Перейти до вмісту

Заборона паління

Повідомлень в темі: 210

#21 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1510 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:місто Київ

Відправлено 26.02.2011 – 14:02

Перегляд дописуMiguel (26.02.2011 10:34) писав:

Зробити так щоб пачка цигарок коштувала 60-80грн, от тоді і курців поменшає, а ті хто все ж куритимуть то оплачуватимуть шалений акциз який йтиме на лікування туберкульозників, астматиків та інших, хто постраждав від тютюнового диму.
Підняття акцизу погане рішення, бо це дискримінує курців. А от якщо заборонити палити в громадських місцях, то сама потреба в лікуванні пасивних курців відпаде. Та й медицина у нас фактично платна.
  • 0

#22 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 26.02.2011 – 17:44

Перегляд дописуOlexandr (26.02.2011 14:02) писав:

Підняття акцизу погане рішення, бо це дискримінує курців.
Куріння дискримінує некурців.
Це як привселюдне пердіння в ліфті чи в ресторані.

Перегляд дописуПастух (26.02.2011 13:54) писав:

... громадський туалет також публічне місце....обладнане індивідуальними кабінками для справляння дуже
конкретних потреб. Для тютюнопаління теж необхідне конкретне інженерне обладнання, для запобігання шкоди
особам котрі не палять.
З малюнками граток і глузливими написами "ядебіл" на вікнах. А ще краще БеЗ ВІКОН! І без вентиляції! Щоб можна було просто зайти подихати і накуритися. І щоб злі карлики штиркали всіх дубинками з електрошоком!
  • 0

#23 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6648 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 26.02.2011 – 17:56

я мало того що за, а навіть більше.
вважаю що всі психотропні речовини треба дозволити лише у спеціально відведених для цього місцях. легальних притонах. притому розширити список дозволених психотропних речовин, але дозволити їх вживати лише в притонах. і алкоголь теж туди. хібащо каву можна вживати поза притонами.
  • 0

#24 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 26.02.2011 – 18:00

Тільки одне питання. В притонах будуть карлики з щипцями і електродубинками?
  • 0

#25 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 26.02.2011 – 18:03

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (26.02.2011 17:56) писав:

я мало того що за, а навіть більше.
... каву можна вживати поза притонами.
...якщо невеликої порції кави достатньо для того, щоб корінним чином змінити хід думки, то і про каву...
потрібно добре подумати, якщо вже оздоровлювати суспільство, то докорінно. Тим паче, що кава тепер також може бути
генетично модифікованою.

Повідомлення відредагував Пастух: 26.02.2011 – 18:05

• 0

#26 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 26.02.2011 – 18:13

Перегляд дописуПастух (26.02.2011 18:03) писав:

кава тепер також може бути
генетично модифікованою.
Може бути?
А може і не бути!
  • 0

#27 GAE4KA

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 26.02.2011 – 22:44

Перегляд дописуПластун (26.02.2011 12:38) писав:

Бо твоїм друзям зараз як тобі - 20-30.
Через 30 років побачиш.
в курців не лише рак, далеко не лише. Гіпертонія, диспепсія, хронічний бронхіт, там довгий список.
серед родичів і знайомих старшого віку, на жаль, половина померла через куріння і в основна причина рак...
і говорять чомусь лише про шкоду для самих курців, не згадуючи про тих, хто знаходиться поряд, яких змушують бути пасивними курцями...а вони то страждають найбільше, особливо діточки

Повідомлення відредагував GAE4KA: 26.02.2011 – 22:54

• 0

#28 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 26.02.2011 – 23:33

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (26.02.2011 17:44) писав:

Куріння дискримінує некурців.
Підняття акцизу щось змінить? Хай не курять. А курити слід у відведених місцях, тоді всім буде добре.
  • 0

#29 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 27.02.2011 – 00:40

Перегляд дописуMiguel (26.02.2011 10:34) писав:

З курінням (палінням) треба боротися не заборонами а гігантським підняттям акцизу на тютюнові вироби. Зробити так щоб пачка цигарок коштувала 60-80грн, от тоді і курців поменшає, а ті хто все ж куритимуть то оплачуватимуть шалений акциз який йтиме на лікування туберкульозників, астматиків та інших, хто постраждав від тютюнового диму.

от не розумію чого тільки з курінням боряться? Адже є багато негативних чинників, в цьому я погоджуюся з

чи не варто також встановити заборону на автотранспорт (що працює на бензині чи солярі) в громадських місцях??? Чому, якщо я закурю в центрі міста чи біля якоїсь школи - то мене оштрафують, а якщо там проїдеться автомобіль (вихлопів від якого набагато більше, аніж диму від моєї цигарки) то водія не ошрафують???
Треба курнути і в*їхати шо автотранспорт - зло.
  • 0

#30 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.02.2011 – 00:43

Перегляд дописуOlexandr (26.02.2011 23:33) писав:

Підняття акцизу щось змінить?
так, цигарки коштуватимуть дорожче.
  • 0

#31 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 27.02.2011 – 00:46

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.02.2011 00:43) писав:

курці перейдуть на самокрутки, здихатимуть швидше, держбюджет смоктатиме без акцизних надходжень.
  • 0

#32 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 27.02.2011 – 09:37

Перегляд дописуOlexandr (26.02.2011 14:02) писав:

Підняття акцизу погане рішення, бо це дискримінує курців. А от якщо заборонити палити в громадських місцях, то сама потреба в лікуванні пасивних курців відпаде. Та й медицина у нас фактично платна.
Та нє, я тут дискримінації не бачу ніякої, навіть навпаки: чого я зі своїх податків маю лікувати якогось Фєдю, який курить і ще й травить своїм димом мене???

Перегляд дописуkavalera (27.02.2011 00:46) писав:

курці перейдуть на самокрутки, здихатимуть швидше, держбюджет смоктатиме без акцизних надходжень.
нє, не перейдуть... :)
  • 0

#33 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 27.02.2011 – 09:59

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.02.2011 00:43) писав:

Коштуватимуть, а сенсу?

Перегляд дописуMiguel (27.02.2011 09:37) писав:

Та нє, я тут дискримінації не бачу ніякої, навіть навпаки: чого я зі своїх податків маю лікувати якогось Фєдю, який курить і ще й травить своїм димом мене???
Та у нас на медицину і так нічого не йде, тому ми тут ні за що не платимо. А курці, коли хочуть, то хай труяться. Тільки так щоб некурці цим не дихали.
  • 0

#34 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.02.2011 – 10:31

Нє, ну ваще оборзіли. Як колишній курець скажу яке ваше смердюче діло до курців? Заважають? Обійдіть. Із курінням не потрібно боротись, кожна людина самосвідомо обирає ризик для себе.

Закон про заборону паління в публічних місцях вже давно прийнятий, хоча самі мєнти його не дотримуються)) Після прийняття закону був переполох, щоб кожен кабак мав зал для курящих та некурящих, ніби наразі із цим завданням всі справились
  • 0

#35 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 27.02.2011 – 10:42

Перегляд дописуbamik (27.02.2011 10:31) писав:

Нє, ну ваще оборзіли. Як колишній курець скажу яке ваше смердюче діло до курців? Заважають? Обійдіть. Із курінням не потрібно боротись, кожна людина самосвідомо обирає ризик для себе.
До смердючих курців мені діла нема, най дохнуть - буде чистка нації. А от до їхнього смороду, який мене, час від часу, безпосередньо зачіпає, мені діло є.
  • 0

#36 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 27.02.2011 – 10:57

Перегляд дописуbamik (27.02.2011 10:31) писав:

Нє, ну ваще оборзіли. Як колишній курець скажу яке ваше смердюче діло до курців?
підтримую. вапщє аху**єлі
  • 0

#37 GAE4KA

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.02.2011 – 11:25

Перегляд дописуMiguel (27.02.2011 10:42) писав:

До смердючих курців мені діла нема, най дохнуть - буде чистка нації. А от до їхнього смороду, який мене, час від часу, безпосередньо зачіпає, мені діло є.
цілком згідна!!!!нема чого інших травити і створювати їм газову камеру
  • 0

#38 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 27.02.2011 – 13:03

Справа в тому що одним лише "не подобається - обійди" мало що зміниш, тому що по-перше, відходити щоб тебе не зачепило доведеться далеченько, а по-друге, з якого це дива некурящі мають догоджати курящим, створювати їм додаткові поблажливі умови своїм отаким пофігізмом в стилі "не подобається - не дивись". Я не проти курців як таких, ну, вони мені противні,але я не проти якщо вони бажають травитися. Тільки хай вже це роблять в себе вдома, з зачиненими вікнами та дверми (швидше вкуряться) і не спричиняють шкоду ні моєму здоров"ю ні атмосфері, з своїми викидами диму.

Так-так, можете зараз сказати що це мізерна кількість шкоди порівняно з тим, що різні фабрики викидують в повітря, але звучить воно якось дуже вже по-українськи. Це як кидати сміття від лушпиння на землю, мотивуючи це тим що і так все засрано, який же зміст намагатись підтримати чистоту. А з таких дрібниць і складається потім велика купа лайна.

З цим всім курінням єдиний плюс це те що природній відбір пришвидшився, хоча не скажу, що всі курці - погані і тупі люди, яким не місце на Землі і все таке. Знаю досить багато хороших людей, що курять. От тільки коли бачу їх з сигаретою - ну просто стає гидко, не тільки спілкуватись (бо відчуття ніби розмовляєш з попільничкою) а й просто дивитись, як вони свої сигаретки нервово жмакають а потім ходять з виглядом зомбі (бачила кілька випадків, коли на людину сигарети діють так, ніби вона щойно щось сильніше курнула, при чому заспокійливо-отупляюче).

Ну і як висновок - заборона паління річ чудова, тільки в нашій країні, на жаль, поставляться до неї так само як і до заборони кидати сміття на вулицях та розпивати алкоголь. Справу поправлять хіба що масові штрафи, та й то навряд.
  • 0

#39 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 27.02.2011 – 13:33

Перегляд дописуКрихітка (27.02.2011 13:03) писав:

з якого це дива некурящі мають догоджати курящим, створювати їм додаткові поблажливі умови своїм отаким пофігізмом в стилі "не подобається - не дивись"
а з якого дива курящі мають догоджати некурящим створюючи їм поблажливі умови?
  • 0

#40 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 27.02.2011 – 13:41

Перегляд дописуjakobz (27.02.2011 13:33) писав:

а з якого дива курящі мають догоджати некурящим створюючи їм поблажливі умови?
Може тому, що курцям є куди відійти покурити, а коли вони куритимуть скрізь, то некурцям не буде куди відійти?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних