Перейти до вмісту

Де купити БЖ для монітора?

Повідомлень в темі: 37

#21 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 23.03.2011 – 01:34

Перегляд дописуzav (23.03.2011 00:10) писав:

Напругу-то він перемикатиме перемикачем

Це як, ЗАВе ? Ну, оте : перемикатиме перемикачем ? Ахрєнєть. З яких це пір стабілізатор з кількома вихідними напругами став сам собі переключати перемикач акі автоматична коробка передач ? Га? ЗАВе, умніку ти наш? Перключати, по любому, тобі, СВІТЛОНОСНИЙ, доведеться власноруч. Інакше, якщо перемикач стоїть на більшу напругу і ти втикнеш БЖ в монітор, то згідно з поради великорозумного ЗАВа (котрий знає геть усе на світі) ти, до другого пришестя будеш чекати поки стабілізатор клацне перемикачем на потрібну тобі мітку ; 12 вольт...ога...при цьому, не забувай, що твій монік вже накрився мєдним тазіком.

Цитата

Інше питання, який в нього найбільших струм?

При наявності бодай найпростішого "тестера" чи навіть знайденої на смітнику головки з шунтом - це вААще не питання, ЗАВе.

Цитата

Це ви про себе самокритично мовили.
Бо мені потрібна частина, що вийшла з ладу, і ця частина має на виході змінний струм, і мені, відповідно, байдуже, де є друга частина, особливо мені байдуже, зважаючи, що друга частина працездатна.

Це, шняга а не аргументація, ЗАВе. Той факт що ти повний йолоп в електроніці, навіть не потребує доведення. Воно у тебе на лобі написано. Це по перше. А по друге, любителю перевертати все догори дригом, ось твоя цитата щодо 12-ти вольтового блоку зі змінною напругою:
"Увечорі надам фотографію блоку живлення модему: 12 В, 1А, змінний струм. Доводитимете zyxel’ю, що його інженери йолопи."
Це ти видав на моє :
"Там не може бути "пєрємєнки" при 12 вольтах. Тільки постіна напруга."
А тепер, намагаєшся викрутитись додавши ось цю велкорозумну пургу :

Цитата

Тому тіко такий йолоп як ви змінюватиме увесь комплект приладу заради заміни ще й другої частини, убудованої в корпус безпосередньо приладу.

А де ти прочитав у мене, ЗАВе, що я пропонував змінити увесь комплект приладу заради заміни ще й другої частини убудованої у корпус безпосереднього приладу ? Га ? Хто тебе навчив так дешево брехать ?
Окрім того, сказавши : "Там не може бути "пєрємєнки", під словом "там" мався на увазі конкретний прилад, себто, монітор. А яким боком сюди твій засратий модем та його БЖ, як приклад живлення, в порівнянні з монітором ? Капєц, блін ! Ти б ще вшарашив для порівняння БЖ мобільного телефону.

Цитата

А що у живленні мікросхем струм постійний, а не змінний, то це питання поза темою, зважте. Ги.

Знову туфта. Я жодним словом не заікнувся про те, що у мікросхем струм постійний а не змінний. Хоч це так і є, але я про це не писав, взагалі....ох і тріпло ж ти, ЗАВе. Не дай бог, начальником станеш. Хрєново від тебе людям буде.

Цитата

Якщо у посібнику користувача жорсткого диску зазначені величини струму при роботі 1 А, а при пуску - 2.5 А, при цьому на його "рідному" БЖ також засвідчено 2.5 А, то кого ви намагаєтеся надурити?

Для тих хто в танку ще раз приводжу свою цитату :
"в електроніці ніколи БЖ не розраховують без "запасу" по току."
Я каже, Манфред: "розумному досить".

Цитата

Краще розкажіть, що станеться із диском, якщо його спробувати пустити з БЖ 1 А? Ги.

Уяви собі, з твоїм офігєнним диском - ніфіга не станеться. Це все рівно, що підключити лЯмпочку 220 в до напруги 1 вольт. Що з нею станеться ЗАВе ? В найгіршому випадку, у БЖ зі слабким током згорить запобіжник (якщо він є в ланцюгу) або "сіпешка". Що, по любому, для твого супердиска ніфіга не значить. До того ж, ЗАВе я такої поради, СВІТЛОНОСНОМУ, не давав. Якщо в тебе почався процес марення по причині нерозуміння написаного мною, то це не до мене. Звернись до психіатра.

Цитата

Учити визначення "p.s." найперше.

Ну....не всі ж такі розумні як ти, аби відати що "p s" то є "посткриптум"...по людськи кажучи : приписка-дописка. Такі високі матерії тільки тобі, ЗАВе, і відомі.

Цитата

І ще підкажіть пану Світлоносному радіволюителя, котрий і дизайн БЖ зробить людяний, а не лише робочу частину.

Ну, по перше, якщо руки не криві і ростут не від ж...и (як ото у тебе) то виготувати шикарний корпус нефіг дєлать. При цьому він буде міцним, на відміну від китайського барахла, і, при бажанні, екранованим. А при сучасному розмаїтті матеріалів та наявності у магазинах готових електричних побутових приладів для власної майстрені, і поготів. Це колись потрібно було шукати на заводі можливість щось виточити на токарному, відфрезерувати на фрезерному, віддати щось на гальваніку і таке інше. Нині - це не питання. Але фішка не в цьому, ЗАВе, бо ти в черговий раз смішиш людей своїм заумнічанням вважаючи питання про корпус тяжким. Вона, та фішка, якраз в тОму, що в данному, конкретному випадку зі СВІТЛОНОСНИМ....ніякого корпусу непотрібно...угу, ЗАВе...так що засунь своє "гаряче" питання коту під хвіст. Виготовлений (технічно класний) стабілізатор з потрібними параметрами для моніка СВІТЛОНОСНОГО матиме такі розміри, що їх, ті стабілізатори, можна розмістити в корпусі його ж ПК штук 50...ога...там повно вільного місця. При цьому, ЗАВе, щоб ти знав, абсолютно непотрібно свердлити якісь додаткові дЮрочки в корпусі ПК, оскільки в ньому існують варіанти використання існуючих "посадочних місць". Наприклад, замість пари штатних гвинтів котрими кріпиться материнка, установлюються гвинти "стійка" до яких закріплюється стабілізатор і котрі, одночасно, закріплюють материнку. І це тільки один з багатьох варіантів. При (наприклад) подальшому продажу ПК, стабілізатор знімається, а штатні гвинти повертаються на своє місце. От і вся премудрість "дизайну БЖ".

Цитата

Купуйте й далі трактори замість автомобілів, бо вони надійніші.

За відсутністю аргументів і повної тупості в електроніці, це, ЗАВе, звичайнісіньке скигління. Акі дєточка.

Повідомлення відредагував Безбожник: 23.03.2011 – 01:44

• 0

#22 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.03.2011 – 11:46

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.03.2011 00:47) писав:

А хіба не можна порахувати знаючи Вати і Вольти?
Довіряю маркуванню, гиии.

Перегляд дописуБезбожник (23.03.2011 01:34) писав:

При наявності бодай найпростішого "тестера" чи навіть знайденої на смітнику головки з шунтом - це вААще не питання, ЗАВе.
А при відсутності неоплаченого й, відповідно, не доставленого товару навіть із лабораторним тестером це ще те питання, ги.

Це, шняга а не аргументація, ЗАВе. Той факт що ти повний йолоп в електроніці, навіть не потребує доведення. Воно у тебе на лобі написано. Це по перше. А по друге, любителю перевертати все догори дригом, ось твоя цитата щодо 12-ти вольтового блоку зі змінною напругою:
"Увечорі надам фотографію блоку живлення модему: 12 В, 1А, змінний струм. Доводитимете zyxel’ю, що його інженери йолопи."
Це ти видав на моє :
"Там не може бути "пєрємєнки" при 12 вольтах. Тільки постіна напруга."
А тепер, намагаєшся викрутитись додавши ось цю велкорозумну пургу :
Ахаха!
Мова йшла про окремий БЖ, а не про БЖ приладу в цілому, частина котрого в самому приладі. Тому й БЖ шукався підходящий - тобто зі змінний вихідним струмом, але ви вирішили вихвалитися й порозповідати казок про побудову БЖ, хоча вони до теми не мають жодного стосунку. Тепер пнетесь і далі викладати в цій темі позатематичний курс електричних машин.

Окрім того, сказавши : "Там не може бути "пєрємєнки", під словом "там" мався на увазі конкретний прилад, себто, монітор. А яким боком сюди твій засратий модем та його БЖ, як приклад живлення, в порівнянні з монітором ? Капєц, блін ! Ти б ще вшарашив для порівняння БЖ мобільного телефону.
І ви мені зараз доведете, що "там" таки не може бути "пєрємєнкі".
Аби не струм, то "вшарашив" би й від телефону, ги.

Знову туфта. Я жодним словом не заікнувся про те, що у мікросхем струм постійний а не змінний. Хоч це так і є, але я про це не писав, взагалі....ох і тріпло ж ти, ЗАВе. Не дай бог, начальником станеш. Хрєново від тебе людям буде.
Тобто коли ви заікнулися про постійний струм у моніторі, то мали на увазі не мікросхеми? А що ж іще є в РК моніторі крім них, розкажіть-но?

Для тих хто в танку ще раз приводжу свою цитату :
"в електроніці ніколи БЖ не розраховують без "запасу" по току."
Я каже, Манфред: "розумному досить".
Це все пояснюйте маркувальникам БЖ Western Digital.

Уяви собі, з твоїм офігєнним диском - ніфіга не станеться. Це все рівно, що підключити лЯмпочку 220 в до напруги 1 вольт. Що з нею станеться ЗАВе ? В найгіршому випадку, у БЖ зі слабким током згорить запобіжник (якщо він є в ланцюгу) або "сіпешка". Що, по любому, для твого супердиска ніфіга не значить. До того ж, ЗАВе я такої поради, СВІТЛОНОСНОМУ, не давав. Якщо в тебе почався процес марення по причині нерозуміння написаного мною, то це не до мене. Звернись до психіатра.
Це все правильно, проте з обмовкою - диск я бажав працюючий, але за вашої поради він непрацездатним і залишиться - саме через БЖ, котрий не може його розкрутити. Порада ваша така порада.
А пораду ви йому дали саме таку - дивитися виключно на номінальний струм споживання й на максимальний уваги не звертати. Зацитувати, чи самі згадаєте?

Ну, по перше, якщо руки не криві і ростут не від ж...и (як ото у тебе) то виготувати шикарний корпус нефіг дєлать.
Про "нефіґ дєлать" будете школярам розповідати, а мені, будь ласка, в людино-годинах витрати наведіть.

За відсутністю аргументів і повної тупості в електроніці, це, ЗАВе, звичайнісіньке скигління. Акі дєточка.
О, так!
Ви тут виявили себе ще тим розумником, розповідаючи другу сторінку курс електроніки людині, що запитала "де КУПИТИ БЖ?", це так фахово, як і дурно. Із чим вас принагідно вітаю. Завжди так відповідайте - конспектами з вашого фаху замість короткої відповіді на поставлене питання, гигиги.

Повідомлення відредагував zav: 23.03.2011 – 11:49

• 0

#23 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 23.03.2011 – 15:51

Уже 2й БЖ доставили, а роз’єми не підходять.
Тільки за доставку плачу.

Починаю думати, про поїздку на радіоринок і купівлю необхідних деталей, щоб вивести живлення з компа.
  • 0

#24 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.03.2011 – 16:04

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.03.2011 15:51) писав:

Уже 2й БЖ доставили, а роз’єми не підходять.
Тільки за доставку плачу.
Відрізали би й ізострічкою скрутили, ги!
  • 0

#25 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 23.03.2011 – 16:52

Перегляд дописуzav (23.03.2011 16:04) писав:

Відрізали би й ізострічкою скрутили, ги!
Так це і є найкращий вихід. Просто перепаяти роз’єм. Головне з розпіновкою не помилитись.
  • 0

#26 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.03.2011 – 17:03

Перегляд дописуzav (23.03.2011 11:46) писав:

Тепер пнетесь і далі викладати в цій темі позатематичний курс електричних машин.

По перше, ЗАВе, радіолюбителі це не такі великорозумні люди як ти і коли комусь потрібна допомога, та ще й віртуально, вони викладають усі можливі варіанти виходячи з власного досвіду. І зовсім не з ціллю похизуватись. Таке для професійних радіолюбителів є мерзенними, до твого відому. По друге, ЗАВе, тут така фішка, що в подібних випадках, як оце у СВІТЛОНОСНОГО, серед порадників обов*язково знайдеться тупорилий шустряк котрий насовітує казна що. Ну, наприклад, як ото ти. Дивись сюди:

Цитата

"І таки вточніть форму струму - чи змінна, чи постійна: подивіться або на блоці живлення, або на моніторі, або ж у посібнику користувача може трапитися, змінна позначена ~, постійна =".
Це твоя цитата, ЗАВе. Мені цікаво, до яких нових віників мав би шукати СВІТЛОНОСНИЙ позначення постійного струму у вигляді знаку "дорівнює", котрий для позначення постійної напруги не застосовується ніде у світі ?

Цитата

І ви мені зараз доведете, що "там" таки не може бути "пєрємєнкі".

Нафіг ти мені треба...я шо? схожий на людину котра знайде у лісі пеньок і почне йому доводити де може бути "перємєнка" а де ні ? Це не до мене, ЗАВе. Шукай для такої дрєбєдєні інші вільні вуха відповідного тобі радіолюбительського рівня. А мені ти, в цьому питанні, ні разу не цікавий.

Цитата

Тобто коли ви заікнулися про постійний струм у моніторі, то мали на увазі не мікросхеми?

Йожику зрозуміло, не тільки їх, ЗАВе. А що ?

Цитата

А що ж іще є в РК моніторі крім них, розкажіть-но?

Розказувати не буду, забагато честі для тебе, а показати фргмент, для особливо продвінутих ЗАВів, наприклад принципової схеми РК монітора "Самсунг", де, окрім мікросхем, встановлено здоровецьку купу дискретних елементів можу. Нє вапрос. Дивись сюди, умніку :
Прикріплений файл  pic6.jpg   54.14К   9 Кількість завантажень:

Цитата

Це все правильно, проте з обмовкою - диск я бажав працюючий, але за вашої поради він непрацездатним і залишиться - саме через БЖ, котрий не може його розкрутити. Порада ваша така порада.

Я тобі, особисто, взагалі нічого не радив про твій засраний диск. Ніфіг ти мені з ним впав ? Я тобі людською мовою сказав, що ланцюг БЖ (вказаної мною моделі) ПК по +12 в має силу струму близько 13 ампер. І такої сили струму в разі використання подібного БЖ для монітора, вистачить, не тільки для нього, але і для твого диску, з яким ти тут, ось уже який коментар підряд, розходився аж нудить.

Цитата

А пораду ви йому дали саме таку

"Но єслі дуб, как дєрєво - родішся баобабом. І будєш баобабом тищу лєт, пока помрєш"

Цитата

Про "нефіґ дєлать" будете школярам розповідати, а мені, будь ласка, в людино-годинах витрати наведіть.

Тпуууу ! Стоять Сіра !....нє,..таки людина почала марити. Дивись сюди :

Цитата

"І ще підкажіть пану Світлоносному радіволюителя, котрий і дизайн БЖ зробить людяний, а не лише робочу частину."

Де ти побачив тут бодай натяк на питання про затрачені людино-години ?
Нє...ну гірше малої дитини. Питає, мов: порадьте спеціаліста котрий зробить людяний дизайн. Відповідь його не влаштовує (ну не хоче людина визнати що такі майстри існують) і ЗАВ, спростувавши все до влекорозумного ;"будете школярам розповідати" штрикає тим, про що навіть не питав. Себто, про людино-години...чудні твої путі, господи.

Цитата

Ви тут виявили себе ще тим розумником, розповідаючи другу сторінку курс електроніки людині, що запитала "де КУПИТИ БЖ?", це так фахово, як і дурно. Із чим вас принагідно вітаю. Завжди так відповідайте - конспектами з вашого фаху замість короткої відповіді на поставлене питання, гигиги.

Я себе тут не проявив, а виказав свої міркування з цього приводу. Базувались мої міркування перш за все на тОму, що модель монітора СВІТЛОНОСНОГО дещо застаріла і тому, на основі власного досвіду у таких ситуціях, легко було передбачити, що питання може закінчитись або нештатною переробкою, або інші варіанти. До чого, зрештою, все і прийшло. І не більше тОго, ЗАВе. Це, по перше, а по друге, я не збираюсь у таких як ти запитувати як і кому відповідати, по третє, я вів мову для СВІТЛОНОСНОГО (для тебе, між іншим, не став би) і тому : яким боком тут ти ? Чо ти тут верещиш ? Ти хочеш бути найвидатнішим ? Отут в теревенях?...та будь ласка - будь ним, мені пофігу...чи тебе чимось життя образило ? (це помітно) може в тебе пісюн маленький і дівчатка надсміхались ?...чи тебе часто били коли упісювався в дитинстві ?...гм...буває. А наскільки це фахово чи дурно, має право сказати СВІТЛОНОСНИЙ, оскільки проблема з БЖ, це його проблема, яку ти, як не дивно, намагаєшся присвоїти собі аби бути в центрі уваги, при цьому, не маєш навіть поняття про правильний символ для позначки постійного струму. Угу. Бувай, ЗАВе, ти мені набрид свїм верещанням. І як ото тебе так довго витримує Віджей у політиці ?....я б на його місці здурів би від твого постійного верещання.

Повідомлення відредагував Безбожник: 23.03.2011 – 17:14

• 0

#27 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.03.2011 – 20:00

Перегляд дописуБезбожник (23.03.2011 17:03) писав:

По друге, ЗАВе, тут така фішка, що в подібних випадках, як оце у СВІТЛОНОСНОГО, серед порадників обов*язково знайдеться тупорилий шустряк котрий насовітує казна що.
І знову вельми самокритично, ґґґ.

Це твоя цитата, ЗАВе. Мені цікаво, до яких нових віників мав би шукати СВІТЛОНОСНИЙ позначення постійного струму у вигляді знаку "дорівнює", котрий для позначення постійної напруги не застосовується ніде у світі ?
Ну, то пошукайте до тих самих віників цю позначку на власній клавіятурі /потім номер унікод повідомите/:
Прикріплений файл  Untitled.png   140байт   0 Кількість завантажень:

Йожику зрозуміло, не тільки їх, ЗАВе. А що ?
Напевно те, що все нижченаведене Вами оточення мікросхем сучасної електроніки необхідне виключно для параметризації самої мікросхеми, або стабілізації живлення, або фільтрації. Нічого надзвичайного ця вся дискретика із себе не являє.

Тпуууу ! Стоять Сіра !....нє,..таки людина почала марити. Дивись сюди :
Очікуваною по цьому буде порада де ж його шукати, такого радіволюбителя файного? І скільки коштуватиме його робота? А також скільки часу піде на виконання замовлення? Ги.

Повідомлення відредагував zav: 23.03.2011 – 20:02

• 0

#28 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.03.2011 – 22:51

Перегляд дописуzav (23.03.2011 20:00) писав:

Ну, то пошукайте до тих самих віників цю позначку на власній клавіятурі /потім номер унікод повідомите/:
Прикріплений файл Untitled.png

Напевно те, що все нижченаведене Вами оточення мікросхем сучасної електроніки необхідне виключно для параметризації самої мікросхеми, або стабілізації живлення, або фільтрації. Нічого надзвичайного ця вся дискретика із себе не являє.

Очікуваною по цьому буде порада де ж його шукати, такого радіволюбителя файного? І скільки коштуватиме його робота? А також скільки часу піде на виконання замовлення? Ги.

ЗАВе, розслабся. Я ж тобі вже сказав вище : " Бувай, ЗАВе, ти мені набрид свїм верещанням".
І додав : "мені ти, в цьому питанні, ні разу не цікавий".
Що тобі ще незрозуміло ?....ага...ледь не забув, ти виявляється ніяк не можеш знайти на своїй клавіатурі варіантів для позначки постійної напруги ?...бідолашечка ти недолуга...а ти ЗАВе про продукцію якої країни говориш ? Га ? Невже про монітори та їх блоки живлення створені та вироблені в Україні чи Росії ? Чи таки іноземного виробництва якоїсь з країн Азії-Європи-Америки ? У тебе шо?, на клавіатурі буковок невистачає ? Чи тобі невідомо що у цих країнах, практично, майже в 100 відсотках в електонній техніці, для позначки постійного струму використовуються всього навсього дві буквочки : DC ? ( direct current) Так само, як для змінного : АС (alternating current) Ну а коли вже доводиться зіштовхнутись з графічним символом, то шо ?...ось це, "-", так тяжко знайти ?
То який тобі ще унікод треба щоб надрукувати дві буковки ?....може тобі ще і штрихкод на основі кодограми прийнятої через реперфоратор стартстопно телеграфного апарату СТ2МФ системи Боде підключеному в дуплексному режимі через стартстопний вхід до блоку №2 секретної "Весна"2М разом з парниковим ефектом для цього потрібен ?
Всьо, ЗАВе, ти мені дійсно набрид.

Повідомлення відредагував Безбожник: 23.03.2011 – 23:10

• 0

#29 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.03.2011 – 00:05

Перегляд дописуБезбожник (23.03.2011 22:51) писав:

Всьо, ЗАВе, ти мені дійсно набрид.
Чекайте-но, ви ще про борщ дівчатам не розповіли!
Підготував слайди, аби ви вказали на позначки AC та DC, ги.
» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
Зображення
Зображення

Повідомлення відредагував zav: 24.03.2011 – 00:19

• 0

#30 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.03.2011 – 07:27

Перегляд дописуzav (24.03.2011 00:05) писав:

Підготував слайди, аби ви вказали на позначки AC та DC, ги.
Зображення
Зображення

Ну...і шо ? Чим ти мене хотів здивувати в тих адапторах ? Там є щось невідповідне написаного мною до цього ? Чи ти там десь побачив символ у вигляді "знак рівності" котрий вшарашив СВІТЛОНОСНОМУ ?

Цитата

аби ви вказали на позначки AC та DC, ги.

Для кончєних баранів пояснюю : на першому фото позначки АС є і навіть витріщили на тебе здивовані очі, оскільки перед нами АС-АС (тобі не видно їх на фото, да ?) адаптор, себто, в даному випадку, прилад призначений для пониження вхідної (PRI) змінної напруги 220 вольт до 12-ти вольт змінної напруги на виході (SEC) при силі струму на виході, 1 ампер. Щодо DC, то такої позначки на даному адапторі не може бути, по визначенню.
Щодо другого фото і відсутності там позначки DC, то для тих же кончєних баранів невміючих читати і розуміти раніше сказане, ще раз повторюю частину своєї цитати :

Цитата

"Ну а коли вже доводиться зіштовхнутись з графічним символом, то шо ?...ось це, "-", так тяжко знайти ?".

• 0

#31 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.03.2011 – 10:43

Перегляд дописуБезбожник (24.03.2011 07:27) писав:

Ну...і шо ? Чим ти мене хотів здивувати в тих адапторах ? Там є щось невідповідне написаного мною до цього ? Чи ти там десь побачив символ у вигляді "знак рівності" котрий вшарашив СВІТЛОНОСНОМУ ?

Для кончєних баранів пояснюю : на першому фото позначки АС є і навіть витріщили на тебе здивовані очі, оскільки перед нами АС-АС (тобі не видно їх на фото, да ?) адаптор, себто, в даному випадку, прилад призначений для пониження вхідної (PRI) змінної напруги 220 вольт до 12-ти вольт змінної напруги на виході (SEC) при силі струму на виході, 1 ампер. Щодо DC, то такої позначки на даному адапторі не може бути, по визначенню.
Щодо другого фото і відсутності там позначки DC, то для тих же кончєних баранів невміючих читати і розуміти раніше сказане, ще раз повторюю частину своєї цитати :
Дик, це не позначки, це назва перетворювача. А позначки подані нижче: ви їх замінили словами "змінна напруга", хоча насправді там написано "~".
І воно якось зручніше одразу читати і величини напруги/струму, і їхню форму, ніж співставляти величини з назвою перетворювача. Хоча, на смак, звісно.

Цитата

"Ну а коли вже доводиться зіштовхнутись з графічним символом, то шо ?...ось це, "-", так тяжко знайти ?".
На слайдах нема ніякого "-", натомість є схоже на "=", про що й мова. Але борітеся - і поборите! Ги.
p.s. Якщо вже зі мною все так погано, то може таки перейдете до борщу?

Повідомлення відредагував zav: 24.03.2011 – 10:44

• 0

#32 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.03.2011 – 20:16

Перегляд дописуzav (24.03.2011 10:43) писав:

Дик, це не позначки, це назва перетворювача. А позначки подані нижче: ви їх замінили словами "змінна напруга", хоча насправді там написано "~".

Ги ги ги ги...з яких це пір абревиатура для позначення змінного струму стала загальною назвою приладів ?
Прилад то...називається, всього навсього, адаптор...або інвертор...або "прєобразоватєль". А от абревиатура АС-АС означає якого виду (чи форми) струму, є цей прилад. От і вся мудрість. Окрім тОго, такі штучки виконуються двома варіантами. Себто, не виключено що всередині тієї (на фото) коробочки, знаходиться звичайнісінький трасформатор без єдинної додаткової детальки, первинна обмотка котрого (PRI) розрахована на змінний 220 в, а вторинна (SEC), на змінний 12 вольт. Решта елементів, знаходиться у твому засратому модемі, в котрий цей транс, цілком закономірно, не розмістили по кількох причинах : наприклад, щоби не збільшувати розміри модему і його вагу, по перше, і не вносити трасформатором додаткові паразитні випромінення, по друге. І от якраз назва; інвертор..., преобразоватєль..., адаптер... для трасформатора, є закономірними оскільки він, трасформатор, по суті, і є одним з найперших і найпростіших "преобразоватєлєй".
Далі. Ця штучка може виконуватись і без наявності трасформатора. Така схемка не є складною. Однак це говорить тільки про те, що корпус, ЗАВе, з позначками на ньому, розрахований на два варінти розміщення "нутра". Такі речі практикуються в усьому світі, і я це знаю точно. Таким чином, кількість значечків на таких універсальних корпусах, для професіонала, не складає ані найменшої загадки.

Цитата

На слайдах нема ніякого "-", натомість є схоже на "=", про що й мова. Але борітеся - і поборите! Ги.
p.s. Якщо вже зі мною все так погано, то може таки перейдете до борщу?

Воно, звичайно, можна почухати ліве вухо правою п*ятою, ЗАВе, але краще це робити по Datasheet.
Це означає, ЗАВе, що якби ти не був повним бовдуром у цих питаннях, то мав би знати, що графічний символ котрий ти ніяк, ось уже другі сутки, не можеш знайти на клавіатурі і котрий друкується ось так : - , означає таке ж самісіньке позначення для постійного струму що і з штрихпунктиром внизу, так само, означає те ж самісіньке, DC. Вся "загадка" позначки без штрихпунктиру, котру, до твого відому, прийнято вважати основною для позначення постійного струму, проти позначки зі штрихпунктиром полягає тільки в тОму, що другий варіант означає, приблизно, слідуюче : "Якщо неможливо використати основну позначку, то використовують слідуюче (інше) позначення". Себто, в даному випадку, символ із штрихпунктиром. Пояснювати чому може вникнути така ситуація при накресленні принципових електричних схем, та при нанесенні символів на корпуси різних приладів, не стану...ліньки...навіть дитина допетрає, чому. Окрім того, штрихпунктирний символ під основним символом розміщують ще тоді, коли для таких телепнів, як ти, з усіх можливих сил вказують, що даний прилад має певні пульсації по ланці (в даному випадку) постійної напруги. І з таким же успіхом, такий штрихпунктир зображують під "синусоїдою" символу змінного струму, якщо існують вимоги вказати про наявність пульсацій. Наприклад, на деяких промислових об*єктах.
Далі. Я б ще зміг...з натяжкою, звісно ж, зрозуміти вліплений тобою знак "дорівнює" якби не одне, але...себто, якби такий знак не використовувався в електроніці в якості графічного символу чого небудь...але от яка смердючка ЗАВе, получаєЦЦя, вліпивши його, ти добровільно довів усім теревеням яким ти є "спеціЯлістом" в цій області...себто ти не маєш найменшого поняття про вузли певних принципових електричних схем в яких знаком "=", позначають зовсім інше, але, ні разу, не постійний струм.
А щоби тобі було ще легше чухати те вухо п*ятою, подаю тобі приклади розміщення графічних символів для позначки постійного струму, котрі, для професійних електронщиків усього світу означають одне і те ж. Найкраще це зробити прикладами позначок на вимірювальних пристроях, скажімо, мультиметрів, оскільки такі пристрої "гуляють" серед спеціалістів по всьому світу. (якщо не вдасться розмістити всі приклади в цьому пості, умніку ЗАВе, (через їх розмір), зроблю додатково це пізніше).
Мультиметр виробництва США з позначкою для постійного струму без штрихпунктиру.
Прикріплений файл  u1242a.jpg   51.58К   6 Кількість завантажень:

Мультимер виробництва США з позначкою для постійного струму із штрихпунктиром.
Прикріплений файл  66692bf64710b22dda55d8a7f5c11306.jpg   95.04К   6 Кількість завантажень:

пс. І на цьому, все, ЗАВе. Тема давно вийшла за межі дозволеного і потрібного. Продовжувати з тобою розмову про будь що, це все рівно, що "бєсєдувать" з пеньком. Ти, таки точно, людина судьбою обіжена і по цій причині на всіх підряд верещиш бажаючи завжди бути в центрі уваги. А самі теревені є твоїм основним світом проживання. Буває. Але я, ЗАВе, "виклався" ось тут з певними міркуваннями по електроніці зовсім не заради тебе. І не для власного "авторитету", мені, майже 60-річному, таке по барабану, бо я його маю в реалі в кругу близьких і знайомих. Але я, батько дітям і дід внукам. І тут, в теревенях, таких хто мені і на те і на друге підходить - повно. Ото ж мої скромні поради-міркування, для них. Тіко...якщо хто надумав, не ставте мені плюси...ЗАВ не повірить в щирість мною сказаного...ставте краще мінуси...бо і ті цифірки в репутації, людині мого віку, вибачте, теж...по барабану.

Повідомлення відредагував Безбожник: 24.03.2011 – 20:45

• 0

#33 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.03.2011 – 21:54

Ще, як і обіцяв, пару прикладів для "електронщика" ЗАВа і вважаю цю тему повністю вичерпаною.
Одна з моделей російського комбінованого приладу без штрихпунктиру під основним символом постійного струму.
Прикріплений файл  _4342__1_copy.jpg   62.13К   3 Кількість завантажень:

Ось такий, цікавий мультиметр з основним символом постійного струму без штрихпунктиру. (Нєхілая штучка, до речі) Звідси : file://localhost/D:/Мультиметр.mht
Прикріплений файл  multimetr.jpg   4.65К   0 Кількість завантажень:
  • 0

#34 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.03.2011 – 22:19

Перегляд дописуБезбожник (24.03.2011 20:16) писав:

Вся "загадка" позначки без штрихпунктиру, котру, до твого відому, прийнято вважати основною для позначення постійного струму, проти позначки зі штрихпунктиром полягає тільки в тОму, що другий варіант означає, приблизно, слідуюче : "Якщо неможливо використати основну позначку, то використовують слідуюче (інше) позначення".
Для вас буде відкриттям, що я не переслідував мету позначення постійного струму графічним зображенням, натомість подав людині малюнок того, що вона побачить викарбуваним на корпусі приладу, ги.

Перегляд дописуБезбожник (24.03.2011 20:16) писав:

Далі. Я б ще зміг...з натяжкою, звісно ж, зрозуміти вліплений тобою знак "дорівнює" якби не одне, але...себто, якби такий знак не використовувався в електроніці в якості графічного символу чого небудь...але от яка смердючка ЗАВе, получаєЦЦя, вліпивши його, ти добровільно довів усім теревеням яким ти є "спеціЯлістом" в цій області...себто ти не маєш найменшого поняття про вузли певних принципових електричних схем в яких знаком "=", позначають зовсім інше, але, ні разу, не постійний струм.
Щоби вам полегшало, то я вам натякну: я нічого символом = не позначував. Ги.
p.s. Оскільки ви нарешті впорядковано висловили ваші думки щодо позначок форми струму, то давайте все ж перейдемо до борщу!

Повідомлення відредагував zav: 24.03.2011 – 22:21

• 0

#35 deepfish

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 432 повідомлень
  • Місто:Рівненщина

Відправлено 28.03.2011 – 19:37

Мусьє СВІ†ЛОНОСНИЙ найрозумнішим є купити саме такий БЖ саме для такого монітору у авторизованого сервісного центру АСУС. Таким чином Ви збережете свій монітор працюючим тай матимете право вимагати яку не яку а все ж гарантію на БЖ.
Ви б зателефонували б і поціавилися ціною а раптом зацікавить.

А то ж знаєте виводити із БЖ комп'ютера шнурочок до монітора якось геть не кошерно, тай небезпечно для техніки.

І ще одне, минуло 3 роки з дня купівлі?

Call-центр ASUS: +38(044) 545 77 27

А тут Вам думаю допоможуть.
ЕПОС
ул. Верхний вал, 32
+380 (44) 463-74-52, 66, 72
+380 (44) 467-75-98

• 0

#36 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 28.03.2011 – 20:49

Дякую, Глибокорибе!
Поцікавлюся, якщо ціна влаштує.

Уже купив на радіоринку все необхідне аби під’єднати монітор до БЖ компа. Залишилося спаяти.

Ну й місце я вам скажу цей радіоринок, такі там гобліни крутяться. Кожен щось крадене продає і купує. Один дідок є на ринку, який сидить з табличкою "Поцуплене не купую". :gryzin:

Оце мабуть Стивен Спілберґ черпав натхнення на нашому радіоринку коли вигадував тих пустельних карликів, які хотіли розібрати роботів на металобрухт у Зоряних війнах.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 28.03.2011 – 20:49

• 0

#37 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 25.05.2011 – 15:54

Хочу відписатися, що уже десь три тижні користуюся живленням з БЖ комп’ютера.
Допоміг друг який розбирається в електриці.
Вийшло не набагато дешевше, але на ринку БЖ дуже сумнівної якости.
Знайомий купував і через тиждень приніс. Йому сказали, що замінять, але якщо хоче щоб цей не згорів, то треба доплатити. :happytwo:

Ну а я задоволений, тільки шнур вийшов короткий.
  • 0

#38 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 01.06.2011 – 22:31

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.03.2011 21:49) писав:

Оце мабуть Стивен Спілберґ черпав натхнення на нашому радіоринку коли вигадував тих пустельних карликів, які хотіли розібрати роботів на металобрухт у Зоряних війнах.
Сферичний нерагуль відає усе. Нас обманювали!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних