Перейти до вмісту

Заборона паління

Повідомлень в темі: 210

#81 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:матки

Відправлено 28.02.2011 – 22:58

Куріння в публічних місцях, якщо не загрожує здоров’ю оточуючих повинно бути дозволене. Нормальна, культурна людина завжди курить в "сторонці" від натовпу некурців. Те що там від когось пахне тютюном, від когось потом, від когось духами а хтось пукнув - носіть протигази.
  • 0

#82 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2350 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 28.02.2011 – 23:01

проблема в тому що курці палять там де некурці знаходяться і роблять вигляд що їм начхати
  • 0

#83 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 28.02.2011 – 23:07

Перегляд дописуAmarok (28.02.2011 23:01) писав:

проблема в тому що курці палять там де некурці знаходяться
Так більший шанс, що в канцерогенному відділенні матиме компанію.
  • 0

#84 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.03.2011 – 02:11

Перегляд дописуAmarok (28.02.2011 22:45) писав:

І ще на Петрівці є такий класний підземний перехід, де крім того що там і так тісно то ще кадри палять там.

точно не знаю котрий з них ти маєш на увазі. але тепер там не палять, скоріше за все.
по всіх переходах тепер стоять ларьочки тісними рядами, сильно сумніваюся що там курять.
  • 0

#85 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 01.03.2011 – 07:26

Перегляд дописуNeorlandina (28.02.2011 19:11) писав:

точно не знаю котрий з них ти маєш на увазі. але тепер там не палять, скоріше за все.
по всіх переходах тепер стоять ларьочки тісними рядами, сильно сумніваюся що там курять.
Ну можливо за чотири роки щось змінилось.
Хоча щодо паління в переходах сумніваюсь...
  • 0

#86 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 01.03.2011 – 09:53

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.02.2011 20:59) писав:

Панство, проблема скоро буде вичерпана, адже з’явилися електронні цигарки, які не псують повітря.
http://life.pravda.c...10/03/24/44205/
стдтх
Технології стають доступнішими, думаю за ними майбутнє.
Колись цигарки виглядатимть так же архаїчно як і самокрутки, чи людина з магнітофоном, яка замість слухати плеєр напрягає усіх в метрі. Сам таким був. :)

Можна також уявити що з’являться нові способи введення нікотинової ін’єкції залежним.
Наприклад нікотинові клізьми.
мені от електронні цигарки смердять, і збивають дихання

проблема всетаки в загальній культурі і довірі між людьми, та ще й в свідомості і взаємоповазі
от наприклад, ніде в потязі неможна палити, а чому? курці це теж добрячя цільова аудиторія перевезень, і фактично, укрзалізниця заставляє порушувати правила які сама придумала, негарно, одним словом
  • 0

#87 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 01.03.2011 – 10:31

Перегляд дописуMiguel (28.02.2011 22:46) писав:

Чому не зробили місця для куріння?
...а тому, що адміністративний кодекс є фактично одним з джерел наповнення жебрачого бюджету...дорожні
знаки, які встановлені з порушенням законодавчо-нормативноі бази, відіграють цю ж роль.

Перегляд дописуKatod (1.03.2011 09:53) писав:

укрзалізниця заставляє порушувати правила які сама придумала, негарно, одним словом
...про причину читай вище. :)

На превеликий жаль, наше законодавство - суцільна провокація порушень, та зживання людей з білого світу.
Зможуть вижити суперлояльні і суперагресивні...
  • 0

#88 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.03.2011 – 13:18

Перегляд дописуMiguel (28.02.2011 22:35) писав:

а в скільки разів більше чи менше аніж автомобілі з бензиновим двигуном?

Бензиновий вихлоп чистіший, це знає кожен автомобіліст. Тому можете вважати, що цигарки від бензинового в 20 раз брудніші, якщо так легше стане.

А давайте підрахуєм кількість курців і кількість автомобілів в Вашому місті? ...

В Києві трохи більше мільйона автомобілів і три мільйони курців.

А давайте порахуємо скількі кубів диму щодня створює 1 курець і один автомобіль (середньостатистичний)?

При цьому 80% цих автомобілів використовуються для поїздок за місто по вихідним, тоді як три мільйони курців смалять від трьох до двадцяти цигарок на день. Далі рахувати будемо?
Якщо ще є бажання щось порахувати - уважно читаємо і міркуємо:

Первоначально исследователям казалось маловероятным, чтобы 188 тонн загрязняющих веществ, производимых 7 миллиардами сигарет, выкуриваемых ежегодно ирландскими курильщиками, создавали больший риск для здоровья, чем 3449 миллионов тонн загрязняющих веществ, исходящих от 1,85 миллионов транспортных средств. Однако ключевым фактором является концентрация загрязняющих веществ и то, находятся ли они внутри помещения или вне закрытой среды. Чтобы оценить концентрации токсичных веществ в воздухе паба, исследователи исходили из того, что в среднем паб посещают 80 человек и 30% из них выкуривают по две сигареты в час. Чтобы оценить кратность воздухообмена, исследователи обратились к ранее проведенным исследованиям, определившим, что в среднем воздух в пабах обменивается 2,5 раза в час. Разумеется, возможны и более высокие значения, однако, в данном случае интерес представляли именно средние значения. В этом случае концентрация загрязняющих веществ составила 1482 микрограмма компонентов табачного дыма на кубический метр. Затем для сравнения исследователи взяли данные о загрязненности атмосферного воздуха выхлопными газами. Спецификой этого вида загрязнения является то, что пиковые концентрации, когда, например, мимо проезжает автобус, сохраняются очень недолго, затем воздух обменивается. Станции слежения зазагрязнением воздуха сообщили о средних концентрациях 37 мкг/м3, а максимальных концентрациях – 127 мкг/м3, что на порядок меньше концентраций загрязняющих веществ табачного дыма в ирландских пабах

А давайте порахуємо скільки курців, які саме курять, проходять біля Вас щодня, і скільки автомобілів проїжджають повз Вас щодня?

Повз мене автомобілі не їздять.
Зате в ліфті та на сходах накурено регулярно.

Курив "хтось" і то є його "вільний ризик".

Чудово.
Як це співвідноситься з тим, що слідом за ним їду я і все це вдихаю?

Перегляд дописуNeorlandina (1.03.2011 02:11) писав:

дарма сумніваєтесь - стоять біля тих ларьочків і смалять цілоденно, бо ж робити більше нема чого, поки покупців нема
  • 0

#89 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 01.03.2011 – 14:00

Перегляд допису-=VJ=- (1.03.2011 13:18) писав:

В Києві трохи більше мільйона автомобілів і три мільйони курців.
Чогось у Вас не правильні підрахунки
http://uk.wikipedia....%B8%D1%97%D0%B2

При цьому 80% цих автомобілів використовуються для поїздок за місто по вихідним, тоді як три мільйони курців смалять від трьох до двадцяти цигарок на день. Далі рахувати будемо?
Якщо ще є бажання щось порахувати - уважно читаємо і міркуємо:

Первоначально исследователям казалось маловероятным, чтобы 188 тонн загрязняющих веществ, производимых 7 миллиардами сигарет, выкуриваемых ежегодно ирландскими курильщиками, создавали больший риск для здоровья, чем 3449 миллионов тонн загрязняющих веществ, исходящих от 1,85 миллионов транспортных средств. Однако ключевым фактором является концентрация загрязняющих веществ и то, находятся ли они внутри помещения или вне закрытой среды. Чтобы оценить концентрации токсичных веществ в воздухе паба, исследователи исходили из того, что в среднем паб посещают 80 человек и 30% из них выкуривают по две сигареты в час. Чтобы оценить кратность воздухообмена, исследователи обратились к ранее проведенным исследованиям, определившим, что в среднем воздух в пабах обменивается 2,5 раза в час. Разумеется, возможны и более высокие значения, однако, в данном случае интерес представляли именно средние значения. В этом случае концентрация загрязняющих веществ составила 1482 микрограмма компонентов табачного дыма на кубический метр. Затем для сравнения исследователи взяли данные о загрязненности атмосферного воздуха выхлопными газами. Спецификой этого вида загрязнения является то, что пиковые концентрации, когда, например, мимо проезжает автобус, сохраняются очень недолго, затем воздух обменивается. Станции слежения зазагрязнением воздуха сообщили о средних концентрациях 37 мкг/м3, а максимальных концентрациях – 127 мкг/м3, что на порядок меньше концентраций загрязняющих веществ табачного дыма в ирландских пабах
Тому що курці курять в пабі - закритому приміщенні, тим більше що курців було 24 людини, які курили по 2 цигарки в годину, а автобус був один, який просто проїхався і це зайняло набагато менше часу, та ще й на відкритому повітрі...

Повз мене автомобілі не їздять.
Зате в ліфті та на сходах накурено регулярно.
Зранку поставив експеремент:
пройшовся від дому до автобусної зупинки, повз мене проїхало 138 автомобілів і 12 автобусів. Але за цей час я не зустрів жодного курця, в тому числі і в черзі на маршрутку...

Чудово.
Як це співвідноситься з тим, що слідом за ним їду я і все це вдихаю?
співвідноситься так само, якби він йшов і пукав, а Ви б ішли слідом за ним... Чому він повинен про Вас дбати?
  • 0

#90 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 01.03.2011 – 15:46

Бензиновий вихлоп чистіший, це знає кожен автомобіліст.
Пан мабуть забув про існування дизельних вихлопів. Що там з макрочастинками?
  • 0

#91 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 01.03.2011 – 18:13

i 

Офтоп видалено

• 0

#92 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.03.2011 – 18:34

Перегляд дописуMiguel (1.03.2011 14:00) писав:

Чогось у Вас не правильні підрахунки

В якому місці?

Тому що курці курять в пабі - закритому приміщенні, тим більше що курців було 24 людини, які курили по 2 цигарки в годину, а автобус був один, який просто проїхався і це зайняло набагато менше часу, та ще й на відкритому повітрі...

Ну і?
Сумнів в більшій шкідливості цигарок знято?

співвідноситься так само, якби він йшов і пукав, а Ви б ішли слідом за ним... Чому він повинен про Вас дбати?

Чудово. Значить і я цілком логічно не маю про нього дбати - тому підтримаю будь-які міри проти курців аж до відселення їх кудись в тундру.

Перегляд дописуChuvachenko Cat (1.03.2011 15:46) писав:

Пан мабуть забув про існування дизельних вихлопів.

Так цікаво спостерігати за людьми, які влазять в розмову не читаючи її до пуття...
  • 0

#93 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 01.03.2011 – 20:38

Перегляд допису-=VJ=- (1.03.2011 17:34) писав:

Так цікаво спостерігати за людьми, які влазять в розмову не читаючи її до пуття...
Ви там щось за макрочастинки від курців писали, порівнюючи з вихлопами. І не знаєте, мабуть, про існування дизельних двигунів, або старанно оминаєте цей невигідний для Вас в дискусії контрарагумент.
  • 0

#94 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 02.03.2011 – 01:05

а ось і ще одна тема, де обговорюється, які курці нелюди. всім нелюдам нелюди. я зайшла виключно, щоб глянути, а чи напише VJ про сусідів, які в ліфті курять.
я так і знала. :)
  • 1

#95 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 02.03.2011 – 01:09

Перегляд дописучорно-біла (2.03.2011 01:05) писав:

а ось і ще одна тема, де обговорюється, які курці нелюди. всім нелюдам нелюди. я зайшла виключно, щоб глянути, а чи напише VJ про сусідів, які в ліфті курять.
я так і знала. :)

нелюди ще й які!
майже як дєфачкі, які в роздягальні у тренажерці лаком для волосся і дезіками бризкаються. сцуко повбивала б. відійдіть вже до дзеркал йопта, де людей нема, фіглі прямо біля носа бризкатися.

а я свого нелюда перевела на електронну цигарку. не смердить, красота.
  • 0

#96 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 02.03.2011 – 01:11

Перегляд дописуNeorlandina (2.03.2011 00:09) писав:

нелюди ще й які!
майже як дєфачкі, які в роздягальні у тренажерці лаком для волосся і дезіками бризкаються. сцуко повбивала б. відійдіть вже до дзеркал йопта, де людей нема, фіглі прямо біля носа бризкатися.

а я свого нелюда перевела на електронну цигарку. не смердить, красота.
я бачила в аптеках, але воно виглядало як оті іграшкові мобільні телефони для дітей, не переконливо. порекламуй ще. може й мені захочеться
  • 1

#97 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4197 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 02.03.2011 – 01:50

Перегляд дописуКобзар112 (26.02.2011 01:18) писав:

Закони, про які йдеться, спрямовані не на боротьбу із забрудненням довкілля, а на охорону здоров’я сами курців (це прямо випливає з назви закону). Місія благородна, але здійснення болісне. Краще пропагандувати здоровий стосіб життя, спорт і подібне, видавати грошову винагороду тим, хто покинув звичку.
Якщо то справді так, тоді то повний ідіотизм. Здоров’я курців курцям належить, й ніякий імбецил, а імбецил-парламентар який за той закон голосував і поготів, не має права його охороняти всупереч волі курця.
Якщо приймаються закони проти куріння, то принаймні не треба їх обґрунтовувати такими дебільними мотивами.
Щодо забруднення природи. то смішно, бо промисловість і транспот природу забруднюють, а не курці.
Єдиний прийнятний мотив може бути здоров’я не курців, але тоді треба просто виділяти місця для куріння.

Перегляд дописуПластун (26.02.2011 11:45) писав:

Мігелю
Куріння - велика економічна проблема для держави. Насамперед через те що значно збільшує ризик захворюваності і скорочує тривалість життя.
А потім ці ж люди вимигають щоб їх лікували, оплачували лікарняні і тд тп.
Тобто звичайно на боксі ламають носи, а на футболі ноги, але ризики і наслідки таких травм як правило значно легші ніж куріння, до того ж користь значно перевищує потенційну загрозу.
Куріння і алкоголь величезна економічна вигода для держави, бюджети деяких держав лише на цьому й тримаються.

Така є чиясь думка.
http://apravda.com/node/487

Передусім гадаю курцям слід політичну свідомість і консолідацію проявляти, і не голосувати за партії будь-яких мастей, в рядах яких є занадто активні борці із палінням :) .
  • 0

#98 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.03.2011 – 02:01

Перегляд дописуChuvachenko Cat (1.03.2011 20:38) писав:

І не знаєте, мабуть, про існування дизельних двигунів, або старанно оминаєте цей невигідний для Вас в дискусії контрарагумент.

Дурниця написана один раз - неуважність яку можна вибачити
Дурниця повторена після зауважння - вже дурість
Вдруге пропоную пані перечитати гілку і не писати більше дурниць

Перегляд дописучорно-біла (2.03.2011 01:05) писав:

а ось і ще одна тема, де обговорюється, які курці нелюди. всім нелюдам нелюди. я зайшла виключно, щоб глянути, а чи напише VJ про сусідів, які в ліфті курять. я так і знала. :)

Ги-ги-ги - як смішно
Давайте усі разом посміємося - піврічне немовля яке задихається в диму всі 11 поверхів - це ж так весело
Радій публіко - найсмішніше показують

Перегляд дописуkalamar (2.03.2011 01:50) писав:

Якщо то справді так, тоді то повний ідіотизм. Здоров’я курців курцям належить

Тільки в тих країнах де відсутні лікарняні коштом держави

Щодо забруднення природи. то смішно, бо промисловість і транспот природу забруднюють, а не курці.

Звісно - хіба ж 8 трильйонів недопалків щорічно з періодом розпаду 12 років можуть вважатися забрудненням - та ніколи в житті

Куріння і алкоголь величезна економічна вигода для держави, бюджети деяких держав лише на цьому й тримаються.

Економічна вигода для власників заводів та кількох чиновників - для держави одні збитки
Цікаво - чому це ще й треба комусь пояснювати
  • 0

#99 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4197 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 02.03.2011 – 02:26

Перегляд допису-=VJ=- (2.03.2011 02:01) писав:

Тільки в тих країнах де відсутні лікарняні коштом держави
Курці той мінімум вповні сплачують через високий акциз. А нормальне лікування уже лавно не безкоштовне.

Звісно - хіба ж 8 трильйонів недопалків щорічно з періодом розпаду 12 років можуть вважатися забрудненням - та ніколи в житті
Вони ніщо у порівнянні із мільйонами поліетиленових пакетів, із практично нескінченним періодом розпаду.
Й із парою заводів, власники яких нехтують екологією.

Економічна вигода для власників заводів та кількох чиновників - для держави одні збитки
Цікаво - чому це ще й треба комусь пояснювати
Тому що це цілковита дурниця. На подібні вироби держава накладає високі акцизи, адже собівартість самого виробу, що тютюн, що алкоголь, мінімальна, а продаються вони по далеко не мінімальній ціні.
Не знаю чи цифри із тої статті правда, але там написано. що тільки тютюн дає 5 відсотків бюджету.

До речі, скільки відсотків бюджету йде на охорону здоров’я? :)

Повідомлення відредагував kalamar: 02.03.2011 – 02:34

• 0

#100 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 02.03.2011 – 07:56

Ви краще про целофанові пакетики згадайте, вони набагато довше розкладаюцця і їх неменше навколо валяєцця.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних