Перейти до вмісту

Акції протесту в Україні

Повідомлень в темі: 110

#81 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 28.03.2011 – 20:36

Перегляд допису-=VJ=- (28.03.2011 02:57) писав:

Фактично так. Сталінська політика "задобрювання населення" дала свої плоди. Без неї придушення б лише породжувало більше і більше протесту.
Тобто сталін задобрював - і всі мовчали, а коли Горбачов почав тиснути і урізати свободи - всі повстали. Деякі люди можуть говорити повну маячню, баи тільки не визнати своєї помилки. Тому бій Зава і VJ - це епічна трагедія тривалістю в життя. :ggggg:

Перегляд дописуOdonacer (28.03.2011 06:38) писав:

Та нахрєн ти мені потрібен.
Не знаю, ти ж чомусь мені пишеш свої опуси про те як ти "сладко бздєл і єл" і плював на політичне життя країни. Значить воно тобі чогось треба.
Може це такий хитрий хід. :) Просто обісрався і щоб ніхто не запідозрив - треба подати, що просто "сладко бздєл". :)))

Ну ти пиши, переконуй, якщо треба, мені воно не заважає. :)

Перегляд дописуOdonacer (28.03.2011 06:38) писав:

А от буцигарня по тебе давно плаче та репетує, за заклики до скидання влади. Бггг ;)
Ба, ти ще й лякане. Не дивно, що "бздєл" ти "сладко". :) ГГГ :)

Скидання влади, до речі можливе законним шляхом, до якого я і закликав. Це противсіхам треба все робити через геморой - замість прийти на вибори - влаштовувати протести.

Перегляд дописуРодослава09 (27.03.2011 10:51) писав:

Добилися вчителі підняття оплати праці на 20 відсотків? Добилися!
Насварив Азаров Табачника за пасивність? Насварив!

Борітеся - поборете! :gryzin:
Ага, ще до цього говорили, що на мітингах стоять проплачені і це все цирк.
Не хотіли просто підняти зарплати, розіграли виставу "гарний пахан - погані бояри" і "ВФ - почує кожного!"

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 28.03.2011 – 20:33

• 0

#82 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 28.03.2011 – 21:14

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.03.2011 21:36) писав:

Не знаю, ти ж чомусь мені пишеш свої опуси про те як ти "сладко бздєл і єл" і плював на політичне життя країни. Значить воно тобі чогось треба.
Може це такий хитрий хід. :gryzin: Просто обісрався і щоб ніхто не запідозрив - треба подати, що просто "сладко бздєл". :ggggg:))

Та нє, СВІ†ЛОЗАБЗДЮХАНИЙ, обісрався на виборах це ти, як і вічно обісраний по життю.
Ти вважаєш, що ти співучасник політичного життя країни? Твой пердьож на форумі ти вважаєш активною політичною позицією? Те що ти надивишся новин і крізь сереш, то твоє політичне кредо? Ну-ну, це в тебе єдине що залишилось, яке само по собі не має ніякої цінності ні для чого і ні для кого, як тільки самому собі. Кожному своє, нікчемам нікчемне.
А я живу добре, і країні приношу користь тому що і грошей маю багато і трачу багато. Я створює національний продукт і це моя користь для країни. А від тебе яка користь?, політичний бздьож нікчеми і невдахи, яка заздрить всім хто краще за нього живе і кому насрать на твої смердючні політичні переконання?

Ти би замислився про своє невдале життя і робив би що небудь корисне. Наприклад своєю прямою справою чисткою сараїв, самість того щоб бздєть на владу, тоді мабудь булоб набагато більше користі від тебе для політичного життя країни і не булоб разрухи та разруги взагалі.

i 

Олеська: Порушення правил п.2.2. та 2.2.1.

Повідомлення відредагував Олеська: 01.04.2011 – 08:42

• 0

#83 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.03.2011 – 21:24

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.03.2011 21:36) писав:

Тобто сталін задобрював - і всі мовчали, а коли Горбачов почав тиснути і урізати свободи - всі повстали.

Хто повстав? Може нагадати 80% за збереження СРСР в Україні при першому голосуванні?
СРСР розвалився сам, за допомогою владної верхівки, яка зрозуміла, що окремо кожен з них нахапає більше, аніж під керівництвом "єдиної і керуючої".
Жодних повстань не було.
Жодних жертв не було.
Просто країна припинила існування, трохи поконавши після цього.
Народ як жив, так і продовжував жити ще років зо три-чотири навіть не відчувши, що країна вже інша.
  • 0

#84 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.03.2011 – 09:52

Перегляд дописуOdonacer (28.03.2011 22:14) писав:

Ти вважаєш, що ти співучасник політичного життя країни? Твой пердьож на форумі ти вважаєш активною політичною позицією?

Ти би замислився про своє невдале життя і робив би що небудь корисне. Наприклад своєю прямою справою чисткою сараїв, самість того щоб бздєть на владу, тоді мабудь булоб набагато більше користі від тебе для політичного життя країни і не булоб разрухи та разруги взагалі.

Чому той самий робітник в одних країнах отримує більшу зарплату, а в інших - меншу?

Чи не означає це, що і при владі є кращі чиновники, а є гірші.

А ми, народ, - джерело влади. Декому із нашої влади я і сарай би не доручив - вони би стирили звідти всю худобу, позабивали би її і пропили в ресторанах на "сходняках". Передбачаю, що ви скажете - от, гонить на владу, бо заздрить їм. Нехай це буде ознакою вашої недорозвинутості.

Скажіть, сотні тисяч англійців, котрі протестують проти дій влади - це нікчемні нездари? Чи свідомі своїх прав ГРОМАДЯНИ?

Коли комусь добре і при цій владі, то зрозуміло, що він - із бандитського кодла.
Нема в більшості українців поваги до таких, як ти, О-дон-ейсере. І не буде.

Повідомлення відредагував Власюк: 29.03.2011 – 09:57

• 0

#85 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 10:37

Перегляд дописуВласюк (29.03.2011 10:52) писав:

Коли комусь добре і при цій владі, то зрозуміло, що він - із бандитського кодла.
Нема в більшості українців поваги до таких, як ти, О-дон-ейсере. І не буде.

Чому так категорично? Я, наприклад, ніяким коліном до нинішньої "влади" не причетний, але мені живеться добре, хоч в матеріальному плані можна було б і краще. А знаєш чому? Бо я будую навколо себе свій світ з тими людьми та речами, які мені приносять радість, а не концентруюсь на негативі влади. Влада тимчасова, це всім зрозуміло, але люди можуть бути щасливими не тільки тоді, коли вона дбає про своїх громадян (як на прикладі Англії чи Німеччини), а тоді, коли людина знайшла шлях своєї душі і духовно розвивається.
  • 0

#86 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 11:36

Перегляд дописуОнук Велеса (29.03.2011 11:37) писав:

Чому так категорично? Я, наприклад, ніяким коліном до нинішньої "влади" не причетний, але мені живеться добре, хоч в матеріальному плані можна було б і краще. А знаєш чому? Бо я будую навколо себе свій світ з тими людьми та речами, які мені приносять радість, а не концентруюсь на негативі влади. Влада тимчасова, це всім зрозуміло, але люди можуть бути щасливими не тільки тоді, коли вона дбає про своїх громадян (як на прикладі Англії чи Німеччини), а тоді, коли людина знайшла шлях своєї душі і духовно розвивається.
Не можеш бути щасливим, бачачи тисячі нещасних поруч, - якщо ти не моральний виродок, звісно.

А позиція "моя хата скраю" - вас же й погубить.

Цитата

Прокуратура Донецької області визнала невинним голову місцевого суду Олександра Пушнова у смерті студентки Аліни Ліхтанської. Нагадаємо, 10 липня 2010 року у місті Торез Пушнов на своєму автомобілі Subaru Forester збив студентку, в результаті чого вона загинула.

"Три автотехнічні експертизи, проведені в Донецьку, зробили висновок, що моя дочка сама кинулася під колеса!" - повідомив Олександр Ліхтанський.

Днями батько загиблої дівчини отримав постанову про відмову в порушенні кримінальної справи за ст. 286 ч. 2 КК ("Порушення правил дорожнього руху, що спричинило смерть чи тяжке тілесне ушкодження"), яке карається ув'язненням на строк до 8 років. Слідчий з особливо важливих справ вважає, що суддя Пушнов не міг запобігти наїзду.

Аварія трапилася на вулиці Гагаріна, в центрі Тореза, на очах десятків свідків. У момент наїзду дівчина вийшла з магазину і почала переходити дорогу по пішохідному переходу.

Очевидці зазначили, що джип Пушнова рухався з великою швидкістю, а за кермом сидів його власник, який понад 10 років очолює Торезький міськсуд. Пушнов вийшов з водійського місця, подивився на потерпілу і зник з місця події, не чекаючи приїзду ДАІ та "швидкої допомоги". Спочатку слідство наполягало, що джипом керував не суддя, а його знайомий.

http://tsn.ua/ukrayina/p-yanogo-suddyu-yak...i-nevinnim.html

Пушнов також був нетверезий і гнав свій джип під 110 км/год.

Ось так давлять, як тараканів, виборців Януковича та їхніх дітей.

Всьо харашо, прєкрасная маркіза!
"Три автотехнічні експертизи, проведені в Донецьку, зробили висновок, що моя дочка сама кинулася під колеса!" - повідомив Олександр Ліхтанський, чого і Вам бажаю,
маркізо О-дон-ейсер і маркізо Онук 555.

Повідомлення відредагував Власюк: 29.03.2011 – 11:59

• 0

#87 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 11:59

Перегляд дописуВласюк (29.03.2011 12:36) писав:

Не можеш бути щасливим, бачачи тисячі нещасних поруч, - якщо ти не моральний виродок, звісно.

А позиція "моя хата скраю" - вас же й погубить.

Припини, дядьку, це ж гола демагогія. Я ж не забороняю комусь бути щасливим. Якщо, скажімо, ти нещасний, що я персонально можу зробити, щоб ти став щасливим? Вкласти своє світосприймання в твою голову? Давай не плутати невдоволеність владою з нещастям.
До речі, про мою хату, яка скраю. Чому ти вирішив, що я дотримуюсь саме такої позиції? Чим більше я задумуюсь над цим твоїм дописом, тим більше переконуюсь, що твоєю позицією є не робота з тими "тисячами нещасних", щоб зробити їх щасливими, а привести задоволених життям людей до стану "нещасності". Ось і Одонасера з якогось дива розкритикував.
  • 0

#88 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 12:08

Перегляд дописуОнук Велеса (29.03.2011 11:37) писав:

Пушнов також був нетверезий і гнав свій джип під 100 км/год.

Ось так давлять, як тараканів, виборців Януковича та їхніх дітей. Котрі переходять дорогу ПО ПІШОХОДНОМУ ПЕРЕХОДУ! То звідки йде розруха, Онуче? Та від банди, котра дорвалася до влади! А в часи проф. Преображенського, якщо це невідомо Одонейсеру, - це були большевики! І ніяке сцяння прямо в унітаз не допоможе, коли в громадському туалеті після "вихованого" професора посцить ще пару десятків "червоноармійців"!
А потім і самого професора вигнали з його ж квартири аж у Крим, і якщо йому не вдалося видертися на якийсь корабель антантівський, то його поставили "к стєнкє". Ось Вам реальна історія. "Розруха в головах" - це тому що ми боїмося влади, ось чому розруха.

Повідомлення відредагував Власюк: 29.03.2011 – 12:09

• 0

#89 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 12:41

Перегляд дописуВласюк (29.03.2011 13:08) писав:

Пушнов також був нетверезий і гнав свій джип під 100 км/год.

Ось так давлять, як тараканів, виборців Януковича та їхніх дітей. Котрі переходять дорогу ПО ПІШОХОДНОМУ ПЕРЕХОДУ! То звідки йде розруха, Онуче? Та від банди, котра дорвалася до влади! А в часи проф. Преображенського, якщо це невідомо Одонейсеру, - це були большевики! І ніяке сцяння прямо в унітаз не допоможе, коли в громадському туалеті після "вихованого" професора посцить ще пару десятків "червоноармійців"!
А потім і самого професора вигнали з його ж квартири аж у Крим, і якщо йому не вдалося видертися на якийсь корабель антантівський, то його поставили "к стєнкє". Ось Вам реальна історія. "Розруха в головах" - це тому що ми боїмося влади, ось чому розруха.

Давай трішки прояснимо ситуацію, а то неначе ми обидва говоримо про стіл, але я говорю, що він прямокутний, а ти - що він дерев"яний. Отже, Пушнов (представник влади) збив виборців влади Януковича (за твоїми словами). Тож, залишаючи осторонь мій природній цинізм, ти мав би бути задоволений, що одним виборцем януковича стало менше, чи не так? Це, звичайно, жахливо і жорстоко, але для чого робити аж таку трагедію з цього?
Тепер давай поглянемо на сам інститут влади та на взаємовідносини з простим громадянином. Звичайно, ми боїмось влади, це природньо. Я не пам"ятаю жодної влади, яка особисто мене задовольняла б. Себе я усвідомлювати почав десь з розпаду союзу, тож після цього не було жодної моделі влади, за якої мені жилось би добре. То що, невже цей факт позбавляє мене права бути особисто щасливим? Чи я маю нести відповідальність за людей, які цю владу обирають?
  • 0

#90 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 18:09

Скажіть, сотні тисяч англійців, котрі протестують проти дій влади - це нікчемні нездари? Чи свідомі своїх прав ГРОМАДЯНИ?

Та які там громадяне, напевно якась мусульманьска бидлота невдоволена тим що на всіх халяви вже не вистачає?
Через 10 років 70% мешканців Лондона будуть азіятами, арабами та африканцями. Ось тоді бидлота і розвернеться по повній. А зараз то так, дитячи іграшки.
  • 0

#91 lilija

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Шепетівка

Відправлено 29.03.2011 – 21:14

У нас завжди акції простесту. :gryzin:
  • 0

#92 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 29.03.2011 – 21:23

Перегляд дописуlilija (29.03.2011 22:14) писав:

У нас завжди акції простесту. ;)
у вас це де і з приводу?
  • 0

#93 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 22:59

Перегляд допису-=VJ=- (28.03.2011 22:24) писав:

Хто повстав? Може нагадати 80% за збереження СРСР в Україні при першому голосуванні?
Нагадайте. Я знаю протилежне, що на референдумі 80% проголосували ЗА незалежність.

Перегляд допису-=VJ=- (28.03.2011 22:24) писав:

Жодних повстань не було.

Литва
3 июня 1988 года в Литве было основано движение «в поддержку Перестройки» Саюдис, негласно ставящее свой целью выход из состава СССР и восстановление независимого литовского государства.

В ночь на 11 марта 1990 года Верховный Совет Литвы во главе с Витаутасом Ландсбергисом провозгласил независимость Литвы.

Эстония
В июне—сентябре 1988 года в Таллине прошли следующие массовые мероприятия, вошедшие в историю как «Поющая революция» серия мирных акций протеста главной целью которых было восстановление национального и государственного суверенитета

Латвія
В Латвии в период 1988—1990 гг. происходит усиление Народного Фронта Латвии, выступающего за независимость
і так далі...

Сюди ж можна додати Грузію з її націоналістичним рухом у 90х.
Україну з Народним рухом.

Звісно, все це проходило з численими демонстраціями і акціями протесту.

Цитата

Жодних жертв не було.

Литва
13 января десантники 7 ГВДД при поддержке «группы Альфа» штурмом взяли телебашню в Вильнюсе, остановив республиканское телевещание. Местное население оказало массовое противодействие этому, в результате чего были убиты 13 человек, десятки человек ранены. 11 марта 1991 года КПЛ (КПСС) образовало Комитет национального спасения Литвы, на улицах было введено армейское патрулирование.

В ночь на 31 июля 1991 года ... были расстреляны 8 человек, среди которых — дорожные полицейские, сотрудники Департамента охраны края и 2 бойца отряда спецназа «Арас» самопровозглашенной Литовской республики

Перегляд допису-=VJ=- (28.03.2011 02:57) писав:

Фактично так. Сталінська політика "задобрювання населення" дала свої плоди. Без неї придушення б лише породжувало більше і більше протесту.
Факти задобрення Сталіним УПА в студію.
  • 0

#94 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 23:47

Та нє, СВІ†ЛОЗАБЗДЮХАНИЙ, обісрався на виборах це ти
Знову йожик перед дзеркалом?
- Я не всрався.. я не всрався... ;)
- Пук - це СВІТЛОНОСНИЙ, це СВІТЛОНОСНИЙ. :happy1:)

Ти вважаєш, що ти співучасник політичного життя країни? Твой пердьож на форумі ти вважаєш активною політичною позицією?
Угу. А що? Прийшов, проголосував - значить уже активний учасник, а не пасивний педераст. :brovy:
Инша справа, що учасники різні бувають. Але пасиви - всі однакові, йолопи, я думаю. :brovy:

А я живу добре, і країні приношу користь тому що і грошей маю багато і трачу багато.
Янукович теж має багато грошей і витрачає їх на себе - то він ще більше приносить користи країні?
Аж не віриться, що можна бути настільки дурним, щооб таке всерйоз казати.

В дискусії прийнято використовувати те, що диспутанти мають тут і зараз, а не розповідати, що от у мене десь там є крута тачка і вертольот, чи я крутий як Брюс Лі. Коли людині бракне клепки сказати щось переконливе вона опускається до того, що робиш ти одонацере, розповідає речі які неможливо перевірити.
Ти уже котрий допис корчиш із себе інтернет-поб’юна.

Тому, по-перше: ти - посміховисько. :brovy:

А по-друге: ну давай, якщо ти не бздун-поб’юн, вивіси нам фотку своєї тачки і дачки. А ми оцінимо. :)

Я створює національний продукт і це моя користь для країни.
Якщо ти помиляєшся - ти помилка. Якщо ти не помиляєшся - ти щось середнього роду, якийсь овоч. :)

Я створює національний продукт і це моя користь для країни.
Можна поцікавитися, що за продукт ти створює?
Бо свиня теж сидить в болоті і створює продукт - сало нарощує. А ще свиня, як ти недавно пишався, може сладко єсть і сладко бздєть, що символізує!
Овоч теж у землі росте, накопичує вітаміни і корисні елементи, п’є воду і їсть корисні копалини. ггг
Але є одна несуттєва для тебе відмінність від людини: овоч і свиня не ходять на вибори. От мені здається що ти ближче до овоча, як любить казати противсішня - "нєт нікакой разніці! в сартах гавна ні разбіраюсь!".
На овоч, бо поки ти не навів фотодоказів свого нарощеного сала у вигляді статків. Тому ти поки що овоч, який себе вихваляє. :)

i 

Олеська: Порушення правил п.2.2. та 2.2.1.

Повідомлення відредагував Олеська: 01.04.2011 – 08:43

• 0

#95 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 30.03.2011 – 09:29

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (30.03.2011 00:47) писав:

Знову йожик перед дзеркалом?
- Я не всрався.. я не всрався... ;)
- Пук - це СВІТЛОНОСНИЙ, це СВІТЛОНОСНИЙ. :happy1:)

Угу. А що? Прийшов, проголосував - значить уже активний учасник, а не пасивний педераст. :brovy:
Инша справа, що учасники різні бувають. Але пасиви - всі однакові, йолопи, я думаю. :brovy:

Янукович теж має багато грошей і витрачає їх на себе - то він ще більше приносить користи країні?
Аж не віриться, що можна бути настільки дурним, щооб таке всерйоз казати.

В дискусії прийнято використовувати те, що диспутанти мають тут і зараз, а не розповідати, що от у мене десь там є крута тачка і вертольот, чи я крутий як Брюс Лі. Коли людині бракне клепки сказати щось переконливе вона опускається до того, що робиш ти одонацере, розповідає речі які неможливо перевірити.
Ти уже котрий допис корчиш із себе інтернет-поб’юна.

Тому, по-перше: ти - посміховисько. :brovy:

А по-друге: ну давай, якщо ти не бздун-поб’юн, вивіси нам фотку своєї тачки і дачки. А ми оцінимо. :)

Якщо ти помиляєшся - ти помилка. Якщо ти не помиляєшся - ти щось середнього роду, якийсь овоч. :)

Можна поцікавитися, що за продукт ти створює?
Бо свиня теж сидить в болоті і створює продукт - сало нарощує. А ще свиня, як ти недавно пишався, може сладко єсть і сладко бздєть, що символізує!
Овоч теж у землі росте, накопичує вітаміни і корисні елементи, п’є воду і їсть корисні копалини. ггг
Але є одна несуттєва для тебе відмінність від людини: овоч і свиня не ходять на вибори. От мені здається що ти ближче до овоча, як любить казати противсішня - "нєт нікакой разніці! в сартах гавна ні разбіраюсь!".
На овоч, бо поки ти не навів фотодоказів свого нарощеного сала у вигляді статків. Тому ти поки що овоч, який себе вихваляє. :)

О як жеж тебе розібрало, ти так і на какашкі увесь розійдешся і не стане тебе зовсім. Тільки нік на форумі і залишиться. Це буде твоїм самим великим політичним вчинком в житті.
До речі, є люди, які роблять вчинки, а є, які нічого не роблять а тільки бздять на всіх навкруги, а найвищим важливим вчинком життя вважають правильний хрестик на виборах і протести.

А факт такий, що Янук президент, а ти нікчема. Янук вважає страну своєю і робить для страни те, що вважає потрібним. А ти для страни не робиш
нічого і ти ніхто. Ти Світлозабздюханий і тільки. Ти навіть для себе нічого зробити не можеш.
Так подивитись, ти гавкаєш на гвинтокрили Янука, а сам то ти хоч знаєш депутатів своїй районній Ради? А місцевій, а обласній. Ти з твоєю нікчемною політичною позициією хоч намагався обиратися в районну Раду, чи працювати з районніми депутатами хоч помічником?
Ні? А ну да, тут вищий оргазм політичного фапа поставити хрестик на віборах і між ними бздєть на тих хто його на твою думку не так поставив і протестувати проти влади.

Ти болієш про українське? А ну то воно так. Тиж активний учасник теревенів і ти навіть намагався організувати зустрічи з розмовлянням на українськом, бо тобі нікчемі в житті не можна на цій мові розмовляти, бо за дурного приймуть. Так? Але і тут с зустрічами тобі не пощастило і тепер тобі залишається випитати чим я займаюсь и яка у мене тачка, щоб разбздітися вже по повній. Про Янука і про його гвинтокрили ти все знаєшь, а про мене нічого, отжеж біда яка. Ну так тримай дулю з маком. Ми з Януком разом хочему довести тебе до цугундера. Він своїми гвинтокрилами, а я тим, що нічого тобі не скажу і ти розійдешся на свої політичні какашка ще більше, бо нам з Януком живеться добре, а ти злиденна нікчема і Україна то не твоя країна. Ти не потрібен тут, вона тобі щастя не приносить, тобі в цій країні живеться погано, то зроби вчинок хоч раз в житті щоб змінити своє життя. Гримни дверима і піди з неї геть, або зроби своє життя кращим тут і зараз і життя тих хто живе з тобою поруч. Не можеш? Ну тоді не ображайся якщо хтось скаже що ти нікчема по життю була, нею і залишишся і від тебе тільки смердить бомжом.
  • 0

#96 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 31.03.2011 – 01:12

Перегляд дописуOdonacer (30.03.2011 10:29) писав:

А факт такий, що Янук президент, а ти нікчема. Янук вважає страну своєю і робить для страни те, що вважає потрібним.

Одонацер: фап-фап ;)

На решту маячні відповім, як матиму натхнення. =)

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 31.03.2011 – 01:13

• 0

#97 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 01.04.2011 – 05:10

Чому той самий робітник в одних країнах отримує більшу зарплату, а в інших - меншу?
Чи не означає це, що і при владі є кращі чиновники, а є гірші.
не через чиновників, а через профсоюзи членами яких є більшість робітників і через закони, що захищають робітників.
також суттєвим є вплив ринку робочої сили і рівень допомоги безробітним. Якщо ’велфер’ більше $400 (наприклад), то зрозуміло що роботодавець вимушений платити більше щоб люди пішли працювати.
  • 0

#98 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 19.04.2011 – 08:11

День гніву!
Зображення

Повідомлення відредагував Родослава09: 19.04.2011 – 08:14

• 0

#99 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.04.2011 – 21:57

Якраз одна акція буде

9 травня – Рубікон, що перетне Україна на шляху в нову радянську епоху. Реакція, що почалася в країні після приходу Партії Регіонів, рішучими кроками ліквідує всі (хоч і дуже скромні) здобутки патріотів після розвалу «совка». Парад перемоги русофілів призначено в місці символічному – Львові. Таким чином вся країна має остаточно визнати поразку патріотичних сил. Як свого часу поляки, аби показати всьому світові що західна Україна є польська земля, проводили польські фестивалі і ярмарки саме у Львові. Правда того разу львів’яни заклали вибухівку в парках і найбільш масових заходах. Дай Бог, аби цього разу до цього не дійшло.

Одеські русофіли, що перемогли в регіоні на цих виборах, безумовно, і не збиралися зупинятися лише на Одещині. Адже русофіли в переважній більшості є п’ята колона з чіткими завданнями і координацією з-за кордону, а не просто нацменшина, що домагається своїх прав. Раніше такі припущення нам здавалися параноїдальними, але не сьогодні, коли російський консул безпосередньо координує проросійські організації та бізнес-угрупування. Одещина, для партії «Родина» лише плацдарм для роботи. Можна уявити розмах діяльності, якщо навіть при проукраїнській владі як в регіоні так і країні загалом працював антиукраїнський канал АТВ, на якому щодня поливали брудом все українське і закликали до повалення існуючого ладу з сумнозвісним біснуватим ведучим Кваснюком. Ще в опозиції вони дозволяли собі сепаратистську пропаганду, публічні побиття націоналістів, погроми «Просвіти» та вбивства ідейних ворогів (Максим Чайка) та бізнесових опонентів. З чіткою координацією російських агентів (а зокрема російського консула) партія «Родина» впевнено йшла до влади в регіоні та готувала плацдарм для подальшої антидержавної діяльності.

Ігор Марков готуючись до цьогорічного 9 травня відправився до Москви і в Інституті Країн СНД, що є координатором та спонсором проросійських сил по країнам бувшого Радянського Союзу, отримав чіткі вказівки по святкуванні цього символічного для Росії дня. На сьогодні з Одеси домовлено про п’ять автобусів з русофілами і спортсменами Марадонни (Ігоря Маркова в «міру») і два з Криму. Очолить російських шовіністів Ліван Самхарадзе. Особистість визначна кавказьким походженням та осудженим за невдалу спробу розбою з використанням при нападі молотка (певно у русофілів криза з лідерами). В принципі, в партії «Родина» всі відрізняються чимось оригінальним. Завдання партії «Родина» пройти переможним маршем по Львову з червоними прапорами не наштовхнувшись на опір чи змітаючи його братками Маркова. Популярність сепаратистської партії серед російських шовіністів забезпечена. Українці усвідомлюють свою поразку. Президент та міністри вже у відкриту починають русифікацію та програму по зближенню з Росією не побоюючись опору та бунтів. 9 травня у Львові це символічний день, що визначить подальші дії ворога.

Побачимо, чого варті усі ті Свободи, Патріоти України та інші гучномовці.
  • 0

#100 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 23.04.2011 – 01:38

Перегляд дописуРодослава09 (19.04.2011 09:11) писав:

День гніву!
Зображення
День гніву противсіхів на здоровий глузд. :happytwo:

Нерозуміємо!
Чому, коли є тільки А і Б не можна вибрати Ж!

Перегляд допису-=VJ=- (22.04.2011 22:57) писав:

Побачимо, чого варті усі ті Свободи, Патріоти України та інші гучномовці.
Свободівці самі себе поставили раком, нажаль, здажтсья навіть удари молотком не приведуть до тями одних, а більшість же далі розповідатиме про те як от-от прийде справжній ідеальний лідер і поведе усіх у космос.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 23.04.2011 – 01:39

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних