Перейти до вмісту

Заборона паління

Повідомлень в темі: 210

#181 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.03.2011 – 22:51

Я позитивно ставлюсь до такого закону, але якщо б він гарантував достатню кількість місць для куріння. А в нас таке "крокування до Європи" перетвориться на збивання грошей з бідних курців, які не будуть мати де пустити димку.
  • 0

#182 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.03.2011 – 23:30

Перегляд дописуkalamar (4.03.2011 20:30) писав:

Ви захотіли більше посилань про кореляцію, між палінням і рівнем життя, я вам дав.
Де? Хто вам таке сказав про таке моє бажання? Я вам вже довів чому така кореляція не є суттєвою.

Перегляд дописуkalamar (5.03.2011 17:33) писав:

Тож я просто використовую те що залишилось від мого головного мозку, раджу і вам спробувати скористатись вашим мозком із несклеротизованими судинами.
Я міг би зробити вигляд що мені не начхати на ваші поради та потуги потролити, однак не буду.

Цифри із графіків, які там наведені.
http://monographs.ia...vol83/index.php
Тут? Немає тут кореляції в 0.1%, не брешіть. Зокрема відкрийте сторінку 162, там доволі чітко видно різницю між тими хто палить, і тими хто - ні (і мова йде про смертність від раку легенів до речі тут). Також можна поглянути на 167 сторінку і оцінити шанси захворіти на рак легенів. Ви не лише обрали одну статтю, ви навіть її не спромоглися бодай переглянути, і намагаєтеся вести при цьому дискусію. Це просто смішно.

В инших наведених вами статтях те саме, статистика, яка в поданому вигляді є нонсенс.
Брехня, навіть в наведеній статті наведена не лише статистика. Ви себе хоч не обманюйте.

Ми тут про ісерику щодо пасивного паління говоримо, бо я згоден із тим, що активне паління шкідливе, але не "по кореляціям" із тієї макулатури.
У вас не має достатньої кваліфікації аби судити, чи є вказана праця макулатурою. Ви порівняно з її авторами - ніхто, і звати вас - ніяк.

Напр. той самий нікотин не лише в тютюні є, а й в картоплі, томатах, перці.. просто в менших кількостях.
Ви навіть не знаєте, що нікотин - це взагалі не те, через що варто перейматися. Аби ви прочитали бодай ту статтю яку ви так нікчемно критикуєте, ви б знайшли відсотковий молекулярний склад тютюнового диму з описом речовин. Однак ні - ви впертий як віслюк, і вважаєте себе самим розумним.

Перегляд дописуkalamar (5.03.2011 17:33) писав:

що тут не ясно?
Так де доведення? Ви написали що у статті є доведення. А немає ніякого там доведення.
Зате є несумісність параграфів:

Цитата

First, in order for secondhand vapor to cause heart attacks in nonsmoking bystanders, the exhaled vapor would have to contain appreciable amounts of nicotine. There is no evidence that the exhaled vapor contains any significant amount of nicotine. The lungs are fantastic at extracting nicotine (this is why cigarettes are such an effective nicotine delivery device). We know that in the exhaled smoke from smokers, the level of nicotine is extremely low. Secondhand smoke itself does not expose nonsmokers to high levels of nicotine.

Second, in order for secondhand vapor to cause heart attacks, the exposure to nicotine among nonsmokers would have to be significant. Even if the vapor contained nicotine, it would be highly diluted by the time it reached the nonsmoker. The vapor dissipates almost instantly, and there is no evidence that there is any meaningful exposure to nicotine among nonsmoking bystanders.

Third, in order to conclude that secondhand vapor causes heart attacks, brief nicotine exposure would have to be shown to be a cause of heart attacks in nonsmokers. There is no evidence that this is the case. The platelet aggregating effects of tobacco smoke are apparently due to the combination of many particulate components of the smoke. There is no evidence that nicotine in isolation causes the effects that would be expected to trigger a heart attack.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 05.03.2011 – 23:32

• 0

#183 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.03.2011 – 00:59

Перегляд дописуlavazza_15 (5.03.2011 22:51) писав:

Я позитивно ставлюсь до такого закону, але якщо б він гарантував достатню кількість місць для куріння.

Що значить "достатню кількість"? На кожному кроці, чи що?
До речі, колись в серіалі IT Crowd була чудова серія на цю тему.

Перегляд дописуlavazza_15 (5.03.2011 22:51) писав:

А в нас таке "крокування до Європи" перетвориться на збивання грошей з бідних курців, які не будуть мати де пустити димку.

А що тут поганого? Лох повинен платити.

Народна істина, так би мовити.
  • 0

#184 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4215 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 06.03.2011 – 01:31

Перегляд дописуPavlo_Taiko (5.03.2011 23:30) писав:

Де? Хто вам таке сказав про таке моє бажання? Я вам вже довів чому така кореляція не є суттєвою.
Гаразд, спробую вам геть популярно пояснити. Той графік насправді до куріння не має найменшого стосунку. Горе корелятор просто не розуміє, що нема ніяких "курців" і "не курців", є люди із різними звичками, нахилами, із різних шарів суспільства, із різними поглядами на життя. Якщо ви виберете вибірку, то курці із тої вибірки відрізнятимуться від не курців не лише тим, що курці палять. Серед курців напр. виявиться більше тих, хто вживає алкоголь, чи тих хто вживає чи вживав наркотики. тих, хто має низькі прибутки... тобто є й инші кореляції :) .

Вони поглядами на життя відрізняються.
Типовий не курець звичайно дбає про здоров’я, для нього здоров’я то основне, вчасно лягає спати і вчасно встає, уникає спиртного, дієти, моціони, вівсяна каша, ранкова зарядка, й він помирає на вісім років пізніше за курця. Бо типовий курець не тільки палить, а й вживає алкоголь, мотається десь вночі, чи чипіє всю ніч за чимось в хмарах диму. не цікавиться своїм здоров’ям. У курця філософія, що життя шкідливе, бо від життя помирають, тому він не мороче собі голову тим, як би довше прожити.
Й це без диференціації по соціальному статусу, яка безумовно є, і яка впливатиме на якість харчування, рівень медичних послуг...
Той графік більше відображає не курців і не-курців, а людей таких різних поглядів на життя. І куріння там лише одна складова. Просто той корелятор-вчений забув, що він має справу навіть не із білими та сірими лабораторними мишками, а із складними соціальними істотами.
Тут у вас буде спокуса вважати погляди не курця "нормальними", а погляди курця "не нормальними". Але погляди їх обох не є ані нормальні, ні не нормальні, то просто погляди. Ті погляди, які вам "нормальними" здаються, винахід порівняно нового часу, для них недавно і слово придумали Healthism.
Я вище давав вам книжку, але ви її не читали, й тицяєте свої графіки. В тій книжці "нормальні" порляди пов’язуються із матеріалістичним світоглядом, й доволі жорстко критикуються, автор просто християнин, а в християнстві погляд на життя суттєво від погляду healthism'у відмінний. Автор і "кореляцію" показує між Healthism’ом та тоталітаризмом.
По простому, сучасна боротьба із палінням то спроба частини суспільства нав’язати иншій частині суспільства свій світогляд. Світогляд, згідно якого людина зобов’язана бути здоровою і турбуватись про своє життя.

Образно, на тому графіку курець і не курець передумім звертають увагу на дві різні точки по абсцисі. Не курець точку в районі 70 років, де у нього значні шансь мати восьмирічну фору. Курець точку за сто років, де всі померли. :ggggg:

А по тим банам на паління?
Ось вам ще графіки.
Wales Report Claims that Smoking Ban Reduced Heart Attacks But Fails to Present Data, Which Show an Increase in the Expected Number of Heart Attacks

NJ Poised to Ban E-Cigarettes in Public // Second State to Protect Bystanders From Heart Attacks
Там просто шедевр, яки важко утриматись, щоб не процитувати.

Цитата

A primary purpose, says Action on Smoking and Health (ASH), the antismoking organization which supplied a detailed report supporting the bill, is to protect bystanders who otherwise are at possible risk from heart attacks, just like those inhaling secondhand tobacco smoke.

It is estimated that secondhand tobacco smoke causes about 60,000 nonsmoker deaths a year, approximately 20 times as many
nonsmoker deaths as from lung cancer caused by inhaling the smoke.

As many studies have found, exposure to even small amounts of drifting tobacco smoke can trigger a heart attack in nonsmokers in as little as 30 minutes.
Я навіть не знаю чи варто просто смайлик поставити, чи просто пояснити, що в то може повірити тільки повний ідіот.

Й тут цікава думка про загробні написи, які з’явились на пачках цигарок, і які мають переконати курця, що він мусить померти від тютюну.
Cigarette packets with serious health warnings could actually encourage people to continue smoking
Знайшовся ж ідіот, який ті написи придумав, й ідіоти в парламентах, які за них проголосували. Застав дурня Богу молитися, то він лоба поб’є. :ggggg:

Повідомлення відредагував kalamar: 06.03.2011 – 01:53

• 0

#185 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4215 повідомлень

Відправлено 06.03.2011 – 03:02

Так де доведення? Ви написали що у статті є доведення. А немає ніякого там доведення.
Зате є несумісність параграфів:
Ого, ви й втретє нічого не второпали. Те що ви цитуєте написане тим доктором, який критикує рішення, на основі дуже наукових висновків тієї антипалільної організації, по якім уже навіть закон прийняли, й заборонили електронні цигарки.

Ви навіть не знаєте, що нікотин - це взагалі не те, через що варто перейматися.
Ого, відкриття, а на кий біс тоді електронні цигарки було забороняти. Ви певні, що нікотином не слід перейматись? Ви бачу тут великий спеціаліст.
Я радше чомусь подібному до цього повірю, ніж тим опусам.

Цитата

Also in a mouse model, nicotine enhanced the growth of lung cancer implants and stimulated the growth of atherosclerotic plaques

Аби ви прочитали бодай ту статтю яку ви так нікчемно критикуєте, ви б знайшли відсотковий молекулярний склад тютюнового диму з описом речовин. Однак ні - ви впертий як віслюк, і вважаєте себе самим розумним.
А який сенс в молекулярному складі, я його будь де знайти можу? Без концентрацій то нічого не дає. Адже я не заперечую зв’язку між раком і активним палінням. Тут про пасивне паління мова йде.
До речі, які шанси активного курця захворіти на рак?
  • 0

#186 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4215 повідомлень

Відправлено 06.03.2011 – 03:36

Тут? Немає тут кореляції в 0.1%, не брешіть. Зокрема відкрийте сторінку 162, там доволі чітко видно різницю між тими хто палить, і тими хто - ні (і мова йде про смертність від раку легенів до речі тут). Т
Мої 0.1 стосувались пасивного паління, де там дані по пасивному палінню?
Поділіть кількість випадків раку на розмір вибірки, й дайте імовірність середньостатистичного активного сильного курця захворіти на рак.
  • 0

#187 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4215 повідомлень

Відправлено 06.03.2011 – 13:21

Перегляд дописуPavlo_Taiko (5.03.2011 22:50) писав:

Дякую що визнали мій мозок повноцінним, а то я ночами не спав і думав, чи визнаєте ви мій мозок повноцінним чи ні. І першим ділом я забив у вікі, остання видала, що організація не є науковою, тому довіряти їй я щось наміру не маю.
Тоді перечитайте назву цієї теми, і не офтопте. Тут не про науковість йдеться, а про закони щодо паління. І якраз та організація закони просуває через політиків, і вона має до законів щонайтісніший зв’язок, й тому вана щонайтісніще із цією темою пов’язана, а зовсім не наука. Нагадаю, що закони уже давно існують, уже давно не можна палити будь-де в приміщенні. Дехто вирішив, що існуючих законів замало.
У тій вашій книжці про пасивне паління йдеться із ст. 1188. Але там взагалі не розглядаються такі речі, як спрадичне вдихання диму де небуть на зупинці на відкритому повітрі. Там йдеться про пасивне паління одного із членів подружньої пари, коли активно палить инший, й тривалістю все життя. Й навіть у цьому випадку висновки за вуха притягуються.

Цікаві цитати.

Цитата

Exposure from other sources
Few studies have addressed exposure to secondhand smoke from other sources.
Kreuzer et al. (2000) reported a significantly increased relative risk of 2.6 (95% CI,
1.3–5.4) for exposure in vehicles in the highest category of weighted duration of exposure.
Other studies have either not addressed these other sources of exposure or have consi-
dered them only as part of a cumulative exposure from all sources.
In summary, insufficient data are available to evaluate the risk from exposure to
secondhand smoke from other sources.
Чому цим ніхто не цікавився? Й чи враховувалась можлива кореляція між пасивним курцем і забудненістю району, в якому він проживає.

Цитата

Publication bias
In meta-analyses of studies of the relationship between secondhand smoke and
lung cancer there is a possibility of publication bias if studies with positive results (those
that show an increased risk of lung cancer) are more likely to be published than studies
with negative ones (those that show a decreased risk or no difference in risk). The pooled
estimate of risk would then be biased upwards. Simple methods to ascertain whether
much publication bias exists suggest that there is little evidence of this, for example funnel
plots (Lubin, 1999) or estimating the number of negative unpublished studies that would
be required to explain the increased risk observed from epidemiological studies — about
300 (Hackshaw et al., 1997; Lee, 1998); it is implausible that there would be so many
unpublished negative studies. Copas and Shi (2000) used a complex method to adjust the
observed relative risk for lung cancer (reported in Hackshaw et al., 1997) for publication
bias; the pooled estimate was reduced from 1.24 to 1.15, but Copas and Shi assumed that
40% of all studies are unpublished. Even with such an extreme assumption, the adjusted
estimate is consistent with the reported relative risk adjusted for bias and confounding
(1.26; 95% CI, 1.06–1.47). The problem with assessing publication bias is that it is
difficult to determine empirically how many studies are unpublished (Bero et al., 1994).
Поясніть мені, що це було, мабуть НЛО? Чи просто важко знайти чорну кішку в темній кімнаті, особливо, якщо її там нема.

Перегляд дописуPavlo_Taiko (5.03.2011 22:50) писав:

Втім, мені взагалі по-барабану до тих електричних цигарок, я сам - не палю, мені просто не сподобалося, що ви стверджуєте ніби у статті наведені якісь наукові докази, а там лише протилежне. Ось і все - не варто вводити людей в оману, це не гарно.
Та я пожартував щодо наукових доказів, я гадав, що ви зрозумієте, що я просто знущаюсь. Бо та ASH просто повний істеричний абсурд дає, але цей абсурд депутати хавають і народ. Завдання ASH тим чи иншим способом позбутись всіх курців, остаточне вирішення.

Отже, на основі яких наукових доказів заборонене паління у напр. парках?
  • 0

#188 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 07.03.2011 – 00:45

В мене немає моральних сил, часу та натхнення переконувати вас. По кожній вашій фразі я міг би відповісти, але це марно. Ви просто не хочете розуміти свого опонента, ви як маленька дівчинка, що затулила свої тендітні вушка і меле дурниці, незважаючи ні на кого, не слухаючи що їй кажуть.
  • 0

#189 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 07.03.2011 – 07:38

Перегляд допису-=VJ=- (6.03.2011 00:59) писав:

Віджею, віджею негарно обзиватися.
  • 0

#190 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 07.03.2011 – 15:02

Перегляд дописуAmarok (26.02.2011 01:00) писав:

В Нью-Йорку заборонили палити в публічних місцях, в парках і т.д.
Багато капець як невдоволені, навіть ті які не палять.
Якби в Україні приняли такий закон як ви до такого ставитесь?

Особисто я обома руками за, і всі ті невдоволення та їхні аргументи вважаю абсурдними.

і я за, але як курив, так і буду курити де хочу і коли хочу!
:ggggg:
  • 0

#191 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 07.03.2011 – 20:05

Не лох буде платити, а лохам платитимуть. А курці - нещасні люди.
  • 0

#192 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4215 повідомлень

Відправлено 09.03.2011 – 15:21

Нічого проти підняття акцизів не маю, але треба правильно пояснювати людям політику, а не промивати мізки.
Підняття акцизів дуже вигідне для держави.
1) зростають надходження до бюджету.
2) величезна кількість курців в Україні, люди середнього віку які мають досить обмежені прибутки. Ці люди перейдуть із відносно безпечніших цигарок середньої ціни, на найдешевші й найнеякісніші папіроси. Куріння спричиняє проблеми із здоров’ям в старшому й похилому віці, то навіть із тих "кореляцій" пана Taiko ясно, цим куріння суттєво різниться від алкоголю, який може привести до проблем із здоров’ям в будь-якому віці, на додачу до того, що алкоголь, на відміну від куріння, веде ще й до деградації.
Тож ті люди доживуть до пенсійного віку, зате потім, згідно "кореляцій" помруть швидше. Держава зможе зекономити на пенсіях.
3) й нарешті стратегічна мета, здорова популяція, в якій можна буде при вітанні казати не здоров, а "Добре як", діти матимуть право казати "Гу-Га". (тут плагіат із Лема).
Якщо всі ці пункти будуть народу добре роз’яснені, то можна піднімати акцизи до хмар.

Щодо лохів, но нема нічого дурнішого за людину, який здається що вона чимось краща за иншу людину лише на тій підставі, що вона не п’є, не палить, на вживає наркотиків....

Перегляд дописуlavazza_15 (7.03.2011 20:05) писав:

Не лох буде платити, а лохам платитимуть. А курці - нещасні люди.
Вони не нещасніші за не курців.
  • 0

#193 eaebeeed49413332

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 09.03.2011 – 21:52

Заборонити курити в публічних місцях, дозволити злягатися там же, - і ми в європі!
  • 0

#194 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4215 повідомлень

Відправлено 09.03.2011 – 22:31

Перегляд дописуeaebeeed49413332 (9.03.2011 21:52) писав:

Заборонити курити в публічних місцях, дозволити злягатися там же, - і ми в європі!
Ні, що ви. Злягання то взагалі шкідлива звичка, воно переносить різні неприємні захворювання, ви знаєте, скільки людей помирає тільки від СНІД, чи руйнує своє здоров’я через инші венеричні хвороби? Небезпечне злягання має бути замінене безпечним штучним заплідненням. Злягання у будь-яких місцях потрібно заборонити.
  • 0

#195 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4215 повідомлень

Відправлено 10.03.2011 – 17:18

Перегляд дописуPavlo_Taiko (7.03.2011 00:45) писав:

В мене немає моральних сил, часу та натхнення переконувати вас. По кожній вашій фразі я міг би відповісти, але це марно. Ви просто не хочете розуміти свого опонента, ви як маленька дівчинка, що затулила свої тендітні вушка і меле дурниці, незважаючи ні на кого, не слухаючи що їй кажуть.
Власне ви поки на жодне питання не відповіли.
Якщо вам конкретніші питання треба.
То прогляньте статті
The Poverty of Epidemiology
THE EMPTINESS OF THE BLACK BOX
RISK-FACTOR EPIDEMIOLOGY: SCIENCE OR NON-SCIENCE?
Вони навіть не конкретно паління стосуються, а методів епідеміології як науки. Їх тут знайти можна у збірці False Premises, False Promises: Selected Writings. Я досі й не знав, шо то така цікава тема :rolleyes: .

Й прикол від дохтора, Heart Disease Death Rate Increased by 16% in First Year Following Indy Smoking Ban.

Цитата

Now, do I believe that the smoking ban in Indianapolis actually caused the observed increase in heart disease deaths? Of course not. But my point is simply this: by the logic being used by anti-smoking groups and researchers and by the IOM committee, these data demonstrate that the smoking ban caused a dramatic and immediate increase in heart disease deaths.
ту лише можна сказати, що “for every complex problem there is a solution that is simple, direct and wrong.” H.L. Mencken.
  • 0

#196 Busechka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 05.04.2011 – 08:18

та наш закон не надто гарно виконують. Хіба на зупинках паліїв стало менше
  • 0

#197 duo7

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 05.04.2011 – 08:36

і не тільки на зупинках. Відсоток паліїв на 2 роки скоротився на 13 відстоків
  • 0

#198 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 01.06.2011 – 21:03

Fuck yeah!!!
Зображення
  • 0

#199 koldzerdan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 03.06.2011 – 01:52

Чудовий плакат)
  • 0

#200 Юля Колготкіна

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:звідти

Відправлено 03.06.2011 – 09:53

Перегляд дописуkoldzerdan (3.06.2011 02:52) писав:

Чудовий плакат)
Від нюхання листя коки отримуєш такий самий ефект, як і від його жування?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних