Перейти до вмісту

Про одяг ..

Повідомлень в темі: 50

#21 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 31.03.2011 – 16:13

Перегляд дописуВареник (30.03.2011 16:36) писав:

Валянки ображають ваші національні почуття? Гиии...
  • 0

#22 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 31.03.2011 – 16:16

Перегляд дописуzav (31.03.2011 16:13) писав:

Валянки ображають ваші національні почуття? Гиии...
саме так ;)
  • 0

#23 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 31.03.2011 – 17:11

Перегляд дописуКрихітка (31.03.2011 16:05) писав:

Не лише жінки підвласні моді - чоловіки теж, але в протилежному розумінні, ненавидіти починають щось, як тільки це щось стає модним у жінок)
Це просто модно бути ненависником чогось популярного.
Типу: "я такий антипопсовий, я ненавиджу Мак Дональдз..."

Уги - дійсно гарно виглядають незалежно від того наскільки популярні.

Може їх просто ненавидять прихильники гламурних кіс, які вважають, що на жінці повинно все бути прєлєснєнко і красівінько?

Перегляд дописуKassandra (31.03.2011 15:25) писав:

Чорт...а я тільки надумала купити собі обруч

Хоча декого мій капелюх заводить ;)
Це вже випендрьож того сайту, просто треба було щоб чогось було 10.
Як 10 способаф удівіць любімава, або 10 спосабаф получіць аргазм с душам.
Инакше ж це уже не катить для журналу Наталє.

От вийшло у них скажімо 8, тому треба було довигадувати ще 2.

Перегляд дописуКрихітка (31.03.2011 16:05) писав:

вас фіг поймеш))
Знову зважте, що статтю писали жінки.
Я думаю чоловіки ніколи б не сказали - ой, не видно попи - нема загадки.
Це більше було сказано, щоб потішити жінок, що вони коли ховають свої частини тіла виглядають загадково.
  • 0

#24 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 31.03.2011 – 17:26

шкіряні штані.
особливо якщо їх вдягають вгодовані дебелі чоловіки.
єдине на кому вони нормально виглядають - байкери (бо тут таки функціональна потреба є) та дівки з худощавою статурою.
  • 0

#25 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 31.03.2011 – 20:35

В мене немає конкретних невподобань, залежить скоріше від того хто що вдягає. Бо одна річ може на комусь виглядати по-ідіотськи, а мені - личити, й навпаки. Найбільше не люблю оцей псевдосексуальний шарок жиру між топіком і бедровками у дівчат які вважають себе німфами, будучи при цьому коровами. Ну, зате їх самооцінці можна лише позаздрити.

До речі, ще й не лише в одязі справа, а в тому ЯК його носити ;)

Маю одну знайому яка маючи близько 65-70 кг і зросту десь 165 іноді на вихідних робить дефіле, представляючи одяг своїх знайомих на показах. І нічого, шурує як має бути і цілком довольна собою.
  • 0

#26 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.03.2011 – 20:38

Мені взагалі дивно, що когось хвилює, як хтось третій одягся...
  • 0

#27 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 31.03.2011 – 20:51

Перегляд дописуzav (31.03.2011 21:38) писав:

ви дарма недооцінюєте комічність деяких елементів одягу)))
це просто краса помоєму.

Зображення

або ось:

Зображення
  • 0

#28 mmykolaj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень
  • Місто:Франя

Відправлено 31.03.2011 – 21:02

Цитата

І гостроносі чоловічі туфлі. Кошмар. Це теж ознака браку смаку. Адже одна справа коли це вдягає якийсь андрогін з подіума. А коли це натягує крупний злопака, чи ще гірше якийсь колобок, то виглядає як клоун. Бо широка ворма з верху, яка закінчується вузенькими тоненькими носочками створює комічний гротескний образ.

мсьє, а Ви не із Парижа, випадково? Вам це звичайно може не подобатись(менівзагалі-то теж), але ж називати відсутність смаку чий улюблений гострий носок, це аморально! )))

шось платтячка дівочі тішо тіко на цицях тримаються не особливо збуджують...
  • 0

#29 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 31.03.2011 – 21:08

зав, не у хвилюванні справа. Не розумію ні ненависті до одягу, ні підвищеної любові. Але увагу ж завжди звертаєш і завжди є якісь елементи які подобаються/не подобаються. От про це й мова.
  • 0

#30 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.03.2011 – 21:15

Перегляд дописуКрихітка (31.03.2011 22:08) писав:

зав, не у хвилюванні справа. Не розумію ні ненависті до одягу, ні підвищеної любові. Але увагу ж завжди звертаєш і завжди є якісь елементи які подобаються/не подобаються. От про це й мова.
Як вони можуть подобатися або не подобатися? Вони можуть бути лише привабливими або непривабливими - тобто приваблювати увагу глядача або ні. І тут як раз виходить, що вас якась потворність приваблює, що ніби свідчить.

Повідомлення відредагував zav: 31.03.2011 – 21:15

• 0

#31 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 31.03.2011 – 21:40

Перегляд дописуNeorlandina (31.03.2011 21:51) писав:

Зображення
Виглядає,як вівця,перепрошую.
  • 0

#32 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 01.04.2011 – 09:15

В нашому селі ;) найбільше дратують недоштани, які чомусь страшенно полюбляють одягати жінки десь так 40-50 років. То не капрі і не знаю, що це взагалі таке - типу штанів, але на 10 см коротші. По-перше: страшенно спотворюють фігуру (тим більше в такому віці), по-друге: візуально зменшують зріст. Мабуть єдиний плюс, що не заляпуються болотом.)
В чоловіках дратують туфлі з завуженими, іноді задертими носами догориє. Прибила б того, хто взагалі вигадав таку моду.
Дратують галімі шкірянки.
Та найбільше гидотно виглядає, коли тітоньки-базарніци одягають лосіни, колготи чи щось типу і короткі курточки на свої просто неймовірно-жирні дупи, показуючи свою повну відсутність комплексів. Гидота.
А ще дратує золото. Вірніше та кількість золота, яку натягують в нас люди, купуючи те золото часто за останні копійки. Можна вільно проводити паралель з африканцями.
  • 0

#33 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 01.04.2011 – 14:33

Ой, прям таки то й золото, в ліпшому випадку - якесь залізяччя позолочене))

Зате ж шик, блискотить як..ну ви в курсі ;)
  • 0

#34 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 01.04.2011 – 18:42

біда ще в тому що через отакі смаки публіки фіг шо нормальне купиш.
ну з одягом ще хоч якось. магазинів повно, щось та й можна собі пристойне купити.
але з ювеліркою та прикрасами біда просто!

кругом одне золото та ще й гидотне якесь - самий несмак. зі срібла щось пристойне і не знайдеш. добре почали з.являтися всякі магазину типу "османських прикрас" та "скіфських прикрас". а кілька років тому все було зовсім погано. хоч бери та на заводі замовляй. у мене подруги так і робили.
  • 0

#35 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 01.04.2011 – 20:47

Перегляд дописуzav (31.03.2011 21:38) писав:

а мене тоді буде дивувати, що когось дивує, що когось третього щось хвилює)

Перегляд дописуmmykolaj (31.03.2011 22:02) писав:

мсьє, а Ви не із Парижа, випадково? Вам це звичайно може не подобатись(менівзагалі-то теж), але ж називати відсутність смаку чий улюблений гострий носок, це аморально! )))
хіба що засуджувати аморальність є аморальним. гострий носок - це амрально! це кон'юнктурно по конформістськи і по міщанськи!

Цитата

шось платтячка дівочі тішо тіко на цицях тримаються не особливо збуджують...
весна, брак вітамінів.
  • 0

#36 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 01.04.2011 – 22:57

Ото в нас національа проблема - люди завжди дивляться як хто вдягнутий і не дай боже вийти десь в піжамі, вже пообси..ли б, типу "фу, як так можна, то ж не гарно", тощо. Тільки не подумайте шо то я тільки про форум. ;)
Мені якось всеодно в чому вдягнуті, аби тільки то підходило тій людині і було зручно. Декому гарно в угах, декому в тих же ж штанах з низькою матньою. В мене ніколи не було достатньо грошей, щоб купити собі одяг, тому й вибирала зазвичай спортивний стиль. Звісно, що були й такі хлопці які вважали мене фріком, бо то ж треба бути на каблукаїх і в спідниці...Тепер можливість є, але розумію, що то є просто непотрібне чи скоріш за все неважливе. Бо то тільки в нас можуть економити на їжі, але не економити на одязі чи, наприклад, мобільних телдефонах, фотоапаратах. То я до того, що загальна модна маячня за нестачі фінансових ресурсів призвадить до такого результату несмаку в одязі. Типу хочеться вдягнутися модно, але немає грошей то і купується шось таке і носиться з тим шо є. А є те, що не завжди підходить. Хоча і багаті не завжди гарно вдягаються. Хоча, як не банально, але про смаки не сперечаються.

І щодо спущених штанів - то є кульнута чорних. Найбільше смішно коли так ходять ті люди, які вважають чорних нижчою расою. Як сказав колись один дядько (звісно ж що чорний): "Я не розумію тих людей, які так не люблять чорних, але повністю перейняли їхню культуру (музика, одяг, поведінку, сленг). Це ж абсурд."
  • 0

#37 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 01.04.2011 – 23:21

Перегляд дописуAmili (1.04.2011 22:57) писав:

Мені якось всеодно в чому вдягнуті, аби тільки то підходило тій людині і було зручно.
взагалі-то байдуже навіть, якщо воно не підходить. а звертати увагу - це далеко не завжди значить засуджувати.
я б не сказала, що нестача грошей веде до несмаку в одязі. зазвичай людина, в якої той смак є, можливо й виглядатиме скромніше (і то не завжди), але не викликатиме отого відчуття "иии", яке може викликати людина при грошах, але без смаку (принаймі того смаку, що співпадає з нашим власним) ).
та й щодо моди, є речі, які завжди актуальні і мені здається, що ті що женуться за модою, самі не знають, що їм подобається, або ж соромляться цього, тому просто намагаються влитись в натовп, купуючи речі, які в даний час вважаються модними, щоб їх не засудили за відсутність стилю їм же подібні.
  • 0

#38 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 01.04.2011 – 23:55

оце
Зображення

Перегляд дописуAmili (1.04.2011 16:57) писав:

Ото в нас національа проблема - люди завжди дивляться як хто вдягнутий і не дай боже вийти десь в піжамі, вже пообси..ли б, типу "фу, як так можна, то ж не гарно", тощо. Тільки не подумайте шо то я тільки про форум. :brovy:
Мені якось всеодно в чому вдягнуті, аби тільки то підходило тій людині і було зручно. Декому гарно в угах, декому в тих же ж штанах з низькою матньою. В мене ніколи не було достатньо грошей, щоб купити собі одяг, тому й вибирала зазвичай спортивний стиль. Звісно, що були й такі хлопці які вважали мене фріком, бо то ж треба бути на каблукаїх і в спідниці...Тепер можливість є, але розумію, що то є просто непотрібне чи скоріш за все неважливе. Бо то тільки в нас можуть економити на їжі, але не економити на одязі чи, наприклад, мобільних телдефонах, фотоапаратах. То я до того, що загальна модна маячня за нестачі фінансових ресурсів призвадить до такого результату несмаку в одязі. Типу хочеться вдягнутися модно, але немає грошей то і купується шось таке і носиться з тим шо є. А є те, що не завжди підходить. Хоча і багаті не завжди гарно вдягаються. Хоча, як не банально, але про смаки не сперечаються.

І щодо спущених штанів - то є кульнута чорних. Найбільше смішно коли так ходять ті люди, які вважають чорних нижчою расою. Як сказав колись один дядько (звісно ж що чорний): "Я не розумію тих людей, які так не люблять чорних, але повністю перейняли їхню культуру (музика, одяг, поведінку, сленг). Це ж абсурд."

то не штани з низькою матньою то звичайні штани тільки опущені до колін, так щоб труси виглядували.... :happy1: ;)
  • 0

#39 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 02.04.2011 – 00:50

Перегляд дописучорно-біла (30.03.2011 08:32) писав:

часто зустрічаються ось настільки спущені штани.))
в Україні, правда, не помічала, щоб поголовно цим страждали.
Зображення

це останній писк бруклінської моди...
  • 0

#40 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 03.04.2011 – 00:37

Ненавиджу сонцезахисні окуляри, які приховують 60% обличчя. Не простіше вже бурку натягнути?
Ненавиджу одежу в стилі всіляких плямистих звірят.
Ненавиджу, коли щоденний одяг - це спортивний костюм.

Далі проблема полягає в двох пунктах. По-перше, є відверто невдало придуманий і пошитий одяг, і, по-друге, є люди які не вміють одягатися.

І чим вам так афгани не вгодили?))

Повідомлення відредагував ChupaChups: 03.04.2011 – 00:38

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних