Перейти до вмісту

Марш ветеранів УПА 14 жовтня

Повідомлень в темі: 229

#141 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.10.2006 – 21:28

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 22:16) писав:

Ну як яким... Простим. Газових печей не було - були вила і багнети, на які дітей з жінками насаджували...
Ага.
Значить так: я посилання на Wikipedia пану надав, але судячи з допису, пан англійську не подужав; оскільки пан вважає себе занадто розумним, то я перекладати полінуюся.
Окрім мого посилання слова пана щодо дійтей нічим не підтверджені /але в моєму-то посиланні ті слова спростовані/, тому пропоную пану припнути язика і пошукати нарешті підтвердження недолугої брехні про "були вила і багнети, на які дітей з жінками насаджували".

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 22:09) писав:

Як я чекав згадки про Чечню!!!!!! Як я чекав!!!! Тому що ми ЗАПИТАЛИ Чечню на референдумі. Прийняли ЗАГАЛЬНОНАРОДНИМ голосуванням Конституцію. ВИБРАЛИ Президента, і вибори були визнані миром! ЗАПИТАЄТЕ Крим!
Про "визнав мир" сміявся. ;)
Про рехверендум у Криму - обов'язково! 2018 року чекайте. :P
  • 0

#142 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 21:31

zav

Тобто не поїдете з рушницею в Кримські гори вбивати 1 відсоток населення? Зрозуміло... Ну давайте ще потріщали про те, як ви їх там всіх круто побудуєте в 2018, помріємо...
  • 0

#143 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 21:39

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 22:31) писав:

Тобто не поїдете з рушницею в Кримські гори вбивати 1 відсоток населення? Зрозуміло... Ну давайте ще потріщали про те, як ви їх там всіх круто побудуєте в 2018, помріємо...
Яка дитяча наївність... ;) Я в захваті!
По-перше, якщо я поїду, то одразу до Севастополя, де не якимись рушницями, а сокирою рубатиму наволочь.
По-друге, зважаючи на "рускаю мєнтальнасть", наслідком якої є специфічний кримський сервіс, до 18 року ви і так загнетеся.
Тоді приїду подивитися вже з лопатою - прикопати, аби не стирчало, відлякуючі туристів.
p.s. А перекручення недолуге. :P

Повідомлення відредагував zav: 16.10.2006 – 21:44

• 0

#144 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 21:51

Ех, адже ось - навіть помріяти лінь... Ментальність або що - не знаю. Представ себе на танку, на чолі Натівської колони, з біноклем. Ти такий через гори - дррр, дррр, дррр. Назустріч москалі біжать - а ти в них з гармати і гусеницями тиснеш. Хто побачив - відразу від тебе, в морі топитися рвонув.

Тобі на зустріч, розвідка докладає, вийшов батальйон морської піхоти. А ти ж крутий хлопець! Ти ним тільки гармату показав, поводив із стороони убік - вони і розлетілися. І тобі відразу по рації міністр оборони США: "Зер гуд, тепер Ви - генерал, містер!" А ти такий: "Радий старатися, високошановний і високоповажний начальник, рятівник і отець мій!" І такий власник Криму відразу - всі розбіглися, один ти залишився. Ну по законах жанру до тебе на березі підходить красива дівчина (національність сам придумай) на шию вішається: "Ах, люблю я цих генералів на танках!"

===

Помріяв? Ну ось а зараз давай чекати 2018-го.
  • 0

#145 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 22:13

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 22:51) писав:

Помріяв? Ну ось а зараз давай чекати 2018-го.
Непогана мурава. Надішліть партію до Києва - може й помрію трохи... ;)
  • 0

#146 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Славетне місто Київ

Відправлено 16.10.2006 – 22:15

Цитата

Про НКВД і конкретно про Сталіна складали мало пісень? Особисто Вам можу на українському скинути. Отець навряд чи брехати буде. Їздите по селах.

Народ - не складав. Або ж це були мало відомі випадки.
А от про УПА - десятки, якщо не сотні пісень. Сурми Звитяги. Я майже всі знаю на пам'ять.
Доречі. Якщо вам так недогодила УПА, то назвіть голову Проводу ОУН, що заснував ОУН, хто заснував
УПА, крайових командирів УПА - Північ, Схід,Центр
А також хоч декого з проводу ОУН та УГВР
Так, цікаво просто

Цитата

Мене мало цікавить, хто почав різанину. Радянські війська не вішали німецьких дітей на колючий дріт і не розпорювали животи - в усякому разі, в масовому порядку, хоча випадки були, чого сперечатися. Адже постраждала кожна сім'я... Боротися я стараюся і з ськинхедамі, і проти УПА. Дещо виходить.

А Ви поцікавтесь. ОУН пропонувало перемир'я, але АК вбила парламентерів і почала вирізати українські села. Про це ви не згадуєте - а от цілком адекватну реакцію з українського боку - розписуєте як писанку

А про масові порядки розпорювання животів - посилання
Чи вам мені казати про те, як НКВД варило людей у казанах, колесувало, четвертувало, як у середньовіччі? Заперечувати це можуть хіба шо комуністи і прихвостні
  • 0

#147 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 22:29

Журба

Перший - Бандера, судячи з усього. УПА заснував ніби Боровец. Інших імен не назву без пошукача, але що з того виходить?.. Розмова ж про те, що "НКВД теж, а ось про УПА - казки" - непродуктивний, Ви не знаходите
  • 0

#148 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 17.10.2006 – 10:20

Створюю тему для того, щоб можна було тут дати світлини, як на марш УПА, так і на його противників.
Ось з Кореспонденту:

Зображення Зображення
решта тут: http://gallery.korre.../set?1161002706

демарш:

Зображення Зображення
решта тут: http://gallery.korre.../set?1161004925

Зображення

решта тут: http://infostore.org...03?rs=0&s=2&p=0
є світлини як з маршу, так і з демаршу також.

додавайте свої фото та посилання!
  • 0

#149 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 11:31

Цитата

Перший - Бандера, судячи з усього. УПА заснував ніби Боровец. Інших імен не назву без пошукача, але що з того виходить?.. Розмова ж про те, що "НКВД теж, а ось про УПА - казки" - непродуктивний, Ви не знаходите

Виходить то, шо ви хаїте і називаєте фашистами тих, про кого напевне знаєте лише одне - УПА, поляки, Бандера. І все

А я вам скажу, що Українських Січових стрільців, що були кращими бойовими загонами 1 світової, а потім і УВО і ОУН створив Євген Коновалець, і був першим провідником
Після приходу німців як вона розколалался її очолив Бандера. Мельниківців згодом обезброїли.
Упа того зразка, що ми зараз вшановуємо створив в 1942 Роман Шухевич, котрий рік тому захопив у Львові радіостанції і повідомив населення про акт Відновелення УССД, який проголосили на Площі Ринок. ПІсля цього тисячі членів ОУН були заарештовані, Бандера кинутий до Заксегаузена, його брати 2 були закатовані.
Після цього пішло відкрите протистояння з німцями, але у 42 вже готувалися до боротьби з комуністами, тому бої з німцями носили оборонний характер і рейди були в основному на звільнення з в'язниць заарештованих

Робіть висновки
  • 0

#150 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 17:24

Журба

Будь ласка...

У авангарді цієї боротьбі стала створена 1920 р. у Празі Українська Військова Організація (її очолів Євген Коновалець, якого у 1938 році убивши агент М. Єжова Яценко-валюх). Взімку 1929 долі на її основі у Відні створено Організацію Українських Націоналістів.

http://www.ukrnation...s.com/upa.htm#2 З 1920 до 1929 - дистанція!

Вооот, добре, що Ви самі визнаєте - ні фіга УПА не воювала з німцями. Та і з радянськими військами вона не воювала особливо, все-таки треба розуміти, що найбільший реально функціонуючий підрозділ УПА - фактично взвод. З ким і як боролася УПА. Наскільки це воєвашая сторона, а не група бандитів - для мене далеко не очевидно. Знову-таки, Ви готові визнати якийсь терор "у відповідь" хорошим? Геноцид "у відповідь на геноцид - справедливим? Відповідайте, будь ласка.

Freelancer

Спасибі, викладу фотографії після повернення хлоп'ят з Києва.
  • 0

#151 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 18:05

Цитата

У авангарді цієї боротьбі стала створена 1920 р. у Празі Українська Військова Організація (її очолів Євген Коновалець, якого у 1938 році убивши агент М. Єжова Яценко-валюх). Взімку 1929 долі на її основі у Відні створено Організацію Українських Націоналістів.

http://www.ukrnation...s.com/upa.htm#2 З 1920 до 1929 - дистанція!

Вооот, добре, що Ви самі визнаєте - ні фіга УПА не воювала з німцями. Та і з радянськими військами вона не воювала особливо, все-таки треба розуміти, що найбільший реально функціонуючий підрозділ УПА - фактично взвод. З ким і як боролася УПА. Наскільки це воєвашая сторона, а не група бандитів - для мене далеко не очевидно. Знову-таки, Ви готові визнати якийсь терор "у відповідь" хорошим? Геноцид "у відповідь на геноцид - справедливим? Відповідайте, будь ласка.

Мені цікава була ваша думка до того, як ви полізете щось шукати. І ви випрадали мої очікування - нічого не знаєте, але проти.
Так, з 1920 по 29 - дистанція. І за цей період, як і після - до 38 року - український націоналізм, одним із ідеологів якого був росіянин Дмитро Донцов - змінювався. Націоналізм зразка 43 вже не той, що зразка 41 - там з'яваляються соціальні програми.

Тепер по останньому пасажу

Я кажу, що нєфіг УПА було витрачати сили на німців, чиє перебування в Україні добігало кінця.
І вони це прекрасно розуміли. Тому берегли сили
Найбільшої сили УПА набрало в середині-кінці 40 - тоді чисельність армії УПА, підпілля ОУН та УГВР складало понад півмільярда українців. Але армію, що білилася на батальони по 10 000 осіб у таких умовах окупації совєтами важко утримувати і проводити маневри. Тому пішло дріблення на тисячні загони, потім на курені, сотні, чоти і роївки. Це допомогло продовжити боротьбу на ще 10 років, до 54, а по деяким даним - до 61 року.
Ви не гірше мене знаєте, що насилля породжує насилля. Бути пацифістами у цих обставинах вони не могли, знаючи попередній крах УНР,ЗУНР,УГА.
а СБ ОУН боялися самі упвці, бо служба безпеки діяла бездоганно.
були випадки смерті і цивільних. Як казав Василь Кук - якщо ми приходимо до селян, на підтримку якихз завжди спрались, і якщо один з них дає молоко, а солдат, що його п'є - знепритомніє - того, хто дав таке - убивали. Убивали всіх, хто співпрацьовував з Совєтами. Це війна.
Але ви ніколи не зведете балансь між мільонами покатованих НКВС_КДБ_СРСР і пару десятків тисяч УПА
Врешті не в донецькій області і Криму УПА когось вбивало. А ті люди, що ймовірно постраждали на ЗУ
вважають УПА героями. Чого б це?
  • 0

#152 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 18:17

Цитата

Найбільшої сили УПА набрало в середині-кінці 40 - тоді чисельність армії УПА, підпілля ОУН та УГВР складало понад півмільярда українців.

Чому не три мільярди?? ;) + :P + :P + :D + :) +...+ :) № 3 000 000 000

Якщо дозволите, я цю цитату на іншому форумі розміщу... Насправді мене мало цікавить історія УПА 20-х років, ось повірте. Тому що я не проти "освободителей"-УПА. Я проти карателей-упа.

І не треба балансу. Що убив одну таджицьку дівчинку, "півмільярда українців" і пари десятків тисяч чоловік негідні маршами по вулицях ходити.
  • 0

#153 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 18:50

Цитата

Чому не три мільярди?? + + + + +...+ № 3 000 000 000

Якщо дозволите, я цю цитату на іншому форумі розміщу... Насправді мене мало цікавить історія УПА 20-х років, ось повірте. Тому що я не проти "освободителей"-УПА. Я проти карателей-упа.

І не треба балансу. Що убив одну таджицьку дівчинку, "півмільярда українців" і пари десятків тисяч чоловік негідні маршами по вулицях ходити.

Тому що не три. Я перепрошую звичайно - 500 000 людей. А якщо враховувати допомогу населення, коли одного партизана утримавало 5-6 людей - то буде куди більше

Каратєлі УПА - це вигадка, міф радянського агітпропу.
Я проти тих людей, що досі йому вірять

Ну я проти каратєлєй ЧА ТА НКВС, що можуть кожного 9 травня без проблем провести своє свято
Значить ми або відміняємо це свято і забороняємо цим звірям і окупантам святкувати, тобто зрівнюємо у правах з УПА, або навпаки - дозволяємо свобідно, вільно святкувати своє воякам УПА на державному рівні.
  • 0

#154 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 19:11

По-перше, Ви ж про терор у відповідь САМІ писали!!

По-друге, сформулюйте, що Ви хочете вимагати? Що співробітники НКВД не можуть ходити на параді і не можуть бути визнані ветеранами Великою Вітчизняною, чи що?
  • 0

#155 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 19:29

Цитата

По-перше, Ви ж про терор у відповідь САМІ писали!!

По-друге, сформулюйте, що Ви хочете вимагати? Що співробітники НКВД не можуть ходити на параді і не можуть бути визнані ветеранами Великою Вітчизняною, чи що?

Не зовсім терор у відповідь. Насилля породжує насилля. Совєти, що прийшли в 39 році і до 41 року накоїли тут стількі лиха, скільки й німці потім не наробили.
В цих умовах УПА діяло жорстко.
Але прошу вас, позбудьтесь міфів про винищення власного населення, звірств, тощо.

Я хочо того, щоб після держвизнання ветерани обох армій були рівними у правах. А бо і ті і ті не мали ніяких пільг, якщо вже на те пішло.

Суть у тому, що ані пільгі, ані пенсії ветеранам УПА, яких залишилося 10 000 вже не треба. Їм просто треба для спокої на душі, що вони не дарма воювали за цю країну, цю державу.

Це я чув від них.
  • 0

#156 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 19:38

Ви якось вертитеся дзигою... Жорстко відповідали, але не зовсім терором... А ось Червона армія була гірша... Але Ви не вірте міфам!..

Чиє? http://www.starwon.c.../Wolyn%2043.htm
  • 0

#157 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 19:43

Перегляд дописуПарубок Ярослав (17.10.2006 20:11) писав:

Як щодо скасування спецпенсій КГД'ешникам?

Перегляд дописуПарубок Ярослав (17.10.2006 20:38) писав:

Узагалі-то, НКВД'истське. А що?

Повідомлення відредагував zav: 17.10.2006 – 19:42

• 0

#158 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 19:46

zav

Ну, ну як ще мою увагу привернути?! Ну що ще придумати?! Ну обматері мене, чи що... ;)
  • 0

#159 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 20:19

Перегляд дописуПарубок Ярослав (17.10.2006 20:46) писав:

Ну, ну як ще мою увагу привернути?! Ну що ще придумати?! Ну обматері мене, чи що... :P
Нащо? Пан і так файненько ведеться. ;)
  • 0

#160 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.10.2006 – 11:51

http://www.hro.org/e...rta/nr2/upa.htm
  • 0