Перейти до вмісту

"Парфюмер"

Повідомлень в темі: 69

#41 Просто Катя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.02.2008 – 16:24

...У вісімнадцятому столітті жив у Франції чоловік, який належав до найгеніальніших і найогидніших постатей цієї не бідної на геніальні й огидні постаті епохи. Саме його історію ми тут і розповімо. Звали того чоловіка Жан-Батіст Гренуй, і коли його ім'я на противагу іменам інших геніальних потвор, таких як де Сад, Сен-Жюст, Фуше, Бонапарт та інших тепер забуто, то, певна річ, не тому, що Гренуй порівняно з цими знаменитими монстрами був не такий зарозумілий, зневажливий, аморальний, одне слово, безбожний, а тому, що його геній і єдине його шанолюбство було обмежене сферою, яка в історії не залишає жодних Слідів: нетривким царством запахів... (П.Зюскінд "Запахи")

Прикріплений файл  z7.jpg   8.44К   7 Кількість завантажень: Прикріплений файл  z1.jpg   8.88К   6 Кількість завантажень: Прикріплений файл  z2.jpg   10.57К   5 Кількість завантажень:

Якщо ви дивилися цей фільм, напишіть свою думку про нього...
  • 0

#42 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 16.02.2008 – 16:33

Фільм, загалом, сподобався. Яскарвий, контрастний, чудова гра акторів. Але! Один момент в кінці зіпсував все враження і відразу його спопсив. Йдеться про думки Гренуя про можливе кохання під час оргії.
  • 0

#43 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 16.02.2008 – 16:33

Режисура мені сподобалася, хоч від самого твору чекала набагато більшого. Масова ліиература, що ж поробиш... Найвріжаючими для мене були сцени народження Гренуя та сам процес обробки тих дівчат.
Звісно, акценти у фільмі розставлені трохи по-іншому, але ж кінематограф і не повинен дублювати книжку...
  • 0

#44 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 17.02.2008 – 00:25

якщо забути що я прочитала книжку - то ф1льм вийшов пречудовий!!! але згадуючи прочитане - автори не передали сенсу книги 1 образ гренуя зовс1м не той, який був в книз1
  • 0

#45 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 17.02.2008 – 00:43

ой.......читала - недочитала.... дивилась - з другою спроби додивилась... жахливо.... прианймні для мене... додивлювалась фільм лише через обіцянку собі, що я взнаю, чим то все закінчується... я не знаю, як до такого можна було додуматись... хтось з вас скаже, що то мистецтво, що то філософія, і, що я нічого не розумію..... але я не хочу такого розуміти. То було огидно.
  • 0

#46 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.02.2008 – 13:58

Перегляд допису_saljama_ (16.02.2008 16:33) писав:

Режисура мені сподобалася, хоч від самого твору чекала набагато більшого. Масова ліиература, що ж поробиш...

Парфюмер - масова література? Ну-ну :cool1:))

Фільм - не вартий книжки, як на мене. Абсолютно. Правильно казав геніальний Кубрік - цю книжку не можна екранізувати.
  • 0

#47 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 14:59

Перегляд допису-=VJ=- (17.02.2008 13:58) писав:

Парфюмер - масова література? Ну-ну :cool1:))
Авжеж масова, ще й може скоро спопситися до рівня "Алхіміка"
Проти книги нічого не маю, але і особливого захвати не викликала. Читала й набагато краще.
  • 0

#48 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.02.2008 – 15:18

Я читала книгу, як тільки вона вийшла. Корисна книга для пізнання історії виробництва ароматів, зокрема для мене. Як для людини гидливої, деякі моменти з книги в мене викликали огиду. Та загалом книга непогана. Проте фільм подивитись я, мабуть, не ризикну.

До речі, як на мене, цікавішим було б обговорення саме книги, а не фільму (з погляду на попередні дописи).
  • 0

#49 AymIn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Трускавець =))

Відправлено 17.02.2008 – 15:38

фільм супер, варто подивитись
  • 0

#50 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.02.2008 – 15:53

Читав книжку і дивився фільм. Трохи по-різному сприймається. Я за книжку!
Гренуй був тру збоченцем :cool1:))
Чомусь не вважаю його геніальною потворою.
  • 0

#51 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 15:55

не сподобалось, що в фільмі майже немає момента усамітнення Гренуя в горах
дуже сподобалась остання сцена, яка, щоправда, не передає почуттів, що виникали в момент читання
але найяскравіше - це народження дитини на Паризькому ринку, ця риба - я просто відчула весь той сморід і всю атмосферу
а ще - колір волосся дівчини - він надзвичайний
  • 0

#52 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 17.02.2008 – 16:55

Читав книжку, сподобалась, хочу подивитись фільм. :cool1:
  • 0

#53 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 17:15

Перегляд допису_saljama_ (17.02.2008 14:59) писав:

Авжеж масова, ще й може скоро спопситися до рівня "Алхіміка"

То Ви це тиражами міряєте?
Що вже казати тоді про Коран та Біблію - ото вже масова попса...
  • 0

#54 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 17:25

Перегляд допису-=VJ=- (17.02.2008 17:15) писав:

То Ви це тиражами міряєте?
Що вже казати тоді про Коран та Біблію - ото вже масова попса...
До чого тут тиражі взагалі? Чи це ви до красного слівця написали?
  • 0

#55 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 17:30

Перегляд допису_saljama_ (17.02.2008 17:25) писав:

До чого тут тиражі взагалі?

До масової літератури, про яку Ви заговорили. Чи Ви її за іншою методою розподіляєте?
  • 0

#56 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 17:43

Загалом, так, за іншим критерієм. Можливо суб"єктивно, але для себе визначаю це моняття, відштовхуючись від визначення маси як такої і, відповідно, її характеристики.
Маса - це певне суспільне утворення, що має свою психологію та культуру.
Сукупність людей стає масою, коли має щось спільне, що об"єднує індивідів. У масі індивід діє за принципом "не стати "білою вороною", тобто індетифікувати себе з іншими. На відміну від іншого соціального утворення - колектива, маса не має ієрархованості, кодекса поведінки та структури.
Отож, до чого я веду: у моєму розумінні, масова література - література, що задовольняє вподобання масової аудиторії, уніфікованого читача. На практиці ж трапляється, що представник маси може навіть не усвідомити змісти книжки, але вона йому "має обов"язково сподобаєтися", адже є об"єком популярним, наслуху, масово обговорюваним. Тож, ряд книжок "прийнято любити", щоб не виділятися з маси та її культури.
  • 0

#57 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 17:46

Перегляд допису_saljama_ (17.02.2008 17:43) писав:

Тож, ряд книжок "прийнято любити", щоб не виділятися з маси та її культури.

Це робить ці книжки гіршими?
І чи ті, хто зневажають такі книжки, не відносяться до такого ж самого "натовпу", "маси", тільки за ознакою "протилежності думки"?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 17.02.2008 – 17:47

• 0

#58 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 17:56

Перегляд допису-=VJ=- (17.02.2008 17:46) писав:

Це робить ці книжки гіршими?
І чи ті, хто зневажають такі книжки, не відносяться до такого ж самого "натовпу", "маси", тільки за ознакою "протилежності думки"?
Масу хибно прийнято сприймати з негативним ефектом. Натомість маса є цілком природнім утворення, до якого у якійсь то сфері життя кожен із нас належить. Гіршими від того книжки не стають, вони лиш набувають масовості, попсовості. І не варто нав"язувати мені (я так зрозуміла вашу ремарку) образ ненависниці масової літератури - я до неї нейтрально ставлюся.
Цікаво інше: у вас прослідковується певна тенденція. У більшості тем, де я читала ваші дописи, ви лиш коментуєте чужі думки, витягуючи по реченню та вставляючи свої коментарі, подекуди їдкі. Було би цікаво вашу особисту думку почути сприводу теми, чи вам лиш цікаве коментування?
  • 0

#59 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 18:03

Перегляд допису_saljama_ (17.02.2008 17:56) писав:

образ ненависниці масової літератури - я до неї нейтрально ставлюся.

Авжеж масова, ще й може скоро спопситися - цей набір слів не віддає зневагою? Особисто мені - так.

Перегляд допису_saljama_ (17.02.2008 17:56) писав:

Було би цікаво вашу особисту думку почути сприводу теми

Якби Ви були менш захоплені пошуками недоліків в моїх дописах, то Ви б її обов"язково помітили б вище.
  • 0

#60 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 18:36

Перегляд допису-=VJ=- (17.02.2008 18:03) писав:

Авжеж масова, ще й може скоро спопситися - цей набір слів не віддає зневагою? Особисто мені - так.

Ні, для мене сфера масової комунікації є професійною, тому я ці слова сприймаю, швидше, як терміни, не наділяючи емоційним навантаженням. Маси - є маси, попсовість - є попсовість, уніфікованість - уніфікованість. Жодних діагнозів ні такому суспільному об"єднанню, ні його ознакам.

Цитата

Якби Ви були менш захоплені пошуками недоліків в моїх дописах, то Ви б її обов"язково помітили б вище.
Дійсно, сприводу вашої думки у цій темі, неуважно прочитала, але це не скасовує тендецію. Хоч, це, загалом, справа ваша.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних