Перейти до вмісту

Акції протесту в Україні

Повідомлень в темі: 110

#41 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 24.03.2011 – 09:57

Цитата

Визвольна боротьба чи провокації – де межа?
Словосполучення «Не піддаватися на провокації» останнім часом стало лайкою. Приблизно такою, як «ліберасти» чи «толерасти», і близькою до них за змістом
http://ut.net.ua/Columns/50/18630
якщо я правильно зрозумів Олену, то варто почекати до травня :)
  • 0

#42 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 24.03.2011 – 16:48

Цитата

1. Так я не розумію - шо училищ і ПТУ мало?
Не помічав. А те що купа "психологів" і "економістів" торгує на точках - то їх проблеми.
Річ в тім, що їх дипломи не котируються.
І проблема не в людях, що вони навчаючись на психолога, а торгують на базарі. Чи навпаки.

Цитата

2. Нє, продавати треба.
Маєця на увазі шо я б на такий протест не пішов.
А як Слава Україні кричати, то разом з пацанами, да? Лол.
Це проблема твого народу ж, а ти її не хочеш вирішувати, бо тебе це не стосується.

Цитата

3. Мій улюблений смайл
Але я знаю що кажу.
Ем-м-м-м.. Зовсім не знаєш.

Цитата

Людям погано не від того, що вони бідні, а через фінансову і соціальну нерівність.
Маячня якась. Хто з бідних людей згодний з таким твердженням?

Цитата

Що поробиш - триста років впливу Росії викривили ментальність так, що тепер її доведеться рівняти за принципом "клин клином".
Як можна вірити в таку хуйню? Хоча так, це все гени, точно.

Цитата

Підтримую думку, що двигуном ліворуції є невлаштована молодь. У нас ні молоді, ні невлаштованості. Хочете ліворуцію - у кожній сім'ї народіть хоча б по 3 дитини, а не одну, якій "треба все дати". І за 20 років отримаєте. Щоправда, думки вашої щодо подальших дій ніхто не питатиме.
На справді, соціальний статус, ключових осіб, які стимулюють людей до протестів, куди вищий від категорії бідний.
"Бідні" ж, воліють стояти за Якуновича чи Йульку по 100 - 150 грн. день.

Повідомлення відредагував Кава з козявками...: 24.03.2011 – 16:49

• 0

#43 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 24.03.2011 – 18:28

Перегляд дописуКава з козявками... (24.03.2011 16:48) писав:

Річ в тім, що їх дипломи не котируються.
І проблема не в людях, що вони навчаючись на психолога, а торгують на базарі. Чи навпаки.

А як Слава Україні кричати, то разом з пацанами, да? Лол.
Це проблема твого народу ж, а ти її не хочеш вирішувати, бо тебе це не стосується.

Ем-м-м-м.. Зовсім не знаєш.

1. Аааааа
А чого в таке гівно вступати якого диплом нікому не тре?

2. Я можу сам, можу з пацанами, з дівками можу, з трансвеститами. Славу кричати.
Відсутність гречки - проблема мого народу????
Оце загон ))

3. Який мед ВУЗ ти закінчував, в якому році, спеціальність?
Бо бачу дуже глибокі знання проблеми :)
  • 0

#44 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 24.03.2011 – 20:47

Перегляд дописуOdonacer (23.03.2011 06:46) писав:

Дуже добра ілюстрація того, що коли не можуть народжувати любов та добро народжують даунів.
Ілюстрація показує инше, що сприйняття бобра суб’єктивне в чотирьох різних випадках. Намальований даун - він всьому радіє.
А ти філософію розводиш.

Перегляд допису-=VJ=- (24.03.2011 08:09) писав:

Ні, не вийду.
Я твердо переконався в тому, що українському народу треба влаштувати маленьку персональну тиранію - для його ж власного блага, щоб він прокинувся, порозумнішав і почав хоч якось чухатися з приводу ситуації, в якій опинився двадцять років тому і сидить досі.
Не скочуйтеся до рівня противсіха.
Це ультра противсіхи так мислить: а ну хай випедрять ще в жопу, щоб сильніше розізлитися і з новими силами скинути ґвалтівника.

А історія показує протилежне. Що до такого насилля швидще звикають, або опиняються у положенні, коли для зміни ситуації доведеться докладати більші зусилля і жертвувати більшим. Треба боротися за найменші успіхи, найнепомітніші поліпшення.

Звісно узгодужвати свої рішення з метою.

Наприклад на демонстрацію про підвищення пенсії, зарплати - я не піду. Бо це не є кінцева мета. От коли демонстрація подаватметься як недовіра владі, спроба її скинути, тоді так, я підтримаю незадоволених. До цього ж я навпаки вболіватиму, щоб віслюкам, які обрали цю владу, або не чинили опору її приходу закрутили гайки сильніше. Що ж поробиш, якщо до деяких особин нашого виду доходить інформація тільки через батіг і пинки.
  • 0

#45 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 24.03.2011 – 20:47

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (24.03.2011 20:41) писав:

Ілюстрація показує инше, що сприйняття бобра суб’єктивне в чотирьох різних випадках. Намальований даун - він всьому радіє.
А ти філософію розводиш.

Ну і що з того.
Якщо мені добре живеться, то що тоді, я даун?

Може як раз навпаки, дауни ті хто сидить постіно в лайні і замість того, щоб вилізти з нього, та відмитись, все щось там протестує і обурюється...на противсихів. :)

Повідомлення відредагував Odonacer: 24.03.2011 – 20:47

• 0

#46 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 24.03.2011 – 21:23

Перегляд дописуOdonacer (24.03.2011 20:47) писав:

Ну і що з того.
Якщо мені добре живеться, то що тоді, я даун?
Тут два варіянти. Або ти з янук-овочами, або з нами.

У першому випадку, тобі байдуже на те, куди котитьс країна, ти радієш, що тобі вдалося відхопити свій шмат сала зараз у суспільстві якому живеться все гірше. Позиція дуже недалекоглядна. Адже від суспільства не втечеш і не той в тебе соц статус щоб від нього повністю ізолюватися за броньованими машинами і парканами власних садиб. Медицина, навчання, злочинність, корупція - від цього не відгородиться маленький одняцер. Ці проблеми не чіпають тільки тих, хто їх власне створює, таких людей не так багато в країні.

Якщо ж ти національно, або просто свідома людина і кажеш, що тобі добре живеться коли нищеться все українське, коли країна в інтелектуальному культурному, соціяльному, медичному, педичному, науковому плані віддаляється від цивілізованого світу, то так тоді виходить, що ти даун.

Вибач за неввічливе порівняння.
Але це все одно що всратися і потім ліпити замки з гавелдиків та й радіти які вони красіві. Такий собі дауншифтінг - гг, каламбур вийшов. подвійний. :)))

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 24.03.2011 – 21:27

• 0

#47 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 24.03.2011 – 22:21

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (24.03.2011 21:23) писав:

У першому випадку, тобі байдуже на те, куди котитьс країна, ти радієш, що тобі вдалося відхопити свій шмат сала зараз у суспільстві якому живеться все гірше. Позиція дуже недалекоглядна. Адже від суспільства не втечеш і не той в тебе соц статус щоб від нього повністю ізолюватися за броньованими машинами і парканами власних садиб. Медицина, навчання, злочинність, корупція - від цього не відгородиться маленький одняцер. Ці проблеми не чіпають тільки тих, хто їх власне створює, таких людей не так багато в країні.

Якщо ж ти національно, або просто свідома людина і кажеш, що тобі добре живеться коли нищеться все українське, коли країна в інтелектуальному культурному, соціяльному, медичному, педичному, науковому плані віддаляється від цивілізованого світу, то так тоді виходить, що ти даун.

Вибач за неввічливе порівняння.
Але це все одно що всратися і потім ліпити замки з гавелдиків та й радіти які вони красіві. Такий собі дауншифтінг - гг, каламбур вийшов. подвійний. :)))

Ти живеш в іншому світі, в моєму світі нічого не рушиться, нема злочинності і все квітне і процвітає.

А ти не можеш навіть своє життя влаштувати, то що ти можеш зробити для страни взагалі і для інших людей. Об"єднатись в протесті з такими як ти, що влада тобі чогось там винна тільки за те, що ти нікчема? Такий у тебе дауншифтінг. :)
  • 0

#48 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 25.03.2011 – 12:48

Цитата

1. Аааааа
А чого в таке гівно вступати якого диплом нікому не тре?

2. Я можу сам, можу з пацанами, з дівками можу, з трансвеститами. Славу кричати.
Відсутність гречки - проблема мого народу????
Оце загон ))

3. Який мед ВУЗ ти закінчував, в якому році, спеціальність?
Бо бачу дуже глибокі знання проблеми

Чувак, слухай міталіку і всьо буде чотко в тебе)

Цитата

Тіпа з Йульою?
  • 0

#49 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 25.03.2011 – 14:14

Перегляд дописуКава з козявками... (25.03.2011 12:48) писав:

Чувак, слухай міталіку і всьо буде чотко в тебе)

Міталіка - гівно. Я Мейден слухаю.

Так а шо там з твоєю "обізнаністю" в медичній галузі? Я не бачу відповіді на пряме питання.
  • 0

#50 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 25.03.2011 – 14:22

Перегляд дописуБілий Дракон (22.03.2011 16:49) писав:

Де ви, протестувальники, були, коли вбивали малий бізнес? Тепер отримуйте, що заслужили.
Сиділи і чекали поки хтось інший вийде і помітингує і все зміниться на краще.
От така натура в українців, чекати що само все зміниться і терпіти в той час як з кожним разом все стає тільки гірше.
От тому нас і всі експлуатують всі кому нє лєнь.
Нація тєрпіл ....
  • 0

#51 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 25.03.2011 – 17:16

Цитата

Міталіка - гівно. Я Мейден слухаю.

Так а шо там з твоєю "обізнаністю" в медичній галузі? Я не бачу відповіді на пряме питання.

Я в сортах лайна не розбираюсь.
Я хіба щось про "медичну галузь" писав? На яке питання? Я відверто кажучи не вважаю тебе рівним мені опонентом в дискусії яка між нами склалась.
  • 0

#52 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 25.03.2011 – 17:32

Перегляд дописуOdonacer (24.03.2011 22:21) писав:

Ти живеш в іншому світі, в моєму світі нічого не рушиться, нема злочинності і все квітне і процвітає.
Нагадало відомий анегдот про їжачка перед дзеркалом. :)

Перегляд дописуКава з козявками... (25.03.2011 17:16) писав:

Як же тоді можна бути певним, шо те, що ти споживаєш є шоколадом? А раптом обманули!? :)

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 25.03.2011 – 17:33

• 0

#53 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 25.03.2011 – 20:01

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (25.03.2011 17:32) писав:

Нагадало відомий анегдот про їжачка перед дзеркалом. :)

Нагадало казанського коту, який слапко бздєл
  • 0

#54 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 25.03.2011 – 20:10

Перегляд дописуOdonacer (25.03.2011 20:01) писав:

Якийсь беззмістовний брєд. Я таки не помилявся стосовно картинки.. :)
  • 0

#55 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 25.03.2011 – 20:15

Я твердо переконався в тому, що українському народу треба влаштувати маленьку персональну тиранію - для його ж власного блага, щоб він прокинувся, порозумнішав і почав хоч якось чухатися з приводу ситуації, в якій опинився двадцять років тому і сидить досі.
а ти більшовик навіть у деталях :)
  • 0

#56 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 25.03.2011 – 20:36

Перегляд дописуКава з козявками... (25.03.2011 17:16) писав:

Я хіба щось про "медичну галузь" писав? На яке питання? Я відверто кажучи не вважаю тебе рівним мені опонентом в дискусії яка між нами склалась.

бу-го-га, а ну скажи шо ти слухаш?

але то офтоп

допис №42 - ти в ньому натякнув шо дуже файно розбираєшся у тому як працює медична галузь і яка вона має бути.
Про яку дискусію може йти мова якщо ти балабол - доказів того що ти хоч щось розумієш у даній системі я не побачив. При цьому ти ше ліпиш дурника а-ля "А чьом ви?"
  • 0

#57 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 25.03.2011 – 21:05

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (25.03.2011 20:10) писав:

Якийсь беззмістовний брєд. Я таки не помилявся стосовно картинки.. :)

Якщо ти бачиш брєд, ти брєдіш.
Якщо ти помиляєшся, ти сам і є помилка.
  • 0

#58 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.03.2011 – 21:11

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (24.03.2011 20:47) писав:

Не скочуйтеся до рівня противсіха.
Це ультра противсіхи так мислить: а ну хай випедрять ще в жопу, щоб сильніше розізлитися і з новими силами скинути ґвалтівника.
А історія показує протилежне. Що до такого насилля швидще звикають, або опиняються у положенні, коли для зміни ситуації доведеться докладати більші зусилля і жертвувати більшим.

Особисто я не готовий кидати роботу і лишати дружину з дитиною голодними на вулиці, аби жертвуючи таким чином боротись за щастя для тих, кому на минулих виборах нічого не дійшло.
Тим паче, що таким ідіотом буду я один.
Так, зусиль і жертв через деякий час може знадобитись більше. Але наразі іншого виходу нема.
Будь які "мирні протести" будуть або без жодного наслідку, або лише посилять владу.

Перегляд дописуSergiy_K (25.03.2011 20:15) писав:

а ти більшовик навіть у деталях :)

народ має дорости до свободи і відповідальності (а вони нероздільні)
Грузинам для цього знадобилось два десятиліття, єгиптянам - чверть століття, лівійцям - півстоліття
українці і росіяни ще не доросли.
нема чого розривати метелику кокон - він тоді ніколи не полетить
  • 0

#59 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 17:39

Цитата

Як же тоді можна бути певним, шо те, що ти споживаєш є шоколадом? А раптом обманули!?
А в кого запитати?

Пластун сказав:

допис №42 - ти в ньому натякнув шо дуже файно розбираєшся у тому як працює медична галузь і яка вона має бути.
Про яку дискусію може йти мова якщо ти балабол - доказів того що ти хоч щось розумієш у даній системі я не побачив. При цьому ти ше ліпиш дурника а-ля "А чьом ви?"

Лол, балабол! Скопіюй текст, бо я щось взагалі не курю про що ти, і чого так запінився.
  • 0

#60 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 01:44

Ні, не вийду.
Інші методи влаштувати у нас Польщу чи Грузію вже вичерпані і виявились недієздатними.
Раз не виходить по-доброму - значить потрібно скрутити його в баранячий ріг, це єдиний вихід, що лишився.
Інакше медики чи вчителі у нас так ніколи і не почнуть думати, як змінити начальство, натомість продовжуватимуть думати, як викрутитись самим, взявши побільше хабарів.
Що поробиш - триста років впливу Росії викривили ментальність так, що тепер її доведеться рівняти за принципом "клин клином".

Створив опитування і окрему тему з цього приводу.

http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...t=0#entry695709

Особисто моя думка, що чим сильніший тоталітаризм і чим гірше становище людини - тим менше вона здатна на спротив.

Перегляд дописуКава з козявками... (26.03.2011 17:39) писав:

А в кого запитати?
Не знаю. Тобі тільки першу частину гасла по телевізору сказали? А що далі відповідати ще не придумали? От пєчалька! :ggggg:

Ну, почекай, може знову щось таке красіве в етер запустять щоб ти повторити на форумі міг. ;)

Перегляд дописуOdonacer (25.03.2011 20:01) писав:

Це щось особисте чи мені треба було це якось прокоментувати? :gryzin:

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 27.03.2011 – 01:47

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних