Перейти до вмісту

Ми Русини чи Українці?

Повідомлень в темі: 110

Опитування: Ми Русини чи Українці? (27 користувачів проголосувало)

Чи варто повертати назву «русини» для української нації?

1. Так, повернути і зробити синонімом (10 голосів [37.04%])

Процент голосів: 37.04%

2. Ні, це застаріла назва (15 голосів [55.56%])

Процент голосів: 55.56%

3. Ні, це різні нації (2 голосів [7.41%])

Процент голосів: 7.41%

Ви вважаєте, що українці і русини це синоніми?

1. Так, це синоніми (23 голосів [85.19%])

Процент голосів: 85.19%

2. Ні, це різні нації (4 голосів [14.81%])

Процент голосів: 14.81%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 27.05.2011 – 15:22

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.05.2011 16:17) писав:

А чому б і ні? Простий хід поневолених обертає на завойовників.

То може тоді одразу назвемося росіянами і будемо розповідати, що ми справжні - а вони фальшиві?
  • 0

#102 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.05.2011 – 17:03

Я українець, а хто ви - вирішуйте самі, я доводити з піною на губах нічого не буду.
  • 0

#103 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 09.06.2011 – 17:36

Перегляд дописуPavlo_Taiko (27.05.2011 18:03) писав:

Я українець, а хто ви - вирішуйте самі, я доводити з піною на губах нічого не буду.
Спокійніше, такого від тебе не просили.
  • 0

#104 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6238 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.06.2011 – 23:55

а от я згадую фільм "керування гнівом"
коли там отой чорт допиував ГГ на тему "хто ти?", а той відповідав усякі дурниці.
так от:
хто я? це питання цікаве. але варіант відповіді національність стоїть далеко не на першому місці. я перед усім псих, лузер, задрот, може ще деякі слова є, а вже потім українець. визначаю себе українцем по сучасним уявленням означення слова "українець", не зважаючи на те ким були мої предки, і чи є в тече в моїх жилах арійська кров.
  • 0

#105 yogurt

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 29.07.2012 – 23:30

Повинні називатися Руси,Русини, бо Україна, це синонім слова край, територія, область, регіон, губернія. Ім'я говорить багато, в імені закладено все життя нації, її характер, талант, самоповага. Так що, Русь - це ім'я вищого порядку. Але генотип народу змінився, і ідеї предків, чий генотип був однорідним, забулися, тому ми вже інші, звироднілі, втратили якості Русів, але стали більш азіатами, а через змішання стали хворими, кволими, з падшою мораллю. Тому потрібно ім'я Русь, прапор - жовто-блакитний, тризуб Володимира з хрестом. Це буде початком. От тоді кацапи об...
  • 0

#106 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6238 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 30.07.2012 – 17:56

та хоть би й хохли ми. хай би й країна називалась Хохляндія, аби тільки нас поважали.
А нас не поважають як би ми себе не називали. Бо ми не здобули собі право на повагу. Повагу треба здобути. І в цій ситуації варто уникати слова "заслужити". бо так і хочеться сказати "не заслуговуємо на повагу". але то неправильно, бо службою потрібну повагу не здобути.
  • 1

#107 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.07.2012 – 15:49

дибільна назва теми... так само як італійці і римляни
  • 0

#108 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 01.08.2012 – 02:45

Перегляд дописуyogurt (29.07.2012 – 23:30) писав:

Повинні називатися Руси,Русини, бо Україна, це синонім слова край, територія, область, регіон, губернія. Ім'я говорить багато, в імені закладено все життя нації, її характер, талант, самоповага. Так що, Русь - це ім'я вищого порядку. Але генотип народу змінився, і ідеї предків, чий генотип був однорідним, забулися, тому ми вже інші, звироднілі, втратили якості Русів, але стали більш азіатами, а через змішання стали хворими, кволими, з падшою мораллю. Тому потрібно ім'я Русь, прапор - жовто-блакитний, тризуб Володимира з хрестом. Це буде початком. От тоді кацапи об...
"бо Україна, це синонім слова край, територія, область, регіон, губернія."
Може не треба маніпуляцій. Край НЕ ТЕ САМЕ ШО губернія.
По-друге, чим слово яке означає КРАЙ КРАЇНУ, гірше за імя ЧУЖОРІДНОГО загарбницького племени, яке захопивши лише в 9 ст. владу в Києві поширило його на всі землі які обклало даниною? Гірше, - шоб ти назвав його нижчого порядку. Це яка ж логіка? Самоназва німців означає шось типу тутешні, так знамените тутешні, турків - типу люди, шось подібне в мордви удмуртів тощо. Чим же наша назва гірша? Синонімчіне викорисання назви Русь, русин, руський виправдано лише з історичного огляду і головне - для дебелого удару по кацапському імперському фальшуванню їсторії. Я вже тут десь писав - полянами набагато краще. Чому ніхто не хоче? Всі з тією руссю носитеся. А шо, до русі нічого не було? Вас не цікавить давніший період? Особливо в плані етногенезу. Ну не було феодалізму не було держави але ж племена які були тогочасними українцями були! І назва ж точно своя, набагато давніша за русь. І було б як у нормальних людей (чехи поляки (теж поляни до речі) словаки) і всьотакоє.

Повідомлення відредагував _Ex: 01.08.2012 – 02:50

• 0

#109 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 01.08.2012 – 17:16

"Москва" взагалі - "гнила вода". То й що? Згодна із Хмурим Князем: головне, що повага була і самоповага, слова - вторинні.
  • 0

#110 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 02.08.2012 – 01:57

Перегляд дописуtaraBooka (01.08.2012 – 17:16) писав:

"Москва" взагалі - "гнила вода". То й що? Згодна із Хмурим Князем: головне, що повага була і самоповага, слова - вторинні.
Спочатку було слово.(С)
  • 0

#111 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 02.08.2012 – 08:36

Перегляд допису_Ex (02.08.2012 – 01:57) писав:

Спочатку було слово.(С)

На жаль, сьогодні такий переклад (наскільки мені відомо) вважається не точним. Спочатку був Логос. І під цим словом одні розуміють "думка", інші - "знання". Знов усе впирається в неоднозначність будь-якого слова.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних