Перейти до вмісту

Марш ветеранів УПА 14 жовтня

Повідомлень в темі: 229

#41 Johni

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Київ. Україна

Відправлено 09.10.2006 – 08:39

Я так розумію Ви всі ЗА проведення цього параду? А от я проти! Я не вважаю що УПА зробила щось таке чим можна так пишатися. Мені то в загалом, все одно чи буде парад чи ні, я не хочу щоб ми, Українці, пролили кров! :angry:
  • 0

#42 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.10.2006 – 08:49

Перегляд дописуJohni (9.10.2006 09:39) писав:

Я так розумію Ви всі ЗА проведення цього параду? А от я проти! Я не вважаю що УПА зробила щось таке чим можна так пишатися. Мені то в загалом, все одно чи буде парад чи ні, я не хочу щоб ми, Українці, пролили кров! :angry:
Мені загалом байдуже до безпосередьо УПА... Але! Якщо я плачу пенсію людям, котрі служили в радянському КДБ та армії, та іншим ветеренам, то чому я відповідним чином не вшановою бійців УПА? Невже Радянський Союз на чолі з тов. Сталіним зробив для українців дійсно добрі справи, а бійці УПА дійсно погані? А може навпаки?
Я не знаю, чия більша вина й звитяга у Другій Світовій Війні: бійців Червоної армії чи бійців УПА, тому пропоную прирівняти їх у правах. Заслужили на пошану представинки обох сторін!

Повідомлення відредагував zav: 09.10.2006 – 08:52

• 0

#43 Johni

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Київ. Україна

Відправлено 09.10.2006 – 09:14

Перегляд дописуzav (9.10.2006 09:49) писав:

Мені загалом байдуже до безпосередьо УПА... Але! Якщо я плачу пенсію людям, котрі служили в радянському КДБ та армії, та іншим ветеренам, то чому я відповідним чином не вшановою бійців УПА? Невже Радянський Союз на чолі з тов. Сталіним зробив для українців дійсно добрі справи, а бійці УПА дійсно погані? А може навпаки?
Я не знаю, чия більша вина й звитяга у Другій Світовій Війні: бійців Червоної армії чи бійців УПА, тому пропоную прирівняти їх у правах. Заслужили на пошану представинки обох сторін!

Можливо так і є, ми там не були присутні, а чули тільки розповіді своїх дідусів та бабусь. Та мені всеж прикро за свого дідуся, який воював тут на Україні дійшов до Німетчини, визволяв Наших людей. А УПА? Отримавши допомогу від фашистів, вирізали та рострелювали вчителів та дітей російського походження? Не там вони воювали :angry:
  • 0

#44 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.10.2006 – 10:28

Перегляд дописуJohni (9.10.2006 10:14) писав:

Та мені всеж прикро за свого дідуся, який воював тут на Україні дійшов до Німетчини, визволяв Наших людей. А УПА? Отримавши допомогу від фашистів, вирізали та рострелювали вчителів та дітей російського походження? Не там вони воювали :angry:
Ну, мої дідусі-бабусі нікуди особливо не ходили... хіба прадіда священика до Сибіру вивезли й пришвидчили смерть. Тому погляд висловлю лише особистий.
Тобто з таборів фішастів наших людей визволяли. Це добре. А з таборів ГУТАБу визволяли? А чому ні? Там люди якісь інші - чимось гірші? Може, не наші там люди? Може, ГУТАБ - це не табори? Чи таборі, але кращі за фашистські?
І про дітей та вчителів. По-перше, це провокація, але то таке... По-друге, а що робила Червона армія та НКВС восени 1939 у Польщі? Визволяли братні народи від злої руки Речі Посполитої? А за лінію Маннергейма чого було пертися?
Томі я наполягаю: рівноправ'я сторін!

Повідомлення відредагував zav: 09.10.2006 – 10:30

• 0

#45 black_voron

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна

Відправлено 09.10.2006 – 11:48

Особисть я не розумію мету проведення цього маршу, хоч і з повагою відношусь до вояків УПА. Всі прекрасно розуміють чим цей марш закінчиться. Яскравий приклад був минулого року. Тому, на мою думку, це проста провокація. Навіть подивитися на наліпки, які розклеюють по усьому Києву: це ж пряма агітація йти на барикади, мирні акції не рекламують зображеннями вояків з рушницями і кидяючих гранати.
  • 0

#46 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 09.10.2006 – 12:38

Перегляд дописуblack_voron (9.10.2006 12:48) писав:

Особисть я не розумію мету проведення цього маршу, хоч і з повагою відношусь до вояків УПА. Всі прекрасно розуміють чим цей марш закінчиться. Яскравий приклад був минулого року. Тому, на мою думку, це проста провокація. Навіть подивитися на наліпки, які розклеюють по усьому Києву: це ж пряма агітація йти на барикади, мирні акції не рекламують зображеннями вояків з рушницями і кидяючих гранати.
це ви зараз кажете про листівки ВО Свобода. а два макети з 5, які я бачив, робив я. на моїх взагалі ніяких вояків не зображено, ще є наліпки з квітами взагалі.. але в чому суть? яка провокація? провокація в тому аби прийти підтримати ветеранів, тих самих, які кров'ю захищали оту землю, на якій ви всі ходите.. а хто й топчить. а те, що марш як завжди планують зірвати всякі недолюдки, так це ще один привід прийти і показати їм, що в Україні їм не місце!

і коли ви з повагою до них ставитесь, то в чому вона проявляється? в сидінні на форумі? то до дідька таку повагу. Положинський певно правий був.. "я не хочу бути героєм України…" далі ви знаєте.
  • 0

#47 Харитон

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень

Відправлено 09.10.2006 – 12:47

Ну що, гайда всі до Києва, ми чекаємо на підтримку. Бойові позиції наш відділ займе десь о 9, раніше не зможемо. Орієнтовно - висоти над Глобусом (плацдарм для прапорів афігенний).

Провокація, не провокація, але скажу одне - краще б комуняки мені не лізли на очі, можу роздушити.

Слава Україні!
  • 0

#48 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Славетне місто Київ

Відправлено 09.10.2006 – 13:43

Як прогрес із розклюванням наліпок?
Я вже ліплю де попало, але ще багато залишилося. Часто бачу інші наліпки - працюють люди :angry:
Але замало, в метро замало, треба більше...
  • 0

#49 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.10.2006 – 18:31

Перегляд дописуFreelancer (9.10.2006 13:38) писав:

Положинський певно правий був.. "я не хочу бути героєм України…" далі ви знаєте.
А от Положинський неправий. :angry: Бо "герої завжди ті, хто не пережили трагедію"(с). Героями не хочуть бути, героями є.
  • 0

#50 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 09.10.2006 – 19:13

Перегляд дописуЖурба (9.10.2006 14:43) писав:

Як прогрес із розклюванням наліпок?
Я вже ліплю де попало, але ще багато залишилося. Часто бачу інші наліпки - працюють люди :angry:
Але замало, в метро замало, треба більше...
Там, де я збирався чіпляти наліпки, вже все обклеєно. Поділився частиною наліпок з одногрупником.
Біля свого будинку всі стовпи обклеїв. Наліпки ще залишились, буду протягом тижня відновлювати зірвані.
  • 0

#51 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 09.10.2006 – 19:21

Загалом вони стрічаються дуже часто, і частіше всього - покровські
Це нормально, я багатьох питав, казали, що стрічають на кожному кроці
По 5 каналу сьогодні буде передача про УПА
В метро мало
Я з друзями цілу станцію їхав в порожньому вагоні - отоді наліпив від душі :P
А загалом файно...подивимось тількі, чи буде результат - бо в мене сумніви
Кому треба, той знає, а кому не треба...най дізнається і що тоді?
Якби дійсно концерт організувати а і все це на державному рівні... :yes: :angry:
  • 0

#52 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 09.10.2006 – 19:27

Можливо так і є, ми там не були присутні, а чули тільки розповіді своїх дідусів та бабусь. Та мені всеж прикро за свого дідуся, який воював тут на Україні дійшов до Німетчини, визволяв Наших людей.
Один мій прадів воював у лавах ЧА, інший в цей час відбував 10 річний термін в радянському таборі. Сестра бабусі була на примусових роботах в Німеччині, в цей час німці спалили їх хату. Ні від СРСР ні від Німечинни мої родичі нічого доброго не отримали, одне лихо.
До ветеранів як з однієї сторони так і з іншої я відношусь з повагою і хочу, що б їх урівняли в правах.

А УПА? Отримавши допомогу від фашистів, вирізали та рострелювали вчителів та дітей російського походження? Не там вони воювали :angry:
Коли це УПА отримувало допомогу від фашистів? Від самого свого створення (в 1942 році) вони воювали з німцями, потім з СРСР.
Про невинні жертви - це в основному робило НКВС в упівській формі для дескридитації УПА серед місцевого начелення. І не зважаючи на це вони до 1953 продовжували боротися з НКВС користуючись підтримкую місцевих жителів.
  • 0

#53 black_voron

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень

Відправлено 09.10.2006 – 23:17

це ви зараз кажете про листівки ВО Свобода. а два макети з 5, які я бачив, робив я. на моїх взагалі ніяких вояків не зображено, ще є наліпки з квітами взагалі.. але в чому суть?
Інших наліпок окрім описаних мною я в Києві не бачив. А вони викликають лише одну асоціацію: йти з рушницею на барикади.

і коли ви з повагою до них ставитесь, то в чому вона проявляється? в сидінні на форумі? то до дідька таку повагу.

Знаєте, якщо ваше вираження поваги проявляється в "пройтися по площі", то нам не по дорозі.

Положинський певно правий був.. "я не хочу бути героєм України…"

Якщо ви не знаєте, у цього рядка є продовження: "... не цінує героїв моя країна"
  • 0

#54 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 00:06

На моїй ділянці Солом'янки обробив наявними навколо себе трошки, Севастопільський майдан, іще хнайома пройшлася радіоринком, разом завітали на майдан Космонавтів та відвідали КНУБУ.
Наліпок в неї нахапав іще, тому днями подиувлюся-відновлю зірване, намагатимусь завітати на Либідську та Індустріяльний шляхопровід /останній надзвичайно кортить/. :angry:

Перегляд дописуblack_voron (10.10.2006 00:17) писав:

Якщо ви не знаєте, у цього рядка є продовження: "... не цінує героїв моя країна"
Та неправий Положинський: героїв ніхто ніколи не цінував. Немає за що...
  • 0

#55 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 09:02

Перегляд дописуblack_voron (10.10.2006 00:17) писав:

Інших наліпок окрім описаних мною я в Києві не бачив. А вони викликають лише одну асоціацію: йти з рушницею на барикади.
Знаєте, якщо ваше вираження поваги проявляється в "пройтися по площі", то нам не по дорозі.
не бачили, то таке. ну кажу ж вам, що ваші асоціації, то тsльки ваші асоціації. і якщо вас лякає малюнок, то я вам співчуваю. до речі, одна з них висить на головній сторінці цього сайту!

а як ви проявляєте увагу до цих людей? і чому, коли їх треба захистити, то вам чомусь не по дорозі?

так, дійсно, не цінує, я ж написав, що "далі ви знаєте". а ви, виходить, яскравий приклад того, як потрібно нецінувати :/
  • 0

#56 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 14:19

Сьогодні помилився і прийшов на одну пару раніше, так було чим зайнятися - обклеїв тишком весь свій корпус, частину Центрального і Б корпусу. Тепер вони там всюди :)
Свій мікрорайон як міг обклеїв
Але ше багато лишилося
  • 0

#57 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 18:22

А ось як пишуть дегенерати з Криму (Форум "Єдіноє атечество")

http://forum.sevasto...pic.php?t=28917
По поручению штаба "Севастопольского Фронта против НАТО"

Акция на Майдане 14.10. ФАШИЗМ - НЕ ПРОЙДЕТ!

Цитата

Фашизм не пройдет!

На 14-е октября 2006-го в Киеве запланирован марш бандеровцев-недобитков по Крещатику.

Нюрнбергский трибунал признал этих уродов военными преступниками. Однако Ющенко и его "любi друзi" хотят примирить героев Великой Отечественной Войны с нацистами ОУН-УПА.

Депутаты от Блока Н.Витренко "Народная оппозиция" уже подали заявку о проведении своей патриотической акции 14-го октября на Крещатике.

"Севастопольский Фронт против НАТО" обьявляет о наборе ДОБРОВОЛЬЦЕВ в отдельный истребительный батальон Севастопольских патриотических сил.

Запись добровольцев и сбор пожертвований на поездку проводиться по адресу: пр.Нахимова 11, комната- 2.
тел. 54-36-47

Остановить фашизм - дело чести каждого патриота нашего Отечества!

Пропоную їх тут забалакати :)

Ось ще

Цитата

Крымский «Прорыв» начинает облаву на украинских националистов
06.10.06 19:14

Киев, Октябрь 6 (Новый Регион, Михаил Рябов) –

Крымское молодежное объединение «Прорыв» будет 14 октября участвовать в акциях протеста против проведения в Киеве митинга сторонников реабилитации Украинской повстанческой армии, воевавшей во время Великой Отечественной войны с советскими войсками. Об этом «Новому Региону» сообщил лидер «Прорыва» Алексей Добычин, ранее депортированный украинскими силовиками из Крыма в Россию.

«Ввиду репрессий против организации, мы в большинстве случаев будем снимать символику, но действовать будем более активно, свободно и жестко», – сказал Добычин.

Он также сообщил, что активисты «Прорыва» начинают работу по выявлению активистов украинских националистических организаций, планирующих участвовать на стороне Грузии в действиях против непризнанных республик – Абхазии и Южной Осетии.

«Многие из них не смогут добраться до Джорджии. Мы их обеспечим «билетами» в другую сторону», – пообещал Добычин.

По его словам, 9 октября в Симферополе состоится пресс-конференция «Прорыва», на которой члены организации намерены сделать официальное заявление о начале новой акции против националистов.

• 0

#58 black_voron

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 20:52

Перегляд дописуFreelancer (10.10.2006 10:02) писав:

не бачили, то таке. ну кажу ж вам, що ваші асоціації, то тsльки ваші асоціації. і якщо вас лякає малюнок, то я вам співчуваю. до речі, одна з них висить на головній сторінці цього сайту!
Я бачу не знайомі ви з рекламними технологіями и і особливостями їх впливу на народні маси.

а як ви проявляєте увагу до цих людей? і чому
Так само як і до вояків Червоної Армії, своїм відношенням до них.

коли їх треба захистити, то вам чомусь не по дорозі?
Те що буде 14 числа, то не захист, то зіткнення "в лоб" двух радикальних непримиренних нацаоналістичних груп під проводом окремих політичних сил.

так, дійсно, не цінує, я ж написав, що "далі ви знаєте". а ви, виходить, яскравий приклад того, як потрібно нецінувати :/
Якщо до поняття "цінувати" входить стояти на Майдані і бити себе в груди, то так, можете сміливо відносити мене до групи "Нецінувальників".
  • 0

#59 Харитон

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 20:54

У мене вже руки чухаються...Хай приъжать, велком ту Юкрейн! :)
  • 0

#60 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 21:00

Перегляд дописуblack_voron (10.10.2006 21:52) писав:

Я бачу не знайомі ви з рекламними технологіями и і особливостями їх впливу на народні маси.
Так само як і до вояків Червоної Армії, своїм відношенням до них.
Те що буде 14 числа, то не захист, то зіткнення "в лоб" двух радикальних непримиренних нацаоналістичних груп під проводом окремих політичних сил.
Якщо до поняття "цінувати" входить стояти на Майдані і бити себе в груди, то так, можете сміливо відносити мене до групи "Нецінувальників".
гаразд. сидимо дома і шануємо УПА. може через років сто сидіння сидітимуть в шані до УПА всі українці =))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних