Перейти до вмісту

Допоможіть обрати спорт.

Повідомлень в темі: 33

Опитування: Опитування (17 користувачів проголосувало)

Що краще обрати?

1. бокс (3 голосів [17.65%])

Процент голосів: 17.65%

2. тайський бокс (7 голосів [41.18%])

Процент голосів: 41.18%

3. рукопашний бій (4 голосів [23.53%])

Процент голосів: 23.53%

4. інше (напишіть в темі) (3 голосів [17.65%])

Процент голосів: 17.65%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 26.03.2011 – 02:58

• 33
Тренуюсь більше 2 років в залі - трохи покращив фіз. підготовку.
Тепер хочу обрати якийсь спорт.
У мене такі варіанти: бокс, тайський бокс, рукопашний бій.
Впринципі - в кожному - свої переваги і недоліки.
Займатись професійно наврядчи буду, так як розуміло, що пізно починаю:)
Можливо, у Вас є якийсь досвід - і Ви могли б шось порадити?
Трохи цікавлять також силові види, але я зрозумів - що пауерліфтинг - це постійні травми і т.д. А бодібілдінг - впринципі для досягання результатів, з якими можна серйозно виступати, вимагає фармакології :) Всме ж натуральний бодібілдінг цікавить мене більше, але самі змагання - це якось не дуже цікаво :ggggg: Немає ніякого азарту і т.д., немає мотивації - такої як в пауерліфтингу...

#2 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 26.03.2011 – 07:59

Я б сказав що головний критерій - наявність класного тренера в твоїй місцевості з того чи іншого виду.
Наприклад я свого часу обрав бокс тому що є ну дууууже крутий тренер.

Власне з позиції "кожна жаба...." агітую за бокс :)
  • 0

#3 eaebeeed49413332

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 09:06

От і приїжджяй на сходини, самі боксери й інші силовики - наб*ють морду і фамілії не спросять. :)
розминаю праву руку, коли за компом довго сиджу. ну шоб кровообіг покращувати (в руці). :)
  • 0

#4 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 09:53

Нормальний боксер не агресивний. Морди без вагомої причини не б'є :)

Головна перевага боксу як на мене - його "відпрацьованість", все ж є школа, є традиції, є досвід теоретичний і практичний якому в Україні майже 100 років. Під вивіскою рукопашний бій може ховатися що завгодно, тут хіба хтось конкретно порадить конкретного тренера, щодо тайського - хороший спорт, але сумнівною є можливість знайти хорошого тренера в провінції.
  • 0

#5 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 26.03.2011 – 09:58

хммм...зараз настільки великий вибір,що можна вибирати і вибирати..
можеш на mixfight піти,непогано там як на мене
  • 0

#6 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 26.03.2011 – 11:13

голосую за тайський!
хоча мені особисто не подобається їх скутість..але ефективне то точно.
  • 0

#7 like.no.other

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 385 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.03.2011 – 15:00

Спробуй літрбол, але для цього виду спорту потрібна витривалість та міцне здоровя!
  • 0

#8 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 26.03.2011 – 15:40

Перегляд дописуMr.Ripley (26.03.2011 02:58) писав:

Займатись професійно наврядчи буду, так як розуміло, що пізно починаю:)
Трохи цікавлять також силові види, але я зрозумів - що пауерліфтинг - це постійні травми і т.д. А бодібілдінг - впринципі для досягання результатів, з якими можна серйозно виступати, вимагає фармакології :) Всме ж натуральний бодібілдінг цікавить мене більше, але самі змагання - це якось не дуже цікаво :ggggg: Немає ніякого азарту і т.д., немає мотивації - такої як в пауерліфтингу...

Гм...двоє моїх кумів бувші боксери. Один, призер Європи в минулому, нині ще працює тренером. Якось хотів з ним "посперечатись" що підготовлений рукопашник запроста покладе "спати" любого підготовленого боксера. Але суперечки не вийшло...він це, просто признав.
Якщо не для: "Займатись професійно наврядчи буду", то, рукопашка, однозначано. Однозначано, тому що це цілий комплекс прийомів ведення бою, з одного боку, і що важливо, це навики виживання в цьому бою, з іншого. А якщо ти житель міста, то рукопашці, тим більше, альтернативи немає. Адже тебе навчать використовувати в бою оточуючий ландшафт, оточуючі предмети і таке інше. Ти завжди знатимеш, яку позицію зайняти (наприклад) на вузькій вулиці, куди і кому першому нанести удар якщо напад на тебе буде груповий, ти завжди контролюватимеш усі вразливі місця твого тіла (чого не вміє робити боксер, наприклад)...н-да..тут згадалось, якось, давно це було, їздив до старшого брата в гості. Він тоді ходив в море, жив у Находці. Там була така баржа переобладнана щось на зразок общаги а ній дівки проживали, корочч, там виникла групова сутичка, було вузькувато, здоровий хлопець-боксер (зайняв стійку) був найвигіднішою мішенню, вклав його всього двома ударами... він про пах то свій, інтуїтивно, не думав (зате я про його пах думав, як учили), зігнувся він пополам, додав удар "сцепкою" в потилицю, і все. Зате, другий, жилистий такий (потім зустрічались і подружили) був навчений рукопашці і хоч був випивши зміг, "паразіт", всадить мені заточку трохи нижче ліктя. Це я говорю до того, що хоч класичний боксер, хоч тричі тайський, навчені бачити перед собою супротивника в єдинному екзеплярі. Без ножа, цепка, залізного прута, і таке інше, єсстно. І кожен з них абсолютно незнає, як спрацює його "внутрішнє я" при груповому нападі, себто, мова йде про власну сміливість і холоднокровність. А в рукопашці, ці якості, в процесі навчання займають одне з центральних місць. Тобто, тебе навчать не тільки вести бій, але і бути "несцикливим". Якщо, скажімо, ти боксер і перед тобою на рингу супротивник володіючий потужним ударом, то у тебе є два варіанти : або іти в глухий захист, або, при умові що ти технічніший, переграти його. По любому, фактично, ти перед ним "сциш", тому що боїшся його потужного удару. І така тактика може принести тобі успіх, але тільки на рингу і, ні разу, не у вуличній бійці. Корочч, вибирай рукопашку. А якщо тобі повезе на цьому шляху і ти зустрінеш можливість освоїти скажімо, подарунок кубашів, трансформований в "оперативне карате" - ціни тобі не буде. Втім, там є багато варіантів. Успіху !
  • 0

#9 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 28.03.2011 – 11:29

Перегляд дописуБезбожник (26.03.2011 16:40) писав:

Гм...двоє моїх кумів бувші боксери. Один, призер Європи в минулому, нині ще працює тренером. Якось хотів з ним "посперечатись" що підготовлений рукопашник запроста покладе "спати" любого підготовленого боксера. Але суперечки не вийшло...він це, просто признав.
Якщо не для: "Займатись професійно наврядчи буду", то, рукопашка, однозначано. Однозначано, тому що це цілий комплекс прийомів ведення бою, з одного боку, і що важливо, це навики виживання в цьому бою, з іншого. А якщо ти житель міста, то рукопашці, тим більше, альтернативи немає. Адже тебе навчать використовувати в бою оточуючий ландшафт, оточуючі предмети і таке інше. Ти завжди знатимеш, яку позицію зайняти (наприклад) на вузькій вулиці, куди і кому першому нанести удар якщо напад на тебе буде груповий, ти завжди контролюватимеш усі вразливі місця твого тіла (чого не вміє робити боксер, наприклад)...н-да..тут згадалось, якось, давно це було, їздив до старшого брата в гості. Він тоді ходив в море, жив у Находці. Там була така баржа переобладнана щось на зразок общаги а ній дівки проживали, корочч, там виникла групова сутичка, було вузькувато, здоровий хлопець-боксер (зайняв стійку) був найвигіднішою мішенню, вклав його всього двома ударами... він про пах то свій, інтуїтивно, не думав (зате я про його пах думав, як учили), зігнувся він пополам, додав удар "сцепкою" в потилицю, і все. Зате, другий, жилистий такий (потім зустрічались і подружили) був навчений рукопашці і хоч був випивши зміг, "паразіт", всадить мені заточку трохи нижче ліктя. Це я говорю до того, що хоч класичний боксер, хоч тричі тайський, навчені бачити перед собою супротивника в єдинному екзеплярі. Без ножа, цепка, залізного прута, і таке інше, єсстно. І кожен з них абсолютно незнає, як спрацює його "внутрішнє я" при груповому нападі, себто, мова йде про власну сміливість і холоднокровність. А в рукопашці, ці якості, в процесі навчання займають одне з центральних місць. Тобто, тебе навчать не тільки вести бій, але і бути "несцикливим". Якщо, скажімо, ти боксер і перед тобою на рингу супротивник володіючий потужним ударом, то у тебе є два варіанти : або іти в глухий захист, або, при умові що ти технічніший, переграти його. По любому, фактично, ти перед ним "сциш", тому що боїшся його потужного удару. І така тактика може принести тобі успіх, але тільки на рингу і, ні разу, не у вуличній бійці. Корочч, вибирай рукопашку. А якщо тобі повезе на цьому шляху і ти зустрінеш можливість освоїти скажімо, подарунок кубашів, трансформований в "оперативне карате" - ціни тобі не буде. Втім, там є багато варіантів. Успіху !

Безбожник, я такими категоріями мислив у 2-му класі - хто крутіший, Рембо чи Сталоне? :gryzin:

Бо якщо міркувати "при всіх рівних умовах бійці рівної бідготовки з однаковою масою тіла і тд і тп" то можна мусолити довго і ні до чого не прийти. В природі такого не буває. Ти не знаєш хто перед тобою, який його рівень, що вміє, чи вчора бухав він до усрачки чи режимить, хоробрий чи обережний чи нарваний, а все це впливає. І дуже сильно.

Взагалі, як каже мій тренер, а це надзвичайно кваліфікований спеціаліст, з багатим спортивним і "життєвим" досвідом (да, в 90-х боксери цінувалися, часто не на рингу) - найкращий спорт для вуличної бійки - легка атлетика. Тільки повний ідіот вступить у неї якщо є хоч найменша можливість уникнути.

Ну а якщо такої можливості нема, а ризик для життя є, то ти покажеш у бою таке, чого ні один тренер на жодному виді не навчить :ggggg:
  • 0

#10 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.03.2011 – 20:45

Перегляд дописуMr.Ripley (26.03.2011 03:58) писав:

Займатись професійно наврядчи буду, так як розуміло, що пізно починаю:ggggg:
Трохи цікавлять також силові види, але я зрозумів - що пауерліфтинг - це постійні травми і т.д. А бодібілдінг - впринципі для досягання результатів, з якими можна серйозно виступати, вимагає фармакології :gryzin: Всме ж натуральний бодібілдінг цікавить мене більше, але самі змагання - це якось не дуже цікаво ;) Немає ніякого азарту і т.д., немає мотивації - такої як в пауерліфтингу...
питання в тому, що цікавить в спорті взагалі, тему створив просто про вибір спорту, і я так розумію, професійно ти ним таки не будеш займатися, це просто для підтримки тіла в тонусі, так от, є такий вид спорту.... називається велосипед :)
звичайно, що я міг ще порадити:)
але, в систематичному ганянні на велосипеді є купа плюсів, наприклад такі
ти розвиваєш м"язи аеробно і анаеробно, тобто вони потужні і в короткочасних імпульсах, і при довгих навантаженнях
ти контролюєш вагу тіла на сталому рівні, і м"язи стають сухі і міцні, це особливо коли ти ганяєш на довгі відстані та ще й з всякими апхілами
в тебе зростає об"єм легень, щоб добре, бо задишки ніколи не буде, плюс, в випадку ядерної війни дихати через протигаз буде просто бо легені потужніші ніж в будьякого іншого спорцмена
ще, в тебе зросте кількість еретроцитів, і в випадку нестачі кисню це дуже допоможе, наприклад, якщо буде нагода походити гірським туризмом, всі інші будуть довго адаптовуватись до висоти, а ти, раз, і все
звичайно, є ще один позитивний момент який об"єднує, в випадках екстримальних катаклізмів всі попередні плюси сумуються і множаться на невеликий рем набір який є завжди з собою в рюкзаку, і цей набір завжди підінме з руїн будьяку цивілізацію :)
  • 0

#11 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 01:03

Перегляд дописуKatod (28.03.2011 21:45) писав:

питання в тому, що цікавить в спорті взагалі, тему створив просто про вибір спорту, і я так розумію, професійно ти ним таки не будеш займатися, це просто для підтримки тіла в тонусі, так от, є такий вид спорту.... називається велосипед :gryzin:
звичайно, що я міг ще порадити:ggggg:
але, в систематичному ганянні на велосипеді є купа плюсів, наприклад такі
ти розвиваєш м"язи аеробно і анаеробно, тобто вони потужні і в короткочасних імпульсах, і при довгих навантаженнях
ти контролюєш вагу тіла на сталому рівні, і м"язи стають сухі і міцні, це особливо коли ти ганяєш на довгі відстані та ще й з всякими апхілами
в тебе зростає об"єм легень, щоб добре, бо задишки ніколи не буде, плюс, в випадку ядерної війни дихати через протигаз буде просто бо легені потужніші ніж в будьякого іншого спорцмена
ще, в тебе зросте кількість еретроцитів, і в випадку нестачі кисню це дуже допоможе, наприклад, якщо буде нагода походити гірським туризмом, всі інші будуть довго адаптовуватись до висоти, а ти, раз, і все
звичайно, є ще один позитивний момент який об"єднує, в випадках екстримальних катаклізмів всі попередні плюси сумуються і множаться на невеликий рем набір який є завжди з собою в рюкзаку, і цей набір завжди підінме з руїн будьяку цивілізацію ;)
Хороший спорт) коли тепло - доволі часто їжджу)
Але одного велосипеду -мало) треба ше якийсь спорт)

велосипед біг турнік бруси - ніколи не зашкодять - навіть якшо потім займатись силовими видами спорту або єдиноборствами...
  • 0

#12 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.03.2011 – 16:00

Перегляд дописуMr.Ripley (29.03.2011 02:03) писав:

Хороший спорт) коли тепло - доволі часто їжджу)
Але одного велосипеду -мало) треба ше якийсь спорт)

велосипед біг турнік бруси - ніколи не зашкодять - навіть якшо потім займатись силовими видами спорту або єдиноборствами...
якщо мало велосипеду коли тепло, то можна ганяти на ньому коли холодно :gryzin:, це ще крім всього того гартує волю, і місцями, як обганяєш якогось лижника по лісовій засніженій доріжці, і почуття гумору :ggggg:
  • 0

#13 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 29.03.2011 – 17:02

Бокс. Згодом цей Кличко-3 буде нам дякувати за вивід на шлях істинний.
  • 0

#14 lilija

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Шепетівка

Відправлено 29.03.2011 – 21:46

Найкращий спорт - на каблуках вздовж хрещатика, потім назад, але щоб шпилька не менше 12 см. була.
Оце так спорт ;)
  • 0

#15 Themost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 24.04.2011 – 14:56

Пінг-понг.
Без жартів, якщо дороге здоров*я, а не лише фізична сила
  • 0

#16 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 24.04.2011 – 17:10

Плавання. А решта - Пластун правильно говорить, шукай класного тренера.
  • 0

#17 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 25.04.2011 – 00:29

Перегляд дописуЗварич (24.04.2011 18:10) писав:

Плавання. А решта - Пластун правильно говорить, шукай класного тренера.
у нас в місті є тільки ДЮСШ.
Нормального басейна (так щоб для себе) і нема :happytwo:

Перегляд дописуThemost (24.04.2011 15:56) писав:

Пінг-понг.
Без жартів, якщо дороге здоров*я, а не лише фізична сила
яка фізична сила від пінг-понгу :ggggg:
  • 0

#18 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 26.04.2011 – 16:52

Тобі жодне з цього не підходить, бо ти ще не готовий.
  • 0

#19 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 26.04.2011 – 17:06

Перегляд дописуMr.Ripley (25.04.2011 01:29) писав:

у нас в місті є тільки ДЮСШ.
Нормального басейна (так щоб для себе) і нема :)

Нічого страшного - я теж займаюся в ДЮСШ.
Вдень там ДЮСШ, а ввечері тренер дорослі групи бере.
  • 0

#20 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 26.04.2011 – 19:11

Якщо спортивні досягнення не цікавлять, то справді краще взятися за рукопашний бій, то є практичнішим.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних