Перейти до вмісту

Велоспорт

Повідомлень в темі: 921

#121 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 08.03.2008 – 00:34

Вітаю! <_< Показуй - побачим!
  • 0

#122 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 08.03.2008 – 15:33

Ось оцініть.
Зображення
  • 0

#123 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 08.03.2008 – 19:42

Вау! RockMachine ? :rolleyes: Так я так і не зрозумів, ти придбав раму і навісне обладнання окремо?
  • 0

#124 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 10.03.2008 – 20:47

Нарешті сьогодні я здійснив давно задуману подорож, хоча це скоріше була розвідка, щоб у подальшому проїхатися групою.
Маршрут - Полтава-Щербані-Шмиглі-Нижні Млини-Зінці-Кашібівка-Терешки-Полтава. Прокатав згідно даних бортового вело ПК - 47,6 км.
Рель'єф місцевості за с. Щербані якраз для екстримального крос-кантрі, куріті схили, кількаметрові провалля....болота(сніг у низині ще не докінця висох). Далі дамба, грунтова дорога, і поле...на якому трава мокра, і доводилося їхати на низьких передачах. Трохи заблукав, хоча мав мапу місцевості, але завдяки таким оріетнирам як ЛЕП та залізниця швидко зоріентувався та продовжив рух. Повертаючися до рідної Полтави попереду бачив блискавки над містом...це так прикольно. Виїхав на трасу Київ-Харків....траса брудна, заляпався як чорт. Коротше приїхав додому бруднющий...але щасливий.
На фото:
1) Я на подоланому схилі;
2) Гарна православна церква у с. Нижні Млини, там доречі ще написано було про якесь товариство тверезників....цікаво га!;
3) Нарешті я знайшов виїзд з бототистого поля - місточок, і зробив привал;
4) А це взагалі найчарівніша ділянка шляху - сосновий ліс та ще й рівна-рівна асфальтова дорога, що ще забажаєш після майже 20 км екстримального бездоріжжя?.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  IMG_1381.jpg   33.08К   13 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  IMG_1390.jpg   20.54К   4 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  IMG_1393.jpg   44.39К   5 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  IMG_1397.jpg   35.01К   4 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Olex: 10.03.2008 – 21:00

• 0

#125 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 10.03.2008 – 21:43

Перегляд дописуkatapulta (8.03.2008 19:42) писав:

Вау! RockMachine ? :ggggg: Так я так і не зрозумів, ти придбав раму і навісне обладнання окремо?
Так окремо, але зразу в магазині зібрали.
  • 0

#126 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 10.03.2008 – 21:55

Гарно покатався Olex :ggggg:
А я вчора теж потестив на 46км свого новенького Rock Machine Crossride 500, враження просто неймовірні! Універсал тільки такий, реактивний, легкий і комфортний. Планую зробити і показати вам фотосет свого омріяного придбання :)
  • 0

#127 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • 680 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.03.2008 – 21:36

шановне товариство, чи може хтось порадити велокомп'ютер? які вони бувають, що вміють, скільки коштують?
  • 0

#128 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 11.03.2008 – 21:43

Сьогодні робив друге тестування свого велика. Проїхав 15км. Обкатка вийшла доволі доброю. Їхав по бездоріжжю, під гору, крутими спусками, асвальтованою дорогою. На всіх ділянках обкатки, велик працював прекрасно. Сьогодні без травм.
  • 0

#129 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 12.03.2008 – 08:15

Перегляд дописуmim (11.03.2008 21:36) писав:

шановне товариство, чи може хтось порадити велокомп'ютер? які вони бувають, що вміють, скільки коштують?
Маю Сігму 1200. Працює вже четвертий рік бездоганно. Безліч разів побувала в Карпатах, в болоті, під дощем, один раз випрана в пральній машині (випадково). Працює. Один раз замінив батарейку.
Є простіші, дивись на сайті виробника. Моя коштувала біля 120 грн., має 12 функцій.
Є і з пульсоміром, з лічильником каденсу, але це вже зовсім інші гроші.
Не радив би брати бездротовий варіант. Працюють нестабільно.

Маю Сігму 1200. Працює вже четвертий рік бездоганно. Безліч разів побувала в Карпатах, в болоті, під дощем, один раз випрана в пральній машині (випадково). Працює. Один раз замінив батарейку.
Є простіші, дивись на сайті виробника. Моя коштувала біля 120 грн., має 12 функцій.
  • 0

#130 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 08:14

• 0

#131 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.03.2008 – 09:08

До речі, хтось з любителів велосипеда пробував порівняти його з велотренажером? Якщо так - то як воно вам?
Бо взимку дуже не наїздишся, а перерву на півроку влаштовувати не хочеться :cool1:
  • 0

#132 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 18:33

Експлуатую бортовий вело-ПК Topcom Speedobike 600, отакий.
Дуже задоволений, вся необхідна інформація відразу на екрані, бездротовий, водонепроникний, дуже зручний у використанні.
Експлуатував у різних умовах - від спуску з крутих схилів, до катанні під проливним дощем....все ґут :cool1:
Зображення
Позитивні сторони:
- наочність;
- точність досить висока, головне правильно ввести діаметр колеса;
- водонепротикність;
- вбудований термометр(трохи гальмівний, але точність теж на висоті);
- автоматичне ввімкнення таймеру поїздки;
Позитивів досить багато...краще див на сайті, посилання вище.

От що до негативних сторін :
- спосіб кріплення можна було вигадати і краще, надійно але потім важко знімати(наприклад для промивки);
- іноді максимальна швидкість бреше....так показує нереальні значення, думаю це через радіоперешоди;
- у передавач на вилці потрібна дивна батарейка(див. фото нижче, поряд звичайна батарейка АА-Toshiba(пальчик))....поки не шукав, але я таку у продажу не бачив. Вона йде у комплекті поставки.
Більше негативів не помічено.

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував Olex: 12.03.2008 – 18:36

• 0

#133 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 23:49

Перегляд дописуkatapulta (10.03.2008 21:55) писав:

Гарно покатався Olex :cool1:
А я вчора теж потестив на 46км свого новенького Rock Machine Crossride 500, враження просто неймовірні! Універсал тільки такий, реактивний, легкий і комфортний. Планую зробити і показати вам фотосет свого омріяного придбання :cool2:
Дякі. Давай ділися враженнями від мандрівки. Велопрогулянка на вікенд - це найкращий відпочинок.
  • 0

#134 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 13:42

мотнувся у Каврайські хутори (30км туди/назад) показати знайомим велобайкерам свою новинку, та по місту наїздив 16км. Ось такий швидше крос ніж мандрівка :cool1:

Взагалі то у планах краєзнавчі мандрівки історичними місцями Черкащини, як от урочище Холодний Яр (місце бойової слави Б. Хмельницького) м. Чигирин, Шевченківські місця: с. Моринці і Шевченкове, Чернеча гора у Каневі. Та ще мріється побувати в уманській "Софіївці"
  • 0

#135 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 16:46

Перегляд допису-=VJ=- (12.03.2008 09:08) писав:

До речі, хтось з любителів велосипеда пробував порівняти його з велотренажером? Якщо так - то як воно вам?
Бо взимку дуже не наїздишся, а перерву на півроку влаштовувати не хочеться :angry1:
Доводилось користуватись велотренажером. Але тут питання лежить на самих функціях велотренажера(кількість передач і т.п.). Пробував на простенькому варіанті. Брав максимально можливу швидкість 9, в порівнянні з 9 на велику то на велотренажері ефект ніякий. То був простенький варіант. Але якщо брати велотренажер більш професійний то ефект відповідно буде більший.

Повідомлення відредагував Шkідниk: 13.03.2008 – 16:47

• 0

#136 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 15.03.2008 – 21:36

Хто де, скільки і по чому сьогодні їздив?
Я накатав 58км по такому маршруту: Золотоноша->Крупське->Синьооківка->Чорнобай->Маліївка->Золотоноша за 2год 30хв. Покриття - асф. дорога
Як мені здалося, сьогодні був найменший вітер у березні, ох він і набрид уже..
  • 0

#137 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 20:01

Перегляд дописуkatapulta (15.03.2008 21:36) писав:

Хто де, скільки і по чому сьогодні їздив?
Я накатав 58км по такому маршруту: Золотоноша->Крупське->Синьооківка->Чорнобай->Маліївка->Золотоноша за 2год 30хв. Покриття - асф. дорога
Як мені здалося, сьогодні був найменший вітер у березні, ох він і набрид уже..
нічого так накатав....) Так, вітер то перешкода для велосипедиста ще та, по собі знаю.
Я вчора трохи прїздив вздовж зілізниці біля Хрестовоздвиженського монастиря, ну там і дороги я вам скажу, спочатку круті спуски, далі бездоріжжя повне, біля залізниної колії,під горою лісок з екстримним рельєфом....як раз що тре! Спуск - підйом...те що тре для тренування. Накатав по лісу км так з 10-ть, але яких! Мокурувато, що правда було...але то нічого, велик відмию, цього разу я вже крила почепив. Всього подолав близько 24 кілометрів.
На фото:
1)Вид на Монастир з вул Паризької Комуни(ага...у нас така ще є=( );
2)ділянка залізничного шляху під Монастирською горою;
3)вид на Полтаву з Монастирського лісу.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  IMG_1410.jpg   37.33К   3 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  IMG_1426.jpg   27.7К   1 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  IMG_1432.jpg   38.24К   2 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Olex: 16.03.2008 – 20:02

• 0

#138 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 17.03.2008 – 22:04

А ми в гори їздили І снігу потоптали і через струмки переїзджали. Від Сколе до Трускавця - 100км назбирали :ggggg:
Переглянути фотки можна тут :)
  • 0

#139 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 17.03.2008 – 22:41

Перегляд дописуGlobetrotter (17.03.2008 22:04) писав:

А ми в гори їздили І снігу потоптали і через струмки переїзджали. Від Сколе до Трускавця - 100км назбирали :)
Переглянути фотки можна тут :ggggg:
Класна подорож та класні фото! Гарні краєвиди. Як ще вам не холодно оце було крутити педалі? Я от більше люблю кататися при температурі вищій за +7 по Цельсію. Отакий я теплолюбивий. Бачу підшоломники вдягаєте, я собі мож виріжу з лижної флісової маски теж, бува холоднувато.
За скільки ж днів ви намотали ці 100 км?
Такі чудові у вас фото вийшли, що мені аж захотілося до вас з своїм ровером приїхати :)
  • 0

#140 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 18.03.2008 – 08:30

Перегляд дописуOlex (17.03.2008 22:41) писав:

За скільки ж днів ви намотали ці 100 км?
Електричкою Львів - Сколе. О 9:30 виїхали зі Сколе, а о 21:00 були в Трускавці, отже 11 з половиною годин. :ggggg:

А крутити педалі не холодно. Холодно стояти, недарма є приповідка, - Не спи - замерзнеш :)
Зображення
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних