Перейти до вмісту

Велоспорт

Повідомлень в темі: 921

#101 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Полтава

Відправлено 01.12.2007 – 12:19

Globetrotter , katapulta Дякую за поради. Вело поки не консервув при нагоді трохи можна покататись. Але якісь значні подорожі заплановані на весну, літо. На весну плануємо дводенну подорож
( Olex не дасть збрехати) за маршрутом м.Полтава - с.Кашубівка-смт.Кегичівка(Харківська обл.) це в сумі 120 км, правда з нерівномірною розбивкою 20км - перший день і 100 км в другий день. Звідси питання, які відстані ви долаєте за день? Все таки більше 35 км мені долати не приходилось, для 100 треба серйозно підготуватись.

На літо в мріях крутититься подорож по Закарпаттю Мукачеве-Хуст-Тячів-с.Лази - це близько 90 км. Потім вже з с.Лази як з базового табору подорожі у всі кінці.
  • 0

#102 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 01.12.2007 – 23:53

Перегляд дописуRomun (1.12.2007 12:19) писав:

Globetrotter , katapulta Дякую за поради. Вело поки не консервув при нагоді трохи можна покататись. Але якісь значні подорожі заплановані на весну, літо. На весну плануємо дводенну подорож
( Olex не дасть збрехати) за маршрутом м.Полтава - с.Кашубівка-смт.Кегичівка(Харківська обл.) це в сумі 120 км, правда з нерівномірною розбивкою 20км - перший день і 100 км в другий день. Звідси питання, які відстані ви долаєте за день? Все таки більше 35 км мені долати не приходилось, для 100 треба серйозно підготуватись.

На літо в мріях крутититься подорож по Закарпаттю Мукачеве-Хуст-Тячів-с.Лази - це близько 90 км. Потім вже з с.Лази як з базового табору подорожі у всі кінці.
Так і є, плануємо це вже давно, визначаємося з найкращим маршрутом, читаємо що і як краще з собою брати....коротше готуємося потроху. Я от спеціально для визначення своєї крейсерсьої швидкості придбав собі вело ПК....поки тримаю темп на 15-16 км/год...так це малувато але повірте не так вже й легко їхати з постійною швидкістю у 20-25 км/год і швидко не втомитися. Тому я тренуюся....хоча зараз велик законсерврваний, стоїть помитий та змащений за дверима у спальні. Хто поділиться досвідом...як парвильно консервувати, я от думав змастити, купити кронштейн та й повісити за раму до стіни, або у велоторбу та у шафу...хто що скаже?
  • 0

#103 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 03.12.2007 – 10:15

До Romun: Щодо віддалі, які долаємо за день. Все залежить від дороги і рельєфу. Карпатським бездоріжжям ~ 80км. Рівнинним асфальтом ~ 120.
До Olex: Підвісити добре, але їздити ще краще :wub: Повір, якщо в тебе грунтовий протектор, а поблизу маєш парк, лісок з втоптаними стежками, то по снігу ще краще їздити, ніж по грунту. Задоволення гарантоване. А мій ровер теж висить від поїздки до поїздки, хоча це абсолютно не принципово. Головне, щоб домашнім не заважав. Вже мовчу про те, що має бути чистий і готовий до поїздки. :)
  • 0

#104 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 20:44

Перегляд дописуGlobetrotter (29.11.2007 18:57) писав:

... На жаль, не можу поки-що вставити посилання на описи наших мандрівок, але це діло часу і бажання :8:
Цей час настав, тому даю лінк на опис поїздки Боржавою: http://beskyd.lviv.u...topic.php?t=163
а тут фотки: http://picasaweb.goo...rotter/17060702
А тут зимова поїздка на Волинь: http://smotri.te.ua/rub_4022.htm
  • 0

#105 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 07.12.2007 – 15:25

Перегляд дописуGlobetrotter (6.12.2007 20:44) писав:

Цей час настав, тому даю лінк на опис поїздки Боржавою: http://beskyd.lviv.u...topic.php?t=163
а тут фотки: http://picasaweb.goo...rotter/17060702
А тут зимова поїздка на Волинь: http://smotri.te.ua/rub_4022.htm
Дякую за цікаву розповідь і фото. Вражає. Певно давно займаєтесь велотуризмом?

А так, велошолом річ незамінна, купив практично одразу з вело. Хм, хоча взимку жодна шапка під нього не влазить :8: , треба якусь тоненьку підшукати...

А в поїзді, до речі, зручно вело перевозити у велочохлі (хай Olex розкаже), це якщо колеса легкозйомні, єдиний мінус, потім велочохол треба з собою весь час тягати, хоча він і не таккий важкий та все ж...
  • 0

#106 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 07.12.2007 – 20:28

Перегляд дописуRomun (7.12.2007 15:25) писав:

Дякую за цікаву розповідь і фото. Вражає.
:) Хотілося підсилити. :wacko: Наш неформальний клуб подорожує кілька років, тому деякий досвід є, яким радо поділимося.

З чохлами їздимо в поїздах, щоб не платити за перевезення ровера. А в електричці не заморочуємося з цим, хоча чохол можна і тоненькою плівкою замінити, а потім викинути на зупинці.

Під шолом одягаю тоненьку бандану, до мінус 10 цілком достатньо. Для їзди, не для стоянки :8:
  • 0

#107 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 08.12.2007 – 18:25

Так, я маю велочохол української компанії "Командор". Простий у користуванні, зручний. Тканина якісна =) Коротше знай наших!
Що до використання, використав поки два рази, у потязі, приїхав великом на вокзал, склав, люди при цьому так дивувалися...гг. приїхав на місце - розклав...поїхав...
У мене велочохол у який вкладається ровер зі знятими обома колесами.
Єдине, чого не вистачає - це колесиків на дні торби....легше було б тоді.
Тому якщо є змога та потреба - купуйте,. ;)
З шоломом проблема та сама - шукаю підшоломник або бандану, але це вже буде на весну, літо...зараз велик відпочиває.
  • 0

#108 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень
  • Місто:Стаааліца

Відправлено 08.12.2007 – 19:48

У мене байк Giant.Кручу педалі з трьох років,за вже життя змінив близько сіми велосипедів.Люблю їздити на дачу,на байку-це просто казка!Виїжаєш до сходу сонця,щоб машин не було.Їдеш-ти один і дорога.Просто краса!Слава лісопедам! ;)
  • 0

#109 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 08.12.2007 – 20:29

Перегляд дописуПензлик (8.12.2007 19:48) писав:

У мене байк Giant.Кручу педалі з трьох років,за вже життя змінив близько сіми велосипедів.Люблю їздити на дачу,на байку-це просто казка!Виїжаєш до сходу сонця,щоб машин не було.Їдеш-ти один і дорога.Просто краса!Слава лісопедам! :D

В мене теж Giant (Escaper) саме такий як на фото

http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=151358
допис #71

Мій другий вело після Зайка-2 ;)

Повідомлення відредагував Romun: 08.12.2007 – 20:33

• 0

#110 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 09.12.2007 – 18:51

Чи чули ви що у нашій країні щорічно проводиться такий собі український Тур де Франс для всіх бажаючих велоспортсменів та любителів?

Зображення

Повідомлення відредагував katapulta: 09.12.2007 – 18:52

• 0

#111 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 22:02

Перегляд дописуkatapulta (9.12.2007 18:51) писав:

Чи чули ви що у нашій країні щорічно проводиться такий собі український Тур де Франс для всіх бажаючих велоспортсменів та любителів?

Зображення
Ні, не чули. Є якісь посилання?
  • 0

#112 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 13.12.2007 – 17:57

Перегляд дописуПензлик (8.12.2007 19:48) писав:

У мене байк Giant.Кручу педалі з трьох років,за вже життя змінив близько сіми велосипедів.Люблю їздити на дачу,на байку-це просто казка!Виїжаєш до сходу сонця,щоб машин не було.Їдеш-ти один і дорога.Просто краса!Слава лісопедам! ;)
Вітаю побратиме! В мен теж Giant, і теж як у Romun'а Escaper.....але трохи інша модель...
До цього юзав Турист, Школьнік, Гном-4. Але за студ. роки була значна перерва у використанні вела.
;)

Перегляд дописуkatapulta (9.12.2007 18:51) писав:

Зображення
Прикольно, якщо можна - докладніше :D
  • 0

#113 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.12.2007 – 18:27

Romun, Olex, ось докладніше
  • 0

#114 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 13.12.2007 – 20:22

Десь у цей період через моє місто проїжджали велотуристи. Не впевненний але може бути що це саме і цей марафон.

Маю старий десь років 4-5 Шімановський велик. Того року мусив міняти передню зірку, педалі, гальми повністю (від колоток до ручок), камери обидві. Все обійшлося у 200 грн. Велик працює на відмінно але хочу щось нове для довгих подорожей.
  • 0

#115 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 28.12.2007 – 23:23

Перегляд дописуСварус (13.12.2007 18:27) писав:

Romun, Olex, ось докладніше
Так-так панове, Сварус все правильно зробив:глянув у властивості картинки і дізнався сам адресу сайту бо автор бачте забарився з відповіддю. І все через те що завдяки глюкам форуму мені не прийшло на e-mail повідомлення про відповіді у темі. А сьогодні взагалі "прозрєл", заходжу в нашу тему а вона...зачинена :D Довелось прохати модера відкрити і що головне, ніхто не знає хто саме це вчинив..

Повертаючись до теми, читав колись на одному велофорумі цікаві враження від учасників цієї загальноукраїнської велоестафети. Як тільки знайду - одразу скину лінк.
  • 0

#116 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 18:54

Перегляд дописуRomun (8.12.2007 20:29) писав:

В мене теж Giant (Escaper) саме такий як на фото
Найсмішніше, що в мене теж Giant, але XtC 2.
А що до поїздок, то ось недавня <_<
Фотки тут: http://picasaweb.goo...rotter/15022008
  • 0

#117 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 21:19

Перегляд дописуGlobetrotter (19.02.2008 18:54) писав:

Найсмішніше, що в мене теж Giant, але XtC 2.
А що до поїздок, то ось недавня :)
Фотки тут: http://picasaweb.goo...rotter/15022008
Класно покатався! Яке мастило використовуєш для такої погоди? Я от чекаю поки стане хоч +5...бо велоодягу для холодної погоди не маю.
Влітку планую велопохід на 100 км з друзями. Потроху готуюся.
  • 0

#118 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 20.02.2008 – 08:03

Ніякого спеціального мастила. Виделка, правда, туго ходить, але нічого страшного. Перемикання передач теж не таке чітке, як в теплу погоду. Ну і що. Головне - дружна компанія і цікава мета. :)
Спеціального теплого велоодягу теж не маю. Літній одяг одягаю, як натільну білизну, а зверху флісові спортивні штани, флісову блузу і тоненьку вітрівку. Під час руху не холодно :rolleyes:
І не забувай приказку - готуй сани літом, а ровер взимку <_<
  • 0

#119 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 20.02.2008 – 13:42

Перегляд дописуkatapulta (28.12.2007 23:23) писав:

Повертаючись до теми, читав колись на одному велофорумі цікаві враження від учасників цієї загальноукраїнської велоестафети. Як тільки знайду - одразу скину лінк.
Ось читайте ТУТ, дуже цікаво. (прямого посилання чомусь неможливо зробити, тому заходьте у розділ Шосе і шукайте тему Сімферополь - Київ,вересень*ЗВІТ

Цитата

Велик працює на відмінно але хочу щось нове для довгих подорожей
Для довгих подорожей найкращий варіант кросовий велосипед, причому придбати краще зараз по привабливих знижках. Для детальнішої інформації стукай до мене в асю.

Повідомлення відредагував katapulta: 20.02.2008 – 13:47

• 0

#120 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 07.03.2008 – 23:14

Купив я собі два дні тому велик. Але купив не зборка фірми і всі деталі одної якості(дещо гірше дещо краще) а велик зібраний із кращих деталей. Ціна відповідно не маленька. Коротка характеристика: покращенна рама, передні амортизатори, 24 передачі, дискові гальми(і передні і задні). При пробному обкатуванні пробував ставати на диби. Получалось, але без травм ніяк. Як наслідок розбив лікоть.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних