Перейти до вмісту

Лінк, посилання, ланка

Повідомлень в темі: 927

#681 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 21.04.2011 – 11:36

Перегляд дописуOlexandr (21.04.2011 11:30) писав:

І з вас дуже поганий педагог.
Не тобі судити, горе-учню.

Перегляд дописуOlexandr (21.04.2011 11:30) писав:

То була іронія.
Як і всі твої дописи.

Перегляд дописуManfred (21.04.2011 11:25) писав:

У даному випадку впливовість мережі передається мережному слеґові, робить його загально-популярним. І ніяке несприйняття його кимось ніц тут не вдіє.
Можливо, ти і маєш рацію. Можливо...

Перегляд дописуManfred (21.04.2011 11:22) писав:

Не гальмуйте мову.
Інтернет-абревіатура, ущемлення мови, відверта "запопсованість" - це і є справжнє гальмування. Людина, котра здатна розумно мислити, ніколи не вживатиме подібних слів намість милозвучних, українських. Навіть в інет-середовищі...

Повідомлення відредагував Маківка: 21.04.2011 – 11:43

• 0

#682 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.04.2011 – 12:03

Перегляд дописуOlexandr (21.04.2011 12:04) писав:

Я про це й казав. Коли він багато враховує, то не може бути одночасно таким самим фахівцем, як і просто інженер чи технолог.
Він - інженер: інженер має ширші проблеми, ніж дизайнер, бо дизайнер має вужчі. Чи дизайнери вже визначають технологію виробництва?

Перегляд дописуManfred (21.04.2011 12:21) писав:

Не переконала, тому й запитую. Мені ці слова здаються переважно цілком доречними нашому часу: міському і швидкому.
Ви у Львові не були, чи Львів на вашу думку не місто - я гублюся, котра причина, ги.
  • 0

#683 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 21.04.2011 – 13:58

Перегляд дописуzav (21.04.2011 10:14) писав:

Не погоджусь, бо й правити можна розглядати з обох боків: і як виправлення, і як впровадження. Ги.
Ніколи не чув, щоб слово правити означало впроваджувати. Ги-и-и-и :happytwo: Але оскільки для вас link то посилання, то не буду вас у чомусь переконувати, бо то марно.

Перегляд дописуOlexandr (21.04.2011 09:33) писав:

Та що тут думати, коли відоме походження.
Ви гадаєте, що відме походження? То lol то little old lady чи Lots Of Luck, чи Lack of Laughter, чи Lunatics on Line. Яке із цих значень правильне? Як на мене, то Lack of Laughter найкраще підходить, якшо людина замість того, щоб сміятись lowl мукає.

Перегляд дописуManfred (21.04.2011 10:31) писав:

Це залежить ще від того, яке місце посідає у культурі та група, від її впливовости.
І яке ж місце в культурі посідає група, яка спілкується пальцевою мовою крутеликів, чи група, яка на все лолає?
Ось ланка до короткого курсу лолмови, вивчайте. Тільки уважно вчитайтесь в перше речення "Step one: Think of something to say. This is tricky for some people. :ggggg:".
Фраза звичайною англійською

Цитата

That’s a really cute cat. And look, he has a bow on his head!
Те саме в перекладі на лолмову

Цитата

OMG wau!! Dat beesings a kiti vary ful ov tewtul kutenis!! Bees wif da lukingz!! Omg him gotz da bowwagez on himz hed lyk WTF?!? OMG I tewtul wuntz to grabz dat kiti and fuzziez himz awl ovar … him sooooooo mooshy an fullz ov win!! Don werry lil kiti, I no eetz u! I luvz kitiz! I can has bunchiz ov dem! Mah kitiz luvz bowwagez too! YETH!! GIMME!! Kthxbai!
Ви справді вважаєте, що на лолмові інформативніше й коротше?
Можете ще цю мову вивчити.

Повідомлення відредагував Manfred: 21.04.2011 – 15:17

• 0

#684 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 21.04.2011 – 14:59

Перегляд дописуkalamar (21.04.2011 14:58) писав:

Ви гадаєте, що відме походження? То lol то little old lady чи Lots Of Luck, чи Lack of Laughter, чи Lunatics on Line. Яке із цих значень правильне? Як на мене, то Lack of Laughter найкраще підходить, якшо людина замість того, щоб сміятись lowl мукає.
Багато невигадували, ггг. Я користуюсь енциклопедичним визначенням. Про инші не думав.
  • 0

#685 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 21.04.2011 – 15:10

Перегляд дописуOlexandr (21.04.2011 15:59) писав:

Багато невигадували, ггг. Я користуюсь енциклопедичним визначенням. Про инші не думав.
А дарма не думали, бо найперше значення LOL то саме little old lady, ще десь аж із шістдесятих.

Ось для цього пана, лол теж має геть инше значення.

Цитата

I mean i'm not suggesting that all MSN correspondance must be in the form of the Queens english, but i was always brought up believing that LOL stood for lots of love, bloody yanks, you just cannot take them anywhere!
Для мене лол то Lunatics on Line.
  • 0

#686 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.04.2011 – 15:51

Перегляд дописуManfred (21.04.2011 16:24) писав:

Я вважаю, що мовні процеси відбуваються незалежно від наших оцінок, це все одно, що вийти під час дощу на вулицю і голосити про те, що ви проти того, щоб він ішов ;-)
Ви робите навпаки: виходите на вулицю, отримуєте на голову відро помиїв і галасуєте, що гідрометцентр не попередив про зливу!!1
  • 0

#687 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 21.04.2011 – 16:50

Перегляд дописуManfred (21.04.2011 16:24) писав:

Як на мене, вона посідає місце "лідерів думок", звісно, коли ви в курсі, що означає цей термін ;-)
Щиро кажучи я не в курсі. Думкам потрібен якийсь Führer?
До речі, на тому сайті навть курси лолмови є LOLspeak as a Second Language. Там можна знайти літературу на лолмові, й навіть наукові писання, а саме курс Gawgruffy. Чули про таку науку? Як відомо

Цитата

Gawgruffy iz teh studie ov owr plannit wich iz kawled Urth. Teh studie ov gawgruffy iz comunly duvidded innto 2 mayn branchs.

• 0

#688 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 21.04.2011 – 16:57

Перегляд дописуkalamar (21.04.2011 16:50) писав:

До речі, на тому сайті навть курси лолмови є LOLspeak as a Second Language. Там можна знайти літературу на лолмові, й навіть наукові писання, а саме курс Gawgruffy. Чули про таку науку? Як відомо
Курси лолмови для лолкористувачів. )
  • 0

#689 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 25.04.2011 – 08:27

Перегляд дописуManfred (25.04.2011 09:26) писав:

Дотепно ;-)
Я в курсі, що висловлювати свою думку на форумі це майже завше ризик наразитися на помиї, проте не висловлювати її зовсім — або боягузтво або мудрість до якої я ще не доріс.
Нє, це мудрість, до якої не доросли инші :)
  • 0

#690 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 25.04.2011 – 10:58

Перегляд дописуManfred (25.04.2011 09:28) писав:

Ще трохи про стислість англомовних (та трохи російськомовних):

А тут невеличкий словничок.
Щодо стислості російськоиовних, то я в курсі, що вони намагаються змавпувати все найгірше, що вони на англомовних форумах здибають. Ось російськомовний аналог лолмовми..
Щодо тих англомовних абревіатур, то їх вживаність в англомовному світі різна, на різних форумах. Вам треба на специфічний форум зайти, не переобтяжений інтелектуальністю тем, чи розумовими здібностями учасників, щоб багато таких абревіатур побачити. Деякі субкультури взагалі категорично проти того. Скажімо, тут вище гакерів згадували, в субкультурі гакерів свій сленґ, але нічого подібного до лолмови, й там треба писати нормальною англійською без помилок. Дописи із помилками можуть просто ігноруватися.

Цитата

While sloppy writing does not invariably mean sloppy thinking, we've generally found the correlation to be strong :P
Ніхто не заперечує наявності тих скорочень на форумах. Вам просто пояснюють, що ті скорочення не більше, ніж звичайнісінькі понти, данина моді й масовій культурі, намагання когось якось виділитись, коли тому комусь бракує инших способів виділитись, а зовсім не якісь нові шляхи розвитку мов. Для розвитку мов значення тих скорочень до нуля наближається.

До речи, чудовий і показовий приклад нестислости селянської думки — дописи селянина-Безбожника
Ви иноді теж дуже довго пишете, отже ви теж селянин. :)
Якщо ви уважніше дописи Безбожника почитаєте, то помітите, що він не як-небудь пише, а в певному стилі. Гадаю він без проблем може коротко писати, просто він віддає перевагу стильності.
  • 0

#691 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 25.04.2011 – 16:52

Перегляд дописуManfred (25.04.2011 13:41) писав:

Те, що ви намагаєтесь звести тенденцію стислости до марґінесу говорить про те, що ви не в дискурсі того, як і звідки культура береться і куди розвивається, вам тре Бердяєва читнути, там цей напрямок чітко визначено: варварство — аристократія — варварство і так по колу або по спіралі.
Я ніякого йолопства не хочу читати. То все приватні думки Бердяєва, гуманітарію вони можуть здатись ладними й чимось гуманітарія привабити, й ,не довго думаючи, гуманітарій одразу починає в справедливість тих думок, як у святе письмо вірити. Такі вони, гуманітарії, часто бувають, ніякої поваги до реальності! Все тому, що теорії там часто не фальсифіковні, й вони не звикли відповідати за базар. Бердяєв то навіть не історія, а то так звана історіософія, чи, просто кажучи, просторі приватні міркування про історію.

Ви надто поверхово і хибно оцінюєте такі явища, як "понти" та мода, насправді вони є яскравим показником напрямку руху культурної еволюції мас.
Ні, понти то і є понти. До того ж еволюція то просто зміна, не обов’язково зміна на краще. Тож якщо ті понти колись і стануть нормою, це не означає, що тепер їх слід наслідувати.

Цей "стиль" давно і заслужено називається — просторікуватість, насправді ж є нездатністю зібрати думки до купи ;-)
Стилі то смаку справа.

До речи, скороченість lol-мови зовсім не межа, а можна сказати вже вчорашній день, начасі нова ієрогліфіка:

НМД, ця мова скоро дуже нагадуватиме код, бо, як вже говорено було вище: сленґ статусних спільнот до яких нині безумовно належать програмери має невідпорну привабливість для найширших народних мас, для яких подібна статустність є недосяжною. Це відома маґічно-архаїчна тенденція вважати, що привласнюючи зовнішні атрибути носія стаєш ним самим.
А хіба програмісти зловживають скороченнями? Я не помічав за ними такого. Зрештою згаданий вище гакерський сленґ, то і є програмістський сленґ, й він не терпить безграмотності. Такий безграмотний у звичайній мові програміст, і код так само безграмотно писатиме, чи що? У програмістів є безліч скорочень технічних понять, які справді роблять мову стислішою й корисні, а не лолів та OMG. Ті дурні скорочення розмовних зворотів із скороченнями технічних термінів конфліктують. Можна подумати, що OMG то якась опція компілятора :) .
  • 0

#692 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.04.2011 – 19:39

До речи, чудовий і показовий приклад нестислости селянської думки — дописи селянина-Безбожника, він практично не вміє скорочувати свою думку і висловлювати її лаконічно, він розтікається величезними і беззмістовними дописами ні про що. Часто це спричиняє до того, що, для мене, змістовну суперечку з ним вести майже неможливою, бо спочатку я мушу весь той "потік свідомости" декодувати у звичні для мене короткі і змістовні тези.
У вас хибне в’явлення про культуру мовлення лише.

Ще трохи про стислість англомовних (та трохи російськомовних):
"Англоязычные интернет-пользователи" - як це стосується мовлення? Чи ви ланку лише в дописах застосовуватимете, а казатимете й далі посилання? Ги.

Ви надто поверхово і хибно оцінюєте такі явища, як "понти" та мода, насправді вони є яскравим показником напрямку руху культурної еволюції мас.
А, то панти й мода тепер про культурну еволюції свідчать?..

Цей "стиль" давно і заслужено називається — просторікуватість, насправді ж є нездатністю зібрати думки до купи ;-)
Оце ви вже наговорюєте.

Повідомлення відредагував Manfred: 26.04.2011 – 08:11

• 0

#693 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 26.04.2011 – 14:51

Перегляд дописуManfred (26.04.2011 10:16) писав:

Йолопство — це називати читання Бердяєва "йолопством". Про що тоді з вами говорити? Може про те, як буряки сейгод вродили, га?
Йолопство вважати, що історіософські побудови, то щось більше, ніж fine art. Почитайте до Бердяєва, ще Маркса та Тойнбі. Свого часу у нас й історію переписували під історіософію Маркса. Народ досі думає, що в давньому Єгипті було рабовласницьке суспільство.

А ви хочете культурологічні питання обговорювати з позиції точної науки? Спробуйте, я весь увага :)
А я не обговорюю тут ніяких культурологічних питань, тут ланка обговорюється, а не культурологія. Суб’єктивно, можу лише висловити культурології як науці своє "фе". А підтема про мови, то лінґвістики більше стосується. Якшо вам про цикли в розвитку мов йдеться, то є теорія, що мови змінюються циклічно аґлютинативні - флективні - ізолюючі - аґлютинативні. Але немає спостережень над справжніми мовами, які б то підтвеодили.

Вам треба зрозуміти одну річ, щоб дослідити-осягнути якесь явище, треба відмовитись від впливу своїх суб'єктивних оцінок, тільки тоді з'явиться змога його побачити. Очуднення саме цьому і навчає. Наразі ваші оцінки не дають вам дивитись на культурні явища вільно неупереджено.
Очуднення то просто вигадка одного дивака, воно нічому не навчає.

Мені ідеться не стільки про програмерів у побуті, скільки у системі, хіба href не скорочення? Що це код чи вже мова, адже у технічних словниках воно вже присутнє, код непомітно стає словом мовою:
Скажіть, ви читали мій допис? Невже ви не помітили, що там говориться про широке використання скорочень для технічних термінів? Там ще говориться, шо

Цитата

У програмістів є безліч скорочень технічних понять, які справді роблять мову стислішою й корисні, а не лолів та OMG. Ті дурні скорочення розмовних зворотів із скороченнями технічних термінів конфліктують. Можна подумати, що OMG то якась опція компілятора ggggg.gif .
Скорочення технічних термінів то не вигадка програмістів, воно давно широко використовується в инших науках. Такі скорочення як радгосп, колгосп, МТС були ще тоді, як були колгоспи. Проспівайте ще раз, що в селах скорочень не буває :P .

Візьмімо скорочення app для прикладу:
Особисто для мене apt то Advanced Packaging Tool, при вимові із тим вашим апом конфліктуватиме, так що дякую, самі апайте, мені не потрібне таке скорочення.

Це вже не сленг, це узвичаєне. Спробуйте застановитися, навіщо стільки скорочень в англійській термінології?
Та в нашій термінології не менше скорочень! Просто ви не знаєте термінології природничих і технічних наук, й вам здається, що то щось нове. Але щоб не бачити різниці між абревіатурами довгих наукових чи технічних термінів, й такими скороченнями широковживаних зворотів розмовної мови, як OMG, справді треба бути культурологом.

Сучасна англійська не тільки в бік скорочень розвивається. Скажімо в сучасній англійській є тенденція до заміни ступенів порівняння прикметників, як longer, kinder, larger, аналітичними формами more long, more kind, more large, і що? Чи таких речей ви не розглядаєте, бо вони вашій теорії суперечать? Якщо експеримент не узгоджується із теорією, тим гірше для експерименту. А між тим, то справжня тенденція сучасної англійської мови, добре зафіксована лінґвістами, а не мода на інтернет скорочення розмовних зворотів серед дітей віку до дев’ятнадцяти років.
  • 0

#694 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.04.2011 – 15:54

Мені ідеться не стільки про програмерів у побуті, скільки у системі, хіба href не скорочення? Що це код чи вже мова, адже у технічних словниках воно вже присутнє, код непомітно стає словом мовою:

Прикріплений файл href.png
Реготав.
href, виявляється, слово.
Я й не знав, ги.

Візьмімо скорочення app для прикладу:

Прикріплений файл app.png
Й app теж? Новини сьогодні чудові просто!

Яким боком стосується?
"Ви не втямили про що ідеться і зробили хибні висновки."©

Та якби тільки я:

"Лаконичность (лаконизм), краткость, сжатость, немногословность — изложение мыслей с использованием наименьшего количества слов. Говорят, что краткость — сестра таланта. Для того чтобы излагать кратко, необходимо отделять главное от второстепенного, концентрировать изложение на контексте, убирать из текста нагромождение лишних слов. Краткость ценится как в письменном и устном языках, так и в языках программирования.
Самокритику оцінив.

Вчора мені зустрілась новина про винахід бельгійського архітектора, який пропонує будувати будинки з блоків, які легко можна розібрати і перенести у будь-яке инше місце, а ось просто розбірні будиночки для студентів:
Новина така новина. Уже котре десятиліття модульним будовам, а він нарешті винайшов, йой.
Хоча я так і не зрозумів, чим це має допомогти "ланка".

Повідомлення відредагував zav: 26.04.2011 – 15:54

• 0

#695 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.04.2011 – 10:16

Перегляд дописуManfred (27.04.2011 11:00) писав:

Безумовно бувають, але це радше виключення, а не тенденція, бо там скорочення не функціональні, вони не потрібні у селі так, як у місті, де обшир інфи тре швидко й ефективно обробляти й фільтрувати від зайвого.
Це, тобто, lol і omg допомагає ефективно обробляти й фільтрувати відомості?

Це ви часом не про наші "коротенькі" по-си-лан-ня з на-лаш-ту-ван-ня-ми та зо-бра-жен-ня-ми?
Ну, то кажіть настройка, малюнок, як вам так голова про короткість болить.

А чому ви відмовляєте 19-літнім носіям англійської у праві формування сучасної мови? Це теж у вас сільське-патріархальне сприйняття, бо сучасні тенденції обожнюють молодість і нехтують старістю.
Пропоную не відмовляти носіям мови зі самого їхнього народження!

Дик, я ж і кажу, школу певно прогулювали ;-)
О, то ви href із app у школі вивчили, ага.

Злив зараховано ©
Самокритично.

... де скарб твій, там буде й серце твоє! ©
"Злив зараховано ©"©

Модульним так, розбірним — ні, так зрозуміліше? Ланка стисліша й лаконічніша за посилання, і більше пасує сучасному ритму життя з його збірно-розбірними швидкісними конструкціями, як у мові так і в архітектурі, бо в культурі все пов'язано одне з одним.
А лом стисліший і лаконічніший за молоток. Тому ви, певно, ломом цвяхи забиваєте. Добре, що не довгим і не лаконічним мікроскопом.
Розберіть перше льонінґрадъ, тоді про посилання метикуватимете.

Голос митця — голос пророка, куди більше?
Ага, "Піздец буде!"©.

Ви суперечите самі собі сказавши спочатку "фе", а потім навівши таку ж бездоказову теорію, єдиною відмінністю якої є лише те, що вона вам подобається. Де докази того, що культуру можна обговорювати з позиції точних наук? А коли їх нема, то до чого тут ваші дурнуваті закиди і фекання стосовно історіософії? Затямте собі і не смішіть людей: питання культури обговорюються культурологічними засобами, а не точно-науковими ;-)
Це тому, що культурологи прогулювали школу, безперечно.
  • 0

#696 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.04.2011 – 10:49

Перегляд дописуManfred (27.04.2011 11:39) писав:

А чим вам образне реагування не фільтрація та обробка інфи?
Реягування - це відсутність фільтрації.

Та я то можу казати все, що завгодно, програмні інтерфейси від того стислішими та зручнішими не стануть ;-)
От і від ланки відчепіться.

Ви ж наче словників вимагали у темі про двоїну, а у цій вже не шануєте?
А де ж тут словники були? Бібліографію ваших словників подайте в такому разі.

Ви не в дискурсі, його давно вже розібрали до СПб :)
Здається, ви не знаєте, що таке дискурс.
А СПб ще треба розібрати по камінчиках, тому до роботи, пане, до роботи.
  • 0

#697 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.04.2011 – 13:16

Перегляд дописуManfred (27.04.2011 13:17) писав:

Та блск.:
  • Новий англо-російський словник з радіоелектроніки. © «Руссо», 2005, Лисовский Ф.В. 100 тис. термінів і 7 тис. скорочень.
  • Oxford Dictionary of English, Revised Edition. © Oxford University Press 2005. 355 000 статей.
  • New Oxford American Dictionary, 2nd Edition. © 2005 by Oxford University Press, Inc. 250 тис. статей.
І що ж ми бачимо? Бачимо те, про що пан kalamar твердить котру сторінку: скорочення зазвичай є фаховою річчю, а не загальнорозмовною нормою.

Здається ви не знаєте, що таке жарт ;-)
Ви точно не знаєте.

З'ясувати культурні витоки упереджености українців до стислости у царині термінології мені видається набагато потрібнішою справою ;-)
Санчо в поміч.
  • 0

#698 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 27.04.2011 – 15:07

Безумовно бувають, але це радше виключення, а не тенденція, бо там скорочення не функціональні, вони не потрібні у селі так, як у місті, де обшир інфи тре швидко й ефективно обробляти й фільтрувати від зайвого.
У місті скорочення теж рідкість. Скорочення в спеціалізованій термінології звичайні, й в неті. Ні те, ні инше не є якимось міським чи сільським. Так що погано ви обробляєте і фільтруєте інформацію, в прольоті.
Доказам ваших слів могла би бути якась статистика, що напр. Нью-Йоркці більш схильні лолати, ніж одноповерхова Америка. Хоча краще не Нью-Йорк, а який небудь Сіетл взяти, бо Нью-Йорк то насправді взагалі не США.

Що власне і доводить, що англійська ніяка вам не рідна, ги )
Звичайно, мені англійська не рідна, а як друга рідна. Але я не розумію, як то той факт доводить? Ви в курсі, скільки чого ще в англійській app ознначає? А є ще поняття applet. Досі ніхто не винайшов безпечного способу шикрокого використання скорочень. Скорочення часто заважають фільтрувати і обробляти інформацію, саме тому вони звичайно вузькоспеціалізовані. В вузькій області скорочення означає щось одне, а в иншій вузькій області - щось гет инше.

Це ви часом не про наші "коротенькі" по-си-лан-ня з на-лаш-ту-ван-ня-ми та зо-бра-жен-ня-ми?
А ви то вважаєте технічними термінами? :P Ні, я про СК, ГРЗ, СТВ, ВКБ, РЧ, НВЧ, ПТК, ПНЧ, ПВЧ, ЧМ, АМ, МПХ, ДХ, КХ....
Із тих прведених вами слів я лише останнє вживаю, а посилання вживаю лише щодо посилання на літературу. Слова налаштування у принципі не визнаю, бо лише у місті то слово чув, ніхто в мому селі приймачів не "налаштовує" :ggggg:. Абсолютно ніхто!! Та й лаштувати то радше готувати до чогось. Це слово за вуха притягнуте замість слова строїти, яке абсолютна більшість України вживає ще із давніх часів. Саме такі моменти літературної мови роблять літературну штучною.

А чому ви відмовляєте 19-літнім носіям англійської у праві формування сучасної мови? Це теж у вас сільське-патріархальне сприйняття, бо сучасні тенденції обожнюють молодість і нехтують старістю.
Я наче не надто поки старий. :) Я ні в чому їм не відмовляю, їм же ніхто не забороняє лолати. Й мені чхати на "сучасні тенденції". Може бути тенденція до дебілізації мови, бо лол і омж, то і є дебілізація мови, то що? Власне хто зна, як воно буде. З появою кумпутерів молоде покоління уже відучилось додавати чи множити у стовбчик. Сучасні програмісти, розбалувані великими ресурсами сучасних машин, уже не здатні втиснути максимально швидкий код в мінімум пам’яті, як справжні програмісти 70-тих. Можливо еволюція піде в зворотньому напрямку, назад, до людиноподібної мавпи, і можливо то на краще.

Та блск.:
  • Новий англо-російський словник з радіоелектроніки. © «Руссо», 2005, Лисовский Ф.В. 100 тис. термінів і 7 тис. скорочень.
  • Oxford Dictionary of English, Revised Edition. © Oxford University Press 2005. 355 000 статей.
  • New Oxford American Dictionary, 2nd Edition. © 2005 by Oxford University Press, Inc. 250 тис. статей.
Оскільки ви цікавитись скороченнями, то є онлайновий ресурс по скороченням. Acronym Finder. По технічним скороченням ресурс так собі, може бути корисним, зате тих сраних інтернет скорочень там валом.
По APP напр. більше трьохсот варіантів із різних галузей. По лолу за 80, із них 59 сленґ.

Повідомлення відредагував Manfred: 29.04.2011 – 09:27

• 0

#699 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.04.2011 – 12:36

Перегляд дописуManfred (29.04.2011 10:43) писав:

Дик, дурню твердить, бо та ж lol-мова та інетмеми ніяка не фахова, а загально і широковживані речі.
Самі зрозуміли, що сказали?
інетмова, виявляється, загальновживана, та. Мова!
Реготав. Пешіть ше.

Це все одно, що твердити, що білий має відтінки темніші за чорний. Місто це потік інфи у якому необхідно орієнтуватися, тому й скорочують, візьміть хоч той же Твіттер, у скільки там знаків має вмістити своє повідомлення дописувач і чому? А коли треба кинути ланку?
Та, візьміть твітр, візьміть його й дізнайтеся нарешті, чому ж там у стільки знаків.
А потім візьміть Buzz і теж дізнайтеся чому й у скільки знаків, так.

Чи можуть люди, що живуть у таких різних умовах говорити однаково?
"Ти не повіриш!"©
Можуть.

Ми ж наче про інет-термінологію говоримо, чи вона вже лише гуманітарною стала?
Не плутати термінологію і сленґ. Не плутати термінологію і скорочення. Хоча, вам невтямки.

Повідомлення відредагував zav: 29.04.2011 – 12:36

• 0

#700 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 29.04.2011 – 13:49

Це все одно, що твердити, що білий має відтінки темніші за чорний. Місто це потік інфи у якому необхідно орієнтуватися, тому й скорочують, візьміть хоч той же Твіттер, у скільки там знаків має вмістити своє повідомлення дописувач і чому? А коли треба кинути ланку?
Я вже не згадую про скорочення власних імен Ед, Білл, Макс тощо.
Ще більше в прольоті. Повністю бездоказові заяви.
На картинці, яку ви запостили, де більше інформації на ваш погляд? ;) Ви, сподіваюсь, знаєте, що таке інформація?

Для тих, хто не в'їхав у тему доцільности коротких назв сайтів Ґуґль навіть скорочувач ланок вигадав: goo.gl
На жаль, то ви не в темі, якщо гадаєте, що goo.gl має якийсь стосунок до скорочень в мові.
Функція того скорочувача просто скорочувати урли, які иноді дуже довгі бувають й потворні.
Просто щоб замість http://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Man...of_contractions, отримати http://goo.gl/QGC00.
Але наприклад для цього форуму то не актуально, бо тут лекко справжню ланку зробити.

Чи можуть люди, що живуть у таких різних умовах говорити однаково?
Так, принципової різниці між їх мовою немає. Хіба сільська мова трохи вишуканіша й багатша :8:. Скільки я від вас не добивався, ви не вказали на якісь принципові відмінності. Прийнято вважати, що сільська мова консервативніша й зберігає довше старі особливості й звороти. Й що сільська мова краще зберігає діалектні особливості, бо в місті перемішання населення, і перемішання мови, тому для вивчення діалектів раніше в сільську місцевість їхали. Але останнім часом навіть ці твердження сумніву піддаються, наскільки знаю. І мова міста, і мова села, неоднорідна, і там, в там насправді є соціальна диференціація.

Щодо умов, то це теж місто.
Зображення
Зображення
Ви чомусь місто не вбогими районами представили.

А для села теж, чомусь вибрали не яке-небуть шведське рибальське селище.
Зображення
До речі, в багатьох розвинених країнах, саме центри великих міст вважаються найнепрестижнішими.

"безпечного способу шикрокого використання скорочень" звідки ви таке вишукали, а головне — навіщо? Скорочують на бігу для зручности, не ускладнюйте ;-)

Дяка, чудовий ресурс, що вкотре свідчить про ступінь багатоваріянтности і розвинутости англійської, чого аж ніяк не скажеш про українську, на жаль.
Та що ви, ніколи. Візьміть із правил ВАКУ почитайте, як правильно оформляти в дисертації абревіатури. Абревіатури звичайно дуже спеціалізовані, й їх багато використовується, і їх значення спочатку треба пояснити. Пересічна дисертація иноді містить то двох десятків абревіатур. Так що нам того ніяк не бракує.

Ми ж наче про інет-термінологію говоримо, чи вона вже лише гуманітарною стала?
Не називайте ті півдесятка слів термінологією, бо фахівці IT-шники сміятимуться, й поготів не називайне інтернет термінологією LOL чи OMG.

Саме несприйняття сучасних тенденцій, моди, пантів та решти міського ґлямуру
В сучасному селі до "ґлямуру" ;) ласі не менше ніж у місці, бо дурні є всюди.

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних