Перейти до вмісту

Що подарувати чоловіку на 30-тиріччя?

Повідомлень в темі: 84

#81 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7281 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.12.2018 – 21:21

Перегляд дописуMirelya (21.12.2018 – 15:46) писав:

Тоді вже комісар :)
а в американсько] сторони?
  • 0

#82 Dovmont

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 28.12.2018 – 17:37

Десь читав якусь фантастику на подібну тему... Король - прапор частини, ферзь - стратегічні ракетні частини, тури - танки, слони - авіація, коні - десант. Ну й піхота є піхота. Правда, не знаю, яким чином піхотинець перетворюється на ракетну частину... Тут треба продумати.
  • 0

#83 Keviin

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 28.12.2018 – 23:13

Щось смачненьке
  • 0

#84 Makar

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 04.01.2019 – 14:57

Для чоловіка ніколи не буде поганим подарунком новий смартфон. Я не кажу про погоню за айфонами, то вже збочення. Але смартфон Xiaomi Redmi 6 Pro, для прикладу, непогана новинка минулого року. https://comfy.ua/sma...edmi-6-pro.html Там мені все подобається, ось тільки функція розпізнавання обличчя чомусь насторожує... Візьмім для прикладу обличчя Шуфрича до спілкування з Березою і після... Смартфон впізнає господаря чи ні? А раптом, коли треба викликати швидку допомогу чи поліцію, а смартфон тебе не впізнає і посилає... А так телефон шустренький, з екраном 5,84", доброю камерою 12+5 Мп. Тобто, подарунок добрий як для чоловіка, що і в інтернет з смартфона, і погратися іноді.
  • 0

#85 Volenti

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 11.01.2019 – 15:53

Всі марять смартфонами... Але приклад мені подобається. Якщо депутати перетворили перетворили ВР на цирк, то треба, щоб окремі номери можна було повторити на "біс".
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних