Перейти до вмісту

Гучні розмови в громадських місцях

Повідомлень в темі: 53

#21 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 23.02.2011 – 20:22

чогось я думаю, що в магазині потрібно робити покупки, а не проводити час з телефоном :) Можна телефонувати, щоб порадитись чи щось спитати, але коли людина перебирає речі і вони їй сто років не потрібні...і навіть коли за пару хв спитати що вона там перебирала чи у якому відділі була і вона не має відповіді то сммисл? поясніть чому не можна просто поговорити на вулиці? нікому не заважаючи? чому ні?
  • 0

#22 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.02.2011 – 20:36

Перегляд дописуЛастiвочка (23.02.2011 21:22) писав:

чогось я думаю, що в магазині потрібно робити покупки, а не проводити час з телефоном :) Можна телефонувати, щоб порадитись чи щось спитати, але коли людина перебирає речі і вони їй сто років не потрібні...і навіть коли за пару хв спитати що вона там перебирала чи у якому відділі була і вона не має відповіді то сммисл? поясніть чому не можна просто поговорити на вулиці? нікому не заважаючи? чому ні?
тому що вона не порушує нічиїх прав, принаймні поки не кричить... я вже написав - кожен може робити те, що хоче... є люди, які і без телефону перебирають речі які їм 100 років не потрібні і які потім не зможуть дати відповіді на питання що вони там бачили - але знаєте що - для цього й створені магазини... щоб ми ходили, перебирали, дивилися і хотіли купувати і аж ніяк не грає ролі з телефоном чи без... якщо вам заважає - візьміть навушники.. добре, що немає малюнків з перекресленим плеєром...
  • 0

#23 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 23.02.2011 – 21:35

Навіть не знаю, іноді дійсно виводять пасажири, які горлають на всю маршрутку нібито нам воно так цікаво слухати їхні балачки. Сама стараюсь говорити тихенько, чого вже розтягувати, можна прийти додому і спокійно поговорити там.
  • 0

#24 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 23.02.2011 – 22:23

мені байдуже. я музику слухаю в транспорті. а в наших маршрутках мене більше дратує, коли не дають відкрити вікно, навіть влітку. а ще там частенько хтось смердить.
я не розумію, чому тема саме телефонам присвячена. яка різниця, чи людина по-телефону говорить, чи з кимось, хто їде з нею. те саме в магазинах і т.д. і т.п. яка нафіг різниця? а якщо такі дратівливі - то йдіть жити в монастир. там спокійненько.
  • 0

#25 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 23.02.2011 – 22:48

пару місяців тому їхала в маршрутці (так, це буває рідко останнім часом).
сидить бабулька (бо вона з тієї категорії бабульок, які хрен постоять!) Заходить дівчина, стає поряд неї. У неї дзвонить телефон, відповідає. Говорить не гучно, на нормальному прийнятному рівні. Бабулька починає спершу собі під носа, потім звертаючись до дівчини говорити: - Я не хочу це чути, ч не хочу це чути...
Дівчина намагається говорити тихіше, але розмова важлива, судячи з усього.
Бабулька розвертається і вибиває її телефон із рук
оце я розую: людина проти розмов у громадських місцях
  • 0

#26 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 23.02.2011 – 22:56

Перегляд дописуСаляма (23.02.2011 21:48) писав:

сидить бабулька (бо вона з тієї категорії бабульок, які хрен постоять!) Заходить дівчина, стає поряд неї. У неї дзвонить телефон, відповідає. Говорить не гучно, на нормальному прийнятному рівні. Бабулька починає спершу собі під носа, потім звертаючись до дівчини говорити: - Я не хочу це чути, ч не хочу це чути...
треба було придивитись. то мабуть Ластівочка була
  • 1

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.02.2011 – 15:48

В принципі не дуже дратують. Людина, голосно розмовляючи по телефону на людях, показує цим свою невихованість. Виключення - старі люди чи ті, що погано чують.
Але коли така гучна розмова відбувається в робочій обстановці, чи нараді тощо, то не соромлюсь вказати на двері.
  • 0

#28 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 24.02.2011 – 17:29

Перегляд дописуСаляма (23.02.2011 22:48) писав:

Та ні, просто бабуля двинута на голову була, скоріше всього паранойа. Таких треба відловлювати і насильно лікувати в дурці

Сам по телефону в маршрутці не люблю говорити, харить коли на тебе пяляться і слухають що ти говориш. Беру трубку тільки на робочий телефон))
  • 0

#29 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.02.2011 – 18:26

Перегляд дописуОлеська (24.02.2011 15:48) писав:

В принципі не дуже дратують. Людина, голосно розмовляючи по телефону на людях, показує цим свою невихованість.
а якщо їм пофіг їхня невихованість і взагалі увесь світ крім нього? тоді як?
  • 0

#30 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 24.02.2011 – 18:29

i 

підчистила

• 0

#31 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 24.02.2011 – 18:54

Висловлю точку зору людини, яка в іншому середовищі живе (алилуйа, тут немає бабок автобусних, хоча би тому що автобус всього 1 і то в ньому майже нієто не їздить). Так от, звертайте на таке менше уваги, а то нервові якісь дуже. Ну говорить та й говорить, в магазині то й в магазині. Вам треба буде - теж поговорите.
  • 0

#32 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.02.2011 – 18:57

Перегляд дописуКрихітка (24.02.2011 18:54) писав:

Висловлю точку зору людини, яка в іншому середовищі живе (алилуйа, тут немає бабок автобусних, хоча би тому що автобус всього 1 і то в ньому майже нієто не їздить). Так от, звертайте на таке менше уваги, а то нервові якісь дуже. Ну говорить та й говорить, в магазині то й в магазині. Вам треба буде - теж поговорите.
власне я не питала поради. я запитала як ви до цього ставитесь? :)
  • 0

#33 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.02.2011 – 19:01

мене більше хвилює,чого в сісудній квартирі сусід так голосно розмовляє. бо він перекрикує і пилосос, і радіо, і свій телевізор.

а щодо маршруток чи магазинів...тю. якось не звертаю уваги на те. сама іноді з транспорту дзвоню, шоб повідомити, шо "я вже їду",чи уточнити де саме мені вийти. таке. голос маю тоненький, говорю тихо, наче нікому не заважала ніколи.
мені чоловік іноді з магазину дзвонить,питає чи не треба шо додому купити.
  • 0

#34 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 24.02.2011 – 19:01

Якщо речення не починається зі слів "я ставлюсь.." не значить, що воно не висловлює моє ставлення. Ну тут я вже повторююсь, я вже десь подібні слова чула)
Якщо вглянутись в повідомлення - моє ставлення там очевидне. Якщо не ясно, навіть процитую ще раз, для зручності.

Цитата

Ну говорить та й говорить, в магазині то й в магазині. Вам треба буде - теж поговорите.

• 0

#35 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.02.2011 – 19:04

Перегляд дописуЛастiвочка (24.02.2011 18:26) писав:

а якщо їм пофіг їхня невихованість і взагалі увесь світ крім нього? тоді як?
Два варіанти. Або робити зауваження, або лікувати власні нерви.)
  • 0

#36 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.02.2011 – 19:08

Цитата

Вам треба буде - теж поговорите
дубль два: я не потребую порад :) це соцопитування: як та чи інша людина ставиться саме до затяжних, протягом усієї поїздки чиїхось гучних розмов. Але твої намагання висловитись - зрозуміла, дякую.
Мова не йде про заборону телефонних розмов, всі ми телефонуємо чи отримуємо дзвінки :) Але як казав Бобрик - нафіга щоб мене хтось слухав? Ну і Олеська про елементрану вихованість говорила. Елементарну!!!

Перегляд дописуОлеська (24.02.2011 19:04) писав:

Два варіанти. Або робити зауваження, або лікувати власні нерви.)
а може закосити під бабульку? :) але якщо бик буде волати то під бабульку не вдасться)))
  • 0

#37 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 24.02.2011 – 19:08

До речі, про нерви. У всіх свої "бзіки", когось розмови нервують, когось щось інше. Мене наприклад на екзаменах бісить стукання ручкою і чавкання сусіда. Ну прямо таки виводить. Тоді я подумки прокручую в голові пісеньку loving you is easy 'couse you're beautiful і нерви влягаються. Варто і для цього якусь відвлєкалку придумати. А взагалі не бачу в розмовах нічого поганого - якщо пощастить, можна і щось цікаве почути, якусь нову ідею))
  • 0

#38 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.02.2011 – 19:14

Перегляд дописуЛастiвочка (24.02.2011 19:08) писав:

а може закосити під бабульку? :) але якщо бик буде волати то під бабульку не вдасться)))
Ну, у нас хлопці навчили одне одного відходити при розмові по телефону. Достатньо було кілька разів щось не в тему ляпнути поряд з тим, хто говорить по телефону, типу: "Ти йдеш бухати, чи пропускаєш?", або щось про особисте. Достатньо однієї розбірки з жінкою і оприлюднювати свої розмови більше не захочеться.
Якщо чужій людині щось поряд ляпнути голосно і не в тему, то може подивитись здивовано. Але це подіє, а вам легше стане (на душі).)))
  • 0

#39 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 24.02.2011 – 19:18

Перегляд дописуКрихітка (24.02.2011 19:08) писав:

До речі, про нерви. У всіх свої "бзіки", когось розмови нервують, когось щось інше.
Мені здаєтья,що це трохи інше.Треба враховувати,де і з ким розмовляєш.В громадських місцях зазвичай шум,гам,а гучні розмови стали ще однією складовою цього.На екзаменах ситуація ж зовсім інша.

Повідомлення відредагував Монблан: 24.02.2011 – 19:18

• 0

#40 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.02.2011 – 19:19

о, випадково надибала в тему

Цитата

На дворі 21 століття. Але це вже не новина. У кожного є мобільний телефон. Це теж на новину не тягне. А ось етикету користування мобільним зв'язком не існує. І неважливо новина це для вас чи ні.

Ти їдеш в маршруті, трамваї, тролейбусі, хай йому біс, навіть в метро! Ти їдеш. І хтось обов'язково слухає останній хіт клубної культури через динамік свого телефону. Хоча в кишені у нього навушники. Але це не важливо, він не хоче ними користуватися. Не тому, що переживає не почути назву своєї станції. Просто він хоче, щоб ти теж слухав. Він хоче тебе затягнути у свою культуру. Агітатор. Х....в.

Ти приходиш додому. Утомлений. Ти забув сьогодні удома телефон. А ось дружина про нього не забула. Хоча ні, краще, не дружина, просто дівчина. Не те, щоб дружині не можна було користуватися твоїм телефоном, просто сподіватимемося, дружину ти вибрав собі покультурніше... Так от, вона цілий день відповідала на твої дзвінки, читала смс (включаючи архівні), дивилася фото зроблені тобою і твоїми друзями в процесі "закритої вечірки шефа тільки для мужчин", на яких аж надто багато "мужчин" з грудьми...

Ти знову в суспільному транспорті. Ніхто не слухає музику. Тільки водій. На радіоприймачі. Шансон. Ну, та біс з ним. Водій сидів, йому можна. У тюрме сидів, всі руки в тауїровках... Але це ні при чому. А ось хлопець, у якого почав вібрувати телефон дістав його з кишені і на повний голос кричить в трубку. Він не чув про те, що у телефону чутливий динамік і кричати не обов'язково. А ти їдеш. І слухаєш шансон. А хлопець не знає, що треба просто попросити передзвонити йому пізніше.

І таких ситуацій дуже багато. І винні не виробники мобільних телефонів, що не навчили ними користуватися, що не вказали в інструкції, що телефон в театрі треба відключати. Винен, як завжди, наш совковий менталітет. І це огидно. Це дійсно заважає нам жити. Психологи давно встановили, що всяка, дратівлива для нас дрібниця, навіть та про яку ми забудемо через декілька секунд, впливає на нашу психіку. Раніше мобільного зв'язку не існувало. І все було простіше. Основний етикет був за столом. Але це було раніше. А зараз ми живемо в світі майбутнього. І він вимагає від нас нових норм і правил етикету. Ніякого мобільного зв'язку в суспільному транспорті. Ніякого мобільного зв'язку в суспільних місцях. Ніякому чужому мобільному зв'язку, мобільний телефон повинен прирівнюватися до особистого щоденника. І взагалі, ніхто, окрім того, що розмовляє по телефону, не повинен відволікатися від своїх думок і справ. Штраф? Загальна ганьба і презирство
(с)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних