Перейти до вмісту

Амбіції

Повідомлень в темі: 46

#41 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 15.03.2011 – 00:56

Перегляд дописуkalamar (15.03.2011 00:42) писав:

Так, але і ті, й инші амбіції марні. Ніколи ви в житті не зможете дійти до задоволення амбіцій, й зупинити мить.

мені не можна таке говорити саме коли я зібралася сісти за важку роботу(((
передаю почесне звання людини-демотиватора вам.

але я спробую отримувати задоволення від процесу, назло самій собі і всьому світові.
  • 0

#42 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.03.2011 – 10:25

i 

Флуд видалено

• 0

#43 Romaha-bet

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 16.05.2014 – 11:25

думаю, що люди з завищиним рівнем амбіцій - невиправні, і честно кажучи просто бісять! чого не скажеш про не достатньо амбітних! вони теж по-своєму бісять, але більше піддаються зовнішньому впливу, і коли їхні яйця хорошенько затиснути в лещата, то level їхніх амбіцій може дивовижно підвищуватися!))
  • 0

#44 Balazur

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.06.2016 – 19:53

Амбіція то ціль... А вже контекст ефективності її досягнення - справа зафірманованості досягаючого...
  • 0

#45 Krevs

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 14.08.2016 – 20:03

Перегляд дописуBalazur (03.06.2016 – 19:53) писав:

Амбіція то ціль... А вже контекст ефективності її досягнення - справа зафірманованості досягаючого...
Я б сказав, що амбіція - це прискорювач досягнення цілі. Бо сама ціль - це вже результат
  • 0

#46 Sigon

Ледар

• На перевірці
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 15.08.2016 – 21:48

завищені амбіції спонукають до саморозвитку і рухають людство вперед. Якби таких було б більше, то вже зараз би жили в "далекому і світлому майбутньому"

амбіція то не ціль, то мотивація досягнення цілі. *не заглядаючи тлумачний словник

Мене бісить лише одна людина з амбіціями - я. Мені це кардинально ускладнює життя, не дає розслабитися і насолоджуватися тим шо є. Таке відчуття, що я ніби постійно біжу за втікаючим поїздом. ...то так задовбало. І найбільший сум в тому, шо це так зрослося зі мною, шо не позбавитися навіть хірургічним шляхом.
  • 0

#47 Balazur

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 30.03.2017 – 13:43

Перегляд дописуKrevs (14.08.2016 – 20:03) писав:

Я б сказав, що амбіція - це прискорювач досягнення цілі. Бо сама ціль - це вже результат
Ціль = ідейна структура... Мова походу з контексту судячи про більш "матеріалістичну" форму доконаності йде...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua