Перейти до вмісту

Чутки, плітки, відверта брехня

Повідомлень в темі: 74

#21 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.02.2011 – 18:33

Перегляд дописуЛастiвочка (16.02.2011 17:20) писав:

от це і є пліткарством...говорити з негативом про людину, яку не знаєш і ніколи в житті не побачиш..нехай та людина найгірша у світі, тобі яке діло до того? пліткує вона, розказують, дружить, спить, кохається...тобі яке діло???? :(
і наостанок, щоб без обід...сосулька, я тобі не ласта!
Це злегка не сюди.Відгукуючись про людину негативно чи позитивно,ти просто висловлюєш своє ставлення до неї.
Перекручування слів інших-оце пліткарство
  • 0

#22 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 16.02.2011 – 18:42

Цікаво знати.

Цитата

За словами протоієрея Миколая Баранова, вміння спілкуватися - дар Божий, який відрізняє нас від тварин, хоча інколи ми використовуємо його з поганою метою. У посланні апостола Якова йдеться про те, що людина, яка не вміє приборкувати свій язик, не може вважати себе благочестивою. Також у Святому Письмі зазначено, що язик наповнений смертельною отрутою, оскільки з його допомогою ми не лише Бога славимо, а й проклинаємо ближнього свого. На думку отців Церкви, за які гріхи ми засуджуємо інших людей, у такі ж пороки впадаємо самі. Плітки, осуд, лихослів’я - це зло, адже Господь вчить нас бути миротворцями та радить: «Не судіть - і не судимі будете!».

• 1

#23 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 16.02.2011 – 18:46

Цитата

я просто вже задовбалася просити тих, кому я НЕцікава, НЕ писати мені.))))
я тобі написала двічі і двічі ти це опублікувала, (один раз послала і другий також), тому знову ж таки - будь послідовна.
якщо ти хочеш, щоб тебе не чіпали то почни з себе...
по темі: ми часто ризикуємо, довіряючись іншим людям. Але без довіри дуже складно будувати які-небудь відносини. Плітки - небезпечна зброя. Вони можуть зруйнувати репутацію людей. Можуть отруїти взаємини. Вони визначають, за кого і проти кого ти тепер. Але плітки бувають різними...припустимо, тобі приносить задоволення читати плітки про зірок кіно і шоу-бізнесу. І тобі подобається, що вони можуть відчувати, як ти, і у них ті ж проблеми, що і у тебе. Просто на цьому фоні твої проблеми і твої біди вже не здаються такими страшними. мої поради щодо чуток. пліток і ти ди...якщо на тебе намовляють, то щосили спробуй не протестувати дуже сильно. Для пліткарів це тільки буде підтвердженням того, що тебе їх плітки зачепили. Рано чи пізно ти докопаєшся до правди, розберися з розповсюджувачем спокійно. Хай він тобі все пояснить. Або просто варто припинити спілкуватися зовсім з цією людиною, просто його ігнорувати. як казала вище - час лікує. Якщо проявити витримку, якщо ти будеш вищим за ці плітки і неправду, вони утихнуть самі собою.

Перегляд дописуМонблан (16.02.2011 18:33) писав:

Це злегка не сюди.Відгукуючись про людину негативно чи позитивно,ти просто висловлюєш своє ставлення до неї.
Перекручування слів інших-оце пліткарство
власне тема не лише про плітки :( тема зачіпає

Цитата

плітки, відверта брехня, та інші прояви недоброзичливості та чорного піару

• 0

#24 Монблан

Писар

• Користувачі
  • 442 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 18:52

Перегляд дописуЛастiвочка (16.02.2011 18:46) писав:

власне тема не лише про плітки :( тема зачіпає
Наприклад,я скажу,шо якийсь там Вася-паскудна людина.Це не буде брехнею,пліткарством,чи чимось там ще.Це означитиме,що на мою думку,Вася такий і нічого з цим не зробиш.
  • 0

#25 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 16.02.2011 – 18:54

Перегляд дописуМонблан (16.02.2011 19:52) писав:

Наприклад,я скажу,шо якийсь там Вася-паскудна людина.Це не буде брехнею,пліткарством,чи чимось там ще.Це означитиме,що на мою думку,Вася такий і нічого з цим не зробиш.
Коли оте "паскудна людина" супроводжується вагоном гіперболізованої брехні - це пересуди.
  • 0

#26 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 18:58

Перегляд дописуМонблан (16.02.2011 18:52) писав:

якщо ви скажете, що вася паскудний і ще скажете в чому його паскудність то це будуть плітки, чутки, чорний піар, а от коли ви скажете: на мою думку вася паскудний то це буде особиста негативна думка, а якщо ви будете щей розповсюджувати свою думку і обговорювати у деталях = то це переросте у обмовляння...зрештою, як на мене, паскудний той вася, то не водіться з такми, дайте спокій собі і йому і знайдіть собі миколу, а вася най буде комусь :(
  • 0

#27 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 16.02.2011 – 19:08

Перегляд дописуЛастiвочка (16.02.2011 17:58) писав:

якщо ви скажете, що вася паскудний і ще скажете в чому його паскудність то це будуть плітки, чутки, чорний піар
не обов'язково. плітки і чутки - це скорше підходить до неправдивої інформації. хтось вигадав, розказав іншому, той інший прикрасив і розказав ще комусь і т.д.
  • 0

#28 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 19:14

Перегляд дописучорно-біла (16.02.2011 19:08) писав:

не обов'язково. плітки і чутки - це скорше підходить до неправдивої інформації. хтось вигадав, розказав іншому, той інший прикрасив і розказав ще комусь і т.д.

Цитата

На побутовому рівні чутки ототожнюють з плітками. У словнику російської мови плітку визначають як чутку про когось, щось, засновану на неточних або явно неправдивих фактах [11, с. 226]. У Старій Англії слово “gossip”, що нині перекладається як „плітка, чутки” або „пліткар чи пліткарка”, означало чоловіка, який пиячив з друзями, або жінку, котра є другом сім’ї і допомагає під час пологів. Тобто, це слово стосувалося людей, вхожих у дім, які володіють певною інформацією про сім’ю і за відповідних обставин, наприклад, під дією алкоголю, можуть „винести сміття з хати”.

В багатьох зарубіжних культурах під пліткою розуміють повідомлення цілком достовірної інформації приватного характеру, що не мала б розголошуватися. Як бачимо, плітка — річ дуже неоднозначна. Власне кажучи, на обивательському рівні ми сприймаємо поняття „плітка” так само, як і поняття „чутка”. У цьому контексті слід відзначити ті дослідження сучасних психологів і соціологів, які підтверджують, що розпускання пліток — заняття не варте великого осуду. Багато в чому, як стверджують дослідники, воно навіть корисне, адже, як це не дивно, за допомогою пліток засвоюються певні норми, переважно негласні правила поведінки в суспільстві.

наскільки я зрозуміла з заголовку і першого допису автора то її цікавить не яким словом назвати поганство, а як боротись чи як себе правильно поводити :( Тому якщо може хтось розказати про свої дії - було б цікаво
  • 0

#29 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 16.02.2011 – 19:22

а для чого боротись? якщо людина складає своє враження про іншу зі слів взагалі третьої людини, то хто їй лікар?
  • 0

#30 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 16.02.2011 – 19:26

Перегляд дописуМонблан (16.02.2011 17:52) писав:

Як не щоки чіпають, то Васю, ну)

Перегляд дописучорно-біла (16.02.2011 18:08) писав:

імхо, повністю достовірно передати інформацію взагалі нереально, ну бо нереально та й все. так що треба самому собі встановлювати стандарти - пліткарство, чи ні, обмовляння, чи ні і тп. Залежить-то від контексту. Я сьогодні вчителеві сказала що моя подруга не прийшла бо хвора. Я передала йому про неї інфо яка до того ж не була ніразу правдивою, вона з нервів вдома лишилась. У такому контексті я не тільки не обмовила її і не обісрала (чорний піар, йопта, пафосно-то як), а ще й виручила. Так що не бачу сенсу дописувачам мусолити що таке обмовлення, а що ні - це таке ж суб"єктивне як і саме обмовляння
  • 0

#31 Монблан

Писар

• Користувачі
  • 442 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 19:27

Перегляд дописуЛастiвочка (16.02.2011 18:58) писав:

якщо ви скажете, що вася паскудний і ще скажете в чому його паскудність то це будуть плітки, чутки, чорний піар
нє,це вже буде обгрунтування висловленої мною думки

Перегляд дописуКрихітка (16.02.2011 19:23) писав:

Як не щоки чіпають, то Васю, ну)
На форумі є Васі?
  • 0

#32 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 16.02.2011 – 20:12

i 

Дебільні картинки повидаляв. WTF? і Demoman - наразі усне попередження за флуд.

Повідомлення відредагував Nameless One: 16.02.2011 – 20:13

• 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.02.2011 – 21:09

Перегляд дописуЛастiвочка (16.02.2011 19:14) писав:

наскільки я зрозуміла з заголовку і першого допису автора то її цікавить не яким словом назвати поганство, а як боротись чи як себе правильно поводити :( Тому якщо може хтось розказати про свої дії - було б цікаво
Оооо... Про плітки, які я чула щодо себе, можна цілу книгу побрехеньок написати (до речі, плітка - це не обговорення того, що є, а саме вигадка). Я по сто разів виходила заміж, вагітніла і виїжджала закордон. При чому прикол був, коли така плітка йшла на офіційному рівні в нашій компанії. Прикольно чути, коли твоїй подрузі обіцяють твоє місце, - лише трохи зачекати, доки я вийду заміж і поїду закордон. Сімшно було, коли Остап влаштувався в нашу компанію і ми одружились, - народ реально офігів.)
А школою виживання в "плітковому світі" у мене була моя юність. У нас плітки були своєрідною рушійною силою для руху - за що би ще дівчата розборки робили б?) Тоді це сприймалось наполовину серйозно - так цікавіше було. А в дорослому світі пліток не повинно бути. Принаймні не треба взагалі звертати увагу. Якщо не підкидати у вогонь, він зрештою згасне.

i 

Флейм та офтоп видалено. Тема не в Іграх. Далі каратиму.

• 0

#34 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.02.2011 – 22:58

Щось я ніц тих пліток не розумію.
От є відомості - вони можуть бути правдивими або неправдивими. А що за плітки - не тямлю.
p.s. Словник підказав: "Пестливе звертання до дівчини, жінки."(с)

Повідомлення відредагував zav: 16.02.2011 – 23:17

• -1

#35 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 17.02.2011 – 15:12

Перегляд дописуSensssorika (16.02.2011 12:16) писав:

нормальна розмова двох людей про третю людину. інша справа,якби Вареник сказалв Павлині, шо в мене ЖЖ(жирна жопа), бо це буде відвертою брехнею і в
а якби він сказав що в тебе худа жопа? :(
  • 0

#36 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.02.2011 – 01:20

Перегляд дописуЛастiвочка (16.02.2011 19:46) писав:

я тобі написала двічі і двічі ти це опублікувала, (один раз послала і другий також), тому знову ж таки - будь послідовна.
якщо ти хочеш, щоб тебе не чіпали то почни з себе...
Бути послідовною це не показати форумлянам яка ти "чемна" і "хороша"? Я б теж показала такого листа. Почни з себе. Будь послідовною.

Перегляд дописуЛастiвочка (16.02.2011 19:46) писав:

по темі: ми часто ризикуємо, довіряючись іншим людям. Але без довіри дуже складно будувати які-небудь відносини. Плітки - небезпечна зброя. Вони можуть зруйнувати репутацію людей. Можуть отруїти взаємини. Вони визначають, за кого і проти кого ти тепер.

Твоя правда, ризикуємо. Ще й як. особливо коли довіряємось людині. Ну добре, не в форумі плітки, поза форумом, але з форумлянами... Приїхати і дати тій людині по шиї? Ну не можу ж я тут +10 за пліткарство поза форумом поставити.
  • -1

#37 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 18.02.2011 – 06:00

Ги ги ги...дєвочки, не лайтесь.

Перегляд дописуМаківка (16.02.2011 18:42) писав:

Цікаво знати.

Цитата

За словами протоієрея Миколая Баранова, вміння спілкуватися - дар Божий, який відрізняє нас від тварин, хоча інколи ми використовуємо його з поганою метою. У посланні апостола Якова йдеться про те, що людина, яка не вміє приборкувати свій язик, не може вважати себе благочестивою. Також у Святому Письмі зазначено, що язик наповнений смертельною отрутою, оскільки з його допомогою ми не лише Бога славимо, а й проклинаємо ближнього свого. На думку отців Церкви, за які гріхи ми засуджуємо інших людей, у такі ж пороки впадаємо самі. Плітки, осуд, лихослів’я - це зло, адже Господь вчить нас бути миротворцями та радить: «Не судіть - і не судимі будете!».

Нашо так багато від протоієрея ? Як вже так хочеться христянського то достатньо ось цього...(може воно вас примирить ?)
"Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили ви один одного!" (Галатам 5/15.)
Хоча...перечитавши тему від початку, я зрозумів що теревенських баб не зупинять всі воїнства Всесвіту, (ви їх затопчете в момєнт), не те що Павло, зі своїм нещасним посланням.
  • 0

#38 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 09:06

ВакуОлька
плітки в інеті - така маленька неприємна дрібниця, яка може бути у нашому житті...так що перейматись цим...

Цитата

це не показати форумлянам яка ти "чемна" і "хороша"?
не я створила цю тему, але я маю право дописувати тут :rolleyes:як і в іншій любій темі, як і мати право на власні роздуми. сумніви, помилки... якщо ти про мою хорошість, то я така як усі, з своїми плюсами і мінусами, але я хороша з тими, кого люблю...а плітки? та нехай собі пліткують, значить ти (я, чи він) не сіра особистість ;)
  • 0

#39 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 18.02.2011 – 12:23

Маю чудовий приклад пліткування та обмовлення в інтернеті. Може ти ще щось цікаве про мене розкажеш? Не знала, що я стала новою персоною культу жовчі, що в нас тут активно розвивається на форумі серед старіючого покоління дам. То давай детальніше, що я там поклала?
Зображення

Цитата

А в дорослому світі пліток не повинно бути.
Бажаю тобі врешті решт подорослішати.

ізвінітє-ізвінітє, ПОЛОЖИЛА

i 

Олеська: Порушення правил п.2.2. та п.2.5.

Повідомлення відредагував Олеська: 18.02.2011 – 15:55

• 0

#40 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 12:40

Перегляд дописуКрихітка (18.02.2011 12:23) писав:

Маю чудовий приклад пліткування та обмовлення в інтернеті.

Цікавий приклад. Але у мене є цікавіший - дехто любить зливати приватне листування стороннім користувачам. Ще й всі листи в одному повідомленні, щоб не засмічувати приватну скриньку. Це так мило.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних