Перейти до вмісту

Чутки, плітки, відверта брехня

Повідомлень в темі: 74

#41 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1510 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:місто Київ

Відправлено 18.02.2011 – 12:46

В обговоренні третіх осіб нічого поганого немає. Треба ж про щось говорити. І взагалі, якщо розібратись, то майже в усіх розмовах люди згадують про инших людей (знайомих чи ні) і щось про них кажуть.
Про якісь обмовляння згадували. Не розумію, що цікавого може бути в розпусканні чуток про когось?

p.s. Згадався тест на темперамент на психології. Там частина питань була присвячена достовірності відповіде (і відповідно всього тесту), то + до достовірності давала позитивна відповідь на питання "чи ви коли-небудь пліткували?".
  • 0

#42 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 12:50

Перегляд дописуOlexandr (18.02.2011 12:46) писав:

В обговоренні третіх осіб нічого поганого немає.

Але і нічого доброго теж. крім того це доволі нечесно - говорити про людину коли вона не може підтвердити чи спростувати те що про неї говорять. І крім того є багато цікавіших тем для розмов ніж перемивання кісточок сторонніх людей.
  • 0

#43 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 18.02.2011 – 12:51

чекайте.
ви тут всі під плітками щось своє маєте на увазі.
давайте визначтесь вже - плітка це правда, чи брехня. а тоді знову почнете кидатись фекаліями, з новим запалом, таксказать.
  • 0

#44 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 12:57

Перегляд дописуNameless One (18.02.2011 12:50) писав:

Але і нічого доброго теж. крім того це доволі нечесно - говорити про людину коли вона не може підтвердити чи спростувати те що про неї говорять.
Так від цього ж нічого не зміниться. Нечесно людині казати одне, або демонструвати ставлення відмінне від того, яке висловлюється в розмові з иншими людьми.

Перегляд дописуNameless One (18.02.2011 12:50) писав:

І крім того є багато цікавіших тем для розмов ніж перемивання кісточок сторонніх людей.
Якщо розібратись, то майже всі розмови так чи инакше будуть зачіпати якихось людей.

Перегляд дописуNeorlandina (18.02.2011 12:51) писав:

давайте визначтесь вже - плітка це правда, чи брехня.
Ні те, ні те. Просто розмова/згадки якоїсь особи без її присутности.
  • 0

#45 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.02.2011 – 13:01

Перегляд дописуNeorlandina (18.02.2011 13:51) писав:

чекайте.
ви тут всі під плітками щось своє маєте на увазі.
давайте визначтесь вже - плітка це правда, чи брехня. а тоді знову почнете кидатись фекаліями, з новим запалом, таксказать.
автор теми зазначив саме брехливі плітки.

самі ж по собі плітки не завжди є умисним обмовлянням, може бути просто недостовірною інформацією. з іншого боку, оті плітки і чутки можуть нести і позитив, я так недавно дізналася, що моя однокласниця сина народила. дізналася,звісно, не від неї, її я взагалі даавно не бачила. а тут подзвонила привітала)))
  • 0

#46 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 13:02

Перегляд дописуOlexandr (18.02.2011 12:57) писав:

Ні те, ні те. Просто розмова/згадки якоїсь особи без її присутности.

тоді я така пліткарка шо ужос. і всі пліткарі навкруги.

я думала топікстартер хотів поговорити про розпускання відвертої брехні. в принципі така брехня часом і народжується з безневинних пліток. за принципом дії поламаного телефону.
  • 0

#47 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 13:06

Перегляд дописуNeorlandina (18.02.2011 13:02) писав:

тоді я така пліткарка шо ужос. і всі пліткарі навкруги.
Так всі люди пліткарі, так і є.

я думала топікстартер хотів поговорити про розпускання відвертої брехні. в принципі така брехня часом і народжується з безневинних пліток. за принципом дії поламаного телефону.
В усьому винне невміння слухати і вміння довигадувати.
  • 0

#48 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.02.2011 – 13:51

Перегляд дописуSensssorika (18.02.2011 13:07) писав:

кагбе,ми просто зійшлися на думці, шо як до модератора до тебе краще не звертатися, бо ти сам сказав, шо тебе наші скарги не обходять і знімати відсотки,які стави не ти ти не будеш(хоча я так зрозуміла, шо знімати ти взагалі ніякі не будеш).
лише незрозуміло, нашо ти на скарги відповідаєш тоді,адже нахамити ти можеш і просто так, не обовязково чекати для цього приводу звіт написати.
комент до допису - п.2.2.1 і п.2.14 :rolleyes:
тепер по темі питання до всіх, хто читає цю тему: От скажіть чи дуже ви переймаєтесь через віртуальні плітки? тільки чесно.
А от плітки у реалі досить таки добряче можуть попсувати настрій, відносини і т.д.

Перегляд дописуOlexandr (18.02.2011 13:06) писав:

100% правда..
  • 0

#49 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.02.2011 – 15:59

i 

Флуд та офтоп видалено.

• 0

#50 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Місто:матки

Відправлено 18.02.2011 – 16:04

Люблю плітки про себе. Народ казки складає, навіть на Теревенях. Хотілось й тему в іграх відкрити "Віртуальні казки про Вас". Що загалом свідчить про популярність персонажа.
  • 0

#51 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 18.02.2011 – 20:43

Н..да. Кому нетерпиться, себто, шило в задниці, або "рєзкі як сітро" - не читайте.
Вже вкотре (кілька місяців назад таке було) бачу, як безцеремонно оприлюднюють сюди епізоди приватної переписки. Вже вкотре бачу, що об*єктом нападок стає Ластівочка...невже людина, одночасно, маючи сім*ю, роботу, (непросту, до речі) фізично може встигнути перейти дорогу деяким істеричним дівчаткам, сліпо закоханих "в себя непогрешімую" ? А що ще дивніше, фантастична "перехожанка стежок" встигає (і це вже реально) допомогти багатьом новачкам форуму, виявляючи при цьому нелюдську терплячість, благородство і вміння переступити через себе, що не так часто можна зустріти. Я, пару років назад, прийшов сюди. Якщо з ким, з перших же днів, і були, практично ворожі відносини, то це з Ластівочкою. Всьому "виною" - релігія. Обоє, в цьому питанні, позицій не змінили по сьогоднішній день. Водночас, як новачку багато що було незрозумілим по форуму. Звертався до трьох модераторів. Один, просто відписався, двоє інших, надали коротеньку інформцію...кудись спішили, очевидно. І тут отримую листа від "ворога". І не з ціллю "сподобатись усім підряд", (я в цьому розбираюсь), а цілком щирого, з пропозицією допомогти по форуму...себто, людина САМА ПОМІТИЛА проблєму. Подобається мені це, як антихристу, чи ні, але поступок Ластівоки - Християнський. (Гм..пишу з великої літери, сам собі дивуюсь). Мало цього...ч не хочу тут когось образити, але (по власній ініціативі, при таких відносинах) хрєн би хто так поступив. Хіба для кого секрет, що не слова (навіть мат) в кінці кінців характеризують суть людини, а її Поступки. Я впевнений, що все оце, можуть підтвердити десятки форумчан.
(Повторюсь : кому нудно - ідіть в тему про розміри дітородного органу, мені пофіг).
Я вже казав одній користувачці, що публікувати на люди приватну переписку - є мерзенністю. Навіть, якщо "ластівочки", чи прочіє літаючі, в тій переписці нецензурно висловились. Таке враження, що одним це можна, а іншим ні, бо вони, бачите, мусять бути святими. Але ж святі у церкві, а не в теревенях. Всі ми люди, маємо сотні недоліків і це нормально, ми спілкуємось віртуально, невже на цій основі можлива отака ненависть, отакий цинізм, по відношенню до користувачів ? Невже публікація, кимось з вас, розмов у вузькому колі на ваших сходинах чи просто зустрічах, має бути матеріалом для досягнення своїх власних, мерзенних інтересів ?...та хто ж вас за таке стане поважати ? Я, наприклад, до такої публікації відношусь таким чином : якщо хтось поїхав на зустріч, а після цього опублікував те, про що ви там калякали, то значить ця людина їхала саме з цією цілюю...значить ця людина була ініціатором роздмухування тих розмов, при цьому, роздмухавши, зайняла позицію ягняти, а повернувшись і діждавшись підходящого моменту кинула сюди "ізоблічающий факт" вигороджуючи свою...чи то "ЖЖ" чи то "ХЖ" (яка різниця?, по любому, жопа) І людина думає, що вона чогось досягла...когось з кимось зіштовхнула лобами...ніфіга не досягла, окрім одного - показала що в "Г" у неї знаходиться жовч, незалежно від "упітанності "ЖЖ" / "ХЖ".
Ну і, таке. Наскільки я бачив, в темі про хрещення, жодна з учасниць чергового вселенського скандалу теревень не протестувала що є охрещеною. Ну то може варто нагадати, що суд у Нього, але, ні разу, не у вас.
ПС.
А тобі, онучко, соромно брати участь у цій вакханалії. Я тут...навесні думав вже пенсію на тебе перевести...хату переписать, а ти...подумай, інакше перепишу на Ластівочку.

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.02.2011 – 20:44

• 0

#52 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 21:18

Перегляд дописуOlexandr (18.02.2011 12:46) писав:

В обговоренні третіх осіб нічого поганого немає. Треба ж про щось говорити. І взагалі, якщо розібратись, то майже в усіх розмовах люди згадують про инших людей (знайомих чи ні) і щось про них кажуть.
Про якісь обмовляння згадували. Не розумію, що цікавого може бути в розпусканні чуток про когось?
отак подумала, а про Віталія то ми пліткуємо зазвичай чи як?))))
  • 0

#53 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 21:26

Перегляд дописуЗимова Дівчина (18.02.2011 21:18) писав:

отак подумала, а про Віталія то ми пліткуємо зазвичай чи як?))))
Безперечно :rolleyes:
  • 0

#54 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 21:37

Перегляд дописуOlexandr (18.02.2011 21:26) писав:

Безперечно :rolleyes:
сподіваюсь йому хоч гикається)))
  • 0

#55 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 22:36

Перегляд дописуЗимова Дівчина (18.02.2011 21:37) писав:

сподіваюсь йому хоч гикається)))
Треба частіше пліткувати, аби напевно було.
  • 0

#56 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 14.03.2011 – 18:02

Перегляд дописуOlexandr (18.02.2011 22:36) писав:

Треба частіше пліткувати, аби напевно було.
Зображення
  • 0

#57 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 15.03.2011 – 00:48

Перегляд дописуЛастiвочка (18.02.2011 09:06) писав:

не я створила цю тему, але я маю право дописувати тут :rolleyes:як і в іншій любій темі, як і мати право на власні роздуми. сумніви, помилки...
О, дехто прямопротилежної думки і вважає початі теми своєю власністю, а не частиною форуму)))

Перегляд дописуSensssorika (18.02.2011 13:01) писав:

автор теми зазначив саме брехливі плітки.

Перегляд дописуOlexandr (18.02.2011 13:06) писав:

Вже вкотре...
Чутки та плітки можуть складатися як із правди, так і з частини правди, як з власних додуманих фішок, так і з абсолютних вигадок. Це - непідтверджена інформація, котра фігурує/розповсюджується. Зазвичай через маловартість чи невпевненість автора та задля вигоди.
Якраз через бурхливу фантазію та чахленьку логіку найчастіше й з'являються чутки (принаймні про мене та наше сімейство). Люди роблять дивні висновки ґрунтуючись практично ні на чому. До історій : нещодавно почула що я катую бідних тваринок, жорстоко вбиваю струмом зайчиків на заводі. У мене була істерика))). "Інформатор" зробив такий висновок з моїх кількох фраз, в котрих йшлося про те, що маю колекцію заячих хвостів та працювала з тваринами. Насправді хвостики в мене від дядька, котрий півжиття займався зайчатами, а з тваринами мала справу у великій зоокрамниці - доглядала їх.
Цікаво, що таким обмеженим людям не приходить в голову дізнатися більше - вважають свої здогади правдою вищого рівня і видають іншим саме з такою впевненістю. (

Так, про розпускання, але не тільки відвертої брехні, а й про казки хворобливої свідомості (додумування) і про видання деталей особистого, котрі не мали вийти на загал.

Що так мало історій з життя? Скромничаєте, чи шо?
  • 0

#58 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Місто:матки

Відправлено 15.03.2011 – 00:53

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (15.03.2011 00:48) писав:

Так, про розпускання, але не тільки відвертої брехні, а й про казки хворобливої свідомості (додумування) і про видання деталей особистого, котрі не мали вийти на загал.

Перепрошую. Вам не всерівно? Говорять про вас погане...А де ви чули, щоб про когось поза очі говорили хороше?
  • 0

#59 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 15.03.2011 – 01:01

Перегляд дописуЛастiвочка (16.02.2011 19:14) писав:

наскільки я зрозуміла з заголовку і першого допису автора то її цікавить не яким словом назвати поганство, а як боротись чи як себе правильно поводити :rolleyes: Тому якщо може хтось розказати про свої дії - було б цікаво
Е-е-е... Та таких варто у руки інших спеціалістів, не мої. Я можу надати кушетку з серветками - яка ж тут може бути боротьба? Це якшо моя секретарка з моїм же помічником почнуть ************, то просто звільню, а інших шо? Битою у потилицю щоби дурість вибити? Нє, немає спасу від пліткарів. Вони як ті комарі - бий не бий, кусатимуть однаково.
  • 0

#60 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 15.03.2011 – 01:05

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (15.03.2011 00:48) писав:

Що так мало історій з життя? Скромничаєте, чи шо?

а ну добре, тобто мова не про обговорення людей взагалі. це вже ок. бо я наприклад не розумію людей, котрі вважають, що будь-які обговорення чиєїсь персони за її відсутності обов.язково є якимось наклепом чи брехнею. хоча, у кого яке коло спілкування, мабуть.

щоби про мене щось говорили - не знаю, не цікавлюся. певно щось і говорять, але щоби це якось мені шкодило - такого не було.
ну хіба що бували якісь непорозуміння через хибну інформацію. але щоби через чийсь злий намір поки нє.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних