Перейти до вмісту

Марш ветеранів УПА 14 жовтня

Повідомлень в темі: 229

#121 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 16:45

Я не буду апеліровать до модератора з приводу Ваших висловів - я зрозумів, що об'єктивності не доб'юся. Проте мені подобається - Ви мені листівку підсовуєте як аргумент?! Ай клас! Палите, автор!
  • 0

#122 Вік

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1280 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 16.10.2006 – 16:52

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 17:45) писав:

Я не буду апеліровать до модератора з приводу Ваших висловів - я зрозумів, що об'єктивності не доб'юся. Проте мені подобається - Ви мені листівку підсовуєте як аргумент?! Ай клас! Палите, автор!
а ви навели свою чи чужу прозу, що далі?
  • 0

#123 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 16:55

І не всі ЗМІ, і тим більше в офіційних документах... Дітей адже вбивали... Не юродствуйте...

Перегляд дописуFreelancer (16.10.2006 18:52) писав:

а ви навели свою чи чужу прозу, що далі?
Мінімум спробу дослідження. Не опроверженную ніким поки тут.
  • 0

#124 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Славетне місто Київ

Відправлено 16.10.2006 – 17:39

Тут питаннячко для Парубка

Дай но мені трактування фашизму, своє власне звичайно, і спробуй підвести під нього дії та заклики УПА

А потім дай визначення націоналізму

І знай, що близько 40 % відсотків складу УПА було неукраїнським - лікарі були жидами, були узбеки, росіяни, поляки
Основне гасло "Свобода народам, Свобода Людині" - це пардон, не фашистське гасло
Тому не гоніть беса штампами совєцкого агітпропу
  • 0

#125 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 16.10.2006 – 18:28

невже не бачите ви, що люди не просто не українці, а що їм взагалі Україна чужа, вони вважають себе росіянами, вони нас взагалі ненавидять!...моя точка зору - відпустити під три чорти!...але якщо б не вигідна курортна зона та якісь корисні копалини....давно б вже здихались цієї проблеми мабуть....
  • 0

#126 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 19:30

Журба

Нацизм (як крайню точку націоналізму) і фашизм я ототожнюю в даному контексті. Якщо Ви вважаєте, що я не маю рації, то я відішлю Вас до політологів (на жаль, радянським), що спрощували ситуацію до того ж.

Пантерка

Я люблю Вас після цих слів. ;) Не дарма ми спілкуємося на різних ресурсах. Ви можете побачити ситуацію по іншу сторону дзеркала і Ви розумієте її, не зашоріваясь в тупій обороні за висновками...
  • 0

#127 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 19:57

Цитата

Нацизм (як крайню точку націоналізму) і фашизм я ототожнюю в даному контексті. Якщо Ви вважаєте, що я не маю рації, то я відішлю Вас до політологів (на жаль, радянським), що спрощували ситуацію до того ж.

Я знав, що ви це скажете
Так от я вам зауважу, що фашизм це явище виключно 20 сторіччя. Він не існував до і нікои не існуватиме після.

Зовсім інша справа - нацизм. Основна характерність ЗАПЕРЕЧЕННЯ як якоїсь окремої нації але найчастіше всіх існуюючих, тобто протиставлення себе ним, зверхнення себе над ними

Націоналізм це зовсім інше. Найперш це - ствердження. Навіть Ленін, від якого можливо досі в захваті ваші родичі, казав "Націоналізм маленької нації породжений перш за все шовінізмом великої". Говорить про щось?
Націоналізм стверджує національну ідею, державну ідею в умовах - 1)окупації 2)загрози - як проямої так і прихованої. Як з боку внутрішнього так і зовнішнього ворога
Націоналізм не виходит за рамки держави - а точніше - етнічних кордонів нації і стверджує державотворення нації - української в нашому випадку.

Ви з змозі побачити подекуди тонку і делікатну різницю?

І як ви смієте називати УПА фашистами, якщо вони воювали за рідну землю і на рідній землі?
Як тоді називати москалів, що приперлися і загарбали наші землі? Це ви виправдовуєте? То може ви й виправдовуєте той червоний терор в ЗУ, коли постраждала мало не третина населення?Якщо не більше?

У такому разі чи мав би я чи хто інший звертати уваги на вашу думку, попереду якої маярить зневага до моєї нації?
Чи я мав би адекватно реагувати?
  • 0

#128 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 16.10.2006 – 20:19

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (16.10.2006 19:28) писав:

невже не бачите ви, що люди не просто не українці, а що їм взагалі Україна чужа, вони вважають себе росіянами, вони нас взагалі ненавидять!...моя точка зору - відпустити під три чорти!...але якщо б не вигідна курортна зона та якісь корисні копалини....давно б вже здихались цієї проблеми мабуть....

Не в тому суть. Так також українці живуть. І кримські татари. А москалів туди навезли. То що ти зробиш. подарувати тій клятій імперії те, що вона хотіла?
Дзузьки! ;)
  • 0

#129 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 20:31

По-перше, Ви не стали заперечувати мої обгрунтування, просто запропонувавши свої. Право, звичайно, Ваше, але аругментов Вам це не додало.

По-друге, по суті кажучи - про тих, що захищали свою землю УПА. У мене не було б претензій до них - як немає їх в масі своїй до білого офіцерства часів громадянської війни, що вибрали свій шлях. Ну та, це їх політична позиція, вони встали на силовий шлях її захисту - та біс з ними, врешті-решт. Час був смутне, а, строго кажучи, положення Львова, Івано-Франківська, Тернополя в Україні - взагалі особливе. Це могло бути. Але УПА я можу поставити дві страшну провину-злочину: - геноцид за національною ознакою тих, хто населяв "рідну землю". Геноцид аж до п'ятдесятих, отець був маленьким - їздив до родичів в Прикарпатті, розповідав, який був страх і ненависть по відношенню до бандерівців - з боку всього мирного населення - співпраця з фашистським режимом, що виражалася в пособництві. Посібник же фашиста - ворог мені, як ворогові фашизму.

Перегляд дописуОлесік (16.10.2006 22:19) писав:

А москалів туди навезли.
Дзузьки! ;)

Двісті років тому. І вони відбудували важ Крим. 400 тисячний Севастополь хто відбудував-то?
  • 0

#130 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.10.2006 – 20:41

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 17:25) писав:

Давайте свої аргументи. Розкажіть мені, що УПА любила людей, і поляків, і німців, і росіян, годувала їх кашею вранці і боролася тільки з "загарбниками"...
http://www.ukrnation...s.com/upa.htm#2
http://www.svoboda-n...m/2003/14/6.htm

Повідомлення відредагував zav: 16.10.2006 – 20:41

• 0

#131 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 20:47

Ви самі вправі вирішити, чи суперечать вони вашим. Тількі не займайтесь тавтологією

Цитата

По-друге, по суті кажучи - про тих, що захищали свою землю УПА. У мене не було б претензій до них - як немає їх в масі своїй до білого офіцерства часів громадянської війни, що вибрали свій шлях. Ну та, це їх політична позиція, вони встали на силовий шлях її захисту - та біс з ними, врешті-решт. Час був смутне, а, строго кажучи, положення Львова, Івано-Франківська, Тернополя в Україні - взагалі особливе. Це могло бути. Але УПА я можу поставити дві страшну провину-злочину: - геноцид за національною ознакою тих, хто населяв "рідну землю". Геноцид аж до п'ятдесятих, отець був маленьким - їздив до родичів в Прикарпатті, розповідав, який був страх і ненависть по відношенню до бандерівців - з боку всього мирного населення - співпраця з фашистським режимом, що виражалася в пособництві. Посібник же фашиста - ворог мені, як ворогові фашизму.

От щодо геноциду за національною ознакою - посилання в студію. Якщо ви про поляків - так дізнайтесь, хто почав. Хтось ще?

І не травіть байки про ненависть до бандервців. Може тоді саме через ненависть вони там - герої?
Може через ненависть вони і їхня боротьба оспівана в піснях?Про Нквс пісень не співали

Я теж там був, у багатьох містах і містечках. Майже в кожному ЗУ селі стоїть пам'ятник УПА
Стоять і комуністам. Але лише пам'ятники злочинам комуністичного режиму.

А ви мені нагадуєте Дон Кіхота. Бо Фашизм, принаймні в Україні - Вітряк. Чого не скажеш про Росію, зокрема про "Скінхеди Россії"
  • 0

#132 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 20:55

Не обмежите об'єм конкретним посиланням або цитатою?

Про НКВД і конкретно про Сталіна складали мало пісень? Особисто Вам можу на українському скинути. Отець навряд чи брехати буде. Їздите по селах.

Мене мало цікавить, хто почав різанину. Радянські війська не вішали німецьких дітей на колючий дріт і не розпорювали животи - в усякому разі, в масовому порядку, хоча випадки були, чого сперечатися. Адже постраждала кожна сім'я... Боротися я стараюся і з ськинхедамі, і проти УПА. Дещо виходить.

Про НКВД і конкретно про Сталіна складали мало пісень? Особисто Вам можу на українському скинути. Отець навряд чи брехати буде. Їздите по селах.

Мене мало цікавить, хто почав різанину. Радянські війська не вішали німецьких дітей на колючий дріт і не розпорювали животи - в усякому разі, в масовому порядку, хоча випадки були, чого сперечатися. Адже постраждала кожна сім'я... Боротися я стараюся і з ськинхедамі, і проти УПА. Дещо виходить.
  • 0

#133 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 21:03

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 17:55) писав:

І не всі ЗМІ, і тим більше в офіційних документах... Дітей адже вбивали... Не юродствуйте...
http://en.wikipedia.org/wiki/Massacre%20of...20in%20Volhynia
Англійську подужаєте?

Wikipedia сказав:

It has been questioned whether these actions were ordered by UPA authorities or resulted from independent decisions by local commanders. No evidence of such UPA orders has been found. Documents discovered by Polish historians have been shown to be fabrications. Recently, however, documents found in KGB archives by the rector of the Ukrainian University in Moscow show that the NKVD was also actively involved in the massacres, sending specially trained troops into the area to discredit the UPA.

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 20:30) писав:

Я люблю Вас після цих слів. ;) Не дарма ми спілкуємося на різних ресурсах. Ви можете побачити ситуацію по іншу сторону дзеркала і Ви розумієте її, не зашоріваясь в тупій обороні за висновками...
Ой, тавишо? Справді? А що ж ви досі Чечню не відпустили? :P Дуже, знаєте, цікаво...

Повідомлення відредагував zav: 16.10.2006 – 20:59

• 0

#134 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 16.10.2006 – 21:08

Пантерка

:P
та якщо всі в Криму такі як на форумі вашому, то нема про що говорити, або рано чи пізно прийдеться прийти до якогось конценсусу або (не будемо ж ми вистрелювати весь регіон!)...вони усі не хотять бути Україною...всраться мона...але ж вони мають право на особисту думку, волевиявлення(за яке ми теж боролися на своєму Майдані), та життя яке їм подобається...невже політики не можуть вирішити це питання на користь усього народу, щоб їм було добре і нам непогано!...чи в нас тупі політики?...
доречі, знімаю перед вами помаранчеву шапку....за вашу єдність... колись ми теж так боролися за свої переконання...опонентів треба поважати...
  • 0

#135 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 21:09

zav

І чого?? Напевно НКВД щось фальсифікувало. І?..

Як я чекав згадки про Чечню!!!!!! Як я чекав!!!! Тому що ми ЗАПИТАЛИ Чечню на референдумі. Прийняли ЗАГАЛЬНОНАРОДНИМ голосуванням Конституцію. ВИБРАЛИ Президента, і вибори були визнані миром! ЗАПИТАЄТЕ Крим!
  • 0

#136 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 21:14

Нацизм (як крайню точку націоналізму) і фашизм я ототожнюю в даному контексті.
Це все чудово, окрім питання: яким чином український націналізм дотикається до "крайньої точки" /критерії "крайньої точки" вітаються/?
  • 0

#137 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 21:16

Пантера в шапці, Бог ти мій, присниться ж таке... ;) Приходите до нас ще. У нас багато цікавих розділів, не тільки "Політика"...

Я сподіваюся на большую і большую автономності Криму. Я вважаю, що в цьому буде сенс і перемога надалі.

Перегляд дописуzav (16.10.2006 23:14) писав:

Це все чудово, окрім питання: яким чином український націналізм дотикається до "крайньої точки" /критерії "крайньої точки" вітаються/?

Ну як яким... Простим. Газових печей не було - були вила і багнети, на які дітей з жінками насаджували...
  • 0

#138 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 21:20

Цитата

Не обмежите об'єм конкретним посиланням або цитатою?

Про що саме?
  • 0

#139 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 21:21

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (16.10.2006 22:08) писав:

не будемо ж ми вистрелювати весь регіон!
Я вже пропонуав і повторюю знову: вбивство 1% шовіністів вирішує проблему. ;)
  • 0

#140 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 21:23

Перегляд дописуЖурба (16.10.2006 23:20) писав:

Про що саме?

Ну тут мене на сайт послали... http://www.ukrnation...s.com/upa.htm#2

Перегляд дописуzav (16.10.2006 23:21) писав:

Я вже пропонуав і повторюю знову: вбивство 1% шовіністів вирішує проблему. ;)

Збирайтеся, виїжджайте до Криму... Хватіт мовою-то тріпати...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних