Перейти до вмісту

Амбіції

Повідомлень в темі: 46

#21 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4200 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 12.03.2011 – 14:27

Перегляд дописуzav (12.03.2011 13:56) писав:

Я чого не зрозумів, так це чию проблему пан описав, ги.
Якщо працівник не йолоп, то всі умовиводи начальника він гаразд розуміє, а якщо не розуміє - то йолопів звільняють без вагань.
А якщо йолоп начальник? Такий варіант зрештою життєвіший і реалістичніший.
  • 0

#22 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.03.2011 – 14:30

бгг

то хто має бути амбітнішим: начальник чи підлеглий?
  • 0

#23 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.03.2011 – 14:37

Перегляд дописуГетьман (12.03.2011 14:03) писав:

Емм, свою частково. Окрім цього, впливати на людей я не умію.
Та не потрібно на них упливати! Наказуєте і все. Виконав - молодець, не виконав - звільнили. Буде настрій - почитаєте котромусь підлеглому мораль, ґґґ. Але то лише під настрій, а не обов’язково.

Перегляд дописуkalamar (12.03.2011 14:27) писав:

А якщо йолоп начальник? Такий варіант зрештою життєвіший і реалістичніший.
Ну, то теж звільняються, тю. Я ж зазначив, ги.
А щодо реялістичності, то щось мені на йолопів начальників не щастить. Що ніби натякає, бґґ.

Перегляд дописуSensssorika (12.03.2011 14:30) писав:

бгг

то хто має бути амбітнішим: начальник чи підлеглий?
Десь було дослідження, штибу добре, якщо в амбіційного начальника неамбіційні підлеглі. От щодо навпаки забув, спробую пошукати тут статтю.
  • 0

#24 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.03.2011 – 14:41

Перегляд дописуzav (12.03.2011 14:37) писав:

Та не потрібно на них упливати! Наказуєте і все. Виконав - молодець, не виконав - звільнили. Буде настрій - почитаєте котромусь підлеглому мораль, ґґґ. Але то лише під настрій, а не обов’язково.
Пане, ви яко калісонні гноми. Ви уже базікаєте про те, коли я начальник (ще й якийсь нііпаццо моднявий). Але ним ще треба взагалі-то стати. І коли ним ставатимеш - підлеглими абощо перебирати не вийде. Хоча б якихось мати. Та й ви взагалі-то ніколи успішним начальником не були, тож ви теоретизуєте, але, на відміну від мене, ви у власних словах впевнені. Я б у таких дурницях (вибачте, кажу як сприймаю) впевненим не був б аніскілечки.
  • 0

#25 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.03.2011 – 15:18

Перегляд дописуГетьман (12.03.2011 14:41) писав:

Пане, ви яко калісонні гноми. Ви уже базікаєте про те, коли я начальник (ще й якийсь нііпаццо моднявий). Але ним ще треба взагалі-то стати. І коли ним ставатимеш - підлеглими абощо перебирати не вийде. Хоча б якихось мати. Та й ви взагалі-то ніколи успішним начальником не були, тож ви теоретизуєте, але, на відміну від мене, ви у власних словах впевнені. Я б у таких дурницях (вибачте, кажу як сприймаю) впевненим не був б аніскілечки.
Ну, це досвід моїх начальників, цілком успішних у підсумку. А ставали всі однаково: кращих кандидатур не було, коли уходили попередники. Хоча, так, зв’язки впливають істотно. Але ані зв’язки, ані кращість кандидатур не мають безпосереднього стосунку до питання Вашої амбітності й начебто невпевненості в ролі керівника. Коротко кажучи, мені здається, ви безпідставно боїтеся.

Повідомлення відредагував zav: 12.03.2011 – 15:18

• 0

#26 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.03.2011 – 15:22

Перегляд дописуzav (12.03.2011 15:18) писав:

Ну, це досвід моїх начальників, цілком успішних у підсумку. А ставали всі однаково: кращих кандидатур не було, коли уходили попередники. Хоча, так, зв’язки впливають істотно. Але ані зв’язки, ані кращість кандидатур не мають безпосереднього стосунку до питання Вашої амбітності й начебто невпевненості в ролі керівника. Коротко кажучи, мені здається, ви безпідставно боїтеся.
Зв'язків не маю як таких взагалі. Ще й не знаю куди податись. Бо досвіду, знову ж таки, не маю. Хоча, "час Ч" - закінчення аспірантури наближається, і буде за 2 роки. Зрозуміло, що в гнилій структурі - ЛНУ ім. І. Франка не залишатимусь аж ніяк.
  • 0

#27 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 12.03.2011 – 18:37

Амбіції в помірних, "підйомних" дозах - річ корисна. Я, мабуть, амбітна, але дивно якось :rolleyes:
  • 0

#28 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 12.03.2011 – 19:50

Перегляд дописуzav (12.03.2011 14:37) писав:

Та не потрібно на них упливати! Наказуєте і все. Виконав - молодець, не виконав - звільнили.
І скількох ви так звільните? Не залишитесь на одинці в результаті? Знаєте приказку: за одного битого - двух небитих дають.

Перегляд дописуГетьман (12.03.2011 14:41) писав:

Ви уже базікаєте про те, коли я начальник (ще й якийсь нііпаццо моднявий). Але ним ще треба взагалі-то стати. І коли ним ставатимеш - підлеглими абощо перебирати не вийде. Хоча б якихось мати.
Правда життя.
  • 0

#29 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.03.2011 – 19:53

тобто, якшо людина має здорові амбіції, то вона палюбе має прагнути стати начальником?
  • 0

#30 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 12.03.2011 – 20:02

Перегляд дописуSensssorika (12.03.2011 19:53) писав:

тобто, якшо людина має здорові амбіції, то вона палюбе має прагнути стати начальником?

можливості одного індивіда обмежені
  • 0

#31 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.03.2011 – 20:09

особливо якшо він - кіт.

мені з "начальників" подобається тип "сірих кардиналів".
  • 0

#32 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 12.03.2011 – 20:10

Влада і гроші, як ще можна реалізувати свої амбіції?
  • 0

#33 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 12.03.2011 – 20:17

Перегляд дописуSensssorika (12.03.2011 20:09) писав:

особливо якшо він - кіт.
все залежить від засобаченості по сусідству :rolleyes:

Перегляд дописуphobos (12.03.2011 20:10) писав:

поставити рекорд довжини плювання можна без влади й грошей :)
  • 0

#34 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 12.03.2011 – 20:26

Перегляд дописуSergiy_K (12.03.2011 20:17) писав:

поставити рекорд довжини плювання можна без влади й грошей :rolleyes:
Так то вон так, але такі амбіції рідко в кого знайдеш.
  • 0

#35 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.03.2011 – 21:25

Не обов’язково, до речі. Можна прагнути бути найкращим фахівцем, наприклад, або просто відомою людиною, ги.

Перегляд дописуphobos (12.03.2011 20:10) писав:

Ну, це в кого на розуму вистачить, насправді, ги.

Перегляд дописуphobos (12.03.2011 19:50) писав:

І скількох ви так звільните? Не залишитесь на одинці в результаті? Знаєте приказку: за одного битого - двух небитих дають.
Знаєте розділ у резюме: досвід роботи? Користуйтеся! Відгуки з попередніх місць роботи вітаються.

Перегляд дописуphobos (12.03.2011 19:50) писав:

Правда життя.
Складається враження, що зміст розмови про амбітність зосереджений у питанні "як отримати посаду керівника?". Це дивно й трохи лякає. Бо отримати посаду легко - втриматися важко. Тобто неважко, насправді, надбати зв’язків, авторитету чи ще чогось й мати посаду, але от проблема потім аби чи ви цій посаді відповідали, чи вона вам подобалася й задовольняла.
Але почнемо з початку.
І спочатку треба вирішити, чи ви бажаєте бути керівником, чи бажаєте щось вирішувати за інших, відповідати їхні дії, якими би вони не були? Підказка: заробити більше грошей, витративши менше часу можна виключно на керівних посадах, бо там наявна ознака хитрості. Це, звісно, небезпечно, але приказка "всіх грошей не заробиш, частину таки доведеться вкрасти" ніби застерігає.
Наступне: аби бути недурним керівником, потрібен який не який досвід роботи в тій галузі, де збираєтеся правити. Просто, аби не припускатися дурних посилок й не виглядати відповідно в очах підлеглих. Також місце роботи, де отримується досвід, може бути підґрунтям для підвищення.
Далі про зв’язки: вони набуваються як раз під час набрання досвіду, до речі. Тому я би за них особливо не хвилювався. Хвилювати варто хіба про власні навички спілкування - без і зв’язків не буде, та й керівник виглядатиме дещо підозріло. Між іншим, кожен керівник має безліч зв’язків /а не лише тих, котрі призначили його на посаду/, бо без них він не тямить навколишньої ситуйовини, що може бути згубніше, ніж незнання внутрішнього стану у підрозділі, де як не як можуть прикрити підлеглі/заступники.
Тепер щодо куди подати, як уже поставити таке питання. Так от керівництво всюди однакове, крім того, що перед кожною іншої галуззю, де зібралися керувати, потрібно набути дещицю досвіду безпосередньо щодо неї.
p.s. Згадаю, ще допишу.

Повідомлення відредагував zav: 12.03.2011 – 20:55

• 0

#36 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 12.03.2011 – 21:58

Тут варто розглядати різні сфери, сферу бізнесу та інші. Бо все те що ви ото описували діє лише в умовах бізнесу і то не всякого. Якщо ж поглянути в інші сторони то там аврал повний: зв’язки, кумівство, керівники без досвіду роботи і тп. Навіть за радянських часів підбір кадрів був набагато ефективнішим.
І не допоможуть вам ніякі навички і знання, максимум чого зможете добитись за їх допомогою - це стати помічником керівника середньої ланки.
  • 0

#37 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.03.2011 – 22:46

Перегляд дописуphobos (12.03.2011 21:58) писав:

Тут варто розглядати різні сфери, сферу бізнесу та інші. Бо все те що ви ото описували діє лише в умовах бізнесу і то не всякого. Якщо ж поглянути в інші сторони то там аврал повний: зв’язки, кумівство, керівники без досвіду роботи і тп. Навіть за радянських часів підбір кадрів був набагато ефективнішим.
І не допоможуть вам ніякі навички і знання, максимум чого зможете добитись за їх допомогою - це стати помічником керівника середньої ланки.
Перепрошую, а ми вже до дирехтора дісталися?
Ну, можу й тут деталізувати. Для директора /голови Правління, керівника підприємства/ зв’язки вельми важливі. Але аж ніяк не для керування працівниками підприємства, а суто для безпеки від зовнішніх загроз. І як раз керівники без досвіду роботи, якщо не генії, навіть при кумівстві швидко позбуваються посад /або набувають тямлячих заступників, що не гріх/.
Головне в ході цього пильнувати принцип Пітера: в ієрархічній системі будь-який працівник піднімається до рівня своєї некомпетентності. І небезпека аж ніяк не у штрафах чи кримінальних справах проти керівника підприємства внаслідок його помилки, а суто у здоров’ї, котре в умовах невідповідності рівнів компетентності працівника й посади зникає швидко. Тому ще слід зважити, чи бажаєте ви бути керівником, адже це єдина посада на підприємстві, що вимагає менше галузевих знань і навичок, а більше дотичних.
  • 0

#38 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.03.2011 – 18:53

Здорові амбіції породжують бажання самореалізуватись.
Нездорові амбіції породжують бажання керувати іншими.

i 

Офтоп видалено

Повідомлення відредагував Олеська: 14.03.2011 – 07:04

• 0

#39 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2011 – 00:16

Та, і ніхто ж не забороняє керувати колегами, начальником, або контрагентами, ги.
  • 0

#40 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4200 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 15.03.2011 – 00:42

Перегляд дописуОлеська (13.03.2011 18:53) писав:

Здорові амбіції породжують бажання самореалізуватись.
Нездорові амбіції породжують бажання керувати іншими.
Так, але і ті, й инші амбіції марні. Ніколи ви в житті не зможете дійти до задоволення амбіцій, й зупинити мить.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних