Перейти до вмісту

Заборона паління

Повідомлень в темі: 210

#141 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.03.2011 – 12:52

i 

Підчистила

• 0

#142 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.03.2011 – 12:58

Перегляд дописуKassandra (4.03.2011 12:52) писав:

Ти підчистила так, шо я замилувався. Твоїм раболєпієм. Чисть так і надалі.

i 

2.14 Публічне обговорення дій модераторів . Всі скарги та зауваження щодо діяльності модераторів подаються виключно в приватному порядку.

Повідомлення відредагував Kassandra: 04.03.2011 – 12:59

• 0

#143 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 04.03.2011 – 14:12

Перегляд дописуPavlo_Taiko (4.03.2011 12:13) писав:

Авторів цих (та багатьох інших) статей ви щойно обізвали, не маючи аніякого на те права, адже за своє життя не досягли навіть десятої долі того, що зробили ці люди.
Не люблю базікалок та хамів.
За своє життя ті люди нічого не зробили, крім як написали купу псевдонаукової макулатури, яка призводить до іраціонального страху між деяких некурців. Тепер пересічний курець справді може бути спокійним, коли бачить наскільки хирляві є деякі некурці. Чули коли небуть про Somatization disorder.
Пасивне куріння може призвести до раку із практично не вимірною, нульовою, імовірністю, у наприклад жінки яка на протязі всього свого життя перебуває під впливом сигаретного диму чоловіка, чоловік ввесь час палить у кімнаті. Якщо ви візьметесь із тими дослідженнями познайомитись, то й із них такий висновок буде, якщо звичайно не читати "висновки", які там робляться, і які із результатів дослідження не слідують. Страх пасивного куріння на відкритому повітрі, то взагалі на рівні страху ельфів і фей.

Перегляд дописуSensssorika (4.03.2011 12:24) писав:

всієї теми не читала, але пораджу каламарю підійти до вагітної жінки і закурити. скажіть їй, шо ви індіанець!
А ви гадаєте із вагітною жінкою щось станеться? Звичайно із нею може щось статись, якщо вона впаде в істерику, але шкода пасивного куріння для неї такий самий фантом. Навіть і шкода активного куріння для майбутньої дитини не доведена переконливо.
  • 0

#144 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 04.03.2011 – 14:55

- Можна я закурю?
- Тоді я скину черевики.

Це я до того, що мені запах диму не подобається. І не подобається пропахлий цигарками одяг. Проблема у курцях не у всілякій шкоді, а у тому, що 5 хвилин їхньої зручності спричиняють 1-2 дні незручності для мене і потребу прати речі швидше, аніж прийшов час.
  • 0

#145 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Місто:матки

Відправлено 04.03.2011 – 15:30

Цитата

В Нью-Йорку заборонили палити в публічних місцях, в парках і т.д.
Для одного з найбільших промислових центрів, з мільйонами автомобілів, неабиякий ефект мабуть від заборони. Або там курять"гавани" всі без перестанку, включно з немовлятами, або всі дружно перейшли на екологічні види транспорту, їздять на конях, верблюдах.

Перегляд дописуГетьман (4.03.2011 13:55) писав:

Це я до того, що мені запах диму не подобається.
А мені не подобаються джинси на перехожих. Заборонити?
  • 0

#146 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.03.2011 – 15:44

Перегляд дописуkalamar (4.03.2011 15:12) писав:

А ви гадаєте із вагітною жінкою щось станеться? Звичайно із нею може щось статись, якщо вона впаде в істерику, але шкода пасивного куріння для неї такий самий фантом. Навіть і шкода активного куріння для майбутньої дитини не доведена переконливо.
мене нудить від сигаретного диму. починає боліти голова і можу втратити свідомість. звісно, це я така особлива,чьо там, не кожну ж людину від сміття нудить.
а наслідки для вагітної жінки можуть бути ще гіршими. я б сказала фатальними. дивно,шо ти цього не розумієш.
  • 0

#147 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень

Відправлено 04.03.2011 – 15:53

Перегляд дописуSensssorika (4.03.2011 15:44) писав:

мене нудить від сигаретного диму. починає боліти голова і можу втратити свідомість. звісно, це я така особлива,чьо там, не кожну ж людину від сміття нудить.
а наслідки для вагітної жінки можуть бути ще гіршими. я б сказала фатальними. дивно,шо ти цього не розумієш.
Я вірю вам. Лише цікаво, що у вас саме на сигаретний дим така реакція, а наприклад на дим автомобільного вихлопу у вас подібної реакції нема. Можливо то насправді психологічну причину має, вам просто вбили в голову наскільки саме сигаретний дим шкідливий? Ви читали про Somatization disorder?
  • 0

#148 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.03.2011 – 16:03

Перегляд дописуkalamar (4.03.2011 16:53) писав:

Я вірю вам. Лише цікаво, що у вас саме на сигаретний дим така реакція, а наприклад на дим автомобільного вихлопу у вас подібної реакції нема. Можливо то насправді психологічну причину має, вам просто вбили в голову наскільки саме сигаретний дим шкідливий? Ви читали про Somatization disorder?
я взагалі страшний алергік. мені запах поту приємніший за запах парфумів, бо від парфумів мене шатати починає. ненавиджу коли якась манєрна бабіща надушиться так ядрьоно...буе.

щодо автомобілів, то аналогічна ситуація...буде. наприклад, колись в школі їздили в Асканію-Нову, то автобус був старий і я ледве живою туди доїхала- всі вихлопи(чи як це назвати я не знаю,вибачте, в машинах і всим шо повязане не розбираюся) йшли не на вулицю,а "внутрь" автобусу.
зараз же зустрічаю більше якихось..чистіших шо лі машин. хоча інколи і буває шо проїжджає шось таке вонюче шо ппц. але це набагато рідше, ніж я зустрічаю людину що курить. машина проїхала - та й все.я не стою на місці. а, наприклад, в універі мені треба було сидіти між курцями, бо це ж,блін, культура в них така щас! на весь поток , а це чоловік 120, не курило може чоловік 15. фу,панове.

нє. не читала. мене шкода про яку ви тут усі говорите нє асобо то і хвилює. мені особисто шкода є. і капєц яка помітна. запах цей - неприємний. чого я маю дихати тим, шо ви,курці,видихаєте? причому запах неприємний,навіть якшо ваші цигарки яблучками "пахнуть". фукакашка.
  • 0

#149 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.03.2011 – 16:14

Перегляд дописуkalamar (4.03.2011 14:12) писав:

За своє життя ті люди нічого не зробили, крім як написали купу псевдонаукової макулатури, яка призводить до іраціонального страху між деяких некурців.
Діагноз зрозумілий. Марно спілкуватися з такими як ви.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 04.03.2011 – 16:14

• 0

#150 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень

Відправлено 04.03.2011 – 16:15

Перегляд дописуPavlo_Taiko (4.03.2011 12:13) писав:

Авторів цих (та багатьох інших) статей ви щойно обізвали, не маючи аніякого на те права, адже за своє життя не досягли навіть десятої долі того, що зробили ці люди.
Не люблю базікалок та хамів.
Я скачав IARC Monographs on the Evaluation of Carcinogenic Risks to Humans VOLUME 83 Tobacco Smoke and
Involuntary Smoking й проглянув.
На жаль майже нічого конкретного по пасивному палінню там нема.
Але проясніть мені такі речі по активному палінню. Вся та книжка то збірка якихось статистичних даних, й між статистичними даними шукається кореляція. Напр. графік тривалості життя курців і некурців, графік тривалості життя курців йде нижче. Але чому те, що той графік йде нижче відноситься лише на рахунок паління? Адже між вибірками курців/некурців є й инші відмінності, які теж можуть корелювати із тривалістю життя. Напр. відсоток курців залежить від матеріального стану, серед людей із низьким матеріальним станом курців більше, але від матеріального стану залежить рівень медичного обслуговування, також люди із низьким матеріальним станом можуть працювати на шкідливій роботі, де вони й без паління зазнають впливу концерогенних речовин. Чи навіть просто не курці більше турбуються про своє здоров’я, тоді як курці нехтують. Ви зрозумійте, я не кажу, що активне паління не шкідливе, я кажу що в такому вигляді то не наукові дані, то triumph of bullshit, який до науки жодного стосунку не має.

І до речі, переконаний, що найбільше "пасивно палять" саме у нійбідніших родинах, де найнижчий рівень життя й медичного обслуговування. Яким чином ті на рівні статистичної похибки дані були виділені із инших факторів, і саме на рахунок пасивного паління віднесені?

Повідомлення відредагував kalamar: 04.03.2011 – 16:22

• 0

#151 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 04.03.2011 – 16:23

Перегляд дописуkalamar (4.03.2011 14:12) писав:

Пасивне куріння може призвести до раку із практично не вимірною, нульовою, імовірністю, у наприклад жінки яка на протязі всього свого життя перебуває під впливом сигаретного диму чоловіка, чоловік ввесь час палить у кімнаті. Якщо ви візьметесь із тими дослідженнями познайомитись, то й із них такий висновок буде, якщо звичайно не читати "висновки", які там робляться, і які із результатів дослідження не слідують. Страх пасивного куріння на відкритому повітрі, то взагалі на рівні страху ельфів і фей.
Як я не люблю безглузде трепло. Воно таке безглузде, воно таке трепло. Воно розмірковує про те, чого не розуміє, воно вважає що розумніше за всіх, навіть за академіків. І ще, у безглуздого трепла надмірно роздуте почуття власної важливості, хоча найбільше, що зробило безглузде трепло у свому житті - це випило пива да розплодило таке саме безглузде трепло. Убийте в собі безглузде трепло, та майте повагу до тих, хто займається ділом.

Перегляд дописуkalamar (4.03.2011 16:15) писав:

Напр. відсоток курців залежить від матеріального стану, серед людей із низьким матеріальним станом курців більше
Пруфлінк у вас звісно є. Чи це знову маячня? Доречі там трохи більше ніж одну статтю я навів. Можу навести ще.

Вся та книжка то збірка якихось статистичних даних, й між статистичними даними шукається кореляція.
Ого, дякую, кеп.

Чи навіть просто не курці більше турбуються про своє здоров’я, тоді як курці нехтують.
Ну і на це у вас також є пруфлінк, сподіваюсь? Чи залишитесь голослівним?
  • 0

#152 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 04.03.2011 – 16:23

щодо цих байок про те, що пасивне куріння в 10 разів шкідливіше - то це точно повний булшіт для тих, хто намагається відучити всіх людей на світі курити.

а курці настільки ж гидотні як вонючі бабці чи бомжі у метро.
хай собі курять, але хоч жуйки купують.
  • 0

#153 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 04.03.2011 – 16:24

я кажу що в такому вигляді то не наукові дані, то triumph of bullshit, який до науки жодного стосунку не має.
У вас недостатня кваліфікація щоб розмірковувати про те, має це який стосунок до науки чи ні.
  • 0

#154 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень

Відправлено 04.03.2011 – 16:24

Перегляд дописуPavlo_Taiko (4.03.2011 16:23) писав:

Пруфлінк у вас звісно є. Чи це знову маячня? Доречі там трохи більше ніж одну статтю я навів. Можу навести ще.
Решта така ж маячня, як і ця. Така маячня може вразити лише людину, яка не розуміє, що таке кореляції і причинність.
  • 0

#155 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 04.03.2011 – 16:29

Перегляд дописуkalamar (4.03.2011 16:24) писав:

Решта така ж маячня, як і ця. Така маячня може вразити лише людину, яка не розуміє, що таке кореляції і причинність.
По-перше я розумію що таке кореляція, ба навіть здав іспит з теорії імовірності. По друге, лише трепло може аргументувати набір статей лише по одній з них, і ви мені будете розповідати про причинність? Я вже мовчу про те, що ви аніяким чином не дискредитували жодної з наведених статей, а лише розводите тут пусту софістику.
  • 0

#156 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень

Відправлено 04.03.2011 – 16:38

Перегляд дописуPavlo_Taiko (4.03.2011 16:29) писав:

По-перше я розумію що таке кореляція, ба навіть здав іспит з теорії імовірності. По друге, лише трепло може аргументувати набір статей лише по одній з них, і ви мені будете розповідати про причинність? Я вже мовчу про те, що ви аніяким чином не дискредитували жодної з наведених статей, а лише розводите тут пусту софістику.
Я взяв найрепрезентативніше із того, що ви дали, бо більшість ваших посилань взагалі на рівні філософствування. Ви не відповіли на поставлені запитання. Яким чином саме паління виділялось як причина меншої тривалості життя, із безлічі инших причин, причому решта причин взагалі до уваги не пралась, все на рахунок паління було скинуте. А те, що палять більше в малозабезпечених родинах, то одна із фішок саме воюючих борців із курінням на заході, мовляв палять бідні, серед багтих відсоток курців не великий, вони і то статистичними графіками підтверджують.
  • 0

#157 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 04.03.2011 – 16:41

Перегляд дописуkalamar (4.03.2011 16:38) писав:

Ви не відповіли на поставлені запитання.
Мабуть тому що ви до цього не ставили ніяких запитань. Запитання це такі речення зі значком "?" у кінці.

Я взяв найрепрезентативніше із того, що ви дали, бо більшість ваших посилань взагалі на рівні філософствування.
Я бачу ви геть не читали наведений матеріал. До того часу, доки ви не прочитаєте бодай чверті наведених статей, з вами марно про щось спілкуватися.

А те, що палять більше в малозабезпечених родинах, то одна із фішок саме воюючих борців із курінням на заході, мовляв палять бідні, серед багтих відсоток курців не великий, вони і то статистичними графіками підтверджують.
Я вас просив пруфлінк, а не демагогію.
  • 0

#158 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.03.2011 – 16:44

Перегляд дописуPavlo_Taiko (4.03.2011 16:14) писав:

Діагноз зрозумілий. Марно спілкуватися з такими як ви.

Ви оце тільки зрозуміли? :)
Нічого, краще пізно, аніж ніколи.

Зображення
  • 0

#159 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 04.03.2011 – 16:46

. Яким чином саме паління виділялось як причина меншої тривалості життя, із безлічі инших причин, причому решта причин взагалі до уваги не пралась, все на рахунок паління було скинуте.
Знаєте, інколи треба всетаки користуватися "?". Якщо ви вбачаєте кореляцію з іншим параметром - прошу, наведіть статистику. Але знову ж таки, ви вхопилися лише в одну статтю. А їх там значно більше. Тому спілкуватися з вами я просто не маю часу та натхнення.

Перегляд допису-=VJ=- (4.03.2011 16:44) писав:

Ви оце тільки зрозуміли? :)
У мене позитивний підхід до людей. Завжди намагаюсь розгледіти щось конструктивне. Однак досвід показує - інколи марно.
  • 0

#160 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 04.03.2011 – 16:46

А зачім забороняти, я б зробив мін ціну на пачку з фільтром 50 грн.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних