Перейти до вмісту

Заборона паління

Повідомлень в темі: 210

#61 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 28.02.2011 – 11:53

Перегляд дописуjakobz (28.02.2011 09:00) писав:

Ну так, шось ніпанімаю вашу іронію. Вас гвалтують курці?

Не панімаєш тому що від куріння судини мозку склеротизуюцця.
VJ відповів.

Про респіратори загнув.
Давай дозволимо на вулицях стріляти, а хто бронежилет не одягнув - його проблеми.

Якщо право особи порушує право іншої особи, то таке право першої має бути обмежене.
Осново правознавства, 9 клас, шонеясно?
  • 0

#62 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 28.02.2011 – 12:00

Перегляд дописуПластун (28.02.2011 11:53) писав:

Про респіратори загнув.
Давай дозволимо на вулицях стріляти, а хто бронежилет не одягнув - його проблеми.

Якщо право особи порушує право іншої особи, то таке право першої має бути обмежене.
Осново правознавства, 9 клас, шонеясно?
Я не проти постріляти чесно кажучи.
Ви порушуєте моє право на куріння, так шо пельку на замок:lol: хоча нє, ніфіга ви не порушуєте, можеш бздіти далі.
Не ясно скільком курцям на вулиці ти свої права качав:)

Перегляд дописуПластун (28.02.2011 11:53) писав:

Не панімаєш тому що від куріння судини мозку склеротизуюцця.
Справді? маразм почався у вас занадто рано.
  • 0

#63 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 28.02.2011 – 12:01

Перегляд дописуjakobz (28.02.2011 12:00) писав:

Ви порушуєте моє право на куріння
Скажете те саме менту, який штрафуватиме? :)
  • 0

#64 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 28.02.2011 – 12:02

Перегляд дописуjakobz (28.02.2011 12:00) писав:

Я не проти постріляти чесно кажучи.
Ви порушуєте моє право на куріння, так шо пельку на замок:lol: хоча нє, ніфіга ви не порушуєте, можеш бздіти далі.
Не ясно скільком курцям на вулиці ти свої права качав:)

Справді? маразм почався у вас занадто рано.

Так, люди яким нічого сказати схильні до хамства.
  • 0

#65 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 28.02.2011 – 12:03

Перегляд дописуOlexandr (28.02.2011 12:01) писав:

Скажете те саме менту, який штрафуватиме? :)
ні, чого, я курю там де можна, вище написав. що не проти цього закону.

Перегляд дописуПластун (28.02.2011 12:02) писав:

Так, люди яким нічого сказати схильні до хамства.
Яке хамство? я чітко запитав скільком курцям на вулиці ти качав свої права?
  • 0

#66 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 28.02.2011 – 12:09

Перегляд дописуjakobz (28.02.2011 12:03) писав:

Яке хамство? я чітко запитав скільком курцям на вулиці ти качав свої права?

Отаке

Цитата

так шо пельку на замок хоча нє, ніфіга ви не порушуєте, можеш бздіти далі.

Людей 10 набереться, а шо?
  • 0

#67 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 28.02.2011 – 12:15

Перегляд дописуПластун (28.02.2011 12:09) писав:

Людей 10 набереться, а шо?
ну тоді рупор в руки і вперед продовжувати. А не морочте туто людям голову.
Пе.се. То я ще не хамив, пан ж не настільки вразливий, шоб в ступор від таких слів впасти?
  • 0

#68 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 28.02.2011 – 12:25

Перегляд дописуjakobz (28.02.2011 12:15) писав:

ну тоді рупор в руки і вперед продовжувати. А не морочте туто людям голову.
Пе.се. То я ще не хамив, пан ж не настільки вразливий, шоб в ступор від таких слів впасти?

До чого тут рупор.
Моя міліція нехай займається виловом порушників в промилових масштабах.
Я кажу лише якщо це заважає мені чи моїм знайомим.
І всі поки слухалися, одні нормально інші з кислою мордою, але не прирікалися. Значить, розуміння ситуації є.

Хіба я впадав у ступор. Я звернув увагу на невідповідність "викання" і вищеозначених зворотів одній моделі поведінки.
  • 0

#69 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 28.02.2011 – 14:06

Перегляд дописуПластун (28.02.2011 12:25) писав:

До чого тут рупор.
Я кажу лише якщо це заважає мені чи моїм знайомим.
І всі поки слухалися, одні нормально інші з кислою мордою, але не прирікалися. Значить, розуміння ситуації є.
Звичайно є розуміння ситуації, але з боку курців. а не з вашого. Ви чогось важаєте, що якщо людина палить то вона вже втрачає всю людяність.
Я вкотре повторюю - не проти закону, тільки за. але мої права також будь ласка залиште без обмежень, дайте місце де я нормально зможу викурити свою цигарку.
А вказування у зверхній формі від хто зна кого, та ще й в інеті, де всі круті і сильні, не надто добре мною засвоюються.

Перегляд дописуПластун (28.02.2011 12:25) писав:

о, пан має свою міліцію, та ще й використовує її у промислових масштабах))))
А які то промислові масштаби? поясніть людині із мертвими клітками головного мозку)
  • 0

#70 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 28.02.2011 – 14:12

1. місць де можна викурити цигарку багато. Але найкраще це робити у себе вдома або в спеціально відведених і позначених місцях. Їх багато. А на крайняк біля урни і в неї ж бичок кинути.

2. В промислових масштабах це значить зробити так щоб ця проблема стала непомітною.
З цим міліція справляється, власне тому курці практично не заваєжають зараз. Їх просто в людних місцях де дим може заважати іншим немає. Точніше є, звичайно, але вони там не курять.
  • 0

#71 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 28.02.2011 – 14:17

Перегляд дописуПластун (28.02.2011 14:12) писав:

Їх просто в людних місцях де дим може заважати іншим немає.
Якщо так, тоді до чого ввесь ваш словесний понос?

1. місць де можна викурити цигарку багато.
справді? не помічав.
  • 0

#72 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 28.02.2011 – 16:31

Перегляд дописуjakobz (28.02.2011 09:17) писав:

Це не одне і те саме. так шо нінада тут всякі безглузді паралелі проводити.
Я не проти цього закону, так. Але будь ласка, най будуть облаштовані місця для куріння. А то палучаєцця, шо некурящі мають по два німби над головою, а курців тре винищити. бо вам дим не пахне.
тьу. я наприклад не виступаю настільки радикально (як деякі наші борці проти алкоголю, згадаймо). Я не проти курців, хочуть собі курити - ну так і нехай же курять, аби не на мене і не біля мене. Тому цією тезою я і вела до того, що для курців мають бути спеціально обладнані місця. Звісно, такими справами мало хто захоче зайнятись, так що довелось би це перекласти на руки самих курців, але пригадаймо, що мова йдеться про Україну, тому як було так і буде.
  • 0

#73 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 28.02.2011 – 20:59

Панство, проблема скоро буде вичерпана, адже з’явилися електронні цигарки, які не псують повітря.
http://life.pravda.c...10/03/24/44205/
стдтх
Технології стають доступнішими, думаю за ними майбутнє.
Колись цигарки виглядатимть так же архаїчно як і самокрутки, чи людина з магнітофоном, яка замість слухати плеєр напрягає усіх в метрі. Сам таким був. :)

Можна також уявити що з’являться нові способи введення нікотинової ін’єкції залежним.
Наприклад нікотинові клізьми.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 28.02.2011 – 20:59

• 0

#74 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.02.2011 – 22:24

мені пох хто чим і як псує собі здоров"я,аби воно мене не зачіпало. якшо комусь подобається воняти сигаретами(я про одяг,волосся і РУКИ, які скільки їх не мий- запах сигарет все одно залишається), то це кагбе теж його особиста справа. але варто поважити оточуючих. ясно, шо комусь совість і виховання не заважають посцяти прямо на ,наприклад, тій же автобусній зупинці. це вже гидко. а уявіть,шо ви мало того шо при людях сците, так ше й їм на взуття попадаєте. культура аж пре.
нехай собі шкідлива звичка,але в яке кафе не зайди- усюди надимлено, треба ше пошукати місця для НЕкурців,які або біля туалетів,або за три метри,від місць для курців(яка різниця?).

проти самих курців нічо не маю,якшо вони своєю звичкою не набридають і не заважають. помітила, шо в цьому плані більш наглі жінки- на зауваження починають огризатися,матюкатися і теде. а чоловіки іноді навіть питаються дозволу,чи можна поряд закурити. а якшо якийсь курець хоче зі мною познайомитися, а я йому вказую на його сигарету і кажу,шо він амєрзітєлєн, то чоловік ше й почервоніти як рак може, такі смішні тожі гг

заборона ж паління вже давним-давно є, але всім пох. в тих же поїздах курять аж бігом, на пару з самими провідниками.

ті сигарети вже давно стали модним атрибутом. в літературі,кінематографі, музикі(дииим сігарєєт с мєнтолааам...) і т.д. ніякі заборони там не діють. прекрасно,мабуть, дивитися фільм, де якась Кері Бредшоу по Нью-Йорку, запалює сигарету,а її штарфують гг
  • 0

#75 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 28.02.2011 – 22:33

Спостерігав чудову картину протягом свого маршруту в школу і додому в Києві. Збоку від пішохідної доріжки було стільки недопалків, що трави практично там не було видно чи вона вже там і так перестала рости.
  • 0

#76 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 28.02.2011 – 22:35

Перегляд допису-=VJ=- (28.02.2011 09:48) писав:

Поширена казочка курців:

"Джованни Инверницци (Giovanni Invernizzi) и его коллеги из подразделения контроля над табаком Национального института исследования рака в Милане (Clavis) обнаружили, что сигаретный дым загрязняет воздух в 10 раз сильнее, чем выхлопы автомобиля с дизельным двигателем."(с)
а в скільки разів більше чи менше аніж автомобілі з бензиновим двигуном? А давайте порахуємо скількі кубів диму щодня створює 1 курець і один автомобіль (середньостатистичний)? А давайте порахуємо скільки курців, які саме курять, проходять біля Вас щодня, і скільки автомобілів проїжджають повз Вас щодня? А давайте підрахуєм кількість курців і кількість автомобілів в Вашому місті? ...

Перегляд допису-=VJ=- (28.02.2011 09:48) писав:

То якщо в ліфті хтось накурив і я дихаю цією гидотою - то це мій "вільний ризик"?
Курив "хтось" і то є його "вільний ризик".
  • 0

#77 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.02.2011 – 22:40

Перегляд дописуAmarok (28.02.2011 23:33) писав:

Спостерігав чудову картину протягом свого маршруту в школу і додому в Києві. Збоку від пішохідної доріжки було стільки недопалків, що трави практично там не було видно чи вона вже там і так перестала рости.
вот шо мені подобається,так це абсолютно протилежна ситуація в Пушкіні. Не те шо недопалків,а взагалі ніякого сміття на вулицях. які чемні і виховані люди,аднака.

щодо порівняння з автомобілями. на своєму прикладі. якшо я біля людини,яка куритиме,постою, то легко можу знепритомніти,надихавшись смороду. тому я біля них і не стою. а по вулицях щодня ходжу,дороги переходжу, від машин не падаю.
  • 0

#78 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 28.02.2011 – 22:45

І ще на Петрівці є такий класний підземний перехід, де крім того що там і так тісно то ще кадри палять там.
  • 0

#79 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 28.02.2011 – 22:46

1. місць де можна викурити цигарку багато. Але найкраще це робити у себе вдома або в спеціально відведених і позначених місцях. Їх багато. А на крайняк біля урни і в неї ж бичок кинути.
Продовжую свою думку (не захищаю курців, але ж заради справедливості та для ведення діалогу...) місць для курців не так вже і багато, от наприклад коли я навчався в навчальному закладі то там не було місця для куріння - виникає питання - чому? Адже студенти старших курсів вде повнолітні, деякі з них - одружені, переважна більшість - ходить на роботу, та й всі викладачі постійно наголошують "які ми вже дорослі", то чого ж тих дорослих обмежують у їхніх правах? Чому не зробили місця для куріння?
  • 0

#80 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.02.2011 – 22:56

тю. то провина виключно конкретного навчального закладу. в мене у Вузі для курців окремий дворік(їх між корпусами було декілька) виділили.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних