Перейти до вмісту

Що ж за дебіл створював цей Світ?

Повідомлень в темі: 47

#21 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6650 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 24.03.2011 – 21:24

ось тепер є так багато згадок про те, що чорнобильська катастрофа була передбачена. багато кажуть і про інші події що були передбачені.
а Фукусіма хіба це така дрібниця щоб її не могли передбачити? де згадки? журналюшки їх ще й досі не вигадали, ті передбачення катастрофи Фукусіми.
  • 0

#22 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 24.03.2011 – 21:32

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (24.03.2011 21:24) писав:

ось тепер є так багато згадок про те, що чорнобильська катастрофа була передбачена. багато кажуть і про інші події що були передбачені.
а Фукусіма хіба це така дрібниця щоб її не могли передбачити? де згадки? журналюшки їх ще й досі не вигадали, ті передбачення катастрофи Фукусіми.

Нє вапрос, Вітольде. Вигадають і про Фукусіму...почекай місяць-другий, як інтернет закишить "фактами" пророцтва про Фукусіму. Корочч, на всяку Фукусіму завжди знайдеться пророцтво...з волшебного ящика.
  • 0

#23 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 24.03.2011 – 21:36

Перегляд дописуjekanazarov (2.03.2011 19:25) писав:

Світ чудове місце, з його крайностями, та різноманіттю!
Тут усе можливо, все залежить лише від людини!
:) :)
Прикріплений файл  simbioz.JPG   132.24К   14 Кількість завантажень:...лише...
  • 0

#24 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.03.2011 – 22:01

Перегляд дописуПастух (24.03.2011 21:36) писав:

Прикріплений файл simbioz.JPG...лише...

Гм...шось я не второпаю...це воно, шо?, Пастуше?...рентгенівський знімок твоєї гомілки?...у мене теж, такий рентгенівський знімок є...гомілка покійної тещі. Копія, блін !
  • 0

#25 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.03.2011 – 23:25

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (24.03.2011 21:24) писав:

а Фукусіма хіба це така дрібниця щоб її не могли передбачити? де згадки?
чувак, тебе кинули
  • 0

#26 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 25.03.2011 – 12:32

Цитата

Гм...шось я не второпаю...це воно, шо?, Пастуше?...рентгенівський знімок твоєї гомілки?...у мене теж, такий рентгенівський знімок є...гомілка покійної тещі. Копія, блін !
Це натяк, на те, що людина тут нічого не зробила, гілка сама обросла камінь.

Зображення

Повідомлення відредагував Кава з козявками...: 25.03.2011 – 12:32

• 0

#27 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 10.04.2011 – 05:41

Перегляд дописуRambo (28.02.2011 04:23) писав:

Тобто виходить в цьому світі тобі може бути добре лише якщо ти вмієш нищити (робити насильство, фізичне чи моральне)…

Що ж за дебіл створював цей Світ, що заклав такий дебільний принцип в основу життя в цьому Світі?...
І де розташовано той Світ з якого приходить в цей дебільний Світ щира, усміхнена дитяча душа?...

Фізичний Всесвіт є таким, яким він є, тому і лише тому, що він ніким не створений. Якщо ж йдеться про світ стосунків між людьми, то цей світ справді створений самими людьми, і лише від цих самих людей залежить, якими є їхні особисті стосунки.
  • 0

#28 Сетені

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 08.07.2011 – 13:47

Цитата

Чому одразу не народжується наприклад злобною і похмурою, це ж могло вже бути давно закладено генетично?
З погляду генетики, виживання дитини залежить від батьків, турбота батьків певною мірою пропорційна привабливості дитини, усміхнене обличчя виглядає привабливішим.

Цитата

і може дійсно правильно вчить мудра релігія, а ми просто дурненькі не розуміємо всієї цієї глибини життєвої мудрості?
Це залежить від точки зору. До речі з погляду східних релігій на зло потрібно відповідати злом, оскільки у випадку коли на зло людина відповідає добром вона тим самим заохочує людини й далі чинити зло.

Цитата

Тобто виходить в цьому світі тобі може бути добре лише якщо ти вмієш нищити
Це залежить від самої людини, можна бути щасливим підставляючи другу щоку, можна бути щасливим відаючи останнє.

Цитата

Що ж за дебіл створював цей Світ, що заклав такий дебільний принцип в основу життя в цьому Світі?
Світ, таким як він наразі є, створили люди.
  • 0

#29 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.07.2011 – 12:00

"Чим довше ти живеш тим довше розумієш, що тут щось не так. Війна, хвороби, смерть, руйнування, голод, розпуста, злидні, злочинність, корупція і шоу "Україна має талант". Щось абсолютно точно не так. Це погана робота. Так геть не піде. Якщо це - найбільше що здатен Бог, тоді я не вражений. Подібні результати не підходять для резюме досконалої істоти. Це все можна було очікувати від офісного планктону з поганим відношенням до своїх обов'язків. І, між нами, в любому нормальному всесвіті цей хлопець вилетів би з нагрітого його всемогутнімі сідницями місця вже давно."
  • 0

#30 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 09.07.2011 – 12:15

для кого цей світ здається пеклом нехай йде з нього через ті самі двері що і зайшла-вхід є,значить є і вихід,і нічого нити,потрібно жити заради майбутнього,кращого майбутнього. Треба бачити позитив,але не забувати про негатив... Щось не подобається-ніхто нікого за руки і ноги в цьому світі не тримає-так що...
  • 0

#31 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 09.07.2011 – 14:29

Перегляд дописуШАХІСТ (9.07.2011 13:15) писав:

для кого цей світ здається пеклом нехай йде з нього через ті самі двері що і зайшла-вхід є,значить є і вихід,і нічого нити,потрібно жити заради майбутнього,кращого майбутнього. Треба бачити позитив,але не забувати про негатив... Щось не подобається-ніхто нікого за руки і ноги в цьому світі не тримає-так що...
Якщо якийсь дурник це прочитає і накладе на себе руки, тебе очікує веселе перебування у місцях не так віддалених.
  • 0

#32 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 09.07.2011 – 15:35

Перегляд дописуPavlo_Taiko (9.07.2011 15:29) писав:

Якщо якийсь дурник це прочитає і накладе на себе руки, тебе очікує веселе перебування у місцях не так віддалених.
Ти його підтримуєш? Який смисл у його словах? Він пожалівся з якоюсь метою,це і без нього знають,але не так трагічно сприймаємо. І це нормально? А сіяти паніку?!
  • 0

#33 Сетені

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 09.07.2011 – 17:34

Цитата

"Чим довше ти живеш тим довше розумієш, що тут щось не так. Війна, хвороби, смерть, руйнування, голод, розпуста, злидні, злочинність, корупція і шоу "Україна має талант". Щось абсолютно точно не так. Це погана робота. Так геть не піде. Якщо це - найбільше що здатен Бог, тоді я не вражений. Подібні результати не підходять для резюме досконалої істоти. Це все можна було очікувати від офісного планктону з поганим відношенням до своїх обов'язків. І, між нами, в любому нормальному всесвіті цей хлопець вилетів би з нагрітого його всемогутнімі сідницями місця вже давно."
Апологети давно знайшли відповіді на подібні закиди, наприклад:

- Я докажу вам. Якщо Бог існує, то Він злий. Бог створив все існуюче? Якщо Бог все створив, тоді Він створив і зло, це означає що Бог злий.
- Вибачте, професор. Чи існує холод?
- Що за питання? Звичайно ж, холод існує. Хіба тобі ніколи не було холодно?
- Насправді холоду не існує. згідно законів фізики, те, що ми вважаємо холодом, насправді є відсутністю тепла. Професор, а чи існує темрява?
- Звичайно ж існує.
- Ні, темряви теж не існує. Насправді темрява є відсутністю світла. Ми можемо вивчати світло, але не темряву. Зла не існує, воно таке ж як холод і темрява. Бог не створював зло, це результат того, що відбуваєтсья, коли у людини нема Божої любові в її серці.

(Альберт Енштейн (1879-1955))

Повторюся, на мій погляд, світ, таким як він наразі є, створили люди (в тому ж християнстві все починалося з Едему). Питання, варто ставити так - "Чому Бог не втручається?".
  • 0

#34 Окщерко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 09.07.2011 – 20:04

Перегляд дописуСетені (9.07.2011 18:34) писав:

о, я дізнався нове слово) до речі з вікі: "апологети - ... беззастережні захисники і вихвалячі певних ідейних течій або систем" ;)

[i] - Я докажу вам. Якщо Бог існує, то Він злий. Бог створив все існуюче? Якщо Бог все створив, тоді Він створив і зло, це означає що Бог злий.
- Насправді холоду не існує. згідно законів фізики, те, що ми вважаємо холодом, насправді є відсутністю тепла. Професор, а чи існує темрява?
- Звичайно ж існує.
- Ні, темряви теж не існує. Насправді темрява є відсутністю світла. Ми можемо вивчати світло, але не темряву. Зла не існує, воно таке ж як холод і темрява. Бог не створював зло, це результат того, що відбуваєтсья, коли у людини нема Божої любові в її серці.
омг, такий сократівський метод дискусій можна до будь-чого застосовувати. однак він не призводить до результату.
і взагалі - чому це треба вважати, що темрява - це відсутність світла? можливо навпаки: світло як відсутність темряви?) і все, що добре, що стається у світі, стається всупереч Богу (який насправді створював всесвіт задля зла, хаосу і веселощів?))))

Питання, варто ставити так - "Чому Бог не втручається?".
Скоріше вже: "Якщо Бог є, то чому він не втручається".

Повідомлення відредагував Окщерко: 09.07.2011 – 20:06

• 0

#35 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 09.07.2011 – 20:10

- Я докажу вам. Якщо Бог існує, то Він злий. Бог створив все існуюче? Якщо Бог все створив, тоді Він створив і зло, це означає що Бог злий.
- Звичайно ж існує.

Повторюся, на мій погляд, світ, таким як він наразі є, створили люди (в тому ж християнстві все починалося з Едему). Питання, варто ставити так - "Чому Бог не втручається?".
Коротко-і зрозуміло! Я не людоненависник,але руйнування нашого світу почалося з появи на ньому нас... Бог в таких як ми... А такі як автор-нехай плачуть,ми тут вже ніхто,у матеріальному світі...
  • 0

#36 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 09.07.2011 – 20:14

Перегляд дописуШАХІСТ (9.07.2011 16:35) писав:

Який смисл у його словах?
Та так, думав тобі буде цікаво дізнатися.

Перегляд дописуШАХІСТ (9.07.2011 21:10) писав:

Бог в таких як ми..
Сподіваюсь лише в таких як ви.
  • 0

#37 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 09.07.2011 – 20:24

Перегляд дописуPavlo_Taiko (9.07.2011 21:14) писав:

Та так, думав тобі буде цікаво дізнатися.

Сподіваюсь лише в таких як ви.
А ти хто? Анархіст? Емо? Сатаніст? Ти пиляєш гілку на якій сидиш?
  • 0

#38 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 09.07.2011 – 22:44

Перегляд дописуШАХІСТ (9.07.2011 21:24) писав:

А ти хто? Анархіст? Емо? Сатаніст? Ти пиляєш гілку на якій сидиш?
Ні - я просто нормальна адекватна людина. Я вкурсі - це не модно, однак як вже є.
  • 0

#39 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 10.07.2011 – 02:03

- Звичайно ж існує.

Хоч стій, хоч падай, чесслово. Ну, по -перше, казочка про дискусію ніби то Ейнштейна і професора є дешевим ідеологічним анекдотом. А по-друге, якщо вже зачіпати бога, (ти ж про біблійного бога тут пишеш ?) ставлячи питання чому він не втручається, варто було б бодай пробігтись по біблії де чорним по білому ця причина вказана абсолютно чітко. І перш ніж у "дискусії Ейнштейна з професором" патякати про таку туфту як, божа любов, потрібно знати причину по якій він вирішив ніколи не проклинати землю і не знищувати людство залишивши людей такими якими вони стали по його ж "милості". Цією причиною, згідно з біблією, є - зло.
Дивись сюди :
"...и сказал Господь в сердце своем: не буду больше проклинать землю за человека, потому что помышление сердца человеческого - зло от юности его; и не буду больше поражать всего живущего как я сделал".

Саме так, біблійний бог розписався у власному дебілізмі і безсиллі перед, ним же, створеним злом.

Повідомлення відредагував Безбожник: 10.07.2011 – 02:07

• 0

#40 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 02.09.2011 – 10:13

Перегляд дописуБезбожник (10.07.2011 03:03) писав:

І перш ніж ... патякати про таку туфту як, божа любов, потрібно знати причину по якій він вирішив ніколи не проклинати землю і не знищувати людство залишивши людей такими якими вони стали по його ж "милості". Цією причиною, згідно з біблією, є - зло.
Дивись сюди :
"...и сказал Господь в сердце своем: не буду больше проклинать землю за человека, потому что помышление сердца человеческого - зло от юности его; и не буду больше поражать всего живущего как я сделал".

Саме так, біблійний бог розписався у власному дебілізмі і безсиллі перед, ним же, створеним злом.

Пропоную іншу версію: бог нічого не створював і ні від чого не відмовлявся, а просто раніше люди вважали одне, а тепер думають інше. Якщо відкинути як хибну доктрину про первородний гріх, то і спасати нікого не потрібно, а треба думати про життя позитивно, наприклад, про те, як прожити життя, нікого не вбивши, чи щось подібне...

Світ ніким не створений, бо він постійно еволюціонує, і дії кожного з нас є своїм власним внеском в цю еволюцію світу. Відтак, яким буде світ, є також і справою особистого вибору людини.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних