Перейти до вмісту

Марш ветеранів УПА 14 жовтня

Повідомлень в темі: 229

#101 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 15.10.2006 – 20:42

Я зробив тто, що зміг, для підтримки супротивників маршу УПА. Не суть, хто був проти. Головне, що вони виступили з своїм "ні". Поясню, чому. Нацизм і фашизм - суть гілки одного дерева, та ще що йдуть прямо з однієї нирки. Що боролися проти РККА (і лише проти їх!) бандерівці вбивали людей за національною ознакою. Вони - нацисти. Майже фашисти виходить, товариші....
  • 0

#102 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 15.10.2006 – 20:54

Перегляд дописуПарубок Ярослав (15.10.2006 21:42) писав:

Що боролися проти РККА (і лише проти їх!) бандерівці вбивали людей за національною ознакою.
А діяльність РСЧА в галузі винищення класу капіталістів-куркулів-буржуїв пан, виходить, схвалює?..
  • 0

#103 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 15.10.2006 – 21:06

По-перше, РККА з класовим вразом не боролася, це до НКВД. По-друге, звичайно, я толерантніший до класової боротьби, ніж до нацизму. А Ви немає?? А взагалі що дивно... Як тільки заводиш розмову про УПА - відразу прагнення ткнути в НКВД носом. Так само як і будь-яка розмова про Україну рано чи пізно починає котитися в "а ось у вас там в Росії Путини дітей їсть, нехрист!" Як безглуздо жити чужим життям...
  • 0

#104 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 15.10.2006 – 21:12

Перегляд дописуПарубок Ярослав (15.10.2006 21:42) писав:

Я зробив тто, що зміг, для підтримки супротивників маршу УПА. Не суть, хто був проти. Головне, що вони виступили з своїм "ні". Поясню, чому. Нацизм і фашизм - суть гілки одного дерева, та ще що йдуть прямо з однієї нирки. Що боролися проти РККА (і лише проти їх!) бандерівці вбивали людей за національною ознакою. Вони - нацисти. Майже фашисти виходить, товариші....
ну що тут можна сказати. ви брешете.
  • 0

#105 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 15.10.2006 – 21:19

А Ви - дурень. Ось і поспілкувалися. Приходите ще, коли будуть аргументи. :) :)

"Глупец" і "Дурак" переводить он-лайн перекладач однаково - "Дурень"... У російському це - слова з відтінками...

ЗГІДНО з з Пунктом правил 4.6.3. на форумі забороняється ображати честь та гідність співрозмовників
МАЄТЕ 10 % .
ВЧИМОСЯ СПІЛКУВАТИСЯ ВІЧЛИВО

Повідомлення відредагував Marcos: 16.10.2006 – 09:54

• 0

#106 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.10.2006 – 21:21

Перегляд дописуПарубок Ярослав (15.10.2006 22:06) писав:

По-перше, РККА з класовим вразом не боролася, це до НКВД.
НКВС працював виключно під прикриттям РСЧА.

По-друге, звичайно, я толерантніший до класової боротьби, ніж до нацизму. А Ви немає??
А я толерантніший, знаєте, до людей загалом... без класів-націй-рас та іншого непотрібу.

А взагалі що дивно... Як тільки заводиш розмову про УПА - відразу прагнення ткнути в НКВД носом.
УПА боролася проти комуністичного режиму СРСР, втілювачем ідей якого був НКВС. Що дивного в згадуванні ворогів УПА в розмові про УПА - не розумію.

Так само як і будь-яка розмова про Україну рано чи пізно починає котитися в "а ось у вас там в Росії Путини дітей їсть, нехрист!"
Не перекручуйте, не будь-яка розмова, а будь-яка розмова з москалем. :) Бо із заходу ніхто не повчає українців життю так нахабно, як це робить східний сусіда.

Повідомлення відредагував zav: 15.10.2006 – 21:24

• 0

#107 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 15.10.2006 – 21:23

Перегляд дописуПарубок Ярослав (15.10.2006 22:19) писав:

А Ви - дурень. Ось і поспілкувалися. Приходите ще, коли будуть аргументи. :) :)

"Глупец" і "Дурак" переводить он-лайн перекладач однаково - "Дурень"... У російському це - слова з відтінками...
тоді ви банєк. перекладайте як знаєте.
прошу надати докази, що УПА це нацисти.
  • 0

#108 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 15.10.2006 – 21:29

zav

НКВД і РККА - різні відомства, не плутайте. Я теж людей разних люблю. Я фашистів не люблю у всіх проявах. А навіщо УПА поляків різала?? Переплутали з комуністами??

Freelancer

У Вас є дані, що свідчать, що ОУН раптом перестала бути політичним крилом УПА в один прекрасний момент?
  • 0

#109 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 15.10.2006 – 21:31

Перегляд дописуПарубок Ярослав (15.10.2006 22:29) писав:

Freelancer

У Вас є дані, що свідчать, що ОУН раптом перестала бути політичним крилом УПА в один прекрасний момент?
давайте попорядку. спочатку ваші дані, потім мої.
  • 0

#110 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.10.2006 – 21:37

Може хтось зі мною не погодиться (навіть не хтось, а багато хто), але мені здається, що заяви Ющенка про його намір примирити воїнів УПА та воїнів РА (радянської армії) були передчасними і мали суто політичний характер. Таким чином він намагався отримати більше підтримки із Західної України, але в нього вийшло тільки ще більше послабити свої позиції на Східній Україна. Це та ситуація, в якій примирення бути не може. Примирення може бути тільки через багато років, коли ситуація в країні стане стабільною. А Ющенкові ніби мало було того, що він Помаранчевою революцією накоїв. Адже ми можна сказати, що вперше за стільки років відчули таку величезну різницю між Сходом і Заходом.Вона була і раніше, але настільки гостро ми її не відчували. А тут на додачу вельмишановному Віктору Андрієвичу закортіло ще й примирити одвічних супротивників. Розворушив оті майже забуті пристрасті часів Другої Світової і шо тепер?Адже вони ніколи не зрозуміють і не вибачать одне одному. А тепер ці бійки кожного разу. Краще б зайнялися ділом - подумали як би людей зігріти зимою, та прогодувати та ще чого хорошого зробити. Зараз не час створювати конфлікти, зараз треба разом навести порядок в країні.
От.
  • 0

#111 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 15.10.2006 – 21:41

Клятва воїна УПА

Затверджена УГВР і введена наказом ГВШ ч. з 19. VII 1944 р.
Я, воїн Української Повстанчої Армії, взявши в руки зброю, урочисто клянусь своєю честю і совістю перед великим народом українським, перед святою землею українською, перед пролитою кров'ю усіх найкращих синів України та перед найвищим політичним проводом народу українського:
- боротися за повне визволення всіх українських земель і українського народу від загарбників та здобути Українську самостійну соборну державу. В цій боротьбі не пожалію ні крові, ні життя і буду битись до останнього віддиху і остаточної перемоги над усіма ворогами України;
- буду мужнім, відважним і хоробрим у бою та нещадним до ворогів землі української;
- буду чесним, дисциплінованим і революційно пильним воїном;
- буду виконувати всі накази зверхників;
- суворо оберігатиму військову і державну таємницю;
- буду гідним побратимом у бою та в бойовому життю всім своїм товаришам по зброї.
Коли я порушу або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає суворий закон Української національної революції і спаде на мене зневага українського народу.

http://svitlytsia.crimea.ua/index.php?sect...f619ef0503e4b3a

Піде?
  • 0

#112 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.10.2006 – 21:45

НКВД і РККА - різні відомства, не плутайте.
А керівник один. Прізвище пам'ятаєте. :)

А навіщо УПА поляків різала??
А щоби до чужої хати не пхали носа. :)
Я вже наводив справделиве зауваження: Поляки хотели получить наши земли назад и начали жечь украинские села. В ответ на их террор УПА начала свой террор.

Повідомлення відредагував zav: 15.10.2006 – 21:47

• 0

#113 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.10.2006 – 21:46

Перегляд дописуПарубок Ярослав (15.10.2006 21:41) писав:

Клятва воїна УПА

Затверджена УГВР і введена наказом ГВШ ч. з 19. VII 1944 р.
Я, воїн Української Повстанчої Армії, взявши в руки зброю, урочисто клянусь своєю честю і совістю перед великим народом українським, перед святою землею українською, перед пролитою кров'ю усіх найкращих синів України та перед найвищим політичним проводом народу українського:
- боротися за повне визволення всіх українських земель і українського народу від загарбників та здобути Українську самостійну соборну державу. В цій боротьбі не пожалію ні крові, ні життя і буду битись до останнього віддиху і остаточної перемоги над усіма ворогами України;
- буду мужнім, відважним і хоробрим у бою та нещадним до ворогів землі української;
- буду чесним, дисциплінованим і революційно пильним воїном;
- буду виконувати всі накази зверхників;
- суворо оберігатиму військову і державну таємницю;
- буду гідним побратимом у бою та в бойовому життю всім своїм товаришам по зброї.
Коли я порушу або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає суворий закон Української національної революції і спаде на мене зневага українського народу.

http://svitlytsia.crimea.ua/index.php?sect...f619ef0503e4b3a

Піде?

І шо з того? А ви присягу радянського солдата читали? Те ж саме!
  • 0

#114 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 05:54

Тільки слова "національний" там ніде не зустрічається...

Ще.

"Народі! Знай! Москва, Польща, Мадярі, Жідва — це Твої вороги. Убогий іх! Ляхів, жидів, комуністів зніщуй без мілосердя!.." (Із звернення Степана Бандери, поширюваного в Львові з 30 червня 1941 р. Цього дня оуновцамі був прийнятий "Акт проголошення Української Держави").

http://ua.mrezha.ru/bit-tru.htm

Мікола Лебідь — шеф служби безпеці ОУН. Штаб УПА отримав від Лебедя в червні 1943 р. такі бойові завдання: — негайно і якнайскоріше закінчити акцію тотального очищення української території від польського населення; — послідовно знищувати внутрішнього ворога, тобто всіх демократів з під прапора УНР (Української Народної Республіки) і інших політичних угрупувань; Так само нещадно знищувалися і ті з своїх, хто не погоджувався з методами М. Лебедя. Так, Тарас Бульба-боровец, один з організаторів УПА, пише про те, що коли його переговори з Лебедем закінчилися невдало, той "виніс всьому штабу заочні смертниє вироки і наказав СБ ці вироки виконати всіма способами. Всіх переловлених наших вояк братія Лебедя агітувала переходити на їх сторону, а тих, хто відмовлявся - на місці розстрілювали". А націоналіст крупного калібру Зиновій Книш пише просто "Лебідь — кат Волині". Тепер Лебідь живе в США. І він в 1992 р. їздив на Україну, брав участь в наукових конференціях, зустрічах випадково 50-летия УПА.

zav

Ясно... Ви теж нацист...

zav

Ясно... Ви теж нацист...
  • 0

#115 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 08:03

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 06:54) писав:

Ясно... Ви теж нацист...
Узагалі-то, патріот. Але то таке... :)
p.s. Завжди тішуся, коли мене називають націком, яким я ніколи не був, і котрих я постійно цькую сам. :)
p.p.s. До речі, пане Парубок Ярослав, буде цікаво почитати бібліографію по наведеному вами вище уривку. :angry1:

Повідомлення відредагував zav: 16.10.2006 – 08:22

• 0

#116 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 15:16

Ну правильно, я загалом так і думав... "Брудна москальско-комуністична фальшивка". Давайте тепер свій аргумент, я теж підберу епітети. Ну або пошлю Вас в архів знімати копію і факсовать її до Москви. Це з одного питання. З приводу "національного" і "етнічного" - навпаки, не слід плутати поняття "національний" і "державний"...

zav

Патріоти люблять країну. Нацисти стверджують, що так полякам і треба було...
  • 0

#117 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 15:48

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 16:16) писав:

А може не варто переходити на особистості? Мені бадуже, якої національності та паскуда, що приперлася загарбати землю моєї країни. Якщо саме поляки /монголи-турки-татари-росіяни-німці/, вирішили бути окупантами, то це виключно їхні проблеми.
Патріот не лише "любить" країну, але й захищає державу від зовнішньої та внутрішньої загроз - всіма маожливими засобами, до речі.

Повідомлення відредагував zav: 16.10.2006 – 15:55

• 0

#118 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 16:25

Давайте свої аргументи. Розкажіть мені, що УПА любила людей, і поляків, і німців, і росіян, годувала їх кашею вранці і боролася тільки з "загарбниками"...

Так, абсолютно точно. Невірно називати національними державні інтереси в багатонаціональній державі. України це стосується, Росії теж. Нацпроєкти - це державні проекти в першу чергу.
  • 0

#119 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 16:29

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 16:16) писав:

Ну правильно, я загалом так і думав... "Брудна москальско-комуністична фальшивка". Давайте тепер свій аргумент, я теж підберу епітети. Ну або пошлю Вас в архів знімати копію і факсовать її до Москви. Це з одного питання. З приводу "національного" і "етнічного" - навпаки, не слід плутати поняття "національний" і "державний"...

zav

які аргументи можуть бути, коли ви якусь пургу гоните.. і не ви перший, не ви останій "так і думав". тут час від часу з'являються отакі історики, культурологи та инші на_всі_руки_майстри і стверджують що герої України — нацисти, а справжні герої — ті, хто нас катував. якщо дивитись на це все "глазами" — то в принципі так воно і є, але перепрошую, ми ж бо дивимось очима.

цікаво: люблять свою країну… а любов проявляється в любові?))
  • 0

#120 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 16:40

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 17:25) писав:

Давайте свої аргументи. Розкажіть мені, що УПА любила людей, і поляків, і німців, і росіян, годувала їх кашею вранці і боролася тільки з "загарбниками"...

Так, абсолютно точно. Невірно називати національними державні інтереси в багатонаціональній державі. України це стосується, Росії теж. Нацпроєкти - це державні проекти в першу чергу.
УПА любила людей, а боролась проти окупантів, знаходячись на своїй землі. А нас мабуть нас годували в '33?

А ось за що боролась УПА:

Цитата

Із листівки УПА
“За що бореться Українська Повстанська Армія (УПА)?”

Українська Повстанська Армія бореться за Українську Самостійну Соборну Державу і за те, щоб кожна нація жила вільним життям у своїй власній, самостійній державі.

УПА бореться проти імперіалістів і імперій, бо в них один пануючий народ поневолює культурно і політичне та визискує економічно інші народи Тому УПА бореться проти СРСР і проти німецької “нової Європи”.

За знищення більшовицької експлуататорсько-кріпацької системи в організації сільського господарства.

3а те, щоб велика промисловість була національно-державною власністю, а дрібна — кооперативно-громадською.

За загальний 8-годинний робочий день.

За вільну працю, вільний вибір професій...

3а повну рівність жінки з чоловіком у всіх громадських правах і
обов'язках...

За обов'язкове середнє навчання...

3а всебічний гармонійний розвиток молодого покоління: моральний, розумовий та фізичний.

За вільний доступ до всіх наукових і культурних надбань людства.

За пошану до праці інтелігенції.

3а повне забезпечення всіх працюючих на старість та на випадок
хвороби чи каліцтва.

За свободу друку слова, думки, переконань, віри і світогляду. Проти офіційного насаджування суспільності світоглядних доктрин і догм.

За повне право національних меншостей плекати свою власну по формі і змісту національну культуру.

Українська Повстанська Армія

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних