Перейти до вмісту

Заборона паління

Повідомлень в темі: 210

#101 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 02.03.2011 – 08:19

так целофановими пакетиками ж уже зайнялись. принаймні по всій європі. я вже зараз не можу жодного нормального в магазині придбати, усі органічні, але вони зараза рвуться.
  • 0

#102 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 02.03.2011 – 10:03

Перегляд дописуКрихітка (2.03.2011 08:19) писав:

так целофановими пакетиками ж уже зайнялись. принаймні по всій європі. я вже зараз не можу жодного нормального в магазині придбати, усі органічні, але вони зараза рвуться.
Так в європі і цигарками зайнялися, ми про україну бесіду ведем
  • 0

#103 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 02.03.2011 – 11:01

Перегляд допису-=VJ=- (1.03.2011 18:34) писав:

В якому місці?
Кількість курців (названа Вами) трохи більша за кількість жителів міста (зазначено в вікіпедії)

Ну і?
Сумнів в більшій шкідливості цигарок знято?
так в тому то і справа що експеремент проведений не правильно. Отже питання про шкідливіть сигаретного диму відносно шкідливості вихлопів автомобіля залишається відкритим.

Чудово. Значить і я цілком логічно не маю про нього дбати - тому підтримаю будь-які міри проти курців аж до відселення їх кудись в тундру.
Вас ніхто не заставляє про нього дбати.
ПеСе я виступаю проти куріння, алкоголізму, наркоманії та токсикоманії.
  • 0

#104 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4217 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 02.03.2011 – 11:01

Перегляд дописуКрихітка (2.03.2011 08:19) писав:

Існують крім поліетиленових пакетиків десятки способів, якими довкілля зубруднюється. А про забруднення довкілля недопалками, якийсь ідіот придумав. В папіросі без фільтру тютюн й клаптик паперу, в сигареті з фільтром є ще фільтр із ацетатного волокна, саме він мовляв 10 років розкладається. Я не думаю, що складно знайти замінник, який розкладається швидше, хоч і ті 10 років там із натяжкою.

А щодо економіки. То справжня проблема нашої економіки алкоголізм. Бо алкоголізм справді знижує працездатність, й створює справжні проблеми оточуючим. Але політиків, що бажають із алкоголізмом поборотись куди менше, бо народного гніву бояться :) . А паління не знижує працездатність, пенсійний вік курців, такий самий як і не курців, якщо не курці помирають трохи пізніше, то навпаки, для держави вигода, курцям менше часу треба пенсію сплачувати.

Це насправді питання прав людини. Правильно роблять Нью-Йоркці, що бунтують проти цього ідіотизму. Й зза цього ідіотизму справді стирчать вуха декого.
  • 0

#105 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 02.03.2011 – 11:03

Перегляд дописуkalamar (2.03.2011 11:01) писав:

А щодо економіки. То справжня проблема нашої економіки алкоголізм. Бо алкоголізм справді знижує працездатність, й створює справжні проблеми оточуючим. Але політиків, що бажають із алкоголізмом поборотись куди менше, бо народного гніву бояться :prapor3: .
Ага, ви згадайте що робилося з державами в яких оголошували "сухий закон"... буде бунт :)
  • 0

#106 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.03.2011 – 12:47

Перегляд дописуkalamar (2.03.2011 02:26) писав:

Курці той мінімум вповні сплачують через високий акциз.

Вони повинні сплачувати не лише за свої лікарняні, а й шкоду іншим людям.

Тому я цілковито підтримую думку довести акцизами вартість пачки цигарок хоча б до 30 грн.

Тому що це цілковита дурниця. На подібні вироби держава накладає високі акцизи

Так, а весь світ, який успішно бореться з тютюнопалінням, від США до Сингапуру - ідіоти і лохи.

До речі, скільки відсотків бюджету йде на охорону здоров’я? :)

2,83% на 2011 рік.

Перегляд дописуMiguel (2.03.2011 11:01) писав:

Кількість курців (названа Вами) трохи більша за кількість жителів міста (зазначено в вікіпедії)

А нічого, що там зазначено кількість жителів, які офіційно зареєстровані в Києві, тоді як реально в ньому проживає майже 4,5 мільйони?
Мене з моєю родиною, наприклад, в тій цифрі нема і близько.

Перегляд дописуMiguel (2.03.2011 11:01) писав:

питання про шкідливіть сигаретного диму відносно шкідливості вихлопів автомобіля залишається відкритим.

Для мене воно закрите раз і назавжди вже тим фактом, що автівки в ліфтах не їздять.

паління не знижує працездатність

Знижує - і працездатність, і час на роботі.
Саме тому в Європі курцю на нормальну роботу майже неможливо влаштуватися - жоден розумний працедавець не бажає дарувати зі своєї кишені чверть часу з восьми робочих годин витрачену на перекури.

Перегляд дописуMiguel (2.03.2011 11:03) писав:

Ага, ви згадайте що робилося з державами в яких оголошували "сухий закон"... буде бунт :prapor3:

Бо держави впадали з однієї крайнощі в іншу - з пофігізму щодо спивання народу до тотальної заборони всього, включно з корисними для здоров'я червоними винами.
  • 0

#107 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4217 повідомлень

Відправлено 02.03.2011 – 13:19

Перегляд допису-=VJ=- (2.03.2011 12:43) писав:

Вони повинні сплачувати не лише за свої лікарняні, а й шкоду іншим людям.
Тоді треба зняти виокі акцизні збори із сигарет, оподатковувати сигарети як звичайні товари. Вони зможуть купувати сигарети дешевше, й матимуть на то все гроші. Бо так, вони не лише за себе сплачують, а й за вас, фінансують охорону здоров’я. Шкоди иншим людям ті курці, які у встановлених місцях палять, не роблять, а ті, які в публічних місцях палять, сплачують штрафи.

Тому я цілковито підтримую думку довести акцизами вартість пачки цигарок хоча б до 30 грн.
Ціна на сигарети за який рік і так більше ніж вдвічі здається підскочила. Тому ні, краще їм уже самим сплачувати свої лікарняні й відмовитись від безкоштовної медицини, а ціну на сигатети знизити, до ціни, як на звичайний товар. по собівартості, комерційній накрутці, й стандартних податках. Чому вони мають ще й вам безкоштовну медицину оплачувати? Це при тому, що у лікарню вони не багато частіше за вас потрапляють.

Так, а весь світ, який успішно бореться з тютюнопалінням, від США до Сингапуру - ідіоти і лохи.
Подивіться із чого ця тема почалась, із потестів у Нью-Йорку. Всі ті заходи насправді не знизили тютюнопаління в світі ані на йоту. Ці заходи цікаві лише фірмам, які заробляють на тютюнозамінниках.

А нічого, що там зазначено кількість жителів, які офіційно зареєстровані в Києві, тоді як реально в ньому проживає майже 4,5 мільйони?
Той пост звичайна пропаганда, на дурня розрахована. В Києві немає і близько трьох мільйонів курців. Й не порівнюйте забруднення середовища автомобілем і курцем, бо то взагалі неспівставні речі. Власники автомобілів справді мали би сплачувати велику компенсацію за здоров’я не власникам автомобілів, якщо по справедливості. У вашому ж посту вище цифри по Ірландії. Курці - 188 тон, автомобілі - 3449000000 тон (кумедні цифри, здається шкоду автомобілів завищили, бо я ніколи не думав, що вони настільки шкідливі, але ж то ваші цифри). :)

Нормальні курці в ліфтах не курять.
Поцікавтесь, скільки людей щороку втрачає життя через чиєсь водіння у нетверезому стані. От де справжня проблема, але до тої проблеми слабо!

Повідомлення відредагував kalamar: 02.03.2011 – 13:23

• 0

#108 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 02.03.2011 – 14:05

Перегляд допису-=VJ=- (2.03.2011 12:47) писав:

Мене з моєю родиною, наприклад, в тій цифрі нема і близько.
а 3 міліони курців то тоже офіційна цифра?
В мене в києві теж є багато знайомих, і ніхто з них не курить.

Перегляд допису-=VJ=- (2.03.2011 12:47) писав:

Для мене воно закрите раз і назавжди вже тим фактом, що автівки в ліфтах не їздять.
Це Ваша особиста думка, і Ви її озвучили, але ж це не тема "Ставлення користувача -=VJ=- до куріння, та думки з цього приводу", наскільки я розумію, то тема займає набагато ширше коло думок та фактів...
  • 0

#109 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.03.2011 – 14:39

Перегляд дописуkalamar (2.03.2011 13:19) писав:

Це при тому, що у лікарню вони не багато частіше за вас потрапляють.

О, ми вже підходимо до того, що куріння взагалі нешкідливе. Вітаю.

Подивіться із чого ця тема почалась, із потестів у Нью-Йорку.

Багато капець як невдоволені, навіть ті які не палять.

Написана якась дурниця без жодного підтвердження, та ще й тепер вона перетворилась ледь не на революцію курців.
Вітаю, це дуже гарно характеризує.

Всі ті заходи насправді не знизили тютюнопаління в світі ані на йоту.

DGS пришла к выводу, что принятие закона положительным образом сказалось на поведении португальцев. В 2009 году по сравнению с 2007 годом число курильщиков снизилось на 5%

Согласно итогам реализации городской целевой программы «Алматы - город, свободный от табачного дыма на 2008-2011 годы» за 10 месяцев 2010г. Центр формирования здорового образа жизни города Алматы обявил радостную весть о том, что в период с 2007 года по 2010 года число курильщиков в городе снизилось на 29,6 процентов.

Борьба с курением в США дала свои плоды. В нынешнем году число курильщиков в стране сократилось до рекордно низкого за последние 25 лет уровня и составляет 17 процентов. Такие исследования проводятся службой ежегодно, начиная с 1983 года. Тогда при проведении первого опроса выяснилось, что курят порядка 30 проц американцев. В наши дни этот показатель сократился почти вдвое.

В опубликованных Канадским статистическим управлением документах подтверждено цифрами, что после старта антитабачной кампании число курильщиков в стране сократилось.Согласно статистическим данным в 1999 году в Канаде курило 25% населения старше 15 лет. в 2005 году показатель снизился до 19%. Еще 1% канадцев бросили курить в период с 2005 до 2009 года. кроме того в стране сокращается число мест, где разрешено курить.

Той пост звичайна пропаганда, на дурня розрахована. В Києві немає і близько трьох мільйонів курців.

Ще коли в 2006 було 2,651 млн реальне число жителів складало 4,13 млн. Тепер виходить, що це число наближається до 6 мільйонів.

Власники автомобілів справді мали би сплачувати велику компенсацію за здоров’я не власникам автомобілів, якщо по справедливості.

За цією логікою вони вже давно платять - акцизом на бензин.
  • 0

#110 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4217 повідомлень

Відправлено 02.03.2011 – 15:05

Перегляд допису-=VJ=- (2.03.2011 14:39) писав:

О, ми вже підходимо до того, що куріння взагалі нешкідливе. Вітаю.
Це звичайний факт. Власне доведена лише шкідливість сильного паління. Щодо паління по кілька сигарет на день, то шкідливість такого паління не доведена. Не забуваймо, що сигарети заспокоють розбурхані нерви, й тут питання що переважить.

Согласно итогам реализации городской целевой программы «Алматы - город, свободный от табачного дыма на 2008-2011 годы» за 10 месяцев 2010г. Центр формирования здорового образа жизни города Алматы обявил радостную весть о том, что в период с 2007 года по 2010 года число курильщиков в городе снизилось на 29,6 процентов.
:)
Якщо уряд робить якусь дурницю, він завжди знайде соціологів,які співатимуть уряду осанну на підтвеодження того, шо уряд шкандибає правильним шляхом. Хоча не знаю, можливо Алматинці просто перейшли на щось цікавіше, ніж тютюн.

За цією логікою вони вже давно платять - акцизом на бензин.
Мало платять, якщо порівняти із тим, що платять курці, частка яких в забруднені лише 0.000 000 01 від частки автомобілів. Слід збільшити розмір акцизу хоча б у чверть мільйона разів.
Власне нетверезі автомобілі збивають людей, тому всі автомобілі слід заборонити. По аналогії боротьби із курцями, бо деякі курці палять у ліфтах.
  • 0

#111 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Місто:матки

Відправлено 02.03.2011 – 15:26

Й зза цього ідіотизму справді стирчать вуха декого.
Та, пухнуть, як довго не курити. *витягує Лакі.
  • 0

#112 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4217 повідомлень

Відправлено 02.03.2011 – 16:15

Перегляд дописуChuvachenko Cat (2.03.2011 15:26) писав:

Та, пухнуть, як довго не курити. *витягує Лакі.
Я під вухами мав на увазі, хоча б такий drug delivery device, але так, для технологічно менш просунутих країн підійде і Лакі. :)

http://tobaccoanalysis.blogspot.com/2010/0...-effect-of.html
http://tobaccoanalys...10/01/more.html
Цитата із тих ланок.

Цитата

Anti-smoking groups have largely lost their scientific base and scientific integrity and they are now turning into propaganda machines which are only interested in disseminating findings that are favorable to their cause. They will not share unfavorable findings because the ultimate goal is not the truth and the scientific facts, but the supporting of the agenda.
Автор Michael Siegel, Associate Chairman, Community Health SciencesProfessor, Community Health Sciences
Ось ще ланки.
http://www.esmoke.ne...s.php?newsid=20
Звідти цитата

Цитата

In other words, the panel and consultant list looks like a virtual directory of pharmaceutical company consultants.
It was ridiculous and irresponsible to have a panel of pharmaceutical company consultants put together national recommendations for the treatment of tobacco use.
However, if nothing else, this mistake should have taught a lesson to the panel and its members. It should have taught them that this type of prostitution of objective science to financial interests is wrong and should not be repeated.
Я ці вуха мав на увазі.
  • 0

#113 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 02.03.2011 – 18:00

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (26.02.2011 18:00) писав:

Тільки одне питання. В притонах будуть карлики з щипцями і електродубинками?
Це залежитиме від речовин, що будуть приймати в таких притонах і від індивідуальних особливостей організму. :)

Перегляд дописуjakobz (28.02.2011 12:15) писав:

ну тоді рупор в руки і вперед продовжувати. А не морочте туто людям голову.
Пе.се. То я ще не хамив, пан ж не настільки вразливий, шоб в ступор від таких слів впасти?
А, тобто ти зазвичай значно більше хамло?
  • 0

#114 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 02.03.2011 – 18:36

Перегляд допису-=VJ=- (2.03.2011 01:01) писав:

Ги-ги-ги - як смішно
Давайте усі разом посміємося - піврічне немовля яке задихається в диму всі 11 поверхів - це ж так весело
Радій публіко - найсмішніше показують
ні, смішно з іншого насправді. безсумнівно в твоєму домі живе бидло. але замість того, щоб якось розібратись з цією проблемою, ти вже декілька років пишеш про це на форумі, як тільки розмова заходить про куріння.

Перегляд допису-=VJ=- (2.03.2011 11:47) писав:

Знижує - і працездатність, і час на роботі.
Саме тому в Європі курцю на нормальну роботу майже неможливо влаштуватися - жоден розумний працедавець не бажає дарувати зі своєї кишені чверть часу з восьми робочих годин витрачену на перекури.
у якій Європі? В твоїй уявній?

а ті, що кажуть, що вам хамлять тут злосні курці, зверніть увагу, що хамлять у відповідь на ваше ж хамство.

Повідомлення відредагував чорно-біла: 02.03.2011 – 18:36

• 1

#115 Люсьєна

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 02.03.2011 – 19:16

Перегляд дописучорно-біла (2.03.2011 18:36) писав:

ні, смішно з іншого насправді. безсумнівно в твоєму домі живе бидло. але замість того, щоб якось розібратись з цією проблемою, ти вже декілька років пишеш про це на форумі, як тільки розмова заходить про куріння.
Пане Віджей, ви справді живете в будинку з люмпенами? зверніться до пані чорно-білої, пожирательки бидла, як з колєги по форуму зідре з вас лиш дві шкури.

Цитата

у якій Європі? В твоїй уявній?
Не зважай. Італія - хворе дитя Європи, тому цю країну як показник ніхто не сприймає.
Хіба-що, як показник гарної корупції, злочинності ітд.

Цитата

а ті, що кажуть, що вам хамлять тут злосні курці, зверніть увагу, що хамлять у відповідь на ваше ж хамство.

трололо.
людина висказує свою позицію з приводу куріння. а ти вмішуєшся натягнувши убранство третейського судді і виносиш вирок: покарати нахабу хамством. це задоволення я поблажливо візьму на себе. :)
  • 0

#116 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4217 повідомлень

Відправлено 02.03.2011 – 19:36

Написана якась дурниця без жодного підтвердження, та ще й тепер вона перетворилась ледь не на революцію курців.
Вітаю, це дуже гарно характеризує.
А ви ті наведені вами цитати підтвердженням вважаєте? :)

Ось книжка одного християнина, й PhD пр психології, вивчайте.

Rampant Antismoking Signifies Grave Danger: Materialism Out of Control

Щоправда вона на півтисячі сторінок. Мжете хоча б сторінками 132-141 ознайомитись, де йдеться про психологічні, соціальні, культурні причини паління, й із 147-169, де йдеться про рух проти куріння в нацистській Німеччині, до речі, саме фашистські лікарі здається шкоду пасивного куріння passiverauchen відкрили.

А так, звідти ж
Така собі порада не курцям

Цитата

A Note to Nonsmokers

If you're a nonsmoker that has hyper-reactivity and 'symptoms' to ETS, find the smoking habit detestable and disgusting, and find those that smoke 'moronic' and 'filthy', deserving of all controls placed on them, then you have been brainwashed. It has been the express intention of the brainwashing crusade of the last few decades, involving large amounts of money and great effort, to produce this hyper-reactivity in you under the pretense of protecting your health and superiority. It has not protected your physical health because you were never in danger to begin with. At a psychological level, however, you now have irrational belief and fear (superstition), are most probably somatising this irrationality, and are bigoted. This is hardly a healthy or superior state. You should be concerned for at least two main reasons. Firstly, you should be concerned that 'health' authorities of the time are not concerned with the dissemination of accurate information or with your actual health, but with enforcing their agenda, even if it means coercing large segments of the population into mental, relational, and moral dysfunction. Secondly, it should be of great concern to you as to how easily you have been brainwashed. Further, if you accept without question whatever you are told by 'authorities', then what else can you be brainwashed into under a tirade of propaganda? There are nonsmokers that have not bought into the bigotry, aware of the manipilation involved. They can obviously see something that you cannot. It is worth your while to see this 'something' before you allow yourself to be coerced into further dysfunction.

:prapor3:
  • 0

#117 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 02.03.2011 – 19:44

Перегляд дописучорно-біла (2.03.2011 17:36) писав:

ну чому ж, мені на цілком нехамоватий пост якобз запропонував свою курливу присутність))
  • 0

#118 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Місто:матки

Відправлено 02.03.2011 – 20:45

Перегляд дописуPavlo_Taiko (2.03.2011 18:00) писав:

А, тобто ти зазвичай значно більше хамло?
Ага, ще курить, п'є. Весь джентельменський набор.
  • 0

#119 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 02.03.2011 – 21:33

Перегляд дописуkalamar (2.03.2011 19:36) писав:

до речі, саме фашистські лікарі здається шкоду пасивного куріння passiverauchen відкрили.
Завжди веселить кумедна логіка: оааа! Гітлер теж їв помідори - ти як Гітлер!

Перегляд дописуЛюсьєна (2.03.2011 19:16) писав:

Італія - хворе дитя Європи,

Перегляд дописуВід 2.03.2011 19:16

трололо.

• 0

#120 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4217 повідомлень

Відправлено 03.03.2011 – 00:35

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (2.03.2011 21:33) писав:

Завжди веселить кумедна логіка: оааа! Гітлер теж їв помідори - ти як Гітлер!
Завжди веселить, коли хтось щось говорить, й навіть не цікавиться тим, з чим йому запропонували познайомитись. Те, що то вигадка фашистських лікарів факт, як і те, що панічний страх курців звичайнісіньке серйозне mental disorder, від якого треба лікуватись, бо воно може мати серйозні наслідки для здоров’я. Я не зустрічав курців, які палять в закладах громадського харчування, в яких палити не дозволено. Якщо ви знаєте, що в якомусь закладі можна палити, якого біса ви в той заклад йдете? Не рекомендую користуватись тим приладом, бо то мелодрама, кіно, в житті фінал для борця із курінням міг бути трагічнішим. :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних