Перейти до вмісту

Велоспорт

Повідомлень в темі: 920

#181 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.05.2008 – 21:32

Перегляд дописуOlex (3.05.2008 14:15) писав:

Слухай, а ти не порадиш, як тре виправляти "вісімки" на колесах. В мен така підозра, що трохи є на колесах....
я виправляв тільки на передньому колесі бо заднє йде добре. Я напишу що робив я, а ти пробуй:
1.Зняв колесо з вилки.
2.Коли колесо зняти то до вилки воно кріписться на дві гайки, їх зняти.
3.Вісь що проходить через колесо кріпиться двома гайками, так я ті гайки подокручував, от і все. Колесо ходить рівно. Але докручувати потрібно одночасно з двох боків бо потім вісь з одного боку виступатиме більше а з іншого менше.
Заднє не регулював тому радити не буду але може підійти спосіб то й шо до переднього.
  • 0

#182 Sleepy Beauty

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 13.05.2008 – 06:21

я також обожнюю велосипед!!! Єдина проблема для мене - заїжджати на бордюри... :rolleyes: ніяк не виходить це діло, не знаю, що й робити.. Без заїзду ніяк не обходиться, бо у Києві на деяких автомобільних дорогах просто небезпечно їздити, тому доводиться заїжджати на пішохідні..
може хтось порадить, як навчитися? :happy1:
  • 0

#183 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 21:28

Перегляд дописуШkідниk (12.05.2008 22:32) писав:

я виправляв тільки на передньому колесі бо заднє йде добре. Я напишу що робив я, а ти пробуй:
1.Зняв колесо з вилки.
2.Коли колесо зняти то до вилки воно кріписться на дві гайки, їх зняти.
3.Вісь що проходить через колесо кріпиться двома гайками, так я ті гайки подокручував, от і все. Колесо ходить рівно. Але докручувати потрібно одночасно з двох боків бо потім вісь з одного боку виступатиме більше а з іншого менше.
Заднє не регулював тому радити не буду але може підійти спосіб то й шо до переднього.
ще дещо доповню: проблема може бути ще й в тому що могли піти ''спати'' підшипники.
  • 0

#184 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 21:40

Перегляд дописуШkідниk (13.05.2008 22:28) писав:

ще дещо доповню: проблема може бути ще й в тому що могли піти ''спати'' підшипники.
Цікавий метод! Я пробував шпиці підкручувати...але виходило ще гірше. Спробую) Дякую.

Перегляд дописуSleepy Beauty (13.05.2008 07:21) писав:

я також обожнюю велосипед!!! Єдина проблема для мене - заїжджати на бордюри... :rolleyes: ніяк не виходить це діло, не знаю, що й робити.. Без заїзду ніяк не обходиться, бо у Києві на деяких автомобільних дорогах просто небезпечно їздити, тому доводиться заїжджати на пішохідні..
може хтось порадить, як навчитися? :happy1:
На бордюри досить легко заїжджати переднім колесом якщо одночасно відтягти на себе кермо та поставити педаль праву у тягове положення і натиснути одночасно та педаль та відтягти кермо. З заднім колесом проблеми інші, тут я не експерт, я восновному дотягую його вже.
  • 0

#185 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 20.05.2008 – 11:49

Ну, хто де побував? :ggggg:
А ми от з Olex ` ом в неділю до Диканьки з`їздили. Це поки найдовша відстань яку я коли небудь долав, десь близько 85 км. Правда після двох днів злив г`рунтові дороги не в найкращому стані були, інколи доводилось носити вело на руках, що відбирає чимало сил. Глини налипало стільки, що колеса некрутились :( ... Добре назад повертались асфальтівкою. А от в Диканці сподобалось, вона славиться не стільки Гоголем як Кочубеєм, був такий пан за часів Петра І. Саме цей пан писав Петру листи, що Мазепа :D хоче його зрадити, але Петро його не послухав, а навпаки наказав стратити Кочубея як наклепника... Так от, за свого Життя Кочубей встиг побудувати церкву, яку ми з Олексом мали нагоду бачити, а своїй дочці насадив бузковий гай, який досі існує і слугує принадою для туристів з усієї України. Ще там дуб 800 літній росте і взагалі чудова природа - ліси, водойми... Аби ще не грязюка, то по лісах би ще покатались...

Повідомлення відредагував Romun: 20.05.2008 – 11:51

• 0

#186 Koka-Baka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.05.2008 – 15:42

В мене є велик(мені брат подарував)
я їх дуже люблю.Хотілось щоб ми ВСІ ВИРУШИЛИ КУДИСЬ!!!!!
  • 0

#187 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 20.05.2008 – 16:02

Перегляд дописуOlex (3.05.2008 14:15) писав:

Слухай, а ти не порадиш, як тре виправляти "вісімки" на колесах. В мен така підозра, що трохи є на колесах....
От в мене після Диканьки таки добряча вісімка на задньому колесі... Дивись, що нарив: (пробач, брате, за російську :D )
Исправление "восьмерок"
Восьмерки обычно возникают из-за не правильной (не равномерной) натяжки спиц и как следствие этого повышенной чувствительности обода к стрессовым ситуациям (ударам). Двойные, каплевидные, высокие... обода имеют большую жесткость и как следствие менее чувствительны к ударам - но все равно это не панацея - и не избавляет от натяжки спиц.

Для самостоятельного исправления 8 - вам понадобится ключ для спиц, колесо с восьмеркой и немного терпения.

1) Если вы заметили - что у вас на колесе появилась одна или несколько восьмерок - то первым делом необходимо ее найти(точное место), для этого переворачиваем велосипед(или снимаем колесо и ставим его в станок).
2) Прижмите одну тормозную колодку к поверхности обода(и оставьте в таком состоянии) - она нам нужна для того найти 8.
3) Крутаните колесо(на котором восьмерка).
4) Там где обод ровный - колодка будет прилегать к ободу - в местах с восьмерками будут или "ямы" или "бугры" - они то нам и нужны. Посмотрите - где зазор между прижатой колодкой и ободом максимальный(сначала надо исправить большие восьмерки).
5) Если вы нашли "яму"(место где расстояние между прижатой колодкой и ободом максимально) - значит в этом месте у вас восьмерка и обод выгнут в обратную "яме" сторону - то есть с другой стороны это "бугор".
6) Находите "начало" и "конец" этой "ямы".
7) Теперь, вам понадобится ключ, чтобы подтянуть или ослабить спицы и с их помощью расправится с восьмерками. Со стороны "ямы" - необходимо подтянуть(крутить против часовой стрелки) все спицы от "начала" до "конца" "ямы", а со стороны "бугра" ослабить(крутить по часовой стрелки).
Делать это следует по пол оборота и таким методом постепенно избавляться от восьмерки(то есть повторяя пункты 6 и 7). Не следует за один раз крутить спицу более чем на пол оборота - это может привести к тому чтобы восьмерка уйдет в другую сторону или превратилась в яйцо - а это хуже.

По материалам сайта: akobylko.narod.ru

Буду завтра пробувати...
  • 0

#188 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 20.05.2008 – 19:21

Перегляд дописуRomun (20.05.2008 17:02) писав:

От в мене після Диканьки таки добряча вісімка на задньому колесі... Дивись, що нарив: (пробач, брате, за російську :D )
Исправление "восьмерок"
Восьмерки обычно возникают из-за не правильной (не равномерной) натяжки спиц и как следствие этого повышенной чувствительности обода к стрессовым ситуациям (ударам). Двойные, каплевидные, высокие... обода имеют большую жесткость и как следствие менее чувствительны к ударам - но все равно это не панацея - и не избавляет от натяжки спиц.

Для самостоятельного исправления 8 - вам понадобится ключ для спиц, колесо с восьмеркой и немного терпения.

1) Если вы заметили - что у вас на колесе появилась одна или несколько восьмерок - то первым делом необходимо ее найти(точное место), для этого переворачиваем велосипед(или снимаем колесо и ставим его в станок).
2) Прижмите одну тормозную колодку к поверхности обода(и оставьте в таком состоянии) - она нам нужна для того найти 8.
3) Крутаните колесо(на котором восьмерка).
4) Там где обод ровный - колодка будет прилегать к ободу - в местах с восьмерками будут или "ямы" или "бугры" - они то нам и нужны. Посмотрите - где зазор между прижатой колодкой и ободом максимальный(сначала надо исправить большие восьмерки).
5) Если вы нашли "яму"(место где расстояние между прижатой колодкой и ободом максимально) - значит в этом месте у вас восьмерка и обод выгнут в обратную "яме" сторону - то есть с другой стороны это "бугор".
6) Находите "начало" и "конец" этой "ямы".
7) Теперь, вам понадобится ключ, чтобы подтянуть или ослабить спицы и с их помощью расправится с восьмерками. Со стороны "ямы" - необходимо подтянуть(крутить против часовой стрелки) все спицы от "начала" до "конца" "ямы", а со стороны "бугра" ослабить(крутить по часовой стрелки).
Делать это следует по пол оборота и таким методом постепенно избавляться от восьмерки(то есть повторяя пункты 6 и 7). Не следует за один раз крутить спицу более чем на пол оборота - это может привести к тому чтобы восьмерка уйдет в другую сторону или превратилась в яйцо - а это хуже.

По материалам сайта: akobylko.narod.ru

Буду завтра пробувати...
Дякі брате! Інфа користа...бр задовбало треться об гальма (((
Так-Диканька то супер))) Гарний ще там старий дерев'яний млин. І взагалі містечко досить охайне та чисте. Люди привітні. Не рахуючи кількох кілометрів багна, яке нас загартувало як роверистів)))), то дорога була просто чудова, особливо приємно вразив підйом з Мхайлівки на Диканьку...там буд нову трасу, шириною у 4 смуги десь....поки десь метрів 500 вкатали, покриття суперове, підніматися одне задоволення))))
А ліси які там гарні листяні))))), ну то краще побачити)))
На фото:
1) та 2) ми продираємося багняними дорогами....багно не давало крутитися колесам....це був просто жах;
3)Дерев'яний млин у Диканьці;
4)дорога на Диканьку, ліси...ліси..гарні ліси))));
5)Троїцька церква у Диканьці, судіяи з усього дуже стара, досить гарна українська архітектура церков XVIII-XIX ст.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  IMG_1668.jpg   53.84К   3 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  IMG_1659.jpg   37.41К   3 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  IMG_1672.jpg   30.47К   5 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  ____________01.jpg   19.74К   8 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  IMG_1650.jpg   54.99К   10 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Olex: 20.05.2008 – 19:26

• 0

#189 Koka-Baka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 20.05.2008 – 20:42

а це мій велик:D:):ggggg:

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  PICT0725c.JPG   135.16К   20 Кількість завантажень:

• 0

#190 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 20.05.2008 – 21:47

Перегляд дописуElfrance (20.05.2008 21:42) писав:

а це мій велик:D:):ggggg:
Гарний ровер друже-тренуйся. Велик - це здоров'є та витривалісь. І дуже рекомендую-купи шолом(краще з козирьком) - безпека перш за все. Не пошкодуй 100-200 грн на це-повір, варто.
Чим на велику плануєш займатися-просто кататися, стрибати чи мандрувати?

Повідомлення відредагував Olex: 20.05.2008 – 21:50

• 0

#191 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 18:55

Оце нарешті виправив вісімку за приведеною вище методикою. :cool1:
Я б дещо додав від себе. Найлегше визначати звичайно "горби" на ободі, а не "ями"... Для цього поволі притискаємо одну з гальмівних колодок на таку відстань до обіда, що крутиться, при якій починається хоча б найменше тертя. Визначаємо першу і останню спицю зони тертя. В цій зоні кожну спицю яка з боку колодки крутимо за часовою стрілкою, ті спиці які навпроти колодки крутимо проти часової стрілки. За раз повертаємо градусів на 90. Важливо потім притиснути протилежну гальмівну колодку і виправити можливу вісімку там... Отак по черзі і морочитися, вісімки ставатимуть все меншими і меншими :ggggg:
  • 0

#192 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 25.05.2008 – 11:45

Перегляд дописуElfrance (20.05.2008 21:42) писав:

а це мій велик:ggggg::):ggggg:
Толком то нічого й не видно :cool1: Хіба хто так велик знімає.. :8:
  • 0

#193 Koka-Baka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 26.05.2008 – 11:46

[img=http://i.piccy.kiev.ua/i2/dd/9a/80ec2315708bdc2cc946ff672137.jpeg]
  • 0

#194 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 26.05.2008 – 12:22

Перегляд дописуElfrance (26.05.2008 12:46) писав:

Тепер видно ще гірше :) , вірніше ніого не видно :rolleyes:
  • 0

#195 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 26.05.2008 – 13:10

Фотать потрібно ось такі картинки (мій Rock Machine) -> http://foto.online.ua/rockmachine/1/ а не хз які жахливі карикатури мобільним телефоном :rolleyes:

Зображення
Зображення
Зображення

Повідомлення відредагував katapulta: 26.05.2008 – 13:14

• 0

#196 Koka-Baka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 14.06.2008 – 16:20

ось мій велик
П.С фото маленька я не знаю як зробити велику?

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  PICT1947c.JPG   145.21К   10 Кількість завантажень:

• 0

#197 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 01.07.2008 – 14:23

4-5-6 липня 2008 року (п”ятниця, субота, неділя) у селищі Новий Мізунь, Долинського р-ну, Івано-Франківської обл. пройде четвертий щорічний фестиваль Мізунська Звигода 2008. Ось роспис і інформація про даний фестиваль. Я маю намір поїхати подивитись.
  • 0

#198 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 02.07.2008 – 16:49

Дивіться яку чудову велотуристичну поїздку Золотоноша - Канів - Черкаси ми здійснили нещодавно -> http://forum.velo.ck.ua
  • 0

#199 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 02.07.2008 – 18:25

Перегляд дописуkatapulta (2.07.2008 17:49) писав:

Дивіться яку чудову велотуристичну поїздку Золотоноша - Канів - Черкаси ми здійснили нещодавно -> http://forum.velo.ck.ua
Супер брате! Фотки чудові. Прикольно, і яке відчуття після 146 км маршу?
Я от недавно був у гостях з великом, зачохлив і у потяг, там люди все питали - а що то я везу?.
Там для підтримання форми проїхав 76 км, сер шв вперше втримав на позначці 18 км/год. Доречі, на грунових дорогах ровер просто прилипав до дороги, їхати було якось легше - 28-35 км/год це така там шв.
Їхав по незнайомому мені марштуру, оріентувався за допомогою генштабівської роздрукованої мапи, яка виявилася дуже детальною....кожна стежина у сосновому лісі нанесена, струмочок. Одне погано - там коорд сітка під кутом(сист коорд 42 року, тобто зашифрована), я оріентуватися приблизно маючи компас цілком можливо.
Температура тоді була згідно показів бортового комп'ютера 39 0С.....але я відчув це коли повернувся - трохи пригорів((((, але у шоломі таки якось не вічував такої температури. Ото так)
  • 0

#200 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 05.07.2008 – 21:54

Перегляд дописуOlex (2.07.2008 19:25) писав:

Супер брате! Фотки чудові. Прикольно, і яке відчуття після 146 км маршу?
А куди ж ти їздив?

В Канів як заїхав (65км) то було відчуття ніби 5км проїхав усього.Це від частих зупинок на огляд туристичних принад і для того щоб дочекатися слабших (з нами була дівчина). Після Канева по правому березі Дніпра рвали вже втрьох, і ці хлопці виявились дуже тренованими. Заїзд вийшов аж на весь день, відчуття опісля - приємна втома, виснаження не відчувалося :happy1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних