Перейти до вмісту

Велоспорт

Повідомлень в темі: 920

#161 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 16:55

Перегляд дописуkatapulta (1.04.2008 11:20) писав:

:prapor3: Гарна подорож до легендарної Диканьки + нарощуєш денний кілометраж

А ти свій текст читав?! Помилка на помилці :wacko: Ну хіба так можна..

Ну візьми бутля із собою і тягай його за плечима :) От дивуюсь таким висновкам,чесслово.. Невже важко під'їхати до якоїсь криниці в селі і набрати фляжку?
Про помилки - я взагалі людина грамонта, але дома та на роботі різні клавіатури, от і бува помиляюся. Тут скоріше лінь перевіряти.
З криниці не п'ю, бо невідомо яка там вода, тому не ризикую. Краще з собою візьму. А висновки у кожного свої.
  • 0

#162 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 13.04.2008 – 08:33

І мене він також ) зручний спосіб пересування по місту )) тільки настає літо він в мене навіть в гаражі не буває а постійно на вулиці ! одним словом люблю я велосипеди
  • 0

#163 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 13.04.2008 – 21:33

Перегляд дописуpushechka (13.04.2008 09:33) писав:

І мене він також ) зручний спосіб пересування по місту )) тільки настає літо він в мене навіть в гаражі не буває а постійно на вулиці ! одним словом люблю я велосипеди
Чудово! В мене велик або у коридорі або у спальні стоїть. От хочу якусь систему кріплення вигадати, щоб затяг його у квартиру та підвісив, і він не заважає проходити. Коротше щоб зручно ховати та знімати велик. Ніхто нічого подібного не має?
Свобода пізнається через ровер! :ggggg:
  • 0

#164 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1465 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лева

Відправлено 14.04.2008 – 14:02

Перегляд дописуOlex (13.04.2008 22:33) писав:

От хочу якусь систему кріплення вигадати, щоб затяг його у квартиру та підвісив, і він не заважає проходити.

Нічого не потрібно вигадувати. В Епіцентрі, в відділі з завісами є спеціальний кронштейн, який прикручується до стіни, а ровер на нього педелькою зачіпається. Так він і висить, тільки колесами ще в стіну впирається. Купувати його не обов'язково, дорогий дуже, а прийти подивитися і зробити самому - в сам раз.
Успіхів!
  • 0

#165 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 14.04.2008 – 18:42

Перегляд дописуGlobetrotter (14.04.2008 15:02) писав:

Нічого не потрібно вигадувати. В Епіцентрі, в відділі з завісами є спеціальний кронштейн, який прикручується до стіни, а ровер на нього педелькою зачіпається. Так він і висить, тільки колесами ще в стіну впирається. Купувати його не обов'язково, дорогий дуже, а прийти подивитися і зробити самому - в сам раз.
Успіхів!
Кронштейн той нічого так, але в мене коридор замалий. Хочеться щось схоже на систему підвіски одягу у високих шафах, тобто - за допомогою важіля опускати чи піднімати гаки на яких кріпиться ровер, він у підвішеному стані під стелею, нікому не заважає. От поки у голові думаю, як вигадаю щось - накреслю...але поки думаю.
  • 0

#166 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 14.04.2008 – 19:35

В суботу зранку-раненько відправився в Бирлівку Драбівського р-ну на посадку картоплі допомагати. Подолав 58км за 2:15. В той же день потрібно було повертатись бо в неділю на роботу. Виїхав уже пізно в 19:30 із розрахунком дещо скоротити маршрут додому і сісти на дизель-поїзд на 38-му км. І тут я недооцінив що таке боротися проти вітру. Час швидко збігав а відстань до станції В.Згарь ще залишалась великою, хоч як я не старався зі всієї сили педалювати. Але надії я все ж не втрачав і мчав щодуху вже у темряві, раз навіть вскочивши у велику вибоїну, думав вісімок не минути хоч на щастя обода Alexrims X2100 виявились досить міцними і вісімок не було після детального огляду вдома. Останні 5 км перетворились на справжній спринт чи погоню :P , потрібно було подолати їх за 10хв., 21:13 час приходу дизеля, я віддав усі свої сили і таки встиг секунда в секунду, за 200м до платформи вже прибував дизель і поки він гальмував я якраз домчав і вскочив у вагон. Змучений але щасливий :D
Образливо було б я кби не встиг, довелось би повертатись назад 10км на трасу Драбів - Золотоноша по темному і пиляти етап на 20км довший.
Ось такі напівекстримальні суботні покатушки вийшли :ggggg:
  • 0

#167 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 16.04.2008 – 09:33

Перегляд дописуOlex (14.04.2008 19:42) писав:

Кронштейн той нічого так, але в мене коридор замалий. Хочеться щось схоже на систему підвіски одягу у високих шафах, тобто - за допомогою важіля опускати чи піднімати гаки на яких кріпиться ровер, він у підвішеному стані під стелею, нікому не заважає. От поки у голові думаю, як вигадаю щось - накреслю...але поки думаю.
Я зробив так: прикрутив три ролики (куплені в Епіцентрі) до стелі, один над кермом, два над сідлом. Шнурок протягнув так: від гака, що зачіпає кермо, до ролика на стелі, далі до ролика над сідлом, вниз до ролика на гаку, що зачіпає сідло, вгору до ролика на стелі і вниз. В стіну вкрутив два гачки, щоб вільний кінець шнурка намотувати, коли ровер піднімаю. :ggggg: Але потрібно вирахувати, чи висоти стелі вистачить, щоб під ним ходити.
  • 0

#168 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 16.04.2008 – 19:08

Перегляд дописуkatapulta (14.04.2008 20:35) писав:

В суботу зранку-раненько відправився в Бирлівку Драбівського р-ну на посадку картоплі допомагати. Подолав 58км за 2:15. В той же день потрібно було повертатись бо в неділю на роботу. Виїхав уже пізно в 19:30 із розрахунком дещо скоротити маршрут додому і сісти на дизель-поїзд на 38-му км. І тут я недооцінив що таке боротися проти вітру. Час швидко збігав а відстань до станції В.Згарь ще залишалась великою, хоч як я не старався зі всієї сили педалювати. Але надії я все ж не втрачав і мчав щодуху вже у темряві, раз навіть вскочивши у велику вибоїну, думав вісімок не минути хоч на щастя обода Alexrims X2100 виявились досить міцними і вісімок не було після детального огляду вдома. Останні 5 км перетворились на справжній спринт чи погоню ;) , потрібно було подолати їх за 10хв., 21:13 час приходу дизеля, я віддав усі свої сили і таки встиг секунда в секунду, за 200м до платформи вже прибував дизель і поки він гальмував я якраз домчав і вскочив у вагон. Змучений але щасливий ;)
Образливо було б я кби не встиг, довелось би повертатись назад 10км на трасу Драбів - Золотоноша по темному і пиляти етап на 20км довший.
Ось такі напівекстримальні суботні покатушки вийшли :ggggg:
Гарно помандрував, зустрічний вітер то, друже, ворог велосипедиста. Кумедно описав історію з потягом. Екстрим)))

Перегляд дописуGlobetrotter (16.04.2008 10:33) писав:

Я зробив так: прикрутив три ролики (куплені в Епіцентрі) до стелі, один над кермом, два над сідлом. Шнурок протягнув так: від гака, що зачіпає кермо, до ролика на стелі, далі до ролика над сідлом, вниз до ролика на гаку, що зачіпає сідло, вгору до ролика на стелі і вниз. В стіну вкрутив два гачки, щоб вільний кінець шнурка намотувати, коли ровер піднімаю. :ggggg: Але потрібно вирахувати, чи висоти стелі вистачить, щоб під ним ходити.
Гарна ідея, виходить стара-добра блокова система. Досить цікавий варант, а фотку не покажеш як це виглядає?
  • 0

#169 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 19.04.2008 – 06:54

Перегляд дописуOlex (16.04.2008 20:08) писав:

Гарна ідея, виходить стара-добра блокова система. Досить цікавий варант, а фотку не покажеш як це виглядає?
Руки ще не дійшли :cry: Постараюся якнайшвидше <_<
  • 0

#170 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 19.04.2008 – 18:09

Отже, як обіцяв, так виглядає закріплення ровера:
Зображення

А так виглядають блоки на стелі:
Зображення
  • 0

#171 Kirin

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 218 повідомлень
  • Місто:Львова

Відправлено 20.04.2008 – 22:25

Як на мене, то усі ті ядерні експерименти ні до чого доброго не приведуть. Згадайте Хіросіму, Нагасакі, Чорнобиль. . .
  • 0

#172 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.04.2008 – 00:09

Перегляд дописуKirin (20.04.2008 23:25) писав:

Як на мене, то усі ті ядерні експерименти ні до чого доброго не приведуть. Згадайте Хіросіму, Нагасакі, Чорнобиль. . .
це були не експерименти, навіть з Чорнобилем офіційна версія сумнівна, походу вони хотіли зробити режим збільшеної потужності постійним
  • 0

#173 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 30.04.2008 – 14:05

Супер! Щось подібне і я хочу "забульбенити". А чи немає ще й бокового фіксатора з сторони найближчої стіни, щоб не розгойдувався у підвішеному стані?
О...мій велонаплічник...
1)споряджений, із закріпленим шоломом;
2)споряджений, без шолома :gryzin: ;
3)вигляд системи підвіски AirBack.

Як вам фото - українські вело-міцай))))

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  IMG_1623.jpg   52.43К   14 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  IMG_1624.jpg   45.26К   10 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  IMG_1627.jpg   34.07К   7 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  Untitled_1.jpg   44.95К   5 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Olex: 30.04.2008 – 13:52

• 0

#174 Andriyko5

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 30.04.2008 – 23:34

Я люблю подорожувати на велику!!!
  • 0

#175 Русік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Коломия не помия Коломия - місто!!!

Відправлено 01.05.2008 – 00:11

Обожнюю велосипеди))))Колись думала,що це має покликання)))Але стався один прикрий випадок-це трагічне падіння через руль на фантастичній швидкості,яке я ніколи не забуду,навіть тому,що в мене лишився таки не маленький шрам...На цьому чуді я навчилась кататись в 4 роки,ніколи не забуду "Чайку",тепер уже розбиту)
  • 0

#176 Бандерас

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 223 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.05.2008 – 02:02

Я також люблю велоспорт!
Інколи стежу за виступами Ярослава Поповича!
Хороший велогонщик сподіваюсь прийде час що і він буде №1 в команді, а не лише працюватиме на інших!
  • 0

#177 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 01.05.2008 – 15:19

Ото випогодилось трохи і я вирішив поремонтувати свій старий ровер. Помалював раму, зірки, болотніки, вилку. Перенастроїв гальми і таке інше. Кажучи конкретніше то провів конкретний техогляд.
  • 0

#178 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.05.2008 – 15:39

Globetrotter, класна система підвішування. А яка в тебе висота стелі?
  • 0

#179 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 03.05.2008 – 13:15

Перегляд дописуШkідниk (1.05.2008 16:19) писав:

Ото випогодилось трохи і я вирішив поремонтувати свій старий ровер. Помалював раму, зірки, болотніки, вилку. Перенастроїв гальми і таке інше. Кажучи конкретніше то провів конкретний техогляд.
Слухай, а ти не порадиш, як тре виправляти "вісімки" на колесах. В мен така підозра, що трохи є на колесах....
  • 0

#180 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 06.05.2008 – 21:36

Перегляд дописуLimit Maximum (1.05.2008 16:39) писав:

Globetrotter, класна система підвішування. А яка в тебе висота стелі?
2м 70см :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних