Перейти до вмісту

"Парфюмер"

Повідомлень в темі: 69

#21 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 02.10.2006 – 23:45

Перегляд дописуОлесік (1.10.2006 20:40) писав:

В цьому випадку чи взагалі? І чому?
не взагалі.якийсь простий роман можна порівняти з його аналогом на тіві.різниця буде не велика.якшо взагалі буде.Але не шедеври як "парфюмер"!ти суть вловила б як би не читала книгу?не думаю.
можна сказати простіше-сценарист і автор книги найчастіше різні люди.і порозумітися їм важко...
  • 0

#22 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 03.10.2006 – 19:26

Ех..щось не вийшло піти у кінотеатр, може піратку гляну десь..напишу свої враження...
  • 0

#23 andrON

.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 05.10.2006 – 00:27

нарешті подивився фільм..
черговий раз переконався, що фільм, знятий по книзі, програє самій книзі.. упущені деякі моменти.. дещо змінено, аби було більш доступно глядачу або як це бачить режисер..
але знято непогано.. загалом мені сподобалось, як зроблено..
а щодо саме твору, то можу сказати, що твір непоганий.. але трохи не моє..
  • 0

#24 Марі4ка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 22:59

Фільм не поганий, навіть добрий, деякі моменти зівпали з моїми уявленнями по книжці, особливо майстерня паризького майстра, але мені не подобається, що рудоволосу (хоча вона має червоне волосся) показали глядачеві не в той момент і не в тому місці. По книжці це краще. Фільм не зрівняється з книжкою в описах ЗАПАХІВ!!! Особливо на початку!
  • 0

#25 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 11.10.2006 – 08:09

Перегляд дописуjakobz (3.10.2006 00:45) писав:

можна сказати простіше-сценарист і автор книги найчастіше різні люди.і порозумітися їм важко...

Але люди можуть бути близькі за духом. А щодо непрочитання книги, то моя мама просто в захваті від фільму, хоча книги не читала. Тут наші думки різняться :)
  • 0

#26 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 11.10.2006 – 10:45

Перегляд дописуОлесік (11.10.2006 09:09) писав:

Але люди можуть бути близькі за духом. А щодо непрочитання книги, то моя мама просто в захваті від фільму, хоча книги не читала. Тут наші думки різняться :)
та я ж не казав шо фільм поганий!але книжка безперечно ліпша!
  • 0

#27 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 12.10.2006 – 22:37

Перегляд дописуjakobz (11.10.2006 11:45) писав:

та я ж не казав шо фільм поганий! але книжка безперечно ліпша!

Згодна. Може б, і до фільму я краще поставилася, якби книгу не читала. Або (що оптимальніше) - сценарист і режисер були такими вигадниками-фантазерами :)
  • 0

#28 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 18.10.2006 – 17:35

Перегляд дописуОлесік (12.10.2006 23:37) писав:

Згодна. Може б, і до фільму я краще поставилася, якби книгу не читала. Або (що оптимальніше) - сценарист і режисер були такими вигадниками-фантазерами :P
;)
  • 0

#29 Mania

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 14.12.2006 – 17:43

Мені дуже сподобався цей фільм.... ;)
....а книжку нечитала..... :(
  • 0

#30 Бісенятко

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 353 повідомлень

Відправлено 15.12.2006 – 17:21

А я заснула під час цього фільму. Ну шо поробиш, не можу я дивитися двогодинні фільми, вони мене втомлюють
  • 0

#31 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 17.12.2006 – 20:50

Перегляд дописуБісенятко (15.12.2006 17:21) писав:

А я заснула під час цього фільму. Ну шо поробиш, не можу я дивитися двогодинні фільми, вони мене втомлюють
Заснула? Але ж там такі моменти. Я навпаки - потім ще не могла довго заспокоїтися. Блукала містом. Переварювала інфу. У тебе сильна нервова система. Цьому можна позаздрити :D
  • 0

#32 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.12.2006 – 21:15

дуже хороший фільм. реально жирнюча книга.
реально один з найкращих фільмів, що я дивися останніми роками.

дуже багато тем для роздумів...
  • 0

#33 Бісенятко

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 353 повідомлень

Відправлено 17.12.2006 – 22:05

Перегляд дописуОлесік (17.12.2006 20:50) писав:

Заснула? Але ж там такі моменти. Я навпаки - потім ще не могла довго заспокоїтися. Блукала містом. Переварювала інфу. У тебе сильна нервова система. Цьому можна позаздрити :D
Та нэ, вивести мене легко, а от фільми страшні дивлюсь спокійно. Ліки смерті, Жива мертвічіна...все те пішло легко....
Але деякі фільми заставляють задуматись, наприклад Реквієм по мрії, Все освітлено... тоді хожу трохи сумненька, задумана... Але не довго

Треба знову Парфюмера подивитися, але спати точно не ляжу...хм, ну принаймні я так настроєна:)

Повідомлення відредагував Бісенятко: 17.12.2006 – 22:10

• 0

#34 Шалена Капелюшниця

Генеральний писар

• Користувачі
  • 507 повідомлень
  • Місто:Острог

Відправлено 02.01.2007 – 23:16

Я довго потрапляла в сінему.нестримно хотілося подивитися екранізацію одного з улюблених творів. приїхала, а виявилося що показ перенесли... довелося дивитися якусь дурнувату комедію, але навіть такі страждання потім цілком себе виправдали.Тиквер, режисер "Біжи, Лола, Біжи",замість того щоб заглиблюватися в Зюскіндові огидності, створив просто потрясне муві з божественної краси відеорядом і до глибини душі пробираючим саундтреком..
цікаво те, що за цей фільм бралися купа відомих режисерів а сам Зюскінд сказав що ніхто крім Кубріка не екранізуватиме його твору. Правда Кубрик потім сказав що сіє творєніє німазможна втілитив кіно, а7 років тому він помер. Тому Тикверу вдалося таки отримати дозвіл на екранізацію твору.
І якщо читаючи книгу я відчувала огиду по відношенню до Гренуя, то в фільмі його було шкода...це як з набоківською"лолітою"-герой огидний але назважаючи на все його шкода...тиквер навіть умудрився провести ледь помітну любовну лінію..
купа прийомів які просто передавали запах з екрану, я кілька разів ловила себе на тому що внюхувалася в повітря разом з гренуєм, вдічувала запах троянд,парфумів, повітря і теде. Гренуя зіграв маловідомий актор Бен Уїшоу, але зате як зіграв!!! зумів справити враження вбивці, відлюдника-одинака, генія-психопата!!! декорації просто вразили, бекграунд на фоні якого відбувався фільм вбив наповал. тут вам і дохла риба в стилі яна ван ейка і луки в стилі ван гога, тіціанівські красуні і брейгелевські потвори... вопчем не фільм а ляпота.
  • 0

#35 Sone4ko

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 08.01.2007 – 16:28

Не знаю як всі, а спочатку прочитала книгу, і вона мене не вразила, ну й що його не прийняло суспільсво, і шо кожен при тому повин усіх убивати, і ненавидіти. :cool1: :wacko:
Ні не то!!!
Гренуй мав особливий талант, він хоті стати як усі, а потім людська гордість підвела його до того, що навіщо йому ставати як всі, краще стати най бажанішим і найкращим, а життя як він закінчив "його роздерли паризька чернь" з якої він і вийшов.
Автор ставитить жирну крапку на тому, що коли ти досягаєш мети всього свого життя і тобі не хочеться вже жити і тиобі нудно, от і Греную стало нудно!!!
Хоча я не можу заперечити, що книжка цікава ів його життя в горі заворожує, це єдине щомені сподобалося.
Щож до фільму, то він як міг спаскудив книгу, він не передає змісту автора, а лише й нам хочеться пожаліти Гренуя!!
Ну скажіть за що його жаліти!!!
  • 0

#36 Anfiska

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень
  • Місто:міста мрій...:)

Відправлено 28.01.2007 – 22:06

бачу я тут зайва-не читала,не дивилась! :angry2:
  • 0

#37 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.01.2007 – 23:13

Прочитав, досить так гарно :angry2: Фільм залишив на майбутнє.
  • 0

#38 Інший

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 15:59

Актори, одяг, гра - 5! по 5ти бальній шкалі. Сценарій - нічого так, але кінцівка попса. На один перегляд. Тому, тверда трійка взагалом, по 5ти бальній шкалі.
  • 0

#39 Ostapko

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.01.2007 – 16:04

Дуже гарний фільм......... :D
  • 0

#40 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 17:11

Перегляд дописуbastet (25.09.2006 00:48) писав:

фільм добре знятий, не має віхилень від змісту, навіть з цитатами, але деякі важливі моменти відсутні, і головная думка не передана. там взагалі не читаючи книги важко знайти зміст життя головного героя.
звичайно, дивлячись на нього з технічної сторони - чудовий фільм, музика прекрасно підібрана, актори добре зіграли, але - головний герой дуже гарний на мій погляд, а героїні застарі - пера жертва була 12-ти ллітньою, а у фільмі їй десь років 25 , і так само х іншими "жертвами". сцени народжнення, оргіїї чудові. А от смерть головного героя - зовсім не те , чого я чекала - ні крові, ні мяса.... так зовсім не цікаво. :D Також пропущено один з ключових моментів - життя в печері - там в приципі вся ідея книги, вся суть гловного героя - а у фільмів про нього навіть не згадали :D і ще міміка під час оргії зовсім не відповідає книзі - це промах.

який я радий, що є хтось, хто може озвучити мою думку, та ще й так поширено. От тільки м*яса я не чекав, а так з усім рештою повністю згоден. Щиро ваш Fallen Angel.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних