Перейти до вмісту

Марш ветеранів УПА 14 жовтня

Повідомлень в темі: 229

#81 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 13.10.2006 – 20:11

Цитата

Ющенко вирішив сам визнати вояків УПА
www.ПРАВДА.com.ua, 13.10.2006, 14:04

У секретаріаті президента готується указ глави держави про визнання вояків Української повстанської армії воюючою стороною у Другій світовій війні за незалежність України.

Про це сьогодні під час круглого столу: "Визнання УПА. Громадяни проти політиків?" повідомив радник президента Тарас Стецьків.

"У секретаріаті готується відповідний указ на цю тему", - сказав Стецьків.

Водночас він зазначив, що не може коментувати положення указу до його підписання.

"Те, що буде залежати від президента, і те, що в межах його компетенції, я впевнений, буде зроблено, і далі питання буде залежати від українського парламенту", - додав Стецьків.

Він наголосив, що визнання УПА є обов’язком Української держави, але, очевидно, на це ще потрібен певний час.

Радник президента зауважив, що є відповідний висновок урядової комісії щодо визнання вояків УПА, але залишається питання, чи направить нинішній уряд відповідний законопроект до Верховної Ради.

_http://www.pravda.com.ua/news/2006/10/13/48999.htm
  • 0

#82 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 13.10.2006 – 20:13

Перегляд дописуGeroyamSlava (11.10.2006 22:53) писав:

Я сто відсотково згоден навіть на бійку... Але Московщина на Україну не пройде... теж мені "недобітки" - прадіди цих "недобітків" - під Конотопом 100 тисяч кацапів в свій час поклали, а потім правнуки ще5 раз поклали, але вже на Гурбах... то це входить у звичку. Але моя потаємна мрія в тому , щоб Покрова для ветеранів тай усіх ( Слава Богу) - українців пройшла святом, а не кривавою суботою!!! Ще раз без надії сподіваюсь... Тількі но декілька сволочних кацапських сайти відвідав уже терпець уривається!!!!! :)

Натовкти пику - не велика справа. То, по великому рахунку, і я можу зробити. А щоб якісь результати були - то вже тяжче.
Провокацій чимало буде. То що. На все купуватися. Я ж кажу, дати в диню - це не тяжко :)
  • 0

#83 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Славетне місто Київ

Відправлено 13.10.2006 – 20:54

Цитата

Акции УПА ограничивает суд

13 октября 2006 | 20:01
Подробности
По материалам: УНИАН

Шевченковский районный суд Киева ограничил проведение массовых акций на Майдане Незалежности и Крещатике 14 октября по иску Киевской городской государственной администрации.

Как сообщил источник в Главном управлении внутренней политики Киевгорадминистрации, "2 суда (заседания по 2 искам) было сегодня: всем заявителям, которые подали заявки сегодня (13 октября) до обеда включительно на массовые акции, а таких около 15, запретили вообще проводить какие-либо акции в это время и в этом месте".

Однако, по словам источника, Киевгорадминистрация снова подала в суд на организаторов массовых акций, которые подали свои заявки в пятницу после обеда.

Источник не уточнил количество таких заявителей. "Третий суд (судебное заседание) сейчас еще идет", - сказал источник.

В свою очередь, министр внутренних дел Украины Юрий Луценко призывает участников акций 14 октября во время празднования очередной годовщины Украинской повстанческой армии придерживаться решения Шевченковского суда города Киева.

Министр рассказал, что, по сведениям милиции, в столицу прибывают не только политические активисты, но их молодежные, радикальные организации. В частности, приезжают представители Евразийского конгресса молодежи, подтягивается "Прорыв", с другой стороны - УНСО и партия "Свобода". В рядах этих сил, по словам Луценко, есть достаточно "горячих голов".

"Естественно, мы отслеживаем всю эту ситуацию и будем адекватно действовать. Но тут хотел бы сразу предупредить: мы не будем приставлять милиционеров к каждому демонстранту. Если кто-то хочет затеять драку, он, конечно, сможет это сделать, но единственное, что я могу гарантировать, что с любой стороны инициатор такой драки будет обязательно задержан", - сказал он.

По словам Луценко, на протяжении этой недели он общался с обеими оппонирующими сторонами. "Переговорил и по телефону, и очно и с представителями правых сил, и с представителями левых сил. В этих беседах я говорил им следующее: весь вопрос 14 числа заключается в одном - какую традицию на этот день мы заложим на перспективу. В прошлом году в этот день был экспромт по поводу возможного празднования УПА, и экспромт по поводу недопущения марша УПА со стороны, соответственно, правых и левых сил. Этот экспромт вылился в противостояние с некоторыми элементами хулиганства, по которым были возбуждены уголовные", - подчеркнул министр.

Луценко обращается к сознательности и правых, и левых сил не закладывать в традицию празднования "традицию мордобоя на Крещатике", а все таки заложить традицию защиты своих политических убеждений. Он напомнил, что правым предложено пойти на Софийскую площадь, которая связана с созданием украинского войска.

Как сообщалось ранее, 14 октября около 4 тыс. сотрудников милиции и бойцов внутренних войск МВД Украины будут обеспечивать охрану правопорядка в центре Киева во время празднования годовщины УПА.

15 октября прошлого года во время проведения такого мероприятия левые и радикальные силы устроили драку с представителями правых политических организаций и фактически сорвали Марш УПА.

Унсо вже там
Дай Боже, най вийде
  • 0

#84 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 13.10.2006 – 21:45

Перегляд дописуЖурба (13.10.2006 21:54) писав:

Унсо вже там
Дай Боже, най вийде

Ніхто не хоче зараз туди рвонути?
  • 0

#85 FireON

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 13.10.2006 – 22:44

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (13.10.2006 20:40) писав:

http://forum.sevastopol.info/viewtopic.php...&start=1900

нема чого сказати....

Цитата

Языком общения на данном Форуме является государственный - русский язык. IP адреса всех сообщений сохраняются для возможности проведения такой политики.
(умови реєстраціїї на sevastopol.info)
:)

Повідомлення відредагував Аврор: 13.10.2006 – 22:45

• 0

#86 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 14.10.2006 – 03:05

Мене там розірвали на шматки, хоча я мужньо боролася. Дуже важко психологічно тримати на собі таку масу опонентів. Сама не витримаю, приєднуйтесь.
  • 0

#87 Alaricus

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Theodoricschaffen

Відправлено 14.10.2006 – 03:27

Навіщо з своїм статутом в чужий монастир? Вам гострих відчуттів захотілося?
  • 0

#88 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 14.10.2006 – 04:48

А як ще об"єднати народ, якщо не спілкуватися і не намагатися порозумітися....
  • 0

#89 Alaricus

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Theodoricschaffen

Відправлено 14.10.2006 – 13:58

З ким Ви там зібралися об'єднуватися? І під яким гаслом, в якій державі? З яким лідером? Невже незрозуміло, що в Севастополі народ позиціонує себе більш російськими, ніж жителі Москви або Пітера?
Моя думка: для України Севастополь – набагато гірше, ніж для Росії Чечня. Тому що в Росії таких республік як Чечня – десятки. А для молодої держави такий антидержавницький регіон – пряма загроза самому існуванню країни. Від жадності хапонули шматок, тепер намагаються зобразити хорошу фізіономію при поганій грі.
  • 0

#90 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.10.2006 – 14:03

14.10.2006 | 12:42
Роковини УПА: У Києві в'яжуть вітренківців

http://oglyadach.com...0/14/117345.htm
У центрі Києва - масові безлади
http://www.rbc.ua/uk...14/132508.shtml
  • 0

#91 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень

Відправлено 14.10.2006 – 14:11

Я оце тільки з центру приїхав.
Вітренківці з Барсом на Бесарабці билися бо останні їх не пускали на Майдан. Ще я чув що Марченко Луценку сльозогінним газом бризнув. :)
А так все напрочуд cпокійно відбувалося, на Софіївській площі міліції майже не було, вони тільки потім з УНТП прийшли (причому "космонавтів" було десь в двічі більше, ніж унтпістів)
Хрещатик перегороджений, але пройти по підземним переходам можна, лише з червоно-чорними прапорами не пускали щоб "контужені замполітом" не сильно хвилювалися :)
Фотки: Марш УПА (14 жовтня 2006)

Доречі Ющенко підписав указ про визнання статусу вояків ОУН-УПА. Детальніше
  • 0

#92 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 14.10.2006 – 16:03

Відбулось! Марш УПА підтримало чимало людей, так тримати! :) :)
  • 0

#93 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.10.2006 – 16:10

Перегляд дописуЗимова Дівчина (14.10.2006 15:03) писав:

Роковини УПА: У Києві в'яжуть вітренківців
Було діло. Сам спостерігав. Насолода надзвичайна. :)
Ось поганенька світлина їхнього концентраційного осередку /якість мобільного телефону, нажаль; там не видно, але ззваду їх теж кордон барсучків підпирає/:
Прикріплений файл  zav_svit_36_.jpg   67.48К   39 Кількість завантажень:
Узагалі - все чудово: одним по голові дали, другим теж дали, а ми тим часом на Софіївському майдані відсвяткували гуртом. :angry1: Провокація з боку націонал-патріотичних сил України цілком удала, як на мене. :)

Повідомлення відредагував zav: 14.10.2006 – 16:11

• 0

#94 -=Лис Микита=-

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 14.10.2006 – 19:57

Був сьогдні на мітингу!! Стояв з ОУНівським Мельниківським прапором... З форумців зустрів лише Олесю та
MrGALL. Кажуть Ющенко підписав указ!! ( Слава Богу)... Слава Україні.
  • 0

#95 FireON

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 14.10.2006 – 22:48

Шкода, що я в Києві не живу... Так би теж на мітинг пішов...
  • 0

#96 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень

Відправлено 15.10.2006 – 15:18

Я як завжди все прогавив,прибувши на хрещатик,бчив тільки бійкута "Барс"! :) :)
  • 0

#97 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 15.10.2006 – 16:07

Ні, все ж таки там було весело
Спочатку не міг вийти з метро - все перегороджено, і майже нікуди не пускають молодчиків, тількі жінок і дітей

Все ж таки вийшов і дійшов до Воріт, де зібрались наші, огороджені з трьох сторін
Людей таки навіть опів на 10 було багацько. Там вже стояла колона молодчиків в уніформі Куну, був частково "Патріот України", Унсо трохи збиралося. Вельмишановні ветерани співали пісні. Бачив Тягнибока - такий здоровань

Доки 40 хвилин шукав друга, обійшов все - бачиа знайомі обличчя - голова Студентського братства Святого Володимира, активісти інтернет спільноти ЖЖ та Теревень
Бачив як до біса каналів брали інтерв"ю у ветеранів, мав потрапити у камеру smiling smiley

Потім знайшов - там була спільнота з Моглинянки декілька десятків, а окремо - гурток Могилянського Спасу (Бойове козацьке мистецтво)

Ну то ми стали колоною (десь 20 спасівців) і цією колоною йшли всередені натовпу до Софіївки

Команда була така - першими йдуть Ветерани, їх охороняє Унсо і Кун та МНК, а потім йдуть всі інші. Якщо будуть провокації з боку неофашистів - не підаватись. Але якщо почнуть бити жінок та ветеранів - застосовувати будь-яку необхідну жорстокість.

Спасівці файні парубки - хто з Донецьку, хто з Харкова, але всі - патріоти
Коли ми доходили до верху Софіївської - я подивився назад - і там було набагато більше людей, ніж я очікував. Декілька тисяч ( у порівнянні - фашистів ЄСМ,Прорив та ПСПУ - не більше сотні, максимум - дві) людей з такими рідними серцю червоно-чорними прапорами та державними - повна вулиця натовпу. Як ми йшли чувак на Опелі зупинився відкрив двері та включив повстанську пісню "Гей гу, гей га, таке то в нас життя..."

Потім ветерани поклали квіти жертвам голодомору на Михайлівській та розвернулись в напрямку Софіївки, куди вже рушила колона Куну. Тоді до нас Приєдналася колона "Патріоту" - декілька десятків людей. В них такі прикольні жовті стяги з чорним тризубом

Коли ветерани проходили повз нас, всі кричали трикратне козацьке "Слава!" та "Дякуємо!"

А на ходу - "Оун-Упа - державне визнання!"
"Комуняку - на гілляку!"

Дійшовши до Софіївки почали співати пісні

"Комарик", "Лента за Лентою", ще до біса я не знаю яких.
Ми, спасівці зібрались окремо та заспівали гуртом "Повіяв вітер степовий" і нам підспіла вся площа - це було надзвичайно

А коли "Гей у лузі Червона калина" - там вже неймовірно гучно заспівали всі

Далі пройшов молебен, помянули всіх загиблих провідників, послухали речі виступаючих
Потім ми (спасівці) вирішили йти вже. рушили і за нами на диво рушило пів-площі - вниз
_____________ і кричали "Оун -Упа - державне визнання"
Ажу тут звідкись вирулила група молодчиків - скинів - тикала всім факи і кричала "Nicht,Night Night! Zig Zag...." і щось таке. Мій друг з них прикольнувся, сказав "Wir danken ein fuhrer" і відразу ж отримав по голові від мене smiling smiley

Наша колона зупинилася, пропустила цих ідіотів вперед, а потім рушила далі.

Далі пів спасівців розійшлося, половина пішла по 2-3 людини до Бесарабки подивитися на тих ідіотів

Спочатку десь на середині головпоштампу купка цих мудрагелів з червноими знаменами та триколорами заспівала щось на москалській - і несподівана почула у відповідь куди гучніше " Слава Україні - Героям - Слава, Слава, Слава!" - то зібралися наші неподалік

Далі біля бесарабки взагалі - 20-30 бабусь і дідусів і максимум 20 молоді-старших оточені зі всіх сторін потрійним кордоном не просто ментів, а спецназівців у шоломах і бронежилетах. Ментів біля них було щонайменш втричі більше.

Доки ми молилися, ці почали пробивати кордон, кинули одному менту в голову сльозодійний газ, і той тепер у реанімації
Декілька десятків поців з ПСПУ та КПУ затримали

Мені цікаво було - чому у нас все пройшло спокійно, біля нас на Софіївці було 20-30 барсівців і все, а ці ідіоти вели себе як неофаши - з бійками і провокаціями?
От і різниця між нами - ми не зазиваємо до насилля і не провокуємо його.
Бо маєсо ґлузд
А ПСПУ тому прогресивна, що її ідіотизм прогресує
  • 0

#98 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень

Відправлено 15.10.2006 – 16:23

Перегляд дописуЖурба (15.10.2006 17:07) писав:

Бачив як до біса каналів брали інтерв"ю у ветеранів, мав потрапити у камеру smiling smiley
Десь приблизно о 10:10 до нас з Olexandr'ом підійшли журналіст з оператором і запитала, чи знаємо ми як поводити себе в натовпі. Я ще 2 роки тому читав статтю на цю тему тому зміг згадати декілька правил. Olexandr теж їм дещо розповів. Журналіст сказала добре і пішла далі. Нажаль ми не запитали, що це був за канал, бо вони почали брати інтерв'ю в інших людей. Логотипів на камері і мікрофоні теж не було. Якщо хто бачив нас по тв - повідомте, по якому каналу і коли :)
  • 0

#99 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 15.10.2006 – 16:26

Все одно наших хлопців забрали. оце сьогодні в обід випустили тільки. Їх там десятеро було. При чому забрали за те, що йшли з нашим національним прапором, а ці м...ки-вітренківці вирішили їх забрати і почали виривати.
Тол тих козлів не забрали, а наші сьогодні зранку снідали передачкою :)
А так день минув, як на мене, чудово. Неззважаючи на програні деякі моменти, я отримала стільки позитивних вражень, що аж голова крутиться. А знайомих - просто зашибітлз :)
  • 0

#100 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 15.10.2006 – 17:27

Я до речі тебе бачив біля фонтану, але натовп вже рушив і не було часу зупинятися :)
У ветеранів така гарна форма - я їх раніше не бачив взагалі
А хто знає щось про УНТП? ВОни хоч і співали гімн, але більшість тримала руки не тризубом а просто долонею, як фаши
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних