Перейти до вмісту

Націоналістична молодіжка у Києві

Повідомлень в темі: 36

#21 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 08.02.2011 – 00:34

Перегляд дописуЗварич (8.02.2011 00:31) писав:

Ось і вихованці усташів з"явилися :rolleyes:

Кому шо а Зваричу усташі :happytwo:
  • 0

#22 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.02.2011 – 16:11

Перегляд дописуЛастiвочка (7.02.2011 21:33) писав:

цікаво як здобувати незалежність? викрикуючи гасла через форточку ...
для початку треба як слід вивчити українську мову. Не "форточка", а КВАТИРКА!
Допоки розмовлятимемо мовою, скаліченою окупантами, то нас ніяка організація не врятує.
Отже, все можна по-українськи обумовити, домовитися себто, а потім УДАРИТИ... своїм незламним Духом.

Пам'ятаймо - наша СВОБОДА на вістрі мечів! :rolleyes:

Повідомлення відредагував Власюк: 08.02.2011 – 16:12

• 0

#23 idea

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 08.02.2011 – 17:50

Якщо кому цікаві відповіді на заитання, які поставили...
Апелюєте до традиції укр. націоналізму, пишете, що він був войовничим і т.ін. Я додам, що цей націоналізм також визначв себе як позапартійний - скажіть про це сучасним націоналістам (ВО Свобода хоча б). Націоналістичні партії, якщо хочуть не підпасти під заборону не вдаються до епатажу. Всіляка збройна екзотика, якщо і відкрито демонструється, то різними непарт. структурами - Патріот України, СНА тощо. Ми бачимо поки що перед собою просвітницьку, агітаційну роботу серед київського студентства, зрештою, багато чим можна займатись, якщо буде в людей бажання. Ну якби я пропагувала ту створення воєнізованого товариства - ви б мене сприйняли серйозно:)) Скидалося би більше на провокацію. З різними нелегальними методами не афішуються і не вербують туди будь-кого. У Києві ж пропаганда потрібна, бо шкода дивитись, як молодь пропадає.
Ну фінансування? На початку працюємо лише на ентузіазмі. Молодіжка не робиться на замовлення якогось товстопуза, а тільки з огляду на бажання молоді.
  • 0

#24 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.02.2011 – 21:30

idea
Щиро перепрошую за свої питання. не сприймайте як наїзд, просто хочу розібратись. Ви кажете, що "У Києві ж пропаганда потрібна,". Вона потрібна не лише в Києві, але то відступ....Потрібна пропаганда, добре, погоджуюсь, але за які кошти ви збираєтесь це робити? Ті ж листівки(якими нікого вже не здивуєш і не зацікавиш), за які кошти видавати? Той же клей-скотч і т.д.? Навіть організуватись у якусь акцію і поїхати кудись - знову ж впирається в кошти...Власні кошти? Це може бути на раз чи два ...Далі, створюється нова організація - має бути лідер, так? Лідер звідки взявся? Ймовірно був вже в якійсь патріотичній організації, щось його там не влаштувало от і вирішив творити своє...скоріш за все...(знову ж таки - це лише мої роздуми)

Цитата

Націоналістичні партії, якщо хочуть не підпасти під заборону не вдаються до епатажу
та це зрозуміло)))та ж Шоста точка Декалогу.
Можна ще питання? скільки вас вже згуртувалось? (якщо стомила, то можна не відповідати ). І щиро дякую за відповіді на попередні питання
  • 0

#25 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 08.02.2011 – 23:01

це що?
  • 0

#26 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 09.02.2011 – 00:51

Я не знаю, чи учасники дискусії помітили, але, мені здається, Ви тут вийшли на ключову проблему сучасного українського націоналізму. Я спробую коротко сформулювати, що маю на увазі, за бажання можна створити окрему тему.

Ластівко, дуже добре, що ти знаєш теоретичні засади націоналізму, але у відповідь на твою цитату

Цитата

Сьогодні нам не треба вишукувати нових теорій чи філософій – все це ми маємо
мушу зауважити, що ідеологія відрізняється від догми саме своєю здатністю змінюватися, модернізуватися, пристосовуватися до нових умов. В цьому й проблема. У 19 ст. марксизм був цілком життєздатною теорією, але в СРСР її перетворили на догму, яка з часом відірвалася від реальності. Мені здається, що якщо ми сьогодні будемо уявляти націоналізм лише у визначеннях Донцова (до якого я ставлюся з великою повагою), то нас чекає фіаско. На дворі не 1920-ті, склалися цілком нові умови. Потрібно переосмислити, що ми маємо на увазі під націоналізмом 21-го ст.?

Перегляд дописуЛастiвочка (7.02.2011 21:33) писав:

цікаво як здобувати незалежність? викрикуючи гасла через форточку чи бавлячись лопаточками у пісочниці? ще як?
Я хочу нагадати, що незалежність Україна здобула у 1991 році. Це і є головна відмінність нашого часу від доби визвольних змагань. Тоді мета була здобути Українську Державу й ідеологія націоналізму була спрямована на досягнення цієї мети. Сьогодні українці - державна нація. Сьогодні питання стоїть так: якою ми хочемо бачити Україну? Воювати за державу й облаштовувати її - це речі зовсім різного порядку. До слова, я абсолютно не певен, що Бандера, Шухевич чи Стецько були б ефективними міністрами. Отже, ми живемо сьогодні в зовсім інших умовах, а відтак потрібна нова націоналістична ідеологія, придатна для державної нації. Лише коли буде сформульовано нові адекватні сучасності ідеї можна переходити до створення організації чи партії. Не буду розписувати детально, якою я бачу нову націоналістичну ідею, але поставмо собі ключове питання: що таке українська державна нація? Для мене нація не визначається кров'ю, мовою чи навіть паспортом. Для мене українська державна нація - це ті, хто сплачує податки до української скарбниці. Бо якщо ти сплачуєш податки, то цим утримуєш державу і маєш повне право висувати свої вимоги до неї. Якщо ж не сплачуєш, сиди мовчки. Ось під таким кутом зору державної (якщо хочете, громадянської) нації потрібно формувати нову націоналістичну ідею не замкнену лише на національно-культурних питаннях. Потрібно випрацювати виважену, обґрунтовану й реалістичну націоналістичну програму економічної політики, соціальної політики. Я не бачу цього всього в жодної сучасної партії, яка називає себе "націоналістичною". Власне, як на мене, у нас взагалі немає націоналістичних партій.

Повідомлення відредагував Максим Стюфляєв: 09.02.2011 – 00:58

• 0

#27 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 09.02.2011 – 09:11

Нація і національність, то є зовсім різні речі.
  • 0

#28 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.02.2011 – 21:42

Максимку, дуже рада тебе читати! Я не хочу крові, але погодься, що те, що зараз діється в країні.....одними балачками не зробимо нічого. Ми платимо податки, поки що платили, а як воно буде далі - хто зна...Ті умови, що створили і ті податки, про які нас повідомили - вряд чи це наша воля і вряд чи це йде на благо нації...усе, що відбувається зараз з освітою, медициною (перелічувати марно) - спланована програма на виживання і нічого більше. Так, потрібні організації, для пропаганди, для змістовного проведення часу (хоча б для того, щоб молодь не спивалась і так далі...), але не розумію чому творити нову? може краще в тих, що є змінити лідерів? Тим більше коли почула відповідь, що новостворена організація ніким не фінасується((( Напевно я старію вже, раз роблю такі висновки..на одному ентузіазмі далеко не заїдеш, особливозараз..ОН хлопці знесли пам"ятник сталіну у Запоріжжі...добра справа, але по-дурному зроблена і що? на процеси навіть адвокатів не пускають, катують їх там - інквізиція відпочиває. А на ці вихідні мали бути сходини громади двох сіл одного з арештованих, то дали вказівку не відкривати клуб і розігнати зібрання...це у наш час і на західній Україні....а що казати про Запоріжжя?
Я не проти створення молодіжних організацій, краще нехай там гуртуються і час проводять, ніж баламкатись невідомо де...
  • 0

#29 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень

Відправлено 09.02.2011 – 22:21

Перегляд дописуЛастiвочка (9.02.2011 21:42) писав:

Максимку, дуже рада тебе читати!
Навзаєм :)

Цитата

Я не хочу крові, але погодься, що те, що зараз діється в країні.....одними балачками не зробимо нічого.
Погоджуюся... Але от що робити і як робити? Чесно тобі скажу, я не знаю, у мене немає рецепта. Але, здається мені, усе те, що зараз бачимо, добром не закінчиться.

Цитата

Ми платимо податки, поки що платили, а як воно буде далі - хто зна...Ті умови, що створили і ті податки, про які нас повідомили - вряд чи це наша воля і вряд чи це йде на благо нації...
Теж 100% згоден, податки мають бути нормальними, а не такими, щоб їхня сплата загрожувала розоренням (особливо якщо врахувати ще "тіньові" податки, гадаю, розумієте, про що я). Знаю людей, які зараз просто згортають бізнес.

Цитата

може краще в тих, що є змінити лідерів?
Угу. Тут в сусідній темі, здається писали, що Івченко пішов з КУНу. Хочеться спитати: а ви, панове націоналісти, куди дивилися і чим думали коли його головою обирали?

Цитата

Я не проти створення молодіжних організацій, краще нехай там гуртуються і час проводять, ніж баламкатись невідомо де...
Та я теж не проти, хоча мені здається, що впливати на людину треба в значно молодшому віці. У 20 років уже майже неможливо особистість змінити. Захоче вештатись і пиячити - нічого не зробиш.
  • 0

#30 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 09.02.2011 – 23:03

Дозволю собі дати відповідь на деякі питання, Ви ж не проти?)

Перегляд дописуЛастiвочка (8.02.2011 21:30) писав:

idea
Щиро перепрошую за свої питання. не сприймайте як наїзд, просто хочу розібратись. Ви кажете, що "У Києві ж пропаганда потрібна,". Вона потрібна не лише в Києві, але то відступ....Потрібна пропаганда, добре, погоджуюсь, але за які кошти ви збираєтесь це робити?
Пропаганда це ніякі не листівки, пропаганда це ідея, а її можна передавати і з вуст в вуста, для початку. Крім того велику роль відіграє власний приклад, для Києва навіть всюди розмовляти українською, це вже хороша справа, варта націоналіста.

Навіть організуватись у якусь акцію і поїхати кудись - знову ж впирається в кошти...Власні кошти? Це може бути на раз чи два
Куда їхати? Людина шукає однодумців, в Ви його вже в бій посилаєте. А щодо грошей, то як відомо, хто їх плотить той і музику замовляє, тут варто бути дуже дуже обережним, особливо якщо це стосується коштів "зі сторони".

Далі, створюється нова організація - має бути лідер, так? Лідер звідки взявся? Ймовірно був вже в якійсь патріотичній організації, щось його там не влаштувало от і вирішив творити своє...скоріш за все...(знову ж таки - це лише мої роздуми)
Лідер кажете, у нас он кожна партія на лідері тримається, а користь яка?
Не лідер має формувати організацію, а організація має виховувати лідерів.

Можна ще питання? скільки вас вже згуртувалось?
Хто лідер, яка мета, звідки гроші, кількість членів, ще додати явки та паролі і буде чистісінький допит :)
Будь-яка справа починається з малого.

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (9.02.2011 00:51) писав:

Потрібно переосмислити, що ми маємо на увазі під націоналізмом 21-го ст.?

Я хочу нагадати, що незалежність Україна здобула у 1991 році. Це і є головна відмінність нашого часу від доби визвольних змагань. Тоді мета була здобути Українську Державу й ідеологія націоналізму була спрямована на досягнення цієї мети.
Макс, повністю згоден!

одними балачками не зробимо нічого.
Висувайте пропозиції, люди готові до справ.

Ті умови, що створили і ті податки, про які нас повідомили - вряд чи це наша воля і вряд чи це йде на благо нації...усе, що відбувається зараз з освітою, медициною (перелічувати марно) - спланована програма на виживання і нічого більше.
Отут правильно.

Так, потрібні організації, для пропаганди, для змістовного проведення часу (хоча б для того, щоб молодь не спивалась і так далі...), але не розумію чому творити нову? може краще в тих, що є змінити лідерів? Тим більше коли почула відповідь, що новостворена організація ніким не фінасується(((
Тому що ще коміністи знали що для того щоб побудувати щось нове, потрібно розвалити старе. На старому фундаменті нові правила не діятимуть, запитайте в Саакашвілі хоча б. Щодо лідера і фінансування я вже здається говорив.

ОН хлопці знесли пам"ятник сталіну у Запоріжжі...добра справа, але по-дурному зроблена і що? на процеси навіть адвокатів не пускають, катують їх там - інквізиція відпочиває. А на ці вихідні мали бути сходини громади двох сіл одного з арештованих, то дали вказівку не відкривати клуб і розігнати зібрання...це у наш час і на західній Україні....а що казати про Запоріжжя?
Так, а це цікаво. Це ті що з ВО "Тризуб"? А це точно їх робота, чи можливо їх підставили?

Повідомлення відредагував phobos: 09.02.2011 – 23:03

• 0

#31 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 11.02.2011 – 22:02

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (9.02.2011 00:51) писав:

Для мене нація не визначається кров'ю, мовою чи навіть паспортом. Для мене українська державна нація - це ті, хто сплачує податки до української скарбниці. Бо якщо ти сплачуєш податки, то цим утримуєш державу і маєш повне право висувати свої вимоги до неї. Якщо ж не сплачуєш, сиди мовчки.
Цілком слушна думка... Але це не націоналізм. Це вже скоріше економічний прагматизм демократичної країни. Націоналістам не сподобається B)
  • 0

#32 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень

Відправлено 12.02.2011 – 14:29

Я, напевно, минулого разу поспішав, тому не дуже добре пояснив свою думку. Всі вхопилися за тему податків, але я мав на увазі, що українським націоналістом для мене є той, хто своїми справами сприяє зміцненню української держави. Тобто не лише кричить "я люблю Україну", а показує це на ділі. Найпростіший спосіб показати - це заплатити податки, тому я їх і згадав. Кров при цьому мені байдужа, тим паче, що "чистота" крові - дуже велика умовність, у більшості вона тією чи іншою мірою змішана. Мова - важливо, але я далекий від того аби відсікати російськомовних від української справи. Для мене ключовим є ставлення до своєї країни, підкріплене справами.

Перегляд дописуЗварич (11.02.2011 22:02) писав:

Цілком слушна думка... Націоналістам не сподобається B)

Не знаю, залежить яким націоналістам. Не сподобається тим, хто переконаний, що "українці найсвятіші і наймудріші в світі, а всі наші проблеми спричинено підступами жидів і москалів". Але я не вважаю, що це націоналізм. Це примітивна ксенофобія хуторянського розливу. За таку ідею ніхто не піде на смерть, можна лише плюнути жовчю на форумі.
  • 0

#33 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 12.02.2011 – 14:42

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (12.02.2011 14:29) писав:

Це примітивна ксенофобія хуторянського розливу.

Ще один гороцький B)
  • 0

#34 Меланка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень
  • Місто:Ген, ген он там

Відправлено 16.02.2011 – 21:02

катують їх там - інквізиція відпочиває.
Певно вже замордували зовсім, ось що вони повідомили ЗМІ:

Цитата

Дев'ять членів націоналістичних організацій, що перебувають в Запорізькому слідчому ізоляторі, заперечують, що піддавалися тортурам.

На бесіду з прокурором були запрошені всі 9 затриманих - членів організації "Тризуб" і "Свобода".

На запитання представника прокуратури, чи застосовувалися до них недозволені методи фізичного впливу в СІЗО, 8 затриманих відповіли негативно, підкресливши, що в СІЗО ніяким тортурам їх не піддавали, і ніяких тілесних ушкоджень вони не мають.

Заперечував застосування тортур в СІЗО і "тризубівець" Філіп Таран, про факти тортур якого в СІЗО заявляли ряд організацій.

Відмовився відповідати на запитання прокурора затриманий Роман Хмара. Представник наглядового органу зазначив, що "це його право".

Медична маска була надіта на затриманого Руслана Вишнюка, який під час бесіди з прокурором повідомив, що медики слідчого ізолятора виявили у нього туберкульоз. Лікар СІЗО підтвердив цю інформацію.

Єдиною скаргою деяких затриманих була відсутність гарного освітлення в камері, "що заважає читанню".
http://www.interfax....ukr/main/61271/

катують їх там - інквізиція відпочиває.

Цитата

Дев'ять членів націоналістичних організацій, що перебувають в Запорізькому слідчому ізоляторі, заперечують, що піддавалися тортурам.

На бесіду з прокурором були запрошені всі 9 затриманих - членів організації "Тризуб" і "Свобода".

На запитання представника прокуратури, чи застосовувалися до них недозволені методи фізичного впливу в СІЗО, 8 затриманих відповіли негативно, підкресливши, що в СІЗО ніяким тортурам їх не піддавали, і ніяких тілесних ушкоджень вони не мають.

Заперечував застосування тортур в СІЗО і "тризубівець" Філіп Таран, про факти тортур якого в СІЗО заявляли ряд організацій.

Відмовився відповідати на запитання прокурора затриманий Роман Хмара. Представник наглядового органу зазначив, що "це його право".

Медична маска була надіта на затриманого Руслана Вишнюка, який під час бесіди з прокурором повідомив, що медики слідчого ізолятора виявили у нього туберкульоз. Лікар СІЗО підтвердив цю інформацію.

Єдиною скаргою деяких затриманих була відсутність гарного освітлення в камері, "що заважає читанню".
http://www.interfax....ukr/main/61271/

• 0

#35 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 21:11

Меланка
щось тебе трохи подвоїло)))катували і я точно це знаю, це не пустослів"я, рівно як і вибивали підписи відмови від адвокатів..а змі? смішно....ви хотіли там почитати що? що там їм перини-пряники дають? даруйте, але сперечатись з вами нема бажання. кожен при своїй думці
  • 0

#36 lolipop

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 21:15

Перегляд дописуМеланка (16.02.2011 21:02) писав:

Їм слід бути було благорозумними і берегти своє здоровя, а не лізти проти устава заправляючої братви. Он більшість набрала в рот води, їм все подобається. Беріть приклад.
Втрачати здоровя борючись за майбутнє дітей цієї бидляцької більшості - тьху ти.
  • 0

#37 Меланка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень
  • Місто:Ген, ген он там

Відправлено 16.02.2011 – 21:30

ЗМІ передали те що їм сказали тризубівці і свободівці. Що ж вони Вам одне кажуть а ЗМІ інше?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua