Перейти до вмісту

Чи плутаєте ліве з правим ?

Повідомлень в темі: 82

#41 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 14.07.2011 – 20:34

не плутаю

Перегляд дописуDr. Zlo (3.03.2011 14:15) писав:

На лівому яєчкові одиничка, на правому двійка.
а чого не 0 і 1?
  • 0

#42 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.07.2011 – 21:22

Перегляд дописуМаківка (14.07.2011 21:10) писав:

Жодних проблем. Я лівша. Однак у школі навчили писати правою рукою (ще дозволу як такого не було на "лівописання"). Як результат: коли втомлюється права рука, автоматично (можливо, навіть і підсвідомо) переходжу на ліву.
Синхронне писання обома руками це є основний тест на наявність у людини амбідекстрії. Коли Ви використовуєте руки по черзі один з журналів назвав таку властивість лжеамбідекстрією. Цей журнал поділяв людей на 5 типів саме за тим як розвинуті і як функціонують півкулі головного мозку. Тип перший працюють синхронно обі, але обі не розвинуті.
Тип другий. Домінуюча і розвинута ліва півкуля - натуральний правша. Тип третій. Домінуюча і розвинута права півкуля - натуральний лівша. Тип четвертий - домінуючої нема. Півкулі працюють по черзі. Це лжеамбідекстр. Пятий тип - домінуючої нема, обі півкулі працюють синхронно, це амбідекстр.
  • 0

#43 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 15.07.2011 – 09:25

Перегляд дописуПастух (14.07.2011 21:22) писав:

Синхронне писання обома руками це є основний тест на наявність у людини амбідекстрії. Коли Ви використовуєте руки по черзі один з журналів назвав таку властивість лжеамбідекстрією. Цей журнал поділяв людей на 5 типів саме за тим як розвинуті і як функціонують півкулі головного мозку. Тип перший працюють синхронно обі, але обі не розвинуті.
Тип другий. Домінуюча і розвинута ліва півкуля - натуральний правша. Тип третій. Домінуюча і розвинута права півкуля - натуральний лівша. Тип четвертий - домінуючої нема. Півкулі працюють по черзі. Це лжеамбідекстр. Пятий тип - домінуючої нема, обі півкулі працюють синхронно, це амбідекстр.
Та-а-а-к. А тепер своїми словами. :) Що можете сказати про людину-амбідекстра? Які полюси-мінуси?
  • 0

#44 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 15.07.2011 – 10:12

Перегляд дописуМаківка (15.07.2011 10:25) писав:

Та-а-а-к. А тепер своїми словами. :) Що можете сказати про людину-амбідекстра? Які полюси-мінуси?
http://www.tereveni....showtopic=21314
  • 0

#45 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 15.07.2011 – 10:13

Пастух, а для тесту треба писати обома руками в одному напрямку?
У мене подібно до Маківки - для писання використовую дві руки, у всьому іншому -лівша.Плутаю не самі напрямки ліве-праве, а швидше їх назви)
  • 0

#46 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 15.07.2011 – 10:18

Перегляд дописувеснянка (15.07.2011 11:13) писав:

...ні. Точно так як ліва і права є зеркальними, так потрібно і писати. Зараз дам ще одне посилання.
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...4241&st=280

Повідомлення відредагував Пастух: 15.07.2011 – 10:24

• 0

#47 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 15.07.2011 – 12:51

Перегляд дописувеснянка (15.07.2011 10:13) писав:

У мене подібно до Маківки - для писання використовую дві руки, у всьому іншому -лівша.Плутаю не самі напрямки ліве-праве, а швидше їх назви)
А мені проблематично тримати ніж у правій руці, коли у лівій - виделка. Це жахіття. :) Завше на дифелядах чекаю, коли гості набулькаються добряче, щоб їм вже було байдуже, в якій руці я тримаю столові прибори.

Повідомлення відредагував Маківка: 15.07.2011 – 12:53

• 0

#48 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 15.07.2011 – 13:26

Перегляд дописуМаківка (15.07.2011 13:51) писав:

А мені проблематично тримати ніж у правій руці, коли у лівій - виделка. Це жахіття. :happy1: Завше на дифелядах чекаю, коли гості набулькаються добряче, щоб їм вже було байдуже, в якій руці я тримаю столові прибори.
це , мабуть, нечемно, але я їм, як мені зручно: в лівій -ніж, у правій виделка.Ще ніхто не скаржився :) та й тю, кого обходить?)
  • 0

#49 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 15.07.2011 – 14:38

Перегляд дописувеснянка (15.07.2011 14:26) писав:

це , мабуть, нечемно, але я їм, як мені зручно: в лівій -ніж, у правій виделка.Ще ніхто не скаржився :) та й тю, кого обходить?)
Як не дивно, але я також. ) Ліпше їсти, як зручно, аніж ловити по бороді макарони.
  • 0

#50 Rафінований R

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 19.07.2011 – 09:35

У дитинстві плутав. Але років 10 тому зробив собі на лівій рукі тату «r», а на правый - «R» і згодом звик до цієї системи... Раджу всім.
  • 0

#51 VIPuts

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 21.07.2011 – 19:16

так як я лівша... то все життя путаю, дуже часто годинник помагає..... на лівій руці...!!!
  • 0

#52 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 21.07.2011 – 20:05

які ви тут попутані
  • 0

#53 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.07.2011 – 01:03

овни просто не амбідекстри, тому і плутають -_-
  • 0

#54 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 29.07.2011 – 12:53

Перегляд дописуKatod (22.07.2011 02:03) писав:

овни просто не амбідекстри, тому і плутають :P

Овни хороші :lol:

Перегляд дописуVIPuts (21.07.2011 20:16) писав:

так як я лівша... то все життя путаю, дуже часто годинник помагає..... на лівій руці...!!!

Володіння лівою рукою ніяк на орієнтацію не впливає. А чому годинник на лівій?!?

Я нічого не плутаю, хоча шульга і святкую день шульги :) .
На мою думку, саме страшне для шульги - це жити з праворуким.
Приходжу додому... а там все під праву руку: ложка для взуття - праворуч; на кухні - чайник повернутий ручкою вправо, хлібний ніж - праворуч, пательня повернута ручкою вправо; в ванні - мило праворуч, зубні щітки праворуч, шампунь праворуч, губка праворуч... пульт від телевізора і той лежить праворуч!

Щось пора з тим робити...

Шановна спільнота шульг! Закликаю Вас обєднатися для боротьби з тими "праворукими", а то вже зовсім життя немє через них.

П.С. 13 серпня назавжди :)
  • 0

#55 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 29.07.2011 – 14:03

Перегляд дописуMaksym (29.07.2011 13:53) писав:

Я нічого не плутаю, хоча шульга і святкую день шульги :) .
Вітаю, брате. )
Шульги змушені адаптуватися і звикати до будь-яких умов ще з дитинства. Їм важче, ніж правшам, запам'ятати напрямок ходу годинникових стрілок, освоїти поняття лівий і правий бік. Перед лівшунами постає вибір: або робити, як усі, й відчувати незручності, або ж діяти, як їм зручніше. Їм простіше освоїти те, що вимагає участі двох рук, з відповідними поправками, звісно.
Окремий пункт невигоди - це зброя: важко перевчитися.
Про комп’ютерну мишку годі й казати. Звичайно, найпростіше придбати спеціальну мишку та клавіатуру з лівим розташуванням. Але ж не совати їх завше із собою. :P
Для шульги набагато зручніший автомобіль з лівим розміщенням керма або з автоматичною коробкою передач.
Коли читаєш і світло падало зліва, також незручно.
А найстрашніше для господині – це кухня. Адже у неї все має бути під рукою. Але лівою. :lol:
  • 0

#56 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 29.07.2011 – 15:17

Перегляд дописуМаківка (29.07.2011 15:03) писав:

Вітаю, брате. )
Шульги змушені адаптуватися і звикати до будь-яких умов ще з дитинства. Їм важче, ніж правшам, запам'ятати напрямок ходу годинникових стрілок, освоїти поняття лівий і правий бік. Перед лівшунами постає вибір: або робити, як усі, й відчувати незручності, або ж діяти, як їм зручніше. Їм простіше освоїти те, що вимагає участі двох рук, з відповідними поправками, звісно.
Окремий пункт невигоди - це зброя: важко перевчитися.
Про комп’ютерну мишку годі й казати. Звичайно, найпростіше придбати спеціальну мишку та клавіатуру з лівим розташуванням. Але ж не совати їх завше із собою. :P
Для шульги набагато зручніший автомобіль з лівим розміщенням керма або з автоматичною коробкою передач.
Коли читаєш і світло падало зліва, також незручно.
А найстрашніше для господині – це кухня. Адже у неї все має бути під рукою. Але лівою. :lol:

Дякую.

Попередній пост я написав для жарту. Зрозуміло, що боротьби з "праворукими" не планую. :)
За 27 років навчився пристосовуватися і це не викликає в мене незручностей. Хоча, є один плюс: заходячи в незнайому кімнату, по розташуванню предметів чітко визначаю якою рукою користується господар, це вже звичка. Праворукі на це не звертають уваги. З мишкою і клавіатурою дружу "звичайними", не переставляючи функції кнопок чи перекладаючи мишу вліво, текст кнопаю "всліпу" обома руками.

От щодо зброї - Ви не праві. Перевчитись неможливо.
Мисливська гладкоствольна зброя, як правило, без автоматичного екстрактора гільз, нарізна - з подовжньо-ковзаючим затвором. Тут незручностей немає.
Кажуть, що стріляні гільзи з калашникова можуть попасти в лице - брехня. Вікно екстрактора надто далеко. З ПМ також у мене проблем немає.
Суть не в тому, якою рукою Ви володієте, а в "ведучому оці" (Попробуйте виставити перед собою палець і дивитися на нього, позмінно закриваючи кожне око). При прицілюванні "веденим" оком відбудеться так зване "зміщення лінії прицілювання", при прицілюванні "ведучим" такого ефекту немає. Та й цілитись лівим оком на правому плечі неможливо - прицільна колодка надто низько. У мене в взводі був хлопака правша, але маючи ведуче ліве око, стріляв з лівого плеча. Це нормально.

Для мене справжня проблема - ножик і виделка. :)
  • 0

#57 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 29.07.2011 – 15:33

Перегляд дописуMaksym (29.07.2011 16:17) писав:

Для мене справжня проблема - ножик і виделка. :lol:
Не будемо про сумне. Я вже про це писала. Ліпше робімо, як Веснянка: "Їм так, як мені зручно".
Стосовно зброї. Страшенно люблю ходити на полювання. Особливо коли саме відкриття (пиво, трофеї, галас... :P). Але мене завше беруть лише для одного: скубсти качок і веселити народ. )) А коли без жарту, я не тільки манько, а ще й правим оком гірше бачу, аніж лівим. То який із мене снайпер? :)
  • 0

#58 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.07.2011 – 15:33

Як каже один мій друг: "Лівою рукою візьми! Та ні, другою лівою!" :lol:

То жарт до теми. Праве з лівим не плутаю. Я правша, причому класична: коли треба щось зробити так, щоб ліва рука була ведучою, - я практично безпорадна.
  • 0

#59 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 29.07.2011 – 15:35

Перегляд дописуTwinkle (29.07.2011 16:33) писав:

...коли треба щось зробити так, щоб ліва рука була ведучою, - я практично безпорадна.
У мене права рука також для краси. :lol:
  • 0

#60 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 29.07.2011 – 16:03

Прийнято говорити, що серед шульг багато талановитих людей, вчених та винахідників: Тиберій, Цезар, Леонардо да Вінчі, Македонський, Нютон, Чарлі Чаплін, Пабло Пікассо, Рональд Рейган...

Чомусь мало згадують, що шульгою також були: Адольф Гітлер, тиран і вбивця Нерон, серійний вбивця 19 ст. Джек Різник, серійний вбивця дикого заходу Біллі Кід, серійний вбивця Чикатило Андрій...
...Відомий криміналіст Чезаре Ломброзо доводив, що відсоток злочинців-шульг набагато вищий ніж праворуких...
:lol:

Коротше кажучи, гугл каже, що лівші погані!

Зустрічав навіть думку, що в шульги "в половині випадків виною порушення в генетичному коді"! :)

Повідомлення відредагував Maksym: 29.07.2011 – 16:10

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних