіси переважно з китайських комплектуючих, які досить швидко виходять зладу...
Рама без амортизаторів задніх і передніх, взагалі чим складніша система, тим вона частіше ломається, бо є чому ломатись, а хочеш, щоб не ломалось, тоді дійсно треба вже лізти в інший ціновий діапазон. Та і в швидкості з амортизаторами втрачаєш, а оскільки я хотів велосипед для доріг, а не для ораних полів, то такий варіант цілком підходящий, звичайно в лісі трохи більше треба напружуватись, щоб не виїхати з нього на колесах у вигляді вісімок, але то таке, можна поставити, в крайньому випадку, колеса з подвійними ободами.
Так от купив я той велосипед, зразу ж гнав його додому це десь кілометрів 35, все нормально, тільки про раму правильно написали, але тут палка з двома кінцями з однієї сторони міцність і жорсткість, з іншої вага, можна взяти дюралюмінієву раму, але при сильному ударі, велика ймовірність, що вона трісне (але таке переважно стається при аваріях), можна титанову - дуже легка, міцна і дорога :) , ну а оскільки в мене рама була з китайської сталі, то вона далеко не легка і іноді відчувається - що м'яка. Але це одна з основних деталей і якщо інше можна міняти, то раму міняють дуже рідко.
......
Дякую за цікаву інформацію. А от як що до шолому, рукавичок чи ще якихось корисностей
  • 0

#27 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 22.05.2007 – 18:52

Товариство, я сьогодні чув, що є рами з довічною гарантією, чи реально це?
  • 0

#28 Євген

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 22.05.2007 – 22:28

Перегляд дописуOlex (22.05.2007 19:52) писав:

Товариство, я сьогодні чув, що є рами з довічною гарантією, чи реально це?
здається, що specialized надає таку.
для мене specialized самі класні велики, хоч і дорогі
  • 0

#29 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 23.05.2007 – 22:15

Перегляд дописуЄвген (22.05.2007 23:28) писав:

здається, що specialized надає таку.
для мене specialized самі класні велики, хоч і дорогі
Так твоя правда велики у них бомбові! Але ціни відлякують.

А хто знає чи є у нас в країні якісь ще фірми які випускають велики крім "Ардіс'а" та ХВЗ?
  • 0

#30 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 25.05.2007 – 13:32

Мабуть нема :prapor3: . А брендові велики такі ж дорогі!
Доречі - хто знає, яку максимальну або середню швидкість може видати гірський велик(я розіміб їх багато - але середню)? Бо я тут планую після закінчення універу покататися по області. :angry12:
  • 0

#31 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 26.05.2007 – 21:05

Люди чи є у когось у місті(селі) велодоріжки?
  • 0

#32 harakternuk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 91 повідомлень
  • Місто:Львів!

Відправлено 26.05.2007 – 22:04

байк рулить![u] :angry12:
  • 0

#33 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 21:55

товариство, хто зі Львова, скажіть - це правда, що у вас у місті мер запроваджує велосипед як засіб пересування для депутатів міськради? :wub:
  • 0

#34 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 29.05.2007 – 21:57

Перегляд дописуOlex (29.05.2007 22:55) писав:

товариство, хто зі Львова, скажіть - це правда, що у вас у місті мер запроваджує велосипед як засіб пересування для депутатів міськради? :kozak:
Не знаю, чи правда, але велостоянка біля Ратуші є - це факт. :wub:
  • 0

#35 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 31.05.2007 – 23:06

Перегляд дописуOlex (23.05.2007 23:15) писав:

А хто знає чи є у нас в країні якісь ще фірми які випускають велики крім "Ардіс'а" та ХВЗ?
Привіт усім кросбайкерам :D Знач так, є ще у Харкові фірма "Водан" яка від'єдналась від ХВЗ. Ось погляньте фотоальбом - це мій "Водан-Турист" який я придбав минулого літа. Відрізняється від бувших харківських Туристів товстішою і міцнішою вилкою і багажником,надійнішим заднім перекидним обладнанням і кількістю передач,ободами (профіль як в україни) і ширшими втулками в них. Накатав 2,5тис.км , все поки-що гут. :)
Люди! Благаю,не беріть псевдогірські ардіси - це дешеве неякісне лайно.А то люди бачу масово їх понакупляли і тепер мучаться з ними.Воно не придатне ні для бездоріжжя ні для норм. дороги (швидкість нуляча)
  • 0

#36 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 31.05.2007 – 23:16

Перегляд дописуhypercub (1.06.2007 00:06) писав:

Привіт усім кросбайкерам :D Знач так, є ще у Харкові фірма "Водан" яка від'єдналась від ХВЗ. Ось погляньте фотоальбом - це мій "Водан-Турист" який я придбав минулого літа. Відрізняється від бувших харківських Туристів товстішою і міцнішою вилкою і багажником,надійнішим заднім перекидним обладнанням і кількістю передач,ободами (профіль як в україни) і ширшими втулками в них. Накатав 2,5тис.км , все поки-що гут. :)
Люди! Благаю,не беріть псевдогірські ардіси - це дешеве неякісне лайно.А то люди бачу масово їх понакупляли і тепер мучаться з ними.Воно не придатне ні для бездоріжжя ні для норм. дороги (швидкість нуляча)
Класний велик! Ніколи не чув про таку фірму. Дякую за інформацію! От що називається знай наших! :)
Не підкажеш спосіб перемикання швидкостей тут який фіксований, бо у моєму старому "турист'і" не було фіксації на відповідній швидкості.
І чи не знаєш, чи є якісь ще моделі роверів від "Водан'а"?
:(
  • 0

#37 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 31.05.2007 – 23:33

Олекс,не цитуй весь пост якщо ти одразу на нього відповідаєш.

Звичайно що фіксований та ще й не манетками а прямо на ручках керма. Щодо їхнього асортименту то ось у мене у друкованому каталозі крім дорожних ще є 4 види вели типу MTB але тоді коли я брав,вони ще не були запущені у виробництво,можливо зараз уже випускають. Зателефонуй на їх столичний склад (044)241-21-35 або в Харків на Водан (057)712-88-17
  • 0

#38 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 06.06.2007 – 23:56

Пані та панове, а хто що чув про велик марки Winner??? :yes:
  • 0

#39 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 08.06.2007 – 12:55

Щодо Віннера,скільки він коштує?
Olex,ти б спочатку визначився як ти будеш їздити на ньому,по чому більше: по пересічній місцевості чи по дорогах? Якщо любиш швидкість то гірський байк із своїми широкими протекторами і малими діаметрами коліс 26" + малою ведучою зіркою (найбільшою) буде вкрай нікудишнім для цього.Оця мода на гірняки у наших містах,вона нічим не виправдана :yes: бо 90% їх їзди припадає на дороги з твердим покриттям.А чи бачив ти щоб хоч один райдер на гірняку набирав пристойну швидкість??

Зараз на ринку велосипедів представлені кросові моделі. Вони універсальні,сконструйовані для їзди по асфальту і пересічній місцевості.Профіль рами та група перекидного обладнання сконструйовані на основі гірського байка але як правило, діаметр коліс 28 дюймів і більш згладжений протектор на колесах в порівнянні з гірськими велосипедами. На "молодших" моделях встановлені "жорсткі" вилки. Наявність амортизаційної вилки на "старших" моделях робить катання на велосипеді комфортнішим.
Для ознайомлення пропоную переглянути розділ кросових моделей відомого чеського виробника якісних велосипедів Author
  • 0

#40 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 18:36

Товариство, чули у Одесі з'явився загін веломіліції. Хто тут з Одеси, сфоткайте, хо глянути :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних