Перейти до вмісту

Акції протесту в Україні

Повідомлень в темі: 110

#21 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 22.03.2011 – 18:13

Чому не протестують за середню технічну освіту? За гречку по 14 гривень? За безкоштовну медицину?
  • 0

#22 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 22.03.2011 – 20:09

Перегляд дописуКава з козявками... (22.03.2011 18:13) писав:

Чому не протестують за середню технічну освіту? За гречку по 14 гривень? За безкоштовну медицину?

Кому вона треба?
Я її не їм.
Це утопія.
  • 0

#23 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 22.03.2011 – 21:46

Перегляд дописуБілий Дракон (22.03.2011 16:49) писав:

Де ви, протестувальники, були, коли вбивали малий бізнес? Тепер отримуйте, що заслужили.
Так отож, допоки ми будемо роз"єднані, допоки будемо боротись лиш за власні інтереси - ніц не буде, а галасувати в неті - ....ех, одні крапки
  • -1

#24 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 22.03.2011 – 22:45

А я не протестую. А нахіба?
В мене все добре і мені завжди добре. :D
  • 0

#25 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 23.03.2011 – 01:13

Родослава09, не гарно ставити такі безглузді мінуси.
По перше, чувіха, моя політична орієнтація далека від нашого українського сьогодення. По друге, покращення життя вже сьогодні, безглуздий вислів. Да. Ти хоч дещо запропонуй для покращення життя вже сьогодні, з економічним станом країни на сьогодні, моральним станом людей, можливостями власного розуму врешті решт. Ну і так далі, хоч щось. Безглуздо ж піарити тут якусь протест-інфу не будучи активним членом протестів. А ще безглуздіше споглядати на такі рухи як Відсіч, наче на героїв, імхо.

Цитата

Кому вона треба?
Наприклад продавцеві в сільпо, з дипломом вищого навчального закладу. І таких прикладів до біса.
Влада скаржиться на те, що є дефіцит в держ. замовленнях, та й до того ж витрати з держ. бюджету не покриваються. І вони думають "А чо!?".

Цитата

Я її не їм.
Ну то давай не будемо її продавати, бо пацан не їсть.

Цитата

Це утопія.
Зображення
  • 0

#26 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 23.03.2011 – 01:18

Перегляд дописуБілий Дракон (21.03.2011 20:51) писав:

А є акції протесту проти акцій протесту?
Це моя акція :D

Я за те, щоб проводити акції ЗА щось.
  • 0

#27 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 23.03.2011 – 01:20

Цитата

Так отож, допоки ми будемо роз"єднані, допоки будемо боротись лиш за власні інтереси - ніц не буде, а галасувати в неті - ....ех, одні крапки
Чим більше "різножанрових" протестів, тим очевидніша ситуація в країні. Протестуючи за щось одне, буде здаватись що ця проблема єдина і вимагає негайного вирішення.
  • 0

#28 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 23.03.2011 – 02:17

Перегляд дописуЛастiвочка (22.03.2011 08:55) писав:

22 страйкують вчителі, 23 лікарі, 24 бібліотекарі і так далі...не зарплат треба вимагати (як на мене)...страйкували підприємці, де були вчителі? допоки ми будемо роз"єднані і будемо вибивати блага лиш кожен для себе - толку не буде
Ну от отримайте противсіхство в його класиному вигляді, разом з наслідками.

А то ви думали ви будете проти всіх, а всі за вас?
Ні - всі проти всіх, і поїхав цирк.

Перегляд дописуБілий Дракон (22.03.2011 16:49) писав:

Де ви, протестувальники, були, коли вбивали малий бізнес? Тепер отримуйте, що заслужили.
Треба відкинути емоції. Думати що вигідніше собі. Що краще помститися власним противсіхством вчителям, чи підтримати акцію протесту.

Це якщо така акція буде. Зараз їх нема сенсу підтимувати, бо овни просто проять подачки, а не відставки злочинно влади.

Перегляд дописуOdonacer (22.03.2011 22:45) писав:

А я не протестую. А нахіба?
В мене все добре і мені завжди добре. :D
Зображення
  • 0

#29 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 23.03.2011 – 06:46

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.03.2011 02:17) писав:

Зображення

Дуже добра ілюстрація того, що коли не можуть народжувати любов та добро народжують даунів. Компенсаційна роль природи в дії.
По негативному сприйняттю малюнку, по дебільних пиках батьків, для рівноваги треба "вбити"-відалити з малюнка батьків, бо вони невдоволені життям, а дитину і гостя-анонсєра треба залишити. Тоді на малюнку з"являється лагідне сонечко, всі щасливі а всім добре, навіть анонсеру, бо йому тепер нікому казати про діягноз.
  • 0

#30 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.03.2011 – 07:00

Перегляд дописуЛастiвочка (22.03.2011 21:46) писав:

Так отож, допоки ми будемо роз"єднані

Треба було про це згадувати на виборах, коли одна частина просила, а інша крутила носом.
Тепер просіть, не просіть, а крутити носом будемо ми, дякувати богам вже пристосувались до результатів вашого крутіння носом.
  • 0

#31 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 23.03.2011 – 07:43

Перегляд дописуКава з козявками... (23.03.2011 01:13) писав:

Наприклад продавцеві в сільпо, з дипломом вищого навчального закладу. І таких прикладів до біса.
Влада скаржиться на те, що є дефіцит в держ. замовленнях, та й до того ж витрати з держ. бюджету не покриваються. І вони думають "А чо!?".

Ну то давай не будемо її продавати, бо пацан не їсть.

Зображення

1. Так я не розумію - шо училищ і ПТУ мало?
Не помічав. А те що купа "психологів" і "економістів" торгує на точках - то їх проблеми.

2. Нє, продавати треба.
Маєця на увазі шо я б на такий протест не пішов.

3. Мій улюблений смайл :D :)
Але я знаю що кажу.
  • 0

#32 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 23.03.2011 – 08:16

Перегляд дописуЛастiвочка (22.03.2011 21:46) писав:

1. Я би й працівників медичних установ підтримала, - але ж вони не протестують. Якось лікарі пристосувалися: діти начальничків, прикоритних "бізнесменів", блатні, хабарники назагал- таких там більшість.
Проти кого ластівчиним колегам протестувати - проти себе? :D

2. Я готова підтримати реально всеукраїнську загальну протестну акцію. Подивлюсь тільки, хто її очолить. А в принципі, тепер це не так важливо - гірше вже бути не може, нмд.

Повідомлення відредагував Родослава09: 23.03.2011 – 08:18

• 0

#33 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 23.03.2011 – 08:55

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.03.2011 02:17) писав:

А то ви думали ви будете проти всіх, а всі за вас?
Ні - всі проти всіх, і поїхав цирк.
так у нас така картина спостерігається вже не один десяток років

Цитата

Що краще помститися власним противсіхством вчителям, чи підтримати акцію протесту.
ви відповіли самі собі :)

Цитата

Зараз їх нема сенсу підтимувати, бо овни просто проять подачки, а не відставки злочинно влади.
Скоріш за все не вмію пояснити, але таких протестів і страйків було у нас досить (я про масштабні). Страйкували шахтарі з касками об асфальт, страйкували підприємці, тепер вчителі...Що вимагають? хліба і ковбаси! Більшість промовців на мітингах жують соплі.Все! Нема лідера, а ті, хто ще з 1990 року кричать про злочинність влади - обмежуються лише гнівними резолюціями та зверненнями. Але, коли влада їм дається з неба, вони здають її ворогам української нації. Про злочинність влади кричать ті люди — відомі письменники і поети, які насправді ні на що ніколи не наважаться, лише сидіти у своїх кабінетах, роздумувати про Україну і лаяти один одного. Потрібно докорінно міняти систему. Не хочу нікого образити, але "ковбасні" мітинги вже дістали, і ті, що їх організовують всього лиш крикуни і нічого реального робити не будуть.

Цитата

Тепер просіть, не просіть, а крутити носом будемо ми, дякувати богам вже пристосувались до результатів вашого крутіння носом.
Не зовсім зрозуміла :angry12:, але якщо це було мені то - я не пікетую і не вимагаю підвищення зарплат сьогодні вчителям, завтра шахтарям і т. д. Слухаючи вимоги, що висувають пікетувальники, дивлячись як виринають нові лідери тих мітингів, дивлячись на роздробленість і торг за якісь подачки ...даруйте - я пас.Так, для інфи - у мене теж дуже мала зарплатня і я чудово знаю, що не у мене одної...але є люди які її взагалі не мають

Перегляд дописуРодослава09 (23.03.2011 08:16) писав:

1. Я би й працівників медичних установ підтримала, - але ж вони не протестують. Якось лікарі пристосувалися: діти начальничків, прикоритних "бізнесменів", блатні, хабарники назагал- таких там більшість.
Проти кого ластівчиним колегам протестувати - проти себе? :D
Давайте не будемо переходити на особистості і спробуємо вести діалог у культурних межах :)Та нездорова фігня не проблема родослави чи ластівочки. Щодо пристосуванців то вони є скірізь, і в тій же школі також. Не знаю як у інших регіонах, а в нас є прейскурант на послуги: стільки коштує лабораторна робота, стільки контрольна, стільки треба здати на нові штори і театральну люстру(а навіщо воно у класі?), стільки треба здати на комп"ютер завучу, а стільки на те, щоб обшити дубом стіни у класі, а стільки треба здати на подарунок вчительці на 8 березня і трошки менше всім решта на те ж 8 березня, про випускні я взагалі мовчу....не ображайтесь, але це лише приклад. Зараз пристосовуються всі, хто де може, навіть та ж цьоця у жеку, щоб видати довідку про відсутність заборгованості...
От ви кажете, що готові підтримати страйк, але чому не підтримували підприємців? чому не підтримували протести проти пенсійної реформи? Чомусь у нас виходить, що ми готові підтримувати і захищати лиш коли нас півень клюне...
  • 0

#34 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 23.03.2011 – 09:18

Людям погано не від того, що вони бідні, а через фінансову і соціальну нерівність. Якщо прибрати середній клас (що зараз відбувається по всьому світу), то ця нерівність відчувається значно сильніше.
  • 0

#35 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.03.2011 – 21:38

Перегляд дописуЛастiвочка (23.03.2011 08:55) писав:

От ви кажете, що готові підтримати страйк, але чому не підтримували підприємців? чому не підтримували протести проти пенсійної реформи? Чомусь у нас виходить, що ми готові підтримувати і захищати лиш коли нас півень клюне...

То вона ж написала - там лідери не ті були. Неправильні лідери. От коли правильні будуть - тоді вони й вийдуть. А так - то ні, ні за що.

Головна відмінність українців від сучасних арабів в країнах "жасминових революцій" - українці занадто зажиріли. У них є фінансовий "жирок", який дає можливість сидіти і чекати "може пронесе". Якби у нас було, як в Тунісі - 60% реально безробітних, а 45% - намагаються не здохнути з голоду, тоді і у нас протести були б дуже бурхливі. Бо не було б чого втрачати, "окрім своїх кайданів". А доти - ні на що не чекайте. Максимум, що буде - в форумах повоюємо.
І можете не сумніватись в другому терміні що Януковича, що нинішньої ВР - тільки регіоналів там буде побільше. А от через 9 років - побачимо.

Перегляд дописуБілий Дракон (23.03.2011 09:18) писав:

Людям погано не від того, що вони бідні

Погано - це коли хочуть прибрати нерівність, а не вибратися в "менш нерівний клас", аби сидіти на "більш нерівних".

А у нас весь народ хоче не прибрати гнилу державну структуру, а якомога глибше в неї всунутися, або хоча б засунути дітей - може хоч вони в систему відкатів потраплять. "І отоді вже заживемо".
  • 0

#36 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 23.03.2011 – 22:30

Перегляд допису-=VJ=- (23.03.2011 21:38) писав:

Головна відмінність українців від сучасних арабів в країнах "жасминових революцій" - українці занадто зажиріли. У них є фінансовий "жирок", який дає можливість сидіти і чекати "може пронесе". Якби у нас було, як в Тунісі - 60% реально безробітних, а 45% - намагаються не здохнути з голоду, тоді і у нас протести були б дуже бурхливі.
ага, от чому в 90-ті в нас не траплялись революції - постсовєцьке витончування жирка відбувалось :D
  • 0

#37 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.03.2011 – 07:27

-=VJ=- в мене питання, але можете не відповідати. От ви аналізуєте її, мене, іншого. а ви? Ви вийдете на підтримку вчителів чи медиків? Чи вас все влаштовує?
  • 0

#38 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 24.03.2011 – 07:52

Перегляд дописуЛастiвочка (24.03.2011 07:27) писав:

-=VJ=- в мене питання, але можете не відповідати. От ви аналізуєте її, мене, іншого. а ви? Ви вийдете на підтримку вчителів чи медиків? Чи вас все влаштовує?

Не знаю як шановний Віджей, птахо, а от я, хоч сьогодні піду з тобою на акцію протесту медиків...ти попереду з сокирою (аякже, хто з нас двох медик?) а я поззаду...тил прикриватиму...а опісля акції...пляшка Абрау-Дюрсо...знімаєм номерок і підбиваємо результати та підсумки акції. Оплата моя, від тебе - участь в акції. Активна участь підбитті підсумків, і поготів, єсстно. То шо ?
  • 0

#39 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.03.2011 – 08:09

Перегляд дописуЛастiвочка (24.03.2011 07:27) писав:

а ви? Ви вийдете на підтримку вчителів чи медиків? Чи вас все влаштовує?

Ні, не вийду.
Я твердо переконався в тому, що українському народу треба влаштувати маленьку персональну тиранію - для його ж власного блага, щоб він прокинувся, порозумнішав і почав хоч якось чухатися з приводу ситуації, в якій опинився двадцять років тому і сидить досі.
Інші методи влаштувати у нас Польщу чи Грузію вже вичерпані і виявились недієздатними.
Раз не виходить по-доброму - значить потрібно скрутити його в баранячий ріг, це єдиний вихід, що лишився.
Інакше медики чи вчителі у нас так ніколи і не почнуть думати, як змінити начальство, натомість продовжуватимуть думати, як викрутитись самим, взявши побільше хабарів.
Що поробиш - триста років впливу Росії викривили ментальність так, що тепер її доведеться рівняти за принципом "клин клином".
  • 0

#40 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 24.03.2011 – 08:45

Підтримую думку, що двигуном ліворуції є невлаштована молодь. У нас ні молоді, ні невлаштованості. Хочете ліворуцію - у кожній сім'ї народіть хоча б по 3 дитини, а не одну, якій "треба все дати". І за 20 років отримаєте. Щоправда, думки вашої щодо подальших дій ніхто не питатиме.

Краще - опускання у тінь цілих галузей. Релігійні секти оце гарно організували - і кругова взаємодопомога для "своїх", і школи і т. д. Цікаво, чи промисловість колись буде. Хоча, може бути: проповідник скаже готуватись до судного дня і посадить вірян за станки, а вірянок за верстати. Звісно, результом є багато малих зазомбованих релігією людей. Ну, звісно, із психологією "хочу щось, але зараз, надоїло чекати, 20 років чекав(ла)" нічьо не буде.

Протести окремих категорій населення рішуче засуджую. Замість збагнути проблеми іншого, вони лізуть протестувати, бо їх утиснули. Протести діють за принципом "дайте нам, а що з рештою - мені байдуже, хай самі добиваються". Шановна Маргарет Тетчер вірно робила, розганяючи таких. Результатом є те, що у Англії усе працює, натомість галузі у Європі паралізуються через чергову розжирівшу профспілку.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних