Перейти до вмісту

Акції протесту в Україні

Повідомлень в темі: 110

#61 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 27.03.2011 – 05:36

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2011 01:44) писав:

Це щось особисте чи мені треба було це якось прокоментувати? :gryzin:

Звичайно особисте. Кожна людина завжди думає і говорить про особисте. Ти он згадав анегдот про їжачка, бо це твоя внутрішня суть, а я згадав лубок коте казанського, який слатко йэл та слапко бздэл. Бо ти колишся протестами на владу і на весь світ, а я во владі і в світі мурликаю і з цього мені добре.

Прикріплений файл  454px_KotKazansky.jpg   131.84К   9 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Odonacer: 27.03.2011 – 05:38

• 0

#62 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 27.03.2011 – 09:51

Добилися вчителі підняття оплати праці на 20 відсотків? Добилися!
Насварив Азаров Табачника за пасивність? Насварив!

Борітеся - поборете! :gryzin:

Повідомлення відредагував Родослава09: 27.03.2011 – 09:55

• 0

#63 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.03.2011 – 10:21

цікаво звідки вони ці гроші візьмуть, може звідси чи може звідси?
зарази такі...
  • 0

#64 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 13:07

20% приблизно виходять і щось кричать - все правильно роблять. але іншим 80% похуй або ж вони змирилися, або ж не хочуть нічого змінювати, або ж бояться. і не дивно, що на вулиці виходять студенти та пенсіонери - тобто ті, в кого ще нема чого втрачати або ті, кому вже нема що втрачати. ті, хто має сім'ю та середній заробіток цим не займаються, а дивляться лише Савіка Шустера та за пивом кажуть, як все погано.

по суті, ті протести які зараз є - ніщо.

i 

+10 за п.п.2.2.2

Повідомлення відредагував bamik: 27.03.2011 – 15:19

• 0

#65 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 27.03.2011 – 13:13

Перегляд дописуTeo (27.03.2011 13:07) писав:

20% приблизно виходять і щось кричать - все правильно роблять. але іншим 80% похуй або ж вони змирилися, або ж не хочуть нічого змінювати, або ж бояться. і не дивно, що на вулиці виходять студенти та пенсіонери - тобто ті, в кого ще нема чого втрачати або ті, кому вже нема що втрачати. ті, хто має сім'ю та середній заробіток цим не займаються, а дивляться лише Савіка Шустера та за пивом кажуть, як все погано.

по суті, ті протести які зараз є - ніщо.
Ні, це щось,треба з чогось починати. Інші зайняті життям, думають як би вижити, працюють, крутяться як можуть...
  • 0

#66 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 13:17

Перегляд дописуШАХІСТ (27.03.2011 14:13) писав:

Ні, це щось,треба з чогось починати. Інші зайняті життям, думають як би вижити, працюють, крутяться як можуть...
а я про що? виходять на Майдан ті, хто не зайнятий життям, не думає про те як вижити, не працюють. студенти та пенсіонери.
  • 0

#67 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 13:19

Перегляд дописуTeo (27.03.2011 13:17) писав:

а я про що? виходять на Майдан ті, хто не зайнятий життям, не думає про те як вижити, не працюють. студенти та пенсіонери.
Я відповів на друге питання твоє, про тих, хто дивиться Савіка. Це значить що ми ще терпим... Скоро допечуть.
  • 0

#68 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 27.03.2011 – 13:20

Перегляд дописуOdonacer (27.03.2011 05:36) писав:

Бо ти колишся протестами на владу і на весь світ, а я во владі і в світі мурликаю і з цього мені добре.
Тут неточність. Їжачок в анегдоті гладив себе по голівці, а не коловся. :gryzin: А кіт бздєл. :ggggg:
То що виходить? А те, що я й говорив. Солодко обісрався. Як ще кажуть про альтернативно обдарованих радости повні штані.

То що ж ти пропонуєш людям? Сісти поряд з тобою солодоко обісравшися? Це таким досягненням ти пишаєшся?
Так, буває, що задоволення потреб поїсти і посрати може бути вищою ціллю. Наприклад якщо в дитинстві людина була сильно обділена іжею і одягом, або це не було виховано батьками.
Якщо ж потреби солодко поїсти і побздіти задоволені людина зазвичай на цьому не зумпиняється, а починає задовольняти потреби иншого рівня. Самоорганізовуватися, самовиражатися, цікавитися політикою у своїй країні, ситуацією в инших.

А сидіти і солодко бздіти, це досягнення не хитре, яким варто пишатися в хіба що у випадку альтернативної обдарованости. ;)
  • 0

#69 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 13:23

Перегляд дописуШАХІСТ (27.03.2011 14:19) писав:

Я відповів на друге питання твоє, про тих, хто дивиться Савіка. Це значить що ми ще терпим... Скоро допечуть.
і що? недавно люди виходили на революцію, яка нічого не змінила. якщо таке і повториться то років через 25-40.
  • 0

#70 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 13:26

Перегляд дописуTeo (27.03.2011 13:23) писав:

і що? недавно люди виходили на революцію, яка нічого не змінила. якщо таке і повториться то років через 25-40.
Швидше, чую носом, що щось буде, якби при владі були Ющенко та їхня братва, їх зхавали з гімном, народ мовчит, покищо, але скоро буде КАПЕЦЬ)))
  • 0

#71 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 13:28

Перегляд дописуШАХІСТ (27.03.2011 14:26) писав:

Швидше, чую носом, що щось буде, якби при владі були Ющенко та їхня братва, їх зхавали з гімном, народ мовчит, покищо, але скоро буде КАПЕЦЬ)))
ну якщо ти так впевнений... :gryzin:
  • 0

#72 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 14:23

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2011 13:20) писав:

Тут неточність. Їжачок в анегдоті гладив себе по голівці, а не коловся. :ggggg: А кіт бздєл. ;)
То що виходить? А те, що я й говорив. Солодко обісрався. Як ще кажуть про альтернативно обдарованих радости повні штані.

Знову ти про себе. Твоя уява про слово бздєть це твоя уява. Раніше значення слова було зовсім інше, до того ж яке там значення не було, а коте робив це слапко, тобто с лапок. Значення слова тут
Хоча тут в будь-якому значенні по твоїй хворій уяві, як ти бздіш на владу, так і вона на тебе. Це закон природи такий і відверто кажучи, мені с такими забздюханими розмовляти якось не надихає.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2011 13:20) писав:

То що ж ти пропонуєш людям? Сісти поряд з тобою солодоко обісравшися? Це таким досягненням ти пишаєшся?

Я щось пропонував? То це ти пропонуєш, як в своему улюбленому анегдоті про йожика.
Твій їжачок щось там тужився на виборах своєї бздюшної влади, тужився, а потім і обісрався, так тож звичайно не він винен, то все противсіхи. Ояк. От тепер твій їжачок крізь бігає, бздить і в своєї смердючності звинувачує противсихів :gryzin:

Повідомлення відредагував Odonacer: 27.03.2011 – 14:27

• 0

#73 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 28.03.2011 – 00:08

Перегляд дописуOdonacer (27.03.2011 15:23) писав:

Я щось пропонував?
А, то це було просто беззмістовне патякання, типу альтернативно обдаровані тексти? :gryzin:

Просто на хвилину здалося, що ти ставив себе у приклад, кажучи, що ти як коте бздєл і єл і більше нічим не цікавився. Ну раз ти визнав обмеженість і жалюгдність свого світогляду, то питань не маю, злив зараховано :ggggg:

Перегляд дописуOdonacer (27.03.2011 15:23) писав:

ти бздіш на владу, так і вона на тебе. Це закон природи такий і відверто кажучи, мені с такими забздюханими розмовляти якось не надихає.
А з якими цікаво?
Розкажи що треба робити на владу, щоб ти зі мною розмовляв?:DDD Може фапати, і сподіватися, що всесвітній закон Моніту поверне фапання силою бумерангу?!

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 28.03.2011 – 00:13

• 0

#74 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.03.2011 – 00:12

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2011 02:44) писав:

Особисто моя думка, що чим сильніший тоталітаризм і чим гірше становище людини - тим менше вона здатна на спротив.

Щось не пригадую за часи слабкого тоталітаризму Хрущова-Брєжнєва чогось подібного до Холодного Яру та УПА, які існували за часи сильного тоталітаризму Сталіна.
І не пригадується нічого подібного Запорізькій Січі за Катерини 2-Миколи 2, хоча за Петра 1 та Анни вона давала прочухатися усім.
Тож вчіть краще історію.
  • 0

#75 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 28.03.2011 – 01:12

Перегляд допису-=VJ=- (28.03.2011 01:12) писав:

Щось не пригадую за часи слабкого тоталітаризму Хрущова-Брєжнєва чогось подібного до Холодного Яру та УПА, які існували за часи сильного тоталітаризму Сталіна.
Мабуть тому, що воно було придушене тоталітаризмом, ні?
Чи по твоїй логіці УПА і Холодний Яр - як реакція на підсилений тоталітаризм закінчилася з причин смерти Сталіна. Повстанці вирішили, "а, ну раз уже не так погано, то не будемо боротися за свободу".
Абсурд. Повстанські рухи повторилися тільки коли тоталіаризм послабився.

А мішати хрущоську відлигу і брєжнєвський застій і підсилення переслідувань в одне поняття - "послаблення тоталітаризму" показує "глибоке" "розуміння" історії. :ggggg:

І не пригадується нічого подібного Запорізькій Січі за Катерини 2-Миколи 2, хоча за Петра 1 та Анни вона давала прочухатися усім.
Ага, саме через те, що Катерина була більш демократичною ніж Петро. :gryzin:
  • 0

#76 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.03.2011 – 01:57

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.03.2011 02:12) писав:

Повстанці вирішили, "а, ну раз уже не так погано, то не будемо боротися за свободу".

Фактично так. Сталінська політика "задобрювання населення" дала свої плоди. Без неї придушення б лише породжувало більше і більше протесту.

Це ж коли?

А мішати хрущоську відлигу і брєжнєвський застій і підсилення переслідувань в одне поняття - "послаблення тоталітаризму"

Ну то не мішайте, хто ж не дає.

Ага, саме через те, що Катерина була більш демократичною ніж Петро. :gryzin:

Саме так.
Петро Батурин винищив до ноги.
За Катерини ж Січ була закрита без жодної краплі крові, більша частина відправилась живими на Кубань, менша - на Дунай. При цьому майже вся старшина була задобрена титулами та землями. Постраждали три чоловіки - і ті за зносини з турками.
Є різниця?
  • 0

#77 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 28.03.2011 – 05:38

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.03.2011 01:08) писав:

А з якими цікаво?
Розкажи що треба робити на владу, щоб ти зі мною розмовляв?:DDD Може фапати, і сподіватися, що всесвітній закон Моніту поверне фапання силою бумерангу?!

Та нахрєн ти мені потрібен. А от буцигарня по тебе давно плаче та репетує, за заклики до скидання влади. Бггг :gryzin:
  • 0

#78 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 28.03.2011 – 07:33

Тож вчіть краще історію.
Холодний Яр виник при пануванні Троцького та Леніна. Сталін був один із.
  • 0

#79 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Місто:мами

Відправлено 28.03.2011 – 12:54

Цитата

Не знаю. Тобі тільки першу частину гасла по телевізору сказали? А що далі відповідати ще не придумали? От пєчалька!

Ну, почекай, може знову щось таке красіве в етер запустять щоб ти повторити на форумі міг. :gryzin:

В мене немає телевізора. Навіщо ти дебілом прикидаєшся?

Цитата

Тож вчіть краще історію.
Навіщо дивитись в минуле, якщо на сьогоднішній день є очевидніші приклади тоталітарного режиму, і саме замкнутості народу в ньому. КНДР наприклад.
  • 0

#80 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.03.2011 – 19:42

Цитата

Майже половина українців (45,3%) висловлюють готовність брати участь в акціях протесту, свідчать результати телефонного опитування "Протестні настрої українців", проведеного 25-27 березня 2011 Інститутом Горшеніна.

При цьому майже така ж кількість опитаних (48,5%) не готові брати участь у будь-яких акціях протесту, не змогли відповісти на дане питання 6,2% респондентів, повідомляється в прес-релізі дослідження, оприлюдненому в понеділок.
увесь текст на gazeta.ua
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних