Перейти до вмісту

Філософія про кохання

Повідомлень в темі: 263

#141 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 03.12.2006 – 20:52

Цитата

А як же ж далі?Ну заснуло то давнє кохання.Може відійшло на на задній план.Маю я другу,симпатичну мені людину,а тут такий собі БУМ і то старе кохання знов воскресло.І шо далі?Лишати свою симпатію,йти пробувати знов?
короче гімно це...
Замкнуте коло ... :)
  • 0

#142 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 04.12.2006 – 15:06

Перегляд дописуDema V (3.12.2006 20:52) писав:

Замкнуте коло ... :brovy:
Ага,замкнуте. :)
  • 0

#143 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.12.2006 – 14:25

Треба так то старе кохання вбити щоб воно вже не ожило.. Я часто про це думаю....також...але іншого виходу немає...остаточна смерть....і забуття...
  • 0

#144 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 05.12.2006 – 15:33

Перегляд дописуjakobz (4.12.2006 15:06) писав:

Ага,замкнуте. :brovy:
Ні, це замкнуте коло з граблями, кожен раз робиш коло і на ті самі граблі . :)
  • 0

#145 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 05.12.2006 – 20:49

Перегляд дописуIvanko Verezhak (5.12.2006 14:25) писав:

Треба так то старе кохання вбити щоб воно вже не ожило.. Я часто про це думаю....також...але іншого виходу немає...остаточна смерть....і забуття...
Нє,ну я тоже за остаточну смерть! Але вона можлива?

Перегляд дописуDema V (5.12.2006 15:33) писав:

Це ти точно сказав!(ану де кнопочка шо плюсики ставить?)
  • 0

#146 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 05.12.2006 – 21:00

Перегляд дописуDema V (5.12.2006 15:33) писав:

Влучно сказано! Однак кожного разу можна зробити корисні висновки для себе.
Як хтось колись казав - "Коли постійно робиш одне й те саме - це вже не те саме".
  • 0

#147 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 05.12.2006 – 22:22

Перегляд дописуMr. Sirus Iton (5.12.2006 21:00) писав:

Влучно сказано! Однак кожного разу можна зробити корисні висновки для себе.
Як хтось колись казав - "Коли постійно робиш одне й те саме - це вже не те саме".
Якщо не одне і теж саме то чому все відбуважться так само ??? Чому ти стаєш на ті граблі в тому самому місці і получаєш ними теж в туди ж ?
А коли так часто повторюеться то розвивається дежавю.
  • 0

#148 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 17.12.2006 – 10:05

Вчора сталося те чого я боявся..... ілюзію кохання було розбито, я сказав собі не кохаю, не буду жалкувати, але знов себе обманюю, бо я любив її більш за все, а вона вважала це все не серйозним.
Знов страждання через кохання, знов став на ті граблі.

Цитата

Мій човен кохання розбився об скелі побуту... ((((

• 0

#149 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 17.12.2006 – 12:28

Перегляд дописуDema V (17.12.2006 10:05) писав:

Вчора сталося те чого я боявся..... ілюзію кохання було розбито, я сказав собі не кохаю, не буду жалкувати, але знов себе обманюю, бо я любив її більш за все, а вона вважала це все не серйозним.
Знов страждання через кохання, знов став на ті граблі.
не зрозумів...Ти сказав собі,шр не кохаєш,але насправді кохаєш?Чи вже не кохаєш?Чи вона не кохає?
  • 0

#150 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 17.12.2006 – 15:05

Перегляд дописуjakobz (17.12.2006 12:28) писав:

не зрозумів...Ти сказав собі,шр не кохаєш,але насправді кохаєш?Чи вже не кохаєш?Чи вона не кохає?
Я її кохаю, а вона мене ні. Я хотів сам себе обдурити, і втовкав в голову думку про те, що я її не люблю. Думав так буде легше. Але легше не стало.
  • 0

#151 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 17.12.2006 – 20:21

Перегляд дописуDema V (17.12.2006 15:05) писав:

Я її кохаю, а вона мене ні. Я хотів сам себе обдурити, і втовкав в голову думку про те, що я її не люблю. Думав так буде легше. Але легше не стало.

А мені помогає. На час. А за той життя робить зміни у моєму житті, і тоді втрата сприймаєится не так гостро. Різні люди. Різні серця. Різний біль. І втеча різна..
  • 0

#152 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 17.12.2006 – 20:28

Перегляд дописуОлесік (17.12.2006 20:21) писав:

А мені помогає. На час. А за той життя робить зміни у моєму житті, і тоді втрата сприймаєится не так гостро. Різні люди. Різні серця. Різний біль. І втеча різна..
Час, життя, зміни, люди, біль - все таке не стійке. Втеча .... втікати не вихід, бо рано чи пізно те все тебе дожене і як дасть тобі... краще вже боротись, хоч намагатись.
  • 0

#153 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 17.12.2006 – 20:45

Перегляд дописуDema V (17.12.2006 20:28) писав:

Час, життя, зміни, люди, біль - все таке не стійке. Втеча .... втікати не вихід, бо рано чи пізно те все тебе дожене і як дасть тобі... краще вже боротись, хоч намагатись.

То це вже після війни. Як там - послє боя кулакамі нє машут. От і я така. Все зроблю. А тоді буду тікати, коли біль вже надто нестерпний буде. Доки час усе не залагодитьі не порівняє ями та канави :D
  • 0

#154 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.12.2006 – 23:03

Перегляд дописуDema V (17.12.2006 20:28) писав:

Боротися треба, без питань! Та чи не варто боротися з собою натомість?..
  • 0

#155 Eclipse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 17.12.2006 – 23:26

І я так намагаюся досі себе переконати, що я її не кохав, бо в принципі жодного серйозного кроку для цього не зробив (просто не встиг...), бо вона була просто красива і все (нє, с красивими дівчатами я давно навчився поводитися, не то...), бо вона мене зачарувала (теж не то, я знаю, що таке дівочі чари і як з ними боротися, ну може один разок мене дійсно зачарували за 18 років (бо інакше ніяк я досі не можу собі пояснити, як мені могла подобатися ну така... вже вибачте, дівчина)), бо просто так все сталося... Ні, не можливо... Знову пишеш її ім`я в пустій аудиторії, переносишся своїм тілом туди, де ми разом розмовляли, бачиш її образ, чуєш ті слова, які могла сказати тільки вона, знаєш усі її недоліки, переваги... Це нестерпно, просто хочеться отак розігнатися і грохнутися зі всієї дулі об стінку, може легше стане. Не стане... Ти її кохав, ти її кохаєш досі...
На жаль в мене виникає таке почуття, що більше я нікого не зможу так любити, так берегти в своїй свідомості, так берегти її у своєму серці... Це мене ще більше вбиває...
От знову слухаю музику, яка нагадує мені її... І слухаю майже цілу вічність, кожний день наспівую, і хочеться не жити...
Дема, я з тобою повністю згодний. І люди, і час, і зміни, і самознищення, і ілюзія - це все нестійке. Треба неодмінно боротися, як би спочатку не було важко та боляче. Треба все разом: і люди, і час, і зміни, і самознищення, і ілюзія, і найголовніше, боротьба. Від цього ми стаємо сильнішими. Але прослідкуємо, з дитинства ми слабкі. З часом стаємо сильнішими, але ж з тим же часом що ми бехз поворотньо втрачаємо? На жаль, такі жорстокі закони життя. Головний закон життя - боротьба...
  • 0

#156 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 18.12.2006 – 16:51

Перегляд дописуEclipse (17.12.2006 23:26) писав:

І я так намагаюся досі себе переконати, що я її не кохав, бо в принципі жодного серйозного кроку для цього не зробив (просто не встиг...), бо вона була просто красива і все (нє, с красивими дівчатами я давно навчився поводитися, не то...), бо вона мене зачарувала (теж не то, я знаю, що таке дівочі чари і як з ними боротися, ну може один разок мене дійсно зачарували за 18 років (бо інакше ніяк я досі не можу собі пояснити, як мені могла подобатися ну така... вже вибачте, дівчина)), бо просто так все сталося... Ні, не можливо... Знову пишеш її ім`я в пустій аудиторії, переносишся своїм тілом туди, де ми разом розмовляли, бачиш її образ, чуєш ті слова, які могла сказати тільки вона, знаєш усі її недоліки, переваги... Це нестерпно, просто хочеться отак розігнатися і грохнутися зі всієї дулі об стінку, може легше стане. Не стане... Ти її кохав, ти її кохаєш досі...
На жаль в мене виникає таке почуття, що більше я нікого не зможу так любити, так берегти в своїй свідомості, так берегти її у своєму серці... Це мене ще більше вбиває...
От знову слухаю музику, яка нагадує мені її... І слухаю майже цілу вічність, кожний день наспівую, і хочеться не жити...
Дема, я з тобою повністю згодний. І люди, і час, і зміни, і самознищення, і ілюзія - це все нестійке. Треба неодмінно боротися, як би спочатку не було важко та боляче. Треба все разом: і люди, і час, і зміни, і самознищення, і ілюзія, і найголовніше, боротьба. Від цього ми стаємо сильнішими. Але прослідкуємо, з дитинства ми слабкі. З часом стаємо сильнішими, але ж з тим же часом що ми бехз поворотньо втрачаємо? На жаль, такі жорстокі закони життя. Головний закон життя - боротьба...
Боротьба ні за що .... :brovy:
  • 0

#157 Eclipse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 19.12.2006 – 01:51

Боротьба ні за що ....

Це песимізм... Скільки вкладеш, стільки отримаєш. Боротися варто. При чому на всіх рівнях. Боротися за визнання, за свободу, за власну думку, за своє життя, за любов, за Батьківщину, за збереження навколтшнього середовища, проти розпусти, проти наркоманії, шкідливих звичок, дурних звичок, боротися з собою, з ворогами, з супротивниками, з конкурентами... :brovy: Смішно трохи звучить. Іноді треба вміти якісно відпочивати (чого я на превеликий жаль робити не вмію, завжди виходить по-ідіотськи).
  • 0

#158 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 28.12.2006 – 08:35

Перегляд дописуDema V (18.12.2006 16:51) писав:

Боротьба ні за що .... :D
Хоча б заради самовизнання і самовизначення...
  • 0

#159 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 28.12.2006 – 23:58

Перегляд дописуjakobz (28.12.2006 08:35) писав:

Хоча б заради самовизнання і самовизначення...
І знову ж таки впирається в егоїзм ((((
Я не можу жити тільки для себе, я мушу для жити ще й для когось, бо інакше дуже нудно.
  • 0

#160 Eclipse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 29.12.2006 – 17:44

Живи заради нації. Доведи, що ти можеш в цьому житті.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних