Перейти до вмісту

Як перемогти лінь?

Повідомлень в темі: 177

#61 Едвард Нортон

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 143 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Місто-Герой Київ

Відправлено 26.12.2006 – 02:55

Інтернет - ось моя шкідлива звичка... :D
  • 0

#62 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 26.12.2006 – 10:27

Перегляд дописуЗлодюжка (25.12.2006 22:56) писав:

я не медик, але пачті)))
пальцем до мізків- нереально)))
Дк вонаж не сказала чи вона в тому носі длубається може аж ніяк не пальцьом нам ще належить вияснити в чийому носі вона длубається???? Це все не спроста не спроста!!!! Тута якась змова!!!!
Ну а щож до мене то в мене погана звичка до всього придератися і спорити!!! Верніше не спорити а придератися до чиєїсь думки перекручувати її і доводити по своєму що людина не права особливо до свого знайомого придераюся він всякі дибільні теорії всказуєа я його бламую!!!
раз шось про армію зайшла мова ну м собі так добряче пива вмазали нас багато було!!! Ну так от шось зайшла розмова про армію ну і той ідіот свою дибільну реплік кинув(він взагалі йо.....тий на націоналізмія йому раз втер шо раз він такий націоналіст то нехай в російській версії вінди не сидить і не грає в ігри з російчьким перекладом!!! І шо ви думаєте він так і зробив!! От крітін) ну так от кинув він свою репліку про те що він хотів би служити в якомусь врожі 17 століті в запорізькій січі цитую -ото була справжня армія!!! ну так я ту січ так обгадив шо він аж червоний був хотів мене аж бити (правда він би мене не набив) не буду казати як я її обгадив ту його армію бо ще тута на якогось націоналіста нарвусь :D !!! ну короче от така в мене погана звичка!!!
  • 0

#63 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 26.12.2006 – 20:16

Перегляд дописуEvol (26.12.2006 02:55) писав:

маю шкідливу звичку відкладати все до останнього моменту :D потім так важко все підряд робити, деколи навіть не виходить :D
ага в мене так само ;)
  • 0

#64 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 26.12.2006 – 20:52

така тема вродє вже є...
  • 0

#65 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.12.2006 – 14:10

питаннячко до автора теми: А які в тебе погані звички?
  • 0

#66 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.12.2006 – 14:18

Перегляд дописуЕдвард Нортон (26.12.2006 03:55) писав:

Інтернет - ось моя шкідлива звичка... :D

Будемо тебе позбавляти поганих звичок - Ану геть звідси!!!! ;)
  • 0

#67 Едвард Нортон

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 143 повідомлень
  • Місто:Місто-Герой Київ

Відправлено 29.12.2006 – 11:53

Невже так позбуваются поганих звичок ?Треба поступово... :D
  • 0

#68 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 29.12.2006 – 14:07

Перегляд дописуЕдвард Нортон (29.12.2006 11:53) писав:

Невже так позбуваются поганих звичок ?Треба поступово... :D

Все - тепер вже з тебе досить - геть ! йди й не повертайся, Краще бий пики, ніж...
  • 0

#69 Stray_Soul

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 220 повідомлень

Відправлено 29.12.2006 – 14:11

Перегляд дописуChukcha (28.12.2006 14:10) писав:

питаннячко до автора теми: А які в тебе погані звички?
наче ти сам не знаєш.....
  • 0

#70 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень

Відправлено 29.12.2006 – 17:08

Перегляд дописуStray_Soul (29.12.2006 14:11) писав:

наче ти сам не знаєш.....
знаю,проте не про всі,от і запитую.
  • 0

#71 Stray_Soul

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 220 повідомлень

Відправлено 29.12.2006 – 18:03

Перегляд дописуChukcha (29.12.2006 17:08) писав:

знаю,проте не про всі,от і запитую.
я курю і завдяки тобі я знаю що напиваюсь до чортиків
  • 0

#72 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 29.12.2006 – 18:31

забив майже на все ....
тільки самореалізація залишилась)
  • 0

#73 Шалена Капелюшниця

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 507 повідомлень
  • Місто:Острог

Відправлено 04.01.2007 – 00:03

Інколи небажання шо небудь робити буває результатом фізичного чи розумового перевантаження. у фізіологів навіть термін є такий-захисне гальмування. суть його наступна-коли хтось багато працює, одного разу може не знайти в собі елементарних сил-організм просто відмовиться йому підкорятися. раптом захочеться повалятися на дивані чи просто поспати вдень. такою "лінню" найчастіше страждають трудоголіки, які вкалують по 25 годин на добу.
часом причиною ліні може бути відсутність мотивації, це вже виникає як наслідок несвідомого спротиву самої людини яка в глибині душі починає раптом відчувати що не зовсім туди йде і не зовсім те робить.
крім того лінь може бути ознакою невідповідності характеру діяльності і структури особистості - наприклад якщо демонстративну людину обмежити лише роботою по дому чи інтраверта змусити працювати з людьми-в них скоро пропаде бажання виконувати цю роботу.
ще є така штука як циклотомія -тобто чергування активності і депресії. циклотомік у фазі активності може робити кілька справ одночасно а у період депресії може не зробити навіть того що змушений виконати по договорах(яких нахапав в активній фазі)
ще є лінь яка сприймається просто як приємність -не хоечаться зімнювати того що вам так чи інакше вигідно. наприклад можна страждати від надмірної ваги але позбавлятися її ліньки інакше на що потім жалітися і чим тоді пояснювати свої невдачі в особистому житті?
ну і лінь тунєядца :cool2: навіщо шось робити якшо завжди знайдеться хтось хто зробить це за тебе і нічого за це не попросить
я думаю спершу треба визначитися з причиною ліні і вже потім з нею боротися.якщо лінь через фізичне виснаження наступає можна оволодіти якимись релаксуючими техніками. ліні не треба супротивитися, їй треба запобігати та й все.
  • 0

#74 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.01.2007 – 11:37

Перегляд дописуКонотопська Фея (4.01.2007 00:00) писав:

ти психолог?
  • 0

#75 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 13:02

Перегляд дописуКонотопська Фея (4.01.2007 00:00) писав:

я думаю спершу треба визначитися з причиною ліні і вже потім з нею боротися.якщо лінь через фізичне виснаження наступає можна оволодіти якимись релаксуючими техніками. ліні не треба супротивитися, їй треба запобігати та й все.
Я використовую методику "відпочивай, не очікуючи на втому". Чи має вона якісь протипоказання або побічні ефекти?
  • 0

#76 Шалена Капелюшниця

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 507 повідомлень
  • Місто:Острог

Відправлено 04.01.2007 – 13:31

Перегляд дописуKassandra (4.01.2007 11:34) писав:

ти психолог?
психолог -аматор:cool2: насправді освіту здобуваю дещо іншого напрямку а психологією цікавлюся так, для себе.

Перегляд дописуzav (4.01.2007 12:59) писав:

Я використовую методику "відпочивай, не очікуючи на втому". Чи має вона якісь протипоказання або побічні ефекти?
В цьому випадку людина дійсно відпочиває з користю для себе, а не намагається відчайдушно відновити сили для того щоб продовжити щось робити.
Я наприклад керуюся таким самим принципом. Коли людина має фізичне чи емоційне навантаження деякий час, їй необхідно відпочити. а то часто відбувається наступне-людина з допомогою сили волі змушує себе працювати.. поки організм не розуміє, що треба захворіти, або таааак втомитися, щоб змусити людину відпочити, або поки ше шось не змусить людину відволіктися від своїх справ і прислухатися до рідного організму.
  • 0

#77 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 04.01.2007 – 14:33

Особисто мене від ліні трохи рятує (мене вже від неї не вилікувати) музика - якась така, яка пре і розуміння, що якщо не зроблю зараз, то буду робити потім (а оскільки мені ліньки, то я роблю це зараз).
  • 0

#78 ОпосумкА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 17:56

Перегляд дописуzav (2.10.2006 11:54) писав:

Маю таку саму проблему! :cool2:
Кажуть, одруження допомагає. :D

Та не дуже. Хіба що дружина маніакально захоплена прибираннями всілякими: будеш орудувати вологою ганчірочкою серед бульбашок Fairy.смайл, який співчутливо похитує головою Але такі ліниві їм не потрібні, забракують відразу.
По темі: я не дуже лінива, я тільки що власними зусиллями(!) очистила поличку над компом від непотребу.

А, і ще! Лінь - непереможна річ, двигун прогресу. Не треба з нею боротись.
  • 0

#79 Бодя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.01.2007 – 18:29

Лінь можна побороти чимось дуже необхідним. Я лінивий, мені не хочеться інколи робити речі, які я наче люблю. Проте коли щось цікаве і практичне - я можу з охотою приділити час. Головне - це можливість ТВОРИТИ, а не повторювати стандартний набір процедур.
Крім цього, лінь переборюється сесією (тобто терміновою необхідністю). 4 місяці нічого не роблю, потім два тижні нічних розрахункових.
  • 0

#80 Likera

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 19:23

Перегляд дописуБодя (4.01.2007 18:26) писав:

Лінь можна побороти чимось дуже необхідним. Я лінивий, мені не хочеться інколи робити речі, які я наче люблю. Проте коли щось цікаве і практичне - я можу з охотою приділити час. Головне - це можливість ТВОРИТИ, а не повторювати стандартний набір процедур.
Крім цього, лінь переборюється сесією (тобто терміновою необхідністю). 4 місяці нічого не роблю, потім два тижні нічних розрахункових.
У мене те саме. Як є натхнення до чогось, то буду робити.
Погоджуюсь щодо сесії. Але інколи навіть тоді вчитись ліньки. Замість того щоб готуватись до екзаменів сиджу в неті.

Повідомлення відредагував Likera: 04.01.2007 – 19:24

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних