Перейти до вмісту

Платити за квартиру по Інтернету

Повідомлень в темі: 29

#21 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 10.02.2011 – 23:03

Перегляд дописуelle (10.02.2011 15:58) писав:

Я не розумію в чому тут логіка, але заплатити через банк виходить дорожче, ніж через портмоне. Я маю на увазі, якщо платити за різні послуги одночасно. Хоча навіть якби платити довелося за квартиру. Наприклад, абонплата в портмоне менша від абонплати за картку в Приваті. Зате в ПУМБі чи Укрсиббанку чи ще деінде я бачила картки без абонплати. Але ними, судячи з інструкції, уже в Приват24 не заплатиш
Картки з абонплатою? Що це?
Про комісію Ощадбанку 3 грн. на рахунки Воля чув, а про абонплатні картки не довелося.
  • 0

#22 elle

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 11.02.2011 – 01:24

Ну спершу я мала на увазі ті картки, які потребуєть абонплати, але коли поширити думку, то є багато нюансів.
Приват не афішує багато яких комісій. Аби дізнатися більше, я читала різні сайти. І все в такому дусі:

Цитата

С владельцев кредитных карт абонплата 3 грн/мес взымается только при использовании услуги sms-информирования об остатке на счету, все другие услуги бесплатны, отключить это информирование можно самостоятельно (см.список команд - SMSOFF+NICK - отключить услугу sms - информирования), отключить сам MobileBanking, насколько мне известно, невозможно, во всяком случае пока. Для владельцев других карт все немного иначе - подключение MobileBanking платное, для этого при помощи карты необходимо приобрести в банкомате за 3 грн чек с одноразовым паролем, и отправить его со своего телефона на указанный там номер, в дальнейшем со счета будет ежемесячно списываться абонплата в размере 3 грн, все остальное аналогично с кредитками. Они там в Привате чуть ли не ежедневно занимаются "улучшениями своих сервисов" отсюда постоянная неразбериха.
Кстати запущенный ими недавно с Утелом сервис онлайн-оплаты с сайта оператора тоже с капканчиком - он бесплатен только для владельцев приватовских карт, с других взымается дополнительно 3%

Просто заплуталася в усіх цих закрутасах. Звісно, десь можуть і лаяти банк дарма, але я чула від знайомих, що часом платиш наче без комісії, а знімає зайві кошти у тому таки Приват24.

Повідомлення відредагував elle: 11.02.2011 – 01:26

• 0

#23 Омар

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 13.02.2011 – 23:57

Та чому, тарифна сітка ПриватБанка, попри те, що вона велика й передбачає різні нюанси, відбиває ті ціни, за якими працює банк.
50 копійок-гривня за один платіж, якщо не порахують як перерахунок грошей на рахунок фірми. Також за динамічний пароль доведеться платити.
Я давно відмовився від Привату, але, думаю, що це так само актуально.
  • 0

#24 elle

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 15.02.2011 – 19:20

Усім велике спасибі.
Якщо комусь цікаво, то я знайшла хороший варіант картки в Правексі й підключилася до Портмоне. Дуже круто й зручно. Вау)
  • 0

#25 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 15.02.2011 – 19:35

Перегляд дописуelle (15.02.2011 19:20) писав:

Усім велике спасибі.
Якщо комусь цікаво, то я знайшла хороший варіант картки в Правексі й підключилася до Портмоне. Дуже круто й зручно. Вау)
Просто окремо картку відкрила? Чи написала в бухгалтерію заяву щоб заробітну плату/стипендію переводили на цей рахунок?
  • 0

#26 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 15.02.2011 – 19:56

Перегляд дописуFT232BM (10.02.2011 00:20) писав:

А от і ні.
2. Комісію не плачу, тільки місячну абонплату.
ну я ж писав або комісі за кожен платіж або абонплата.

Перегляд дописуelle (11.02.2011 01:24) писав:

Ну спершу я мала на увазі ті картки, які потребуєть абонплати, але коли поширити думку, то є багато нюансів.
Приват не афішує багато яких комісій. Аби дізнатися більше, я читала різні сайти. І все в такому дусі:
Просто заплуталася в усіх цих закрутасах. Звісно, десь можуть і лаяти банк дарма, але я чула від знайомих, що часом платиш наче без комісії, а знімає зайві кошти у тому таки Приват24.
Ну так і що - треба просто відмовитись від смс-інформування.
Іншого нічого не знімають - все можна глянути за випискою...
  • 0

#27 elle

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 19.02.2011 – 12:40

Перегляд дописуFT232BM (15.02.2011 19:35) писав:

Просто окремо картку відкрила? Чи написала в бухгалтерію заяву щоб заробітну плату/стипендію переводили на цей рахунок?
Хмм! а що, можна було б переводити автоматично?
Відкрила нову
  • 0

#28 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 19.02.2011 – 12:58

Перегляд дописуelle (19.02.2011 12:40) писав:

Хмм! а що, можна було б переводити автоматично?
Відкрила нову
Один товариш так зробив. Зконтактуй з бухгалтерією з цього приводу, вони ж вирішують куди гроші відправляти.
  • 0

#29 elle

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 19.02.2011 – 17:35

Перегляд дописуFT232BM (19.02.2011 12:58) писав:

Один товариш так зробив. Зконтактуй з бухгалтерією з цього приводу, вони ж вирішують куди гроші відправляти.
Дякую за пораду.
А Ви не знаєте, за це братимуть якийсь відсоток?
  • 0

#30 jekanazarov

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 01.03.2011 – 19:24

:) :prapor3:
Як на мене, то це дуже зручний та легкий спосіб заплатити за хату, або за якісь послуги.
без коміссії та черг, все швидко й зручно)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних