Перейти до вмісту

Українська мова в регіонах україни. Що робиться?

Повідомлень в темі: 38

#21 Козаченько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, м.Богуслав

Відправлено 10.10.2011 – 15:01

Перегляд дописуБезбожник (9.10.2011 21:04) писав:

Патріотизм, не має ніякого відношення до знання рідної мови. Мова передається природнім шляхом набагато раніше, аніж людина усвідомлює таку шнягу як, патріотизм. До речі, саме це слово, ні разу, не українське, якщо вже на те пішло. І використовують його тільки тоді, коли є потреба використати телепнів у своїх інтересах.

Це для остолопів, вона мова окупантів. З яких це пір, та чи інша мова, стала виннуватицею тієї чи іншої окупації ? Це ж треба, так зациклити людину. Якраз, згаданий вище патріотизм, і є причиною усіляких окупацій...він, той туфтовий патріотизм, як оте дишло...гидотнішої штучки і не придумаєш....для остолопів, єсстно.
Вибачте, але я бачу у вас не те поняття, що теке патріотизм, до чого це він є причиною:"...усіляких окупацій..."!?
Патріотизм - це ж віданність своєму народу, а не підтримка загарбництва(Так як ідеологія фашизму).

Повідомлення відредагував milyadron: 10.10.2011 – 15:06

• 0

#22 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 10.10.2011 – 15:19

Перегляд дописуmilyadron (10.10.2011 16:01) писав:

Вибачте, але я бачу у вас не те поняття, що теке патріотизм, до чого це він є причиною:"...усіляких окупацій..."!?

А до тОго, що реалісту, займатись окупацією - влом. А от коли спарийняття реального, замінити неіснуючим, по факту, патріотизмом, то такий контингент капловухих якраз і годиться для окупації. Якраз такому контингенту, втюхать необхідність окупації чужих земель, найпростіше.

Цитата

Патріотизм - це ж віданність своєму народу

Чо серйозно ?...а поконкретніше ?...відданість своєму народу, це ЩО?..га?..і по ЯКІЙ причині, я мушу сьогодні бути відданим, наприклад, тобі особисто ? Ти ж, як я зрозумів, теж народ?...правильно?...ну дик, чому я повинен розділити відданість, наприклад, рідним дітям, особисто з тобою ?

Цитата

, а не підтримка загарбництва(Так як ідеологія фашизму).

Не сміши мене. Спочатку ознайомся з ідеологією фашизму поза межами шкільного підручника.
  • 0

#23 Козаченько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 10.10.2011 – 15:22

Міль
  • 0

#24 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3804 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 10.10.2011 – 15:52

Перегляд дописуImpossible (9.10.2011 21:19) писав:

Носії англійської для нас теж, здається, не благодійники, як ми думали раніше...
А які проблеми з англійською. Сучасна англійська точно не загрожує нічиїй ідентичності, бо є фундаментальна різниця між англійською та російською, англійська мова міжнародна, а російська мова - національна. Росія справделиво претендує на все написане російською мовою, бо російська мова її, тому марні спроби України по справжньому присвоїти того ж Гоголя. Російська подібна до инших національних мов, таких як шведська, китайська, українська, польська чи словацька. Сучасна ж англійська мова жодній країні не належить. Якби Англія спробували присвоїти собі все, що пишеться в світі англійською мовою, то викликало б тільки сміх. Бо вона уже навіть не є законодавцем моди в тій мові. Якщо письменник з українським громадянством пише російською мовою, то хоч круть, хоч верть, а він є російським письменником. Якщо ж український (чи напр. чеський, Кундера) письменник пише англійською, він ніяк не стає англійським письменником, а залишається українським чи чеським.
  • 0

#25 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 10.10.2011 – 17:06

Перегляд дописуmilyadron (10.10.2011 16:22) писав:

Міль

Ну от. Зовсім інша справа. Тепер я вірю що ти, патріот. Розвішувати ярлики на людей не маючи для цього ані аргументів, ані прав, ані причин, це якраз одна з "фірмових" ознак патріотів. Кажучи по сталінські - "враг народа". І я, про цю ознаку, добряче знав ще тоді, коли тебе на світі не було. Принагідно, перш ніж розпрощатись з таким великим юним патріотом-ярликорозвішувачем, зауважу, що коли справа доходила до серйозного шухеру...напариклад, 50 на 50 чи ти житимеш чи ні бо трішечки стріляли, то патріотів щось не дуже було помітно...вони займались більш важливою справою...закликами..ага, саме так і було. І я про таке не чув, а пережив. Заведеш сімю, дітей, покладеш на плечі відповідальність за них, зрозумієш ціну власного життя, от тоді і поговоримо про твій неіснуючий і вигаданий жидами, патріотизм. А до того часу - гуляй.

Повідомлення відредагував Безбожник: 10.10.2011 – 17:09

• 0

#26 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 10.10.2011 – 19:15

Перегляд дописуkalamar (10.10.2011 16:52) писав:

англійська мова міжнародна, а російська мова - національна.
І тут знову я, з якимись там міжнародними законами...
Юридично, міжнародними мовами вважаються офіційні мови ООН. Їх всьго шість, по найбільшій кількості носіїв: арабська, китайська, англійська, французька, російська, іспанська.

http://www.un.org/en/

Нам треба розвивати українську мову, а не принижувати російську. А деяким псевдопатріотам, які вважають російську "іноземною", "мовою окупантів" і т. д. певно слід нагадати, що "українізацію" вигадали і намагалися впровадити в життя більшовики - Ленін, Каганович, Сталін. Але в них чомусь ніц не вийшло, на відміну від Голодомору, масових репресій та переселення цілих народів.
  • 0

#27 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3804 повідомлень

Відправлено 10.10.2011 – 20:35

Перегляд дописуЗварич (10.10.2011 20:15) писав:

І тут знову я, з якимись там міжнародними законами...
Юридично, міжнародними мовами вважаються офіційні мови ООН. Їх всьго шість, по найбільшій кількості носіїв: арабська, китайська, англійська, французька, російська, іспанська.
Хто ж вам винен, що ви як Пилип з конопель вискакуєте із законами. Перечит міжнародних законів вадить. У мене не йшлося про те, які там мови якими вважає ООН, у мене йшлося про те, які мови можна вважати міжнародними за нормальними ознаками. Кількість мовців зовсім не є визначальною для міжнародності мови. Середньовічна латина була міжнародною мовою в Европі, але за кількістю мовців вона явно програвала майже всім тогочасним мовам. :gryzin: Важливішою ознакою є кількість країн на різних континентах, для яких та мова основна, позиції тієї мови скажімо в науці, й ступінь денаціоналізованості тієї мови. Повноцінно міжнародною мовою є тільки англійська, найближчими до неї очевидно є іспанська, португальська, арабська, які теж денаціоналізовані, як і англійська, але які проте не охоплюють всього світу, й не мають значних позицій хоча б у науці, хоча останнє й не надто важить.

Перегляд дописуЗварич (10.10.2011 20:15) писав:

Нам треба розвивати українську мову, а не принижувати російську. А деяким псевдопатріотам, які вважають російську "іноземною", "мовою окупантів" і т. д. певно слід нагадати, що "українізацію" вигадали і намагалися впровадити в життя більшовики - Ленін, Каганович, Сталін. Але в них чомусь ніц не вийшло, на відміну від Голодомору, масових репресій та переселення цілих народів.
Я й не принижую російську, я просто констатую очевидний факт, що російська мова є національною мовою Росії, а Китайська мова є національною мовою Китаю. Чи ви гадаєте, що китайці не визнають справедливості цього очевидного факту? :gryzin: Хіба те, що я назвав якусь мову національною, ту мову якось принижує? Про українізацію, вигадану Леніним, Кагановичем, Сталіним ви файно втнули, дописуйте ще. Особисто для мене російська справді іноземна, я її й не знаю добре, й не бачу потреби поглиблювати свої знання тієї мови. :D Водночас, я нічого не маю проти російської мови, хоч вона мені й не подобається суто як мова, я нормально сприймаю, коли до мене хтось російською говорить, маю навіть російськомовних друзів. Які проблеми? Ви можете назвати хоча б одну причину, чому я мав би вважати російську для себе якось ближчою, ніж скажімо німецьку, яка мені дуже подобається суто як мова? Що ви все на якихось мітичних націоналістів переводите, де тут націоналісти? Я зовсім не націоналіст, он мені навіть німецька подобається, і не тільки німецька.

Повідомлення відредагував kalamar: 10.10.2011 – 20:44

• 0

#28 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 10.10.2011 – 21:13

Перегляд дописуkalamar (10.10.2011 21:35) писав:

У мене не йшлося про те, які там мови якими вважає ООН, у мене йшлося про те, які мови можна вважати міжнародними за нормальними ознаками
І справді... Хто така ООН в порівнянні з вашими особистими "нормальними" ознаками? :D

Цитата

Ви можете назвати хоча б одну причину, чому я мав би вважати російську для себе якось ближчою, ніж скажімо німецьку, яка мені дуже подобається суто як мова?
Можу. Для мене російська - це рідна мова половини моїх співгромадян. А ви певно скучили за чіткими короткими командами німецькою:gryzin: Кожному своє.
  • 0

#29 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 10.10.2011 – 21:23

Перегляд дописуЗварич (10.10.2011 22:13) писав:

Можу. Для мене російська - це рідна мова половини моїх співгромадян. А ви певно скучили за чіткими короткими командами німецькою:gryzin: Кожному своє.

половини?
ти звідки?
я з України, у нас так - http://2001.ukrcensu...neral/language/

А про добрих комуняк-українізаторів то прикол я сподіваюся :D
  • 0

#30 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 10.10.2011 – 21:34

Перегляд дописуПластун (10.10.2011 22:23) писав:

половини?
ти звідки?
я з України, у нас так - http://2001.ukrcensu...neral/language/
Ога... "Української не знаю, але вважаю її рідною". Я це багато разів чув:gryzin:

Цитата

А про добрих комуняк-українізаторів то прикол я сподіваюся :D
І не сподівайся :gryzin:

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%...%86%D1%96%D1%8F
  • 0

#31 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3804 повідомлень

Відправлено 10.10.2011 – 21:43

І справді... Хто така ООН в порівнянні з вашими особистими "нормальними" ознаками? :D
ООН то суто політична штука, й від неї не слід сподіватись ніяких визначень, окрім політичних. Невже ви не бачите, що вона навіть китайську до міжнародних мов стромляє.
До world languages звичайно відносять англійську, іспанську, португальську, французьку.
Російську можете віднести до над-регіональних, як вам аж так хочеться, поряд із німецькою та арабською. Але одразу кидається ввічі неадекватність там російської, бо дві останні є рідні мови для ряду країн, а не імперські мови, які співіснують поряд із рідною для країни, тоді як російська рідна тільки для Росії (та й то далеко не всієї :gryzin: ). Й російська та французька не є денаціоналізованими мовами, як англійська, іспанська, чи німецька. Я ж вище навів приклад Гоголя, якого росіяни вперто вважають своїм письменником. Уявіть собі божевільного англійця, який би назвав англійськими письменниками Джеймса Джойса чи Вальтера Скота. :gryzin:

Можу. Для мене російська - це рідна мова половини моїх співгромадян. А ви певно скучили за чіткими короткими командами німецькою:D Кожному своє.
В російській команди довші?
  • 0

#32 Козаченько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 10.10.2011 – 22:05

Перегляд дописуБезбожник (10.10.2011 17:06) писав:

Ну от. Зовсім інша справа. Тепер я вірю що ти, патріот. Розвішувати ярлики на людей не маючи для цього ані аргументів, ані прав, ані причин, це якраз одна з "фірмових" ознак патріотів. Кажучи по сталінські - "враг народа". І я, про цю ознаку, добряче знав ще тоді, коли тебе на світі не було. Принагідно, перш ніж розпрощатись з таким великим юним патріотом-ярликорозвішувачем, зауважу, що коли справа доходила до серйозного шухеру...напариклад, 50 на 50 чи ти житимеш чи ні бо трішечки стріляли, то патріотів щось не дуже було помітно...вони займались більш важливою справою...закликами..ага, саме так і було. І я про таке не чув, а пережив. Заведеш сімю, дітей, покладеш на плечі відповідальність за них, зрозумієш ціну власного життя, от тоді і поговоримо про твій неіснуючий і вигаданий жидами, патріотизм. А до того часу - гуляй.
1) Я не вивішував ярлики!
2)Ідеологію фашизму я знаю, оскільки я впоминув проце, я просто так не говорю того чого не знаю.
3)У вас геть відсутність патріотизму, до чого "відданість мені"?! Відданість народу означає не віддаватися народу(віддавати пошану, чи що ви там собі подумали), а наприклад захищати державу і країну, тим самим що ви сказали: "вашу сім'ю"! Ви думаєте що патріоти кидаються славами на вітер? А як же те саме ОУН, УПА, які діяли підпільно і зауважую діяли силою, та навіть ось авганці виступили проти нашої влади на захист народної справидливості, ви че теж ставите "не за патріотизм"? Ви людина українська адже в українців Є такий стериотип "якось то переживемо".
Тоді є ще одне питання наві що так жити?
  • 0

#33 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.10.2011 – 00:52

Перегляд дописуmilyadron (10.10.2011 23:05) писав:

1) Я не вивішував ярлики!
2)Ідеологію фашизму я знаю,

Щоби досконально знати ідеологію, потрібно бути учасником організації. По книжках, ідеологію вичити неможливо, оскльки 10 положень морального кодексу комунізму виглядають привабливо, а на ділі....фашизм, сам по собі, досить непогана ідея, але щоби його спотворити, над цим дуже серйозно попрацювали...угу...оті сАмі котрі комунізм людству подарували. От і вся загадка твоєї закомплексованості в сприйнятті фашизму. Ось що ще, ти там питав, чи я часом не фашист. Ні, не фашист...і не фетишист.

Цитата

3)У вас геть відсутність патріотизму, до чого "відданість мені"?! Відданість народу

Ще раз тебе питаю : ЩО таке відданість народу ? Ти якщо гасла тут штрикаєш, хлопче, то будь готовим відповідати по суті тих закликів...від "а" до "я"....а ти як думав ?...на прочитані та почуті тобою фантазії у "ідеологів", котрі в усі часи гнали шнягу для використання чужого життя в своїх інтересах, мені плюнуть і розтерти.

Цитата

означає не віддаватися народу(віддавати пошану, чи що ви там собі подумали), а наприклад захищати державу і країну,

Не годиться цей приклад. Ніфіга ти, хлопче не знаєш. Захищати державу....ну і...країну, теж, раз ти так наполягаєш на дублюванні одного і того ж, є обовязком, а не варіантом відданості всьому народу. Цей обовязок покладений на людей котрі перебувають у відповідних організаціях по захисту своєї країни та її народу. Наприклад, армія. Для цього, там існують відповідні документи, та присяга. Жоден громадянин України, котрий знаходиться поза межами армії, НЕ ЗОБОВЯЗАНИЙ захищати країну, тому що, по перше, громадянин працює і годує/одягає/озброює, для цього захисту , армію. По-друге : для цивільного населення країни не існує ЖОДНОГО документу, починаючи з Конституції, де було б вказано, що цивільна людина повинна бути відданою своєму народу і тим більше, захищати країну. Щоби це відбулося законно, хлопче, для цього існують відповідні установи, називаються вони військомати, котрі в разі шухеру, окрім наявного складу армії, можуть додатково організувати мобілізацію для населення котре підходить за віком і здоровям. І от, коли цивільного мобілізують, от тоді да, ВІН СТАЄ ЗОБОВЯЗАНИМ. А допоки він оре ниву трактором... так що засунь свої розфантазовані гасла, в одне місце тим, хто тебе їх навчив.

Цитата

Ви думаєте що патріоти кидаються славами на вітер?

Я не думаю, з цього приводу. Я, знаю. Так добре знаю, що тобі і не присниться.

Цитата

А як же те саме ОУН, УПА,

Те ж сАме що і КПРС. Мене мало цікавлять авторитарні організації котрими керували жиди. Наприклад, Лєнін, Троцький, БАНДЕРА, ШУХЕВИЧ.

Цитата

та навіть ось авганці виступили проти нашої влади на захист народної справидливості,

Туфта. По перше, далеко не всі афганці. По друге, хлопці виступили не на захист народної справедливості, а встановлених пільг. От і вся суть виступу. Особисто я, не підтримую такого по кількох причинах. По-перше, і це головне, з учасниками бойових дій потрібно жорстко розібратись. У нас бувало прилітає якась і нафіг непотрібна комісія, полазять, позаглядають два три тижні, а повернувшись штампували собі посвідчення "афганця"...і ТАКИХ знаєш скільки ?...не знаєш ?...дійсно, звідкіля тобі таке відомо?, я тебе там не бачив. Цей факус-покус, хлопче, щоб ти знав, не є новий, він використовувався практично в усіх війнах...і в першу світову, і в другу, і в афгані,...це коли тилові гризуни та шустрі аферисти, робили собі фіктивні нагороди та всілякі документи. Деякі з них, щоб ти знав, на роздутому авторитеті навіть досягли високої карєри. До прикладу, мені достеменно відомо, що Зірка героя СРСР котру носить усім відомий Громов, по справедливості має належати генералу Дубініну. Це тобі будь який афганець скаже. Так що не треба мене повчати, за що виступали хлопці в Києві.

Цитата

ви че теж ставите "не за патріотизм"?

Я тобі вже сказав. Якщо ти штовхаєш тут "патріотизм", будь добрим, окресли його В ЗАГАЛЬНО ПРИЙНЯТНОМУ ЗАКОННОМУ В УКРАЇНІ вигляді. В протилежному випадку, це твої власні фантазії котрі тобі начіпляли на вуха відповідні, шустрі дядечки.

Цитата

Є такий стериотип "якось то переживемо".

Ти спочатку переживи, моє...ага...потім побалакаєм.

Цитата

Тоді є ще одне питання наві що так жити?

Дійсно, нафіга ? Невже тобі немає більш гідного використання окрім як носити навішану локшину ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 12.10.2011 – 01:01

• 0

#34 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олександрія

Відправлено 12.10.2011 – 02:58

Перегляд дописуImpossible (9.10.2011 11:00) писав:

Привіт, це Запоріжжя. Ми двомовні :gryzin: . На нашому сайті пишемо хто як хоче
Це погано чи добре? Думаю, якщо обмежимось українською, щось втратимо. А ви як гадаєте? :D
Досить самореклами! Запоріжжя говорить російською. Одиниці мають сил/натхнення/самовпевненості спілкуватися українською на вулиці. Я не говорю про студентів ЗПК, ЗНУ та МАУПу. За один день проведений в Зп у кінці минулого місяця я кілька разів зіткнулася з відвертим ігноруванням україномовних - водії не зупинялися де їх просили, продавчині не відповідали на "Дякую!", хоча попереднім і наступим покупцям казалося "Пожалста" у відповідь на "Пасіба" і т.д.
Щодо преси - деякі журналісти самі побиваються, що змушені писати російською. І не просто писати, а перекладати інтерв’ю, взяті українською (з особистого досвіду) !

Перегляд дописуFT232BM (9.10.2011 21:01) писав:

Ололо, а що, мови окупантів знати не треба? В СРСР вчили німецьку і це не суперечило Ідеології.
А то, ще й як потрібно! З причини озвученої "Кроликами" - "шоб допитувать плєнних!"
  • 0

#35 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 21.10.2011 – 21:11

Перегляд дописуkalamar (10.10.2011 22:43) писав:

ООН то суто політична штука, й від неї не слід сподіватись ніяких визначень, окрім політичних. Невже ви не бачите, що вона навіть китайську до міжнародних мов стромляє.
Не зрозумів, що вас так здивувало? Кожна шоста людина у світі говорить китайською. Це більше, ніж будь-якою іншою мовою. Бачу, ви і приблизно не уявляєте, скільки китайців живе у NY, LA, Лондоні, Парижі... Ванкувер вже років 10 "жовтий".
  • 0

#36 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 22.10.2011 – 07:42

Я зараз навчаюся у Національному універиситеті економіки та торгівлі,у мене ведуть пари викладачі вищої категорії які принципово у більшій кількості ведуть пари на українській,є звичайно і противники. Багато прапорів:yes: це вже щось:lol:
  • 0

#37 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 22.10.2011 – 12:06

Перегляд дописуshіver2005 (22.10.2011 10:26) писав:

А хто вони?

Якщо Ви не патріот, то взагалі сперечатись не буду, тут говорити не треба, треба кулю у лоба і все, коли лізете не у своє діло.

Російськомовний? Не відчуваєш агресії до кацапів? Значить не читаєш новини і не дивишся ютуб, я з УВО недавно одне відео заблокували, там твої любі кацапчики однієї новинної служби знущались над українською мовою. В будь-якого нормального українця є бажання влаштувати москалям джихад і "москалів на ножі" - домашня біблія оборони українця.
У більшості активних держав є патріоти,свого роду націоналісти,у Росії нас обсирають,ми тут їх:yes: ми дрочим один одного:lol:
  • 0

#38 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 22.10.2011 – 19:50

Перегляд дописуШАХІСТ (22.10.2011 13:06) писав:

У більшості активних держав є патріоти,свого роду націоналісти,у Росії нас обсирають,ми тут їх:yes: ми дрочим один одного:lol:
Задроти, ггг
  • 0

#39 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 22.10.2011 – 23:44

Перегляд дописуshіver2005 (22.10.2011 23:06) писав:

Примітивно. Існують політичні стосунки, ми повинні відстоювати своє, інакше нас знищать, бо в нас є цінності, яких ми не хочемо позбутись. Якщо розмірковувати суто з софізму, то діла не буде.
Не існує нейтралітету:yes: не існує золотої середини,не існує нічого,щоб всіх зв'язало в одне єдине,завжди знайдеться тонке місце де рветься,і паршива вівця,яка буде думати,що вона думає правильно,а на справді буде гірше...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних