Перейти до вмісту

Найграндіозниша гулянка у вашому житті

Повідомлень в темі: 39

#21 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.12.2006 – 14:57

нема чим хвалитись ,треба сумувати... В гуртожитку живу вже 4 роки...і цим все сказано... :)
  • 0

#22 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 05.12.2006 – 15:17

Тю, та шо то за гуртожиток такий? Скільки в нас гулянок по гуртожитках було!... Йой, страшно згадати. Там власне і було декілька грандіозних вечірок. Але то таке.
Я не п'ю. :)
  • 0

#23 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 05.12.2006 – 15:30

Перегляд дописуIvanko Verezhak (5.12.2006 14:57) писав:

нема чим хвалитись ,треба сумувати... В гуртожитку живу вже 4 роки...і цим все сказано... :)
а ми не хвалимось, а ділимось гірким досвідом :brovy:
  • 0

#24 kasatik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень
  • Місто:м.Стрий

Відправлено 05.12.2006 – 15:41

оце пам"ятаю святкували ми Остапа 17 років... купили :) водички солодкої, крекеру, стаканчики одноразові, і :brovy: 2,5 літри вина "Приморське"... відтоді вірю що можна отруїтись печеням...
  • 0

#25 Neyromantik

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:КиЇв

Відправлено 29.12.2006 – 04:20

Гм... Якби ще Їх усі памя'тати :D
  • 0

#26 Арина@

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Rivne

Відправлено 29.12.2006 – 14:50

оу..прям важко вибрати...=))))була не одна така,що по 2 місяця згадувала,що я наробила...=)))але я не п"ю водочку вже після однієї з них,і то вж досить довгий час=)
  • 0

#27 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 24.03.2007 – 12:01

ну якщо "не лазячи карачки", то дуже прикольно було на байкерському злеті "Галицький байкер" восени 2005, де в розгарі концерту, під пісні груту "От вінта", якийсь волохотий чувак взяв мене на руки і почав крутити...і вийшло так, що кілька людей отримали по писку моїми гадами :D :cool2:

інший випадок ( з горючим) був на Різдво 2006. Теж були на концерті (біля оперного), гналися в 20-градусний мороз здається під "Гайдамаки". А потім валили на Високий замок (причому напряму), співаючи "Нова радість стала..." та розповідаючи "Дох*я масла" Подерв'янського. На ВЗ ще розпивали шампанське і робили диско з підсвіткою мобільника і відповідно його музичкою. А один чувак бігав голий вище пояса.
  • 0

#28 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 24.03.2007 – 14:19

:P [font=Arial Black]О моя сама грандіозна гулянка... :cool2: віс!!! Полюбому віс :cool2: кожна зустріч з моїми друзями, коли збираємося просто на пиво... потім по 40 градусному.. а вкінці, на останні гроші берем конячок... у... Наприклад розкажу як я святкувала здачу своєї пршої сесії: все вийшло так спотанно. Мені подзвонив мій коханий і каже,щоб я підходила до Коника(студенти політехнічного з Луцька добре знають цю місцину :D ). Ну там був ще один наш друг спільний... і виявилося що 4 парня і я ;) взяли собі по пиву.... потім надумали... взяли тієї самої горілочки. Вгасили нормально: один пацик заснув вже після першої бутилки - казали що він спортсмен; потім ми пили вже четверо, а той пацик спав на кріслі; друга шкляночка пішла як до себе додому ;) ще один клієнт достих і теж почав "покидати" нас... потім ми ще пиво пили... і якось почали гребти в гуртожиток - завести тих "сплячих" красунь... Я тільки пізніше поняла чого всі були такі гашені, це було після пар в 3 години дня, коли ніхто нічого не їв крім сніданку в 8 годин. Да розумно на щесерце гасити :D Але ми тоді так відпочили, напрікалувалися :P ... ще досі згадуєм, хоча це було не так і давно.
:( Ну а найбільше скільки було літрів на душу, то це бутилка на душу - Новий рік 2006. Тоді нас було 15 чоловік на хаті і 15 12 бкуилок водяри, 2 літра вина і шось 2 бутилки шампанського. Безперечно хвастатись нема чим але я тоді сама вижала бутилку водяри і бутилку вина... :D розказувати не буду, але було ОФІГЕННО!

Перегляд дописуАрина@ (29.12.2006 14:50) писав:

оу..прям важко вибрати...=))))була не одна така,що по 2 місяця згадувала,що я наробила...=)))але я не п"ю водочку вже після однієї з них,і то вж досить довгий час=)
Я теж сказала що більше водочки навіть нюхати не буду, коли і досі не памятаю свій 17 день народження... я непамятала майже нічого... так як і майже всі мої падружки. Да... я навіть не памятала як я додому попала... ;)
  • 0

#29 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 24.03.2007 – 14:21

Останнє День Народження мого хлопця!!!

Воно було таке...

короче кажучи
ОсТаНнє
  • 0

#30 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 25.03.2007 – 17:30

Випускний, після випускного три години поспав, потім пішли в ліс, після лісу в парк День молоді відмічати......одним словом я тоді сценку брівна зіграв)))

А так то в гуртожитку кожен день такий був)))

• 0

#31 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 25.03.2007 – 17:45

хм... :angry12: моя найгандіозніша гулянка закінчилася штовханням машини о шостій ранку, яка загрузла у багнюці... Хлопець тоді трохи газонув, а мене так файно обкидало грязючкою... батьки просто лягли зі сміху, коли побачили мене в розмальовці а-ля індієць. :itshe:
  • 0

#32 Осік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.03.2007 – 17:47

якщо гулянка була справді грандіозна - то літраж не запам"ятовується (деколи можна і без літражу обійтися)...в свідомості лише літає: "булоо-о-о-о-о-о весело-о-о-о-о-о"
  • 0

#33 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 25.03.2007 – 17:48

Перегляд дописуОсік (25.03.2007 17:47) писав:

якщо гулянка була справді грандіозна - то літраж не запам"ятовується (деколи можна і без літражу обійтися)...в свідомості лише літає: "булоо-о-о-о-о-о весело-о-о-о-о-о"
літраж може інколи видати зляканий друг або подруга, яка під час гулянки залишалася тверезою
  • 0

#34 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 25.03.2007 – 17:48

не тошо літраж, а й деколи не пам"ятаєш шо було і як додому дойшов)))
  • 0

#35 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 25.03.2007 – 18:19

Мені дового переповідали,як я валялась на новий рік у друзів на підлозі в кухні і кричала ,що хочу сонця! :itshe: А ще поцілувала підлогу лобом в лагері....Відмічали закінчення заїзду :angry12: ,так вона як підскочила!!!...
  • 0

#36 Zolot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Місто:Мюнхен

Відправлено 26.03.2007 – 02:41

Моя найкраща гулянка була в серпні останного року. Ми були в Львові на три тиждні. За цей час випили 16 Фляшок горілки, 9 фляшок Jack Daniel's цілу купу пива і ще по дискотеках пили до грома і трохи. Було супер, хочу ше! :angry12:
  • 0

#37 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 26.03.2007 – 12:12

Перегляд дописуRomatytschak (26.03.2007 03:41) писав:

Моя найкраща гулянка була в серпні останного року. Ми були в Львові на три тиждні. За цей час випили 16 Фляшок горілки, 9 фляшок Jack Daniel's цілу купу пива і ще по дискотеках пили до грома і трохи. Було супер, хочу ше! :angry12:
Йой ;) Нехило!Як то кажуть алкоголіки відпочивають :itshe:
  • 0

#38 Zolot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Місто:Мюнхен

Відправлено 26.03.2007 – 14:18

Алкоголіки... ех, куди думаєш? Нас просто шостеро молодих хлопців було, які в перше в порядний вік (18 - 24) поїхали на рідну. Головно день незалежності свякували... хочай багато шо ні діялось бо десь там літак впав... але нам весело було.
  • 0

#39 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 26.03.2007 – 14:50

Перегляд дописуRomatytschak (26.03.2007 15:18) писав:

Алкоголіки... ех, куди думаєш? Нас просто шостеро молодих хлопців було, які в перше в порядний вік (18 - 24) поїхали на рідну. Головно день незалежності свякували... хочай багато шо ні діялось бо десь там літак впав... але нам весело було.
Це виходить по 2.6 пляшки горілки на одну людину тобто 380гр на день.І це не враховуючи ін алк. напоїв :itshe:
Цілий тиждень не просихати :angry12: Капєц ;)
  • 0

#40 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 13.05.2009 – 20:17

відпочинок в Дрогобичі у одногрупний на довго запамятався...3 дня майже не спати а щодо алкоголю...ехех навіть і не припомню літраж...))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних